Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Παιδιά εγώ τρελαίνομαι για φιλαράκια πάρα πολυ!Πρέπει να έχω δει κάθε επεισόδιο πάνω από 10 φορές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ειδικη μοναδα 2 (spesial unit 2)
:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για το X-Files τη τελευταία ταινία?

Λίγο βλακεία μου φάνηκε...τίποτα το ιδιαίτερο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
δν την εχω δει ακομα ,αν και θα ηθελα...
προσθετω και το forest gump στις ταινιες που μαρεσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saralice

Νεοφερμένος

Η Αlice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Η αγαπημενη μου ταινια? Τι να πω... μαλλον το "the pick of destιny" αυτη τη περιοδο:hmm:! Οταν ημουν μικρη μου αρεσε ο ακεφαλος καβαλαρης (κ εξακολουθει να μου αρεσει). ετσι μου λεει η αδερφη μου τουλαχιστον.... τωρα δεν ξερω αν αληθευει!:xixi:(αν κ θα μπορουσε να μου αρεσει ακομα κ τοτε αφου παιζει κ ο Johnny Depp:inlove:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Η αγαπημενη μου ταινια? Τι να πω... μαλλον το "the pick of destιny" αυτη τη περιοδο:hmm:! Οταν ημουν μικρη μου αρεσε ο ακεφαλος καβαλαρης (κ εξακολουθει να μου αρεσει). ετσι μου λεει η αδερφη μου τουλαχιστον.... τωρα δεν ξερω αν αληθευει!:xixi:(αν κ θα μπορουσε να μου αρεσει ακομα κ τοτε αφου παιζει κ ο Johnny Depp:inlove:)

:no1::no1::no1::no1::no1:



[ame]https://www.youtube.com/watch?v=hvvjiE4AdUI[/ame]

:up: :up: :up: :up: :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timteam

Νεοφερμένος

Ο timteam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Lost και παλι Lost:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
PRISON BREAK of course!!!
Και περιμένουμε εναγωνιωδώς να δούμε την Dr. Sara Tancredi στην 4η Season!!!

spoiler alert :jumpy: Μουχαχαχαχααχαχα:jumpy:spoiler alert

και γω εχω μια αγαπη για τα φιλαρακια ...μου εχει τυχει να με πιασει σπαστικο γελιο και να μην μπορω να σταματησω να γελαω επι ενα μισαωρο αφοτου τελειωσε το επεισοδιο...αφηστε που μου ερχονται και φλασιες καμια φορα και ενω ειμαι πχ στο σχολειο σκεφτομαι καποιες σκηνες και λιωνω :lol::lol:
μια μερα στο δρομο οπως περπατουσα θυμηθηκα την σκηνη με τις φαλαγγες οταν ηταν στο αεροδρομιο η ρειτσελ και την επαιρνε τηλ η φοιβη να τις πει οτι και καλα εχει ενα κακο προαισθημα και αναστατωθηκε ολο το αεροπλανο (οι καμμενοι το ξερουν:D)...και αρχισα να γελαω και με κοιτουσε ο κοσμος περιεργα :P

αγαπημενοι μου χαρακτηρες ειναι η φοιβη και ο τζοι...μια σκηνη που μου κολλησε τελευταια :
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=shbNgNbKYuo[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Looooooool την είχα ξεχάσει αυτή :P
Κ εμείς στο σχολείο είμαστε σε μια φάση "θυμάσαι στα φιλαράκια εκείνη τη σκηνή..."
"θυμάσαι που η Rachel..." και χαχαχαχαχα συνέχεια :P
Μας έχουν βαρεθεί, έχουμε μάθει απ'έξω τους διαλόγους!

Οπότε, προφανώς, ψήφισα friends αλλά μου άρεσε και το Nip/Tuck πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Friends
House
Grey's Anatomy
Εντατικη
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Friends
House
Grey's Anatomy
Εντατικη
:D

δεν σου αρεσουν καθολου οι ιατρικες σειρες ε ?


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
δεν σου αρεσουν καθολου οι ιατρικες σειρες ε ?


:P


καλα κι εγω παιθαινω για ιατρικες σειρες....και γενικα για οτι εχει να κανει σχεση με εγχειρησεις και τετοια....καθομαι και δεν χανω λεπτο!!!.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Heroes forever!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ratatouille

Νεοφερμένος

Η Ναυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Lost
Heroes
Dexter
4400
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivika

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Lost!
Heroes
Las Vegas
C.S.I.
The Simple Life (no comments):D

Queen Of The Damned! :D:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Και εγώ συμφωνώ!!:) Ο Χιθ Λέτζερ έπαιξε πραγματικά καταπληκτικά...:) Μόνο για εκείνον θα ξαναέβλεπα ευχαρίστως την ταινία...



Και εγώ το ίδιο! Μόνο για αυτόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Lost!
Heroes
Las Vegas
C.S.I.
The Simple Life (no comments):D


:!::!::!::P:jumpy:
συγγνωμη αλλα δεν μπορουσα να αντισταθω στο σχολιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivika

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μα γιατι ρε παιδια τι εχει η σειρα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ριαλιτι θα το χαρακτηριζα..
εμενα προσωπικα μου τη δινουν απιστευτα οι πρωταγωνιστριες..
κατα τα αλλα δεν εχω καποιο προβλημα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivika

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αμα τις δεις απο αλλη πλευρα ειναι συμπαθητικες (οταν θελουν):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top