Αγαπημένο Μάθημα

Αγαπημενο Μαθημα [pοll]
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 278)
  • Μαθηματικά

    Ψήφοι: 90 32.4%
  • Φυσική

    Ψήφοι: 70 25.2%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 55 19.8%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 55 19.8%
  • Αρχαία

    Ψήφοι: 39 14.0%
  • Έκθεση

    Ψήφοι: 25 9.0%
  • Ιστορία

    Ψήφοι: 29 10.4%
  • Λογοτεχνία

    Ψήφοι: 23 8.3%
  • Γυμναστική

    Ψήφοι: 16 5.8%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 29 10.4%

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Μαθηματικά...και πάλι μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Πληροφορική, προγραμματισμός και μαθηματικά και στοιχεία στατιστικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Φυσικη και ξερο ψωμι ρε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Όλα τα φιλολογικά!!!

Ιστορία -> Έκθεση -> Λογοτεχνία -> Αρχαία -> όλα τα υπόλοιπα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sansa

Νεοφερμένος

Η Sansa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Μαθηματικά...βασίλισσα των επιστημών!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Ιστορία ... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Φυσικη γενικης παιδειας γ'λυκειου
αλγεβρα β'λυκειου
ΤΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ!:D
αλλα περασα την Β:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 589 μηνύματα.
φυσικη και μαθηματικα ειναι τα αγαπημενα μου,δεν τα ξεχωριζω.μετα παει η χημεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
1. Βιολογία (μακράν:P )
2.χημεία
3.μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
απο τα 7 μαθηματα που εδωσα πανελληνιες με φθινουσα σειρα ''αγαπης'' τα μαθηματα ειναι:
1)φυσικη
2)αοθ
3)χημεια
4)μαθηματικα γεν
5)βιολογια-μαθηματικα(τα ιδια σκατα ηταν και τα 2)
7)εκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Λογοτεχνία λατρεύω το μάθημα και τα κείμενα του βιβλίου φέτος, έχω και καλή καθηγήτρια. Υπάρχουν και ενδιαφέροντα κείμενα γνωστών πεζογράφων και το κάνουν το μάθημα ακόμα πιο ελκυστικό για εμένα :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λοιπόν

Νεοφερμένος

Η λοιπόν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Από τα γενικής Παιδείας μου αρέσουν ιδιαίτερα τα αρχαία, η λογοτεχνία και η ιστορία.
Φυσική, χημεία, βιολογία δε τρελαίνομαι, αλλά είμαι πολύ καλή.
Στα κατεύθυνσης μου αρέσει το άγνωστο και η φιλοσοφία. Γνωστό είναι οκ, όπως και τα λατινικά.
Απεχθάνομαι όμως τα μαθηματικά, πόσο μάλλον τη γεωμετρία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tribbiani

Νεοφερμένος

Ο Tribbiani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εμένα είναι το άγνωστο και ας μου βγάζει το λάδι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εμένα είναι το άγνωστο και ας μου βγάζει το λάδι :P
Είσαι ανάποδο λέμε!:P
Έχει ένα ενδιαφέρον το μάθημα όμως αν και δεν έχουμε κάνει πολλά κείμενα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tribbiani

Νεοφερμένος

Ο Tribbiani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Είσαι ανάποδο λέμε!:P
Έχει ένα ενδιαφέρον το μάθημα όμως αν και δεν έχουμε κάνει πολλά κείμενα.:hmm:

Ε, έχει και το δύσκολο το ενδιαφέρον του :P
Μην φανταστείς, και εμείς γύρω στα 9-10 έχουμε κάνει όλα και όλα στο σχολείο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ε, έχει και το δύσκολο το ενδιαφέρον του :P
Μην φανταστείς, και εμείς γύρω στα 9-10 έχουμε κάνει όλα και όλα στο σχολείο :worry:

Πλάκα μου κάνεις εμείς 3 έχουμε κάνει. :|
Αλλά είναι ωραία ναι ναι ναι.:D:redface:
Δικανικοί λόγοι.<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tribbiani

Νεοφερμένος

Ο Tribbiani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Πλάκα μου κάνεις εμείς 3 έχουμε κάνει. :|
Αλλά είναι ωραία ναι ναι ναι.:D:redface:
Δικανικοί λόγοι.<3

Και νόμιζα ότι εμείς πάμε αργά στο άγνωστο :P Πάρε μια θεματογραφία και ΠΟΡΩΣΟΥ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Χημεια κατεύθυνσης *.* και βιολογία *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Αγαπημένο μου μάθημα ε;; :hmm:
Να θυμηθώ και εγώ τα νιάτα μου και τα σχολικά μου χρόνια (3 χρόνια έχουν περάσει από τότε :P) και να σας απαντήσω...
Λοιπόν, αν και ήμουν της θεωρητικής, μπορώ να πω ότι το αγαπημένο μου ήταν η Χημεία :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λοιπόν

Νεοφερμένος

Η λοιπόν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Και νόμιζα ότι εμείς πάμε αργά στο άγνωστο :P Πάρε μια θεματογραφία και ΠΟΡΩΣΟΥ :D


Εμείς στο σχολείο έχουμε κάνει 10. Αλλά μαζί με του ιδιαιτέρου ξεπερνούν τα 40!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top