Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

Ιπταμενος

Νεοφερμένος

Ο Ιπταμενος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
φιλαρακια και πειρατες της καραιβικης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ξένες Σειρές: Grey's Anatomy, GossipGirl, Friends, Monk
Ταινίες: Lord o the rings, Pirates of the Caribbean, Ps i love u, Moulin Rouge!

:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σειρές
House M.D.
N.C.I.S.
Supernatural
MindFreak
C.S.I. ( και τα τρια αλλά προτιμώ το Miami)

Ταινίες
From Hell:heart:
The Secret Window:heart:
House Of Wax:heart:
Pirates Of The Carribean:heart:
Sweeney Todd:The Demon Barber Of Fleet Street:heart:
Edward Sissorhands:heart:
Big Fish
Nightmare Before Christmas
Eisenheim The Illusionist:heart:
The Amityville Horror
SAW
Queen Of The Damned:heart:
Lord Of The Rings
El Greco:heart:
The Texas Chainsaw Massacre
The Silence Of The Lambs

Kαι άλλες πολλές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Σειρές:

How i met your mother
Life
Castle
Battlestar Galactica
Hustle
Chuck
Dead like me
Big bang theory
Tudors
Rome
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Ξένη σειρά ---> Grey's Anatomy
Ξένη ταινία ---> Η τριλογία του "The Godfather" (με ιδιαίτερη πρότιμηση στην πρώτη ταινία της τριλογίας το 1972)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
ελληνικη σειρα:σαββατογεννημενες με χιλια!!!(και s1ngles)
ξενες σειρες supernatural, bones, 24
ταινιες:v for vendetta, ο πιανιστας, η σιωπη των αμνων και πολλες αλλες που τωρα δεν μου ρχονται
απο ελληνικες(για την ακριβεια κυπριακη)και η απισευτη ΑΙΓΙΑ ΦΟΥΞΙΑ μιλαμε για γελιο μεχρι δακρυων οποιος ειναι απο κυπρο σιγουρα την εχει δει και καταλαβαινει τι εννοω:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ελληνικες σειρες:πολυκατοικια,50-50,σαββατογεννημενες
ξενες σειρες:grey's anatomy,gossip girl,charmed,NCIS,one tree hill,dr house
ταινιες:περηφανεια και προκαταληψη,λυκοφως,εξιλεωση,πολυ σκληρος για να πεθανει,βλεπω το θανατο σου,6η αισθηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Η αγαπημένη μου ταινία είναι pirates of the caribbean(κ τα 3), αγαπημένη μου σειρά ελληνική το θα βρεις το δάσκαλό σου κ αγαπημένη μου σειρά ξενη το greys anatomy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Σειρές: Dexter, True Blood, Fringe, House M.D., Futurama

Ταινίες: V for Vendetta, Requiem for a Dream, In Bruges, The Prestige, Sin City, OldBoy, The Dark Knight, District 9, The Nightmare Before Christmas
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Η αγαπημενη μου σειρα ειναι το Smallville:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Σειρές: Dexter, True Blood, Fringe, House M.D., Futurama

Ταινίες: V for Vendetta, Requiem for a Dream, In Bruges, The Prestige, Sin City, OldBoy, The Dark Knight, District 9, The Nightmare Before Christmas

Το Dexter τι υποθεση εχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
απο ελληνικες(για την ακριβεια κυπριακη)και η απισευτη ΑΙΓΙΑ ΦΟΥΞΙΑ μιλαμε για γελιο μεχρι δακρυων οποιος ειναι απο κυπρο σιγουρα την εχει δει και καταλαβαινει τι εννοω:jumpy:
Εγώ λογικά την έχω δει αν και δεν την παρακολουθώ. Μου κάνει εντύπωση που καταλαβαίνεις τι λέει πάντως. Είναι η καλύτερη κυπριακή παραγωγή μέχρι σήμερα και έχει απίστευτες ατάκες. Και έχει και πολύ ψηλά τηλεθέασης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikola Tesla

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
σειρες
1.house m.d
ταινιες
1. 50 first dates
2. The prestige
3. Bulletproof
4. Bicentennial Man
5. Forest gump
6. Braveheart
7. The green mile
8. Kindergarten Cop
9. Twins Zwillinge
10. Cast away
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
ελληνικεσ σειρεσ:σταβλοι τησ εριεττασ ζαιμη,εισαι το ταιρι μου,κς\ωνσταντινου κ ελενησ,σαββατογεννημενεσ,παρα πεντε,πενηντα πενηντα


ξενεσ δεν πολυβλεπω αλλα μ αρεσουν αρκετα nip tuck k friends


ταινιεσ:

i m sam
dancer in the dark
la vita e belle
amelie
dark knight
the reader
slumdog millionaire
dead poet' society

και αλλεσ πολλεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Αγαπημενες ταινίες: Pulp Fiction, The Godfather Trilogy, Scent of a woman, Pride and Prejudice, Atonement, Gone With The Wind...:P
Αγαπημενες σειρες: One tree hill, Sex and the city, Friends, Supernatural, Gossip Girl, House MD:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
μολις διαβασα αυτο https://troktiko.blogspot.com/2009/09/house.html
Δεν ειμαι μεγαλη φαν της σειρας αλλα θα ηταν κριμα να αποχωρησει και με αυτον τον τροπο μαλιστα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
φιλαρακια ψηφιζω.... υπεροχοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzikoula

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
μολις διαβασα αυτο https://troktiko.blogspot.com/2009/09/house.html
Δεν ειμαι μεγαλη φαν της σειρας αλλα θα ηταν κριμα να αποχωρησει και με αυτον τον τροπο μαλιστα....

αν αποχωρήσει ο Hugh Laurie πιστεύω πως θα πρέπει να τελειώσει κι η σειρά

Όσο για τις αγαπημένες μου ψηφίζω Charmed , House md & Friends
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Πέρυσι το καλοκαίρι έβλεπα φανατικά Weeds και φέτος ακόμη πιο φανατικά Supernatural!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top