Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εμένα μ' αρέσει η ιστορία, αλλά το βιβλίο μου φαίνεται κουραστικό. Ενώ η ταινίες με είχαν εντυπωσιάσει πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Sin city , fight club και finding nemo αναμφιβολα οι 3 αγαπημενες μ....Λιγο πιο χαλαρα τωρα μ αρεσε πολυ το 1ο απο τους Πειρατες της Καραϊβικης και το Good luck chuck απο τις προσφατες , λογω Αlba βεβαια...Ειναι δυνατον τετοιο πλασμα να μεινει εγκυος?????????? ΓΙΑΤΙ???


Θα πρότεινα να δείτε την ταινία Lost in translation της Sofia Copolla. Ίσως σε κάποιους να φανεί βαρετή και να θεωρούν πως δεν γίνεται σχεδον τιποτα σε όλη την ταινία, εγώ πάντως τη θεωρώ αριστούργημα

Ρε συ εχω ακουσει πολυ κοσμο να το λεει αυτο και δε μπορω να καταλαβω τι βρηκατε σε αυτη την ταινια...Ειναι απο τις λιγες που δεν αντεξα να δω ολοκληρες και το εκλεισα...Μπορει να μ πει κανεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ρε συ εχω ακουσει πολυ κοσμο να το λεει αυτο και δε μπορω να καταλαβω τι βρηκατε σε αυτη την ταινια...Ειναι απο τις λιγες που δεν αντεξα να δω ολοκληρες και το εκλεισα...Μπορει να μ πει κανεις ?

Αλήθεια; Εγώ δεν έχασα καθόλου το ενδιαφέρον μου και μου άφησε υπέροχη αίσθηση.

Δε θα την έλεγα μα τίποτα βαρετή:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos!

Νεοφερμένος

Ο Aggelos! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ψάχνω τον/την δευτερο/η που ψήφισε The O.C. ! :D
Φοβερή σειρά .. είδα όλους τους κύκλους .. ξενέρωσα με τον θάνατο της mischa barton αλλά ο 1ος κ ο 3ος κύκλος άξιζαν μπορώ να πώ όσο τπτ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ήμουν μεταξύ Friends και Prison Break αλλά έβαλα τελικά Φιλαρακια σαν κάτι το πιο διαχρονικό!!!

Αλλά και τα 2 είναι επικά σίριαλ!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
THE DARK KNIGHT!!!!!!!!!


Δε φαίνετε???? :D
Παιδιά η ταινία ήταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!! Ο Heath Ledger σαν Joker ήταν απλά ΦΟΒΕΡΟΣ! Δεν είχα σκοπό να δω την ταινία! Βαριόμασταν με τη φίλη μου και αποφασίσαμε να πάμε σινεμά! Ήταν η μοναδική ταινία που είχε εκείνη την ώρα... Δεν ήθελα να τη δω βασικά γιατί φοβόμουν ότι θα στεναχωρηθώ επειδή ο Heath δεν βρίσκεται πια στη ζωή... Αλλά τελικά ήμουν λάθος! Η ταινία ήταν όλα τα λεφτά!!!! :jumpy::jumpy::jumpy:
Αν και δεν βλέπω τέτοιες ταίνιες! Είμαι πιο πολύ της κωμοδίας!

Σας προτείνω ανεπιφύλακτα να τη δείτε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
HIGH SCHOOL MUSICAL 1,2,3!:D
Tέλεια ταινία και φυσικά με πρωταγωνιστές τον ΘΕΟ ZACHARY DAVID ALEXANDER EFRON (ZAC EFRON)
και τη ΘΕΑ ASHLEY MICHELLE TISDALE (ASHLEY TISDALE)!!!:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimacos

Νεοφερμένος

Ο Jimacos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Διόνυσος (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εμενα μου αρεση η lost παρα πολι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolakis

Νεοφερμένος

Ο Nikolakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
PRISON BREAK of course!!!
Και περιμένουμε εναγωνιωδώς να δούμε την Dr. Sara Tancredi στην 4η Season!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selene1

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Οι αγαπημένες μου ταινίες είναι: Το Φαντασμα της Όπερας, Περηφάνια & Προκατάληψη και Underworld. Το Φαντασμα της Όπερας είναι τέλειο, η αγαπημένη μου ταινία.:D Σε οσους αρέσουν οι μουσικές ταινίες, το συνιστώ ανεπιφύλακτα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Μια άλλη φοβερή ταινία ειναι Ο πιανίστας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Μια άλλη φοβερή ταινία ειναι Ο πιανίστας!!

θα συμφωνησω...επισης θα συμφωνησω με τν χαλβα στην ταινια : Les choristes ...τα σπανε !!και να προσθεσω :
-- το εξπρες του μεσονυχτιου (υπεροχο και το soundtrack του giorgio moroder...κλασικο !!! )
--ο ναυαγος,
--i am sam
--i am david
--αγγιζοντας το κενο(σε μορφη ντοκιμαντερ αλλα αξιζει τν προσοχη σας)
--οι ωρες (οταν την ειδα πρωτη φορα την θεωρησα τρελη μαπα..μετα αναθεωρησα)
--Hotel Rwada

αυτες μπορω να θυμηθω τωρα :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timteam

Νεοφερμένος

Ο timteam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Requiem for a dream
V for vendetta
American history X

Τρεις ταινιες που πραγματικα εχουν κατι να σου μαθουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
get smart
i4
what happens in vegas
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σκοτεινος Ιπποτης(Batman)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misu7

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!! Χθες έδωσα 10$ για να τη δω στο Village Cool! 3 βαρετές ώρες... Δεν θέλω να ξαναδώ Batman! Ούτε κασετίνα Batman δεν θα πάρω!! Ρε παιδιά καλή υπόθεση και πλοκή, αλλά κάπως βαρετό! Όχι και πάλι όχι! Τι βρήκες το καλό!? (Εγώ τα κόλπα του Batman!) χεχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν ξερω...ουτε εμενα μου αρεσε γνεικα ο batman αλλα αυτη την ταινια της συμπαθισα αρκετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Συμφωνώ, ο καινούριος Μπάτμαν ήταν πολύ καλός, ειδικά ο Joker:no1:
Οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!! Χθες έδωσα 10$ για να τη δω στο Village Cool! 3 βαρετές ώρες... Δεν θέλω να ξαναδώ Batman! Ούτε κασετίνα Batman δεν θα πάρω!! Ρε παιδιά καλή υπόθεση και πλοκή, αλλά κάπως βαρετό! Όχι και πάλι όχι! Τι βρήκες το καλό!? (Εγώ τα κόλπα του Batman!) χεχεχε

Ου ου ου ου.......:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Η ταινία ήταν φοβερή!!!! Δεν έχω δει τις άλλες ταινίες γιατί ποτέ δε μου άρεσε ο Μπάτμαν! Αυτή η ταινία όμως ήταν :no1:!!!
Πιστεύω ότι άμα δεν έπαιζε ο Χιθ Λέτζερ δε θα μου άρεσε και τόσο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Η ταινία ήταν φοβερή!!!! Δεν έχω δει τις άλλες ταινίες γιατί ποτέ δε μου άρεσε ο Μπάτμαν! Αυτή η ταινία όμως ήταν :no1:!!!
Πιστεύω ότι άμα δεν έπαιζε ο Χιθ Λέτζερ δε θα μου άρεσε και τόσο...


Και εγώ συμφωνώ!!:) Ο Χιθ Λέτζερ έπαιξε πραγματικά καταπληκτικά...:) Μόνο για εκείνον θα ξαναέβλεπα ευχαρίστως την ταινία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top