Αγγλική Φιλολογία

anna_molko

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κι εγω περασα αγγλική φιλολογία φέτος!!!

οσες πληροφορίες μαζέψουμε καλές θα είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Θα δώσω εδώ κάποιες πληροφορίες γιατί μου φαίνεται πιο σχετικό το τόπικ.Αναφέρομαι στην Αγγλική Αθήνας όπου είμαι δεύτερο έτος.Λοιπόν με το κτίριο θα πάθετε ένα σοκ αρχικά αλλά άμα το συνηθίσετε θα δείτε ότι δεν είναι και τόσο άσχημα...Είναι σχετικά καινούργιο(20 χρονών νομίζω) αλλά παρ'όλα αυτά δεν είναι βαμμένοι οι τοίχοι και είναι όλο γκρίζο...Έχει 9 ορόφους και οι φοιτητές της αγγλικής είναι ιδιαιτέρως προνομιούχοι γιατί συνήθως έχουμε τους πάνω πάνω ορόφους όπου έχει πολύ ωραία θέα και λίγο καλύτερο σήμα στο κινητό αν καθίσετε κοντά στο παράθυρο...Το σήμα γενικώς είναι αθλιο γι αυτό σας το λέω...Τώρα,το κτίριο έχει μια κάποια υγρασία η αλήθεια είναι οπότε μην ισιώνετε πολύ ώρα το μαλλί:P Ε ξάλλου αγόρια έχει ελάχιστα και από αυτούς οι περισσότεροι δεν είναι και πολύ φανατικοί του είδους (χωρίς παρεξήγηση πάντα).Τα έδρανα είναι επίσης πολύ άβολα δυστυχώς για αυτό τα αμφιθέατρα δεν σας τα συστήνω...Εναλλακτικά,κατεβαίνετε Ζωγράφου και αράζετε στις καφετέριες. Οι καθηγητές είναι διαφόρων ταχυτήτων όπως συμβαίνει πάντα:P Αν θέλετε περισσότερες πληροφορίες για κάποιους συγκεκριμένους ή για μαθήματα,στείλτε μου πμ καλύτερα για να μην επεκαθώ τόσο πολύ εδώ πέρα...Δεν ξέρω τι άλλες πληροφορίες μπορεί να χρειάζεστε οπότε ρωτήστε με καλύτερα και θα σας απαντήσω ευχαρίστως:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Αν εχετε αυχενικα,μεση,δισκοπαθεια κτλ ετοιμαστειτε για σκληρη δοκιμασια στα εδρανα της Φιλοσοφικης.....Αν παλι δεν εχετε τετοια προβληματα ειναι πολυ πιθανο να αποκτησετε οποτε καλο ειναι να παρετε και ενα μαξιλαρακι μαζι σας
Κατα τα αλλα το σχετικα καινουργιο αυτο κτιριο πρεπει να το εχει χτισει ο Δαιδαλος.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Αν εχετε αυχενικα,μεση,δισκοπαθεια κτλ ετοιμαστειτε για σκληρη δοκιμασια στα εδρανα της Φιλοσοφικης.....Αν παλι δεν εχετε τετοια προβληματα ειναι πολυ πιθανο να αποκτησετε οποτε καλο ειναι να παρετε και ενα μαξιλαρακι μαζι σας
Κατα τα αλλα το σχετικα καινουργιο αυτο κτιριο πρεπει να το εχει χτισει ο Δαιδαλος.....:P
Υπονοείς κάτι για τη διαρρύθμιση?:P Έχεις δίκιο,παιδιά μην παιρνετε τα βελάκια στο ταβάνι πολύ τοις μετρητοίς γιατί μπορεί να καταλήξετε να κάνετε πολλους γύρους!! (σαν και εμένα τη χαζή που κάθε φορά ξεχνάω που είναι η τάξη και παίρνω τις φίλες μου και τους λέω ελάτε στο κυλικείο να με πάρετε:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

polytimi

Νεοφερμένος

Η polytimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
γεια σας!!εχω την τιμη να αναφερω οτι περασα και εγω στην Αγγλικη Φιλολογια φετος!!εχω ψαξει και εγω καποια πραγματα για αυτην και 2 απο αυτα ειναι οτι το πτυχιο ειναι και ελληνικης και αγγλικης φιλολογιας ταυτοχρονα!!και δευτερον οτι τα μαθαματα θεατρολογιας που θα κανουμε τα δανειζονται απο την θεατρικων σπουδων!δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο,απλα τα λεω σε περιπτωση που σας ενδιαφερει!!

