Αγορές που θέλετε να κάνετε

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
200 ευρώ έχει η ρακέτα...την θέλω πάρα πολύ..είναι ιδανική και σε headsize και σε weight για αυτά που υπολόγιζα:/:

Γιάννη εγώ δεν μπορώ να βρω ούτε αντίπαλο...Φαντάσου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Δαντελωτα εσωρουχα:P:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Αλλοι θελουν δαντελωτα εσωρουχα και αλλοι ps vita...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αυτές βασικά.

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkizella

Νεοφερμένος

Η gkizella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Από το πιο σημαντικο αρχίζω
εισητήριο για Κρήτη να πάω να γραφτώ στη σχολή
λεφτά για ξενοδοχείο
ρούχα
παπούτσια
βιβλία
τσάντες
σκουλαρίκια
σντ του μαχαιρίτσα το νέο...
Ε, αυτά τουλάχιστον μπορώ να τα πω όσο για να τα αγοράσω......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evg_steven

Νεοφερμένος

Η evg_steven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
φλάουτο, μελόντικα, pc, πινέλα, μια μπλούζα και ναργιλέ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elma

Νεοφερμένος

Η Elma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ενα κινητο που ειδα και εχω φαει κολλημα εδω και 3 μερες...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Χμμμ

Μια καρεκλα γραφειου
Μια βιβλιοθηκη της προκοπης
βιβλια που ειχα δει πριν τελειωσουν οι πανελληνιες για το καλοκαιρι
παραιατρικο υλικο για τον Ε.Σ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
μία φωτογραφική dslr γιατί αυτή που είχα χάλασε(!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy2

Νεοφερμένος

Η Νανσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Για να δουμε....

1.Εισιτηρια για διακοπες
2.Φορτιστη για το λαπτοπ μου γιατι αυτος που εχω χαλασε και μου την εχει δωσει :mad:
and last but not least...
3.Αδιαβροχη φωτογραφικη μηχανη της Kodak που χρειαζομαι επειγοντως για τις διακοπες μου!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
1.Βιβλίαααα.
2. Καλλυντικά.
3. Μελάνι για τον εκτυπωτή
4.Εισιτήρια για συναυλίεςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
1) Nexus 7 της Google αυτααααααααααααααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crown

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ένα katana... Χρειάζομαι και κάτι πράγματα ακόμα, αλλά αν πάρω το katana τα άλλα θα τα πάρω τσάμπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
1. Ρολόι
2. Γυαλιά ηλίου
3. Τσάντα μεταφοράς για το laptop και για διάφορα βιβλία (το laptop το έχω ήδη πάρει)
4. Τηλεόραση για το φοιτητικό μου σπίτι
5. Ρούχα
Δεν μου έρχεται τώρα κάτι άλλο.
Θα τους ρημάξω τους γονείς μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
1. ένα καινούριο κινητό που θα προτιμούσα να είναι το iphone 4, γιατι το παλιο μου που έχει ήδη κλείσει 5ετία τα έχει παίξει.....:P
2. ένα laptop για τις φοιτητικές μου εργασίες....
3. έπιπλα για το φοιτητικό μου σπίτι....
4. γυαλιά ηλίου
5. φακούς επαφής
λοιπόν παρακάτω είναι ο τραπεζικός μου λογαριασμός:whistle:.....ό,τι έχετε ευχαρίστηση.....:P:P:P:P
* * * * * * * * * * *
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
εγω θελωω..
καρεκλα για το γραφειο
βιβλια
λαπτοπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
1.ενα τελειο φορεματακι αο το στρατιβαριους
2. ενα βιβλιο του τζον βερντον και του ιαν ρανκιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μιας που τις τελευταίες μέρες με έχει πιάσει το καταναλωτικό μου πνεύμα ας αρχίσω με τη λίστα μου:
Ρολόι
Κάτι κοσμηματάκια-καλλυντικά που είδα σε ένα μαγαζί
Κινητό (νταξ δεν είναι και τόσο απαραίτητο αλλά δε θα με χαλούσε)
Εισητήρια για συναυλίες-θέατρα
Λεφτά για λέιζερ
Κάτι φουστίτσες και πέδιλα που είδα χθες
Ενυδατική
Λεφτά για ταξίδι στην Ιταλία

Ωραίο είναι να τα λες.Όμως no money no honey. Unfortunately. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Τα πραγματα που θελω ειναι:
1)Μαγνητικος αναδευτηρας-θερμαντηρας
2)Κλασματήρας
3)Πώματα
4)Ψυκτήρας
5)Ορθοστάτες
6)Λύχνος υγραερίου τυπου Βunsen
7)Τρίποδας θέρμανσης και πλέγμα
8.)Χωνί διήθησης
9)Κωνικες φιαλες
10)Ποτηρια ζεσεως
11)Διαχωριστικες χοανες
12)Δοκιμαστικους σωληνες
13)Ιγδιο
14)Προχοϊδες
15)Σφαιρικες φιαλες
16)pH μετρο
17)Ηλεκτρονικο θερμομετρο ακριβειας
.....Και αλλα που δεν χωρανε να τα αναφέρω...!!!!!:D:D:D:DΚαι τωρα στα γενεθλια μου ξέρετε τι ΘΕΛΩ:D:D:D:D:P:P!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Μέχρι Οκτώβρη θα έχω πάρει ένα επιτραπέζιο πιάνο:clapup:

Κατα τ'άλλα:

Μπλουζάκι Joy Division
Born Villain by Marilyn Manson
https://www.wallpaperking.co.uk/3126-8710-thickbox/ok-coral-paint-09-067.jpgΧρώμα για το δωμάτιο + μια ταπετσαρία σε ένα τόνο πιο σκούρο για τον ένα τοίχο

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top