Αγορές που θέλετε να κάνετε

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
The Ascent of Money--Carmilla--Fight Club.
Τραγουδι δεν ειναι αυτο?:worry::worry: wrong wrong!

Επισης θελω να παρω και ενα ταβλακι για να παιζουμε τις κρυες νυχτες του χειμωνα.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evg_steven

Νεοφερμένος

Η evg_steven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Θα επεκτείνω την προηγούμενη wish-list μου γιατί θυμήθηκα κι άλλα πράγματα (ποτέ δεν τελειώνουν οι επιθυμίες) :angelnot:

- Όλες τις σεζόν του The Big Bang Theory
- Όλες τις σεζόν του House MD
- Όλες τις σεζόν του Merlin (The adventures of Merlin)
- Όλες τις σεζόν του Dexter
- Όλες τις σεζόν του CSI: Las Vegas
- Όοοοολο το Bershka :inlove:

Ποιος θα αναλάβει το χρηματικό μέρος; :redface:
Έχει δώρο καραμελίτσες :P

https://www.free-tv-video-online.me/ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Dexter&Bershka αναλαμβανω εγω,τις καραμελες περιμενω:hmm:

Τhank you ^.^

Με την αξία σου τις κέρδισες :P

Ξέρεις,υπάρχουν και τα torrent.

Oχι οτι αυτα μπορεις να τα βρεις τσαμπα.:P

I know, αλλά ρε παιδιά, θέλω τα αυθεντικά... :redface: Είναι αλλιώς να τα έχεις αγορασμένα :clapup:
Α, και δεν κατεβάζω. :/:



Σ' αγαπώωωωω :eek::clapup:
Αλλά αυτό θα μείνει ως προσωρινή λύση, γιατί σκοπεύω να αγοράσω αυτές τις σειρές. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
όχι,τις άλλες τα ζελεδάκια θέλω :(

Αν και είπα καραμέλες, κι όχι ζελεδάκια, επειδή είσαι τόοοοσο καλό παιδάκι, πάρε τα ζελεδάκια (κι εγώ θα φάω τις καραμέλες βουτύρου, μιαμ μιαμ :P).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν και είπα καραμέλες, κι όχι ζελεδάκια, επειδή είσαι τόοοοσο καλό παιδάκι, πάρε τα ζελεδάκια (κι εγώ θα φάω τις καραμέλες βουτύρου, μιαμ μιαμ :P).

στωω:redface:
καλη ορεξη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Xμμ ένα ρολόι.:hmm:
Το προηγούμενο χάλασε στο κύμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Ενα κινητο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ένα καλό ρολόι χειρός και μια μερέντα για τα κρύα απογεύματα του φθινοπώρου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Αλλαγή αρχικών σχεδίων...:(
Λόγω καινούργιας δουλειάς πρέπει να αγοράσω μαύρο παντελόνι, άσπρο πουκάμισο και μαύρα παπούτσια...:(
Και τα χρειάζομαι για την Παρασκευή...αλλά εγώ θα πληρωθώ απ'την προηγούμενη δουλειά την 1η του Οκτώβρη και τώρα δεν παίζει ούτε cent...
Παιδιά δεν τσοντάρετε όλοι μαζί να μου πάρετε τα ρουχαλάκια....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θα μας το ξεπληρωσεις με ειδος ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
και ξαναλέω Iphone 5 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μια Milka με ρευστή καραμέλα.
Μπορεί να μη πάω τους γερμανούς,αλλά τις σοκολάτες τους μια χαρά τις πάω κάτω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
1.πιστολακι για τα μαλλια
2.ασετον
3.ισιωτικη
4.τσαντα
5.κουβερτες
6.κινητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Σημερα λεω οτι ως φοιτητης θα χρειαστω ενα πορτοφολι.Παω και αγοραζω ενα μαυρο δερματινο κτλπ κτλπ,και μετα αντιλαμβανομαι οτι δεν εχω λεφτα να βαλω μεσα :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σημερα λεω οτι ως φοιτητης θα χρειαστω ενα πορτοφολι.Παω και αγοραζω ενα μαυρο δερματινο κτλπ κτλπ,και μετα αντιλαμβανομαι οτι δεν εχω λεφτα να βαλω μεσα :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Βάλε τα λεφτά από την Μονόπολη. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Σημερα λεω οτι ως φοιτητης θα χρειαστω ενα πορτοφολι.Παω και αγοραζω ενα μαυρο δερματινο κτλπ κτλπ,και μετα αντιλαμβανομαι οτι δεν εχω λεφτα να βαλω μεσα :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Και τότε πως πήρες το πορτοφόλι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Μια κιθάρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σημερα λεω οτι ως φοιτητης θα χρειαστω ενα πορτοφολι.Παω και αγοραζω ενα μαυρο δερματινο κτλπ κτλπ,και μετα αντιλαμβανομαι οτι δεν εχω λεφτα να βαλω μεσα :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

δεν θα ξαναδωσεις τελικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top