Οσο για την Αθηνα Κατερινα,μην ανησυχεις καθολου,γιατι οι σχολες ειναι ιδιες,παρα την καποια διαφορα στα μαθηματα!Αν αγαπας τα αγγλικα οπως και εγω,τοτε θα τα πας μια χαρα!!Οσο για τις βασεις που ειναι πιο ψηλα στη Θεσσαλονικη,ειναι γιατι παιρνει λιγοτερους απο οτι η Αθηνα!Δεν υπαρχει διαφορα στο επιπεδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

th@nasis

Νεοφερμένος

Ο th@nasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Βλεπω αρκετο κοσμο να ερχεται φετος προς τα μερη μας....Καλως να μας ερθετε λοιπον και για οτι θελετε εμεις εδω ειμαστε....3ετης πλεον Αγγλικο Αθηνας...ονειρο ζωης και αν πραγματικα αγαπατε τα αγγλικα θα την λατρεψετε την σχολη μας!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Βλεπω αρκετο κοσμο να ερχεται φετος προς τα μερη μας....Καλως να μας ερθετε λοιπον και για οτι θελετε εμεις εδω ειμαστε....3ετης πλεον Αγγλικο Αθηνας...ονειρο ζωης και αν πραγματικα αγαπατε τα αγγλικα θα την λατρεψετε την σχολη μας!!!!!!!!!
3ετής ε?? Και δεν μας στέλνεις καμιά εργασιά του Πελεγρίνη να μην ψαχνόμαστε και εμείς οι μικρότεροι??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

th@nasis

Νεοφερμένος

Ο th@nasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οπως ειπα και στην προηγουμενη ενοτητα οτι θελετε ρωτατε ελευθερα....iwanna βλεπω κανεις καλη δουλεια και καθοδηγεις μια χαρα τα πρωτακια μας...οποιος θελει και σε εμενα pm εγω να του πω πολλα και να τοθ συστησω πολλα.....

Παιδια οτι θελετε για το Αγγλικο Αθηνας εγω ειμαι εδω.....3ετης.....ναι ναι ολα τα μαθηματα γινονται στα αγγλικα εκτος βεβαβαι απο τα ελληνικα οπως σωστα ειπατε 2 σε καθε εξαμηνο μεχρι το 4 εξαμηνο μετα απο εκει κ περα ολα αγγλικα....το διαγνωστικο τεστ γινεται στα πλαισια του Ακαδημαικου Λογου μαθημα που βασανιζει ακομα και τους επι πτυχιω αλλα μην αγχωνεστε αν παρακολουθειτε ειναι ολα οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Killer Queen

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
και δηλαδή τι σου ζητάνε ακριβώς; είναι για να δουν σε ποιό επίπεδο είσαι ή τεστ για να περάσεις κάποιο μάθημα;;

Α!! βλέπω το κτήριο θα με ενθουσιάσει ε;; χαχαχαχα!! Ιωάννα με φόβισες με αυτό που είπες για τα βελάκια!!! είναι το μεγαλύτερό μου άγχος¨΄οτι θα χάνομαι!!! με φαντάζομαι την πρώτη μέρα να μπαίνω στο αμφιθέατρο της Ισπανικής φιλολογίας και να παρακολουθώ!! φαντάζεστε;;; τι να κάνω για να κατατοπιστώ, ειδικά τισ πρώτες μέρες;; καλά αυτό ειναι το λιγότερο, το βασικό είναι να βρω το ίδιο το κτήριο γιατί μια φορά που πέρασα απ' έξω έμεινα σα χάνος με την έκτασή του! Ουφ!! άγχος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Killer Queen

