Γενικό -  Ό,τι μας αγχώνει και μας φοβίζει στην Α' Λυκείου, ελάτε να το μοιραστούμε εδώ!

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
οι συμμαθητές μου ξέρουν το πρόβλημά μου και δεν μιλάει κανένας... όσο για τους μεγαλύτερους... ποιός τους χ*ζει αυτούς; :D
Μπράβο! Έτσι σε θέλω δυνατό!:no1: Να μη σε νοιαζεί τι λένε τα βλ@μένα! Δεν πάνε να κοιτάξουν λίγο τη μούρη τους?:lol:
Τέσπα, άστα να πάνε όμως. Πονάω πολύ τον τελευταίο καιρό. Το καλοκαίρι πήγαινα γυμναστήριο για να βελτιωθώ υποτίθεται αλλά δεν έγινε τίποτα. Άσε που έχασα και κιλά άθελά μου.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μπράβο! Έτσι σε θέλω δυνατό!:no1: Να μη σε νοιαζεί τι λένε τα βλ@μένα! Δεν πάνε να κοιτάξουν λίγο τη μούρη τους?:lol:
Τέσπα, άστα να πάνε όμως. Πονάω πολύ τον τελευταίο καιρό. Το καλοκαίρι πήγαινα γυμναστήριο για να βελτιωθώ υποτίθεται αλλά δεν έγινε τίποτα. Άσε που έχασα και κιλά άθελά μου.:(

σήμερα έχω ένα φοβερό πόνο στη μέση από τότε που ξύπνησα... δεν έχει σταματήσει καθόλου. Πήρα ένα ντεπόν αλλά δεν κάνει τίποτα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicsprofessor

Νεοφερμένος

Ο physicsprofessor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πιστεύω πως κάτι τέτοιοι καθηγητές είναι σίγουρα απ' τους καλύτερους διότι ξέρουν να αξιολογούν τους μαθητές από τη γενικότερη συμμετοχή στο μάθημα και όχι απο τα διαγωνίσματα όπου όλοι μπορεί να έχουμε τις άτυχες στιγμές μας (λάθη λόγω βιασύνης, άγχους κα).

οταν πρωτο διοριστηκα ημουν άπειρος απο βαθμολογηση αλλα επρεπε να βρω μια φορμουