ΑΟΘ και ερωτήσεις Σ/Λ

Nikoleta05

Νεοφερμένος

Η Nikoleta05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που μπορεί να μου στείλει τις ασκήσεις (σ-λ, πολλαπλής και ερωτήσεις θεωρίας ) που έχει το βοηθημα του σαββαλα; δεν το χω πάρει επειδή θεωρία κλπ μαθαίνω από το βιβλίο και το θεώρησα περιττό να το αγοράσω. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει το εκτιμώ
 

Nic Papalitsas

Νεοφερμένος

Ο Nic Papalitsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που μπορεί να μου στείλει τις ασκήσεις (σ-λ, πολλαπλής και ερωτήσεις θεωρίας ) που έχει το βοηθημα του σαββαλα; δεν το χω πάρει επειδή θεωρία κλπ μαθαίνω από το βιβλίο και το θεώρησα περιττό να το αγοράσω. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει το εκτιμώ
Προσωπικά εγώ πήρα το βοήθημα του σαββαλα κοντά στο Πάσχα και ήταν η πιο άχρηστη αγορά που έχω κάνει😂 τα παραδείγματα που έχει είναι πολύ επεξηγηματικά μεν αλλά εξαιρετικά απλά και δεν έχεις να μάθεις κάτι καινούργιο από αυτό. Το θεωρώ δηλαδή αχρείαστο, ωστόσο εάν κάποιος έχει κενά όπως και να χει βοήθημα είναι.
Υ.Γ το βοήθημα αυτό είναι και κάπως παλιό, δηλαδή έχει και τύπους εκτός ύλης οπότε δεν είναι να το εμπιστεύεσαι απόλυτα.
 

Oikonomologistis

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Ζαφειρίου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Το βιβλίο του Σαββάλα (των Χατζηανδρέου Ανδρέας, Τέντες Παντελής, Τζήρος Γεώργιος Χ., Λαζάνης Γιώργος, Γιαλέρης Παναγιώτης) είναι πολύ καλό βοήθημα. Δεν το έχω πλέον, το δάνεισα σε κάποιον μαθητή μου και δε μου το επέστρεψε. Υπάρχουν και τα πνευματικά δικαιώματα και δεν ξέρω αν μπορεί κάποιος να το μοιραστεί δημόσια.

Εντούτοις, αν θέλεις έχω στην ιστοσελίδα μου αρκετές ερωτήσεις Σωστό / Λάθος και πολλαπλής επιλογής και τις βλέπεις ελεύθερα. Μάλιστα, τα 2 πρώτα κεφάλαια τα έχω και σε μορφή διαδραστικών ερωτήσεων και μπορείς να έχεις και τη σωστή απάντηση. Σύντομα, θα δημοσιεύσω και τα υπόλοιπα κεφάλαια τμηματικά.

Αν θέλεις να ρίξεις μια ματιά:
Εδώ θα βρεις εκπαιδευτικό υλικό:


Πατάς το κεφάλαιο που σε ενδιαφέρει και διαβάζεις ότι θέλεις. Έχω δημοσιεύσει τα πρώτα 3 κεφάλαια προς το παρόν και από διαδραστικές ερωτήσεις τα 2 πρώτα κεφάλαια, αλλά λογικά δεν πρέπει να έχεις ακόμη τελειώσει την ύλη στα επόμενα κεφάλαια.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Ναι παιδιά, τα βοηθήματα αυτά υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα, δεν είναι υλικό που μοιράζεται δωρεάν και δημόσια. Μπορείτε να προτείνετε free υλικό ερωτήσεων Σ/Λ σε αυτό το thread.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top