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ποιός είναι αυτός ο Πελεγρίνης ρε παιδια;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Ποιός είναι αυτός ο Πελεγρίνης ρε παιδια;;;
Καθηγητής φιλοσοφίας στην φιλοσοφική Αθηνών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
η ιατρικη ειναι ζωγραφου αλλα οχι κοντα στην πανεπιστημιουπολη.οσον αφορα το κτηριο μην αγχωνεστε παιδια!εγω δεν ειμαι στην αγγλικη αλλα με θυμαμαι περυσι να κραταω το προγραμμα με τις αιθουσες στο χερι και να ψαχνω.δεν ηταν τελικα ομως δυσκολο.το ισογειο θεωρειται δευτερος οροφος.απο εκει και περα η μετρηση ειναι κανονικη.οταν πχ εχετε μαθημα στην 412 σημαινει οτι ειναι στον 4 οροφο.φτανεις εκει και μετα κοιτας τους πινακες με τα βελακια.σε 1 μηνα θα εχεις συνηθισει γιατι καθε τμημα κανει το πολυ σε 2 διαφορετικους οροφους μαθημα.καλο θα ηταν επισης ειτε τη μερα της εγγραφης σας ειτε λιγο νωριτερα να επισκεφτειτε τη σχολη και να δειτε που ειναι η γραμματεια σας,το φωτοτυπειο το κυλικειο.μην αγχωνεστε ολα καλα θα πανε!
το κτηριο ειναι 20 χρονων και οντως οταν βρεχει σταζουν νερα στην εισοδο αλλα δεν ειναι ασχημο.θα το συνηθισετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Killer Queen

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
α μάλιστα...είναι αυστηρός δηλαδή;; θα τον έχω και εγώ;;;:P

Ευχαριστώ Britney..και μια που το ανέφερες, ξέρει κανείς πότε ανοίγει η σχολή;; οι εγγραφές ξέρω ότι είναι 16-30 Σεπτεμβρίου, αλλά λογικά θα πρέπει να ανοίγει λίγες μέρες νωρίτερα... Ρωτάω γιατί θέλω να πάω να δω τί αίζει, πώς είνι ο χώρος κτλ.. Συνήθως πότε αρχίζουν τα μαθήματα και πότε παίρνουμε πρόγραμμα;;:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ευχαριστώ Britney..και μια που το ανέφερες, ξέρει κανείς πότε ανοίγει η σχολή;; οι εγγραφές ξέρω ότι είναι 16-30 Σεπτεμβρίου, αλλά λογικά θα πρέπει να ανοίγει λίγες μέρες νωρίτερα... Ρωτάω γιατί θέλω να πάω να δω τί αίζει, πώς είνι ο χώρος κτλ.. Συνήθως πότε αρχίζουν τα μαθήματα και πότε παίρνουμε πρόγραμμα;;:xixi:

δεν κανει τιποτα!η σχολη ειναι ανοιχτη απο σημερα καθως ξεκινα η εξεταστικη του σεπτεμβρη που διαρκει μεχρι τελος σεπτεμβριου.καθε τμημα εχει τις εγγραφες σε διαφορετικη ημερομηνια οποτε παρε τηλεφωνο στη γραμματεια της αγγλικης φιλολογιας για να μαθεις ποτε εχει η αγγλικη.τα μαθηματα ξεκινουν αρχες οκτωβρη.οσον αφορα το προγραμμα θα σας το δωσουν την ημερα της εγγραφης σας αλλα θα περαστει και στο site της αγγλικης φιλολογιας στο ιντερνετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Killer Queen

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
δεν κανει τιποτα!η σχολη ειναι ανοιχτη απο σημερα καθως ξεκινα η εξεταστικη του σεπτεμβρη που διαρκει μεχρι τελος σεπτεμβριου.καθε τμημα εχει τις εγγραφες σε διαφορετικη ημερομηνια οποτε παρε τηλεφωνο στη γραμματεια της αγγλικης φιλολογιας για να μαθεις ποτε εχει η αγγλικη.τα μαθηματα ξεκινουν αρχες οκτωβρη.οσον αφορα το προγραμμα θα σας το δωσουν την ημερα της εγγραφης σας αλλα θα περαστει και στο site της αγγλικης φιλολογιας στο ιντερνετ

καλά εντάξει BRITNEY είσαι υπέροχη!! σε ευχαριστώ πολύ για όλες τις πληροφορίες!! δεν ξέρεις από τι κόπο και άγχος με γλίτωσες!! :D:no1::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina9138376

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις πληροφορίες,πάλι καλά που μας διαφωτίζετε!!!!!:)

