Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Το Prison Break δεν το εχω δει πολυ... Μαλλον πρεπει να ειμαι ο μονος σε ακτινα 100 χιλιομετρων:P


Προφανως.........Πως ξεφυγες εσυ ετσι απο την ''δινη'' του Prison Break?:)
-----------------------------------------
Friends, One Tree Hill, Gossip Girl (ολο το προγραμμα του Σαββατου στο star δηλαδη:P).


+φωνω.........:no1::no1::no1: Τωρα τελευταια εχω παθει μια ψιλοπορωση με αυτες τις σειρες..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Eχω ψηφισει CSI (ιδιαιτερη αδυναμια στο CSI: NY :heart:)
Πρoσθετω House (:inlove:) και Lost.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jewish Boy

Νεοφερμένος

Ο Ανθρωπος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Lost και Prison Break
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papaki94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή NCSI!!!!! Aπλώς γαμάτο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Προφανως.........Πως ξεφυγες εσυ ετσι απο την ''δινη'' του Prison Break?:)

Πιθανοτατα θα κατσω να το κατεβασω σε καποια ακυρη στιγμη μετα απο χρονια οταν δεν θα το θυμαται κανεις και να το δω..... Τα κανω κατι τετοια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Λοιπόν . .:D
Lost (νομίζω το έχω ξανα-αναφέρει)
House (απλά κορυφαίο )
The Big Bang Theory (όποιος θέλει ας το κατεβάσει .Είναι κομμωδία . .μιλάμε πέφτει το τρελό γέλιο :D)
F.R.I.E.N.D.S. (Κλασσικό πλέον)
Heroes (πλέον παραμελημένο)

Ατάαααα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Το Prison Break δεν το εχω δει πολυ... Μαλλον πρεπει να ειμαι ο μονος σε ακτινα 100 χιλιομετρων
Εγώ δεν το έχω δει καθόλου! :p
Heroes (πλέον παραμελημένο)
Αυτό είναι βλασφημία! :P


We :heart: heroes! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Αυτό είναι βλασφημία! :P


We :heart: heroes! :D
:sorry::sorry:Τί να κάνω η καημένη ??:PΣυγνώμη κυρία Βασιλική ,θα το κατεβάσω και θα έχω τελειώσει όλα τα επεσόδια μέχρι αύριο τέτοια ώρα:P:P

Επίσης ξανατονίζω πως μία πολύ καλή σειρά είναι και το "The Big Bang Theory ":D:D όποοιος αρχίσει να το βλέπει ας μου πει .Θα με θυμηθεί:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
ειχα ψηφισει πριν απο κατι μηνες το prison break αλλα αλλαξα γνωμη βλεποντας το ολοκληρο... Η σειρα μεχρι το 3ο ειναι ωραια μετα ομως χαλαει :'( πολλες συμπτωσεις...

Τωρα ψηφηζω grey's anatomy :jumpy: Η σειρα γινεται ολο και καλυτερη. Ειδικα η 5η σαιζον

:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
το the aviator ειναι μια απο τις αγαπημενες μου ταινιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
One Flew Over the Cuckoo's Nest. Ειδικά το τέλος ήταν η αποθέωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Το"The departed" ειναι πολυ ωραια ταινια επισης..... Δραση και πολλες ανατροπες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 836 μηνύματα.
Μόνο ο μονκ αξίζει. Μόνο τα φιλαράκια κάνουν κάτι. Τα υπόλοιπα άσχετα εκτός από grey's anatomy. Στην αμερική 9/8 θα προβληθεί ο τελευταίος κύκλος 16 επεισοδίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Friends + Monk... τα υπόλοιπα που τη σπάνε λίγο... αφήστε για το heroes, ο crook με είχε πει "τάδε", το παιδί πίσω αριστερά στην εικόνα... μου είπε ότι του μοιάζω...:zilia::zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Αγαπημένη σειρά... Από κωμωδία Friends

Επίσης το Cold Case και το Supernatural...

Κόντεψα να πάθω κατάθλιψη όταν το βγάλανε το Cold Case στα μέσα του χειμώνα και βάλανε αυτή την αηδία το Nip/Tuck...

Τώρα το ξαναβάλανε όμως, μαζί με το Supernatural!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoula18

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
house md!!!!!!ο ορισμος της τελειοτητας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Friends + Monk... τα υπόλοιπα που τη σπάνε λίγο... αφήστε για το heroes, ο crook με είχε πει "τάδε", το παιδί πίσω αριστερά στην εικόνα... μου είπε ότι του μοιάζω...:zilia::zilia:

Τον Μάικα; :lol2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εγώ δεν το έχω δει καθόλου! :p

Αυτό είναι βλασφημία! :P

We :heart: heroes! :D

Ναι, αλλά τα καινούρια επεισόδια ξεκινούν το φθινόπωρο, οπότε δεν έχει νόημα να της το λες:P.

Friends + Monk... τα υπόλοιπα που τη σπάνε λίγο... αφήστε για το heroes, ο crook με είχε πει "τάδε", το παιδί πίσω αριστερά στην εικόνα... μου είπε ότι του μοιάζω...:zilia::zilia:

Γιατί; :P Μόνο σε μια συγκεκριμένη φωτογραφία αναφερόμουν:P.


Mάικα; Σου έχω πει να μη βλέπεις τα ονόματα από τους ελληνικούς υπότιτλους...:P Σιγά μην είναι και η Λάικα...:P

Αλλά πρέπει να πω ότι έχω κολλήσει:D. Ελπίζω να έχω το χρόνο να βλέπω τα καινούρια επεισόδια το φθινόπωρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Mάικα; Σου έχω πει να μη βλέπεις τα ονόματα από τους ελληνικούς υπότιτλους... Σιγά μην είναι και η Λάικα...
Έτσι τον φώναζε η μητέρα του... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top