ΑΣΟΕE- Φοιτητική ζωή στην Αθήνα

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ρε παιδια ξερει κανεις τι γινεται με τις εγραφες στην ΑΣΟΕΕ ; Ειναι το μοναδικο πανεπιστημιο που δεν εχει ανακοινωσει τις ημερομηνιες εγγραφης των πρωτοετων.......
όχι το μόνο...
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝ. ΔΗΜ.

Νεοφερμένος

Ο ΠΑΝ. ΔΗΜ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
μακαρι! γιατι ολοι οι φιλοι μου ξερουν την ακριβη μερα που θα εγγραφουν και μονο εγω δεν εχω ιδεα.......οι εγγραφες πανε αναλογα το επιθετο η αναλογα το τμημα;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Aν διαβασεις τα προηγουμενα ποστς, και αν ισχυσει ξανα το περσινο συστημα με την ηλεκτρονικη εγγραφη θα κανετε ολη την προαπαιτουμενη διαδικασια ηλεκτρονικα και 1 μερα που θα οριστει για το τμημα σας, θα πατε ΟΛΟΙ οι συμφοιτητες σου κι εσυ να γραφτειτε και τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
να ρωτήσω τώρα κάτι λίγο offtopic? Επειδή δεν ξέρω τι παίζει, σε εστία μπαίνουν όλοι οι φοιτητές απο άλλη πόλη? Αν όχι ποιοι έχουν το δικαίωμα να μπουν? Είναι το οικονομικό ξέρετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top