Χαίρομαι που βλέπω και άλλους πρωτοετείς!!!!!Ελάτε να γίνουμε πολλοί:D:D:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
μια που βρηκα εσας που σας ενδιεφερε η σχολη και μπηκατε κιολας (συγχαρητηρια παρεπιπτοντως :D) θελω να ρωτησω καποια πραγματα..! καταρχας για να δηλωσεις αγγλικη φιλολογια πρεπει να παρεις ειδικο μαθημα αγγλικα ετσι; τι συντελεστη εχει; τα αλλα μαθηματα λογικα εχουν τους ιδιους συντελεστες που εχουν και χωρις το ειδικο μαθημα ε; και επισης γινεται να το δηλωσεις και μετα να μην πας να γραψεις ; η θα θεωρηθει οτι εγραψες 0 και θα επηρεασει τα μορια σου; και κατι τελευταιο ! ειναι δυσκολα τα θεματα των αγγλικων στις πανελληνιες; εχω το proficiency αλλα το ειχα παρει πριν 3 χρονια σχεδον και απο τοτε δεν ασχολουμαι και πολυ..δηλαδη χρειαζεται να ξανακανεις μαθηματα ή οχι ; συγνωμη αν σας ζαλισα..! xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
μια που βρηκα εσας που σας ενδιεφερε η σχολη και μπηκατε κιολας (συγχαρητηρια παρεπιπτοντως :D) θελω να ρωτησω καποια πραγματα..! καταρχας για να δηλωσεις αγγλικη φιλολογια πρεπει να παρεις ειδικο μαθημα αγγλικα ετσι; τι συντελεστη εχει; τα αλλα μαθηματα λογικα εχουν τους ιδιους συντελεστες που εχουν και χωρις το ειδικο μαθημα ε; και επισης γινεται να το δηλωσεις και μετα να μην πας να γραψεις ; η θα θεωρηθει οτι εγραψες 0 και θα επηρεασει τα μορια σου; και κατι τελευταιο ! ειναι δυσκολα τα θεματα των αγγλικων στις πανελληνιες; εχω το proficiency αλλα το ειχα παρει πριν 3 χρονια σχεδον και απο τοτε δεν ασχολουμαι και πολυ..δηλαδη χρειαζεται να ξανακανεις μαθηματα ή οχι ; συγνωμη αν σας ζαλισα..! xD

Τα αγγλικα εχουν συντελεστη 2.Οι αλλοι συντελεστες μενουν ιδιοι 1,3 αρχαια καο 0,7 ιστορια.Τα αγγλικα μετρανε μονο για τη συγκεκριμενη σχολη και αν δε τα δωσεις δεν επηρεαζονται τα γενικα μορια απλα δεν μπορεις να δηλωσεις σχολη που εχει τα αγγλικα ως ειδικο μαθημα.Εγω βασικα δεν εκανα μαθηματα αλλα ειχα ενα βοηθημα γιατι χρειαζεται οπωσδηποτε εξασκηση.Τωρα εσυ κανε ο,τι νομιζεις οτι ειναι καλυτερο για σενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Τα αγγλικα εχουν συντελεστη 2.Οι αλλοι συντελεστες μενουν ιδιοι 1,3 αρχαια καο 0,7 ιστορια.Τα αγγλικα μετρανε μονο για τη συγκεκριμενη σχολη και αν δε τα δωσεις δεν επηρεαζονται τα γενικα μορια απλα δεν μπορεις να δηλωσεις σχολη που εχει τα αγγλικα ως ειδικο μαθημα.Εγω βασικα δεν εκανα μαθηματα αλλα ειχα ενα βοηθημα γιατι χρειαζεται οπωσδηποτε εξασκηση.Τωρα εσυ κανε ο,τι νομιζεις οτι ειναι καλυτερο για σενα.

ευχαριστω πολυ..! ειναι αρκετα ψηλα οι βασεις ομως ε..θα δω τι θα κανω..αλλα απ ο,τι καταλαβα δε θα βλαψει να το δωσω ! απλα δεν εχω αποφασισει ακομα τι θελω να σπουδαζω και ψαχνομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλένηΚρ

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Γειαααα...! Κ εγω αγγλικη αθήνας. Οι εγγραφες εχουν βγει? Γτ ψαχνω ψάχνω κ ουτε μια ημερομηνια δεν εχω βρει! Τι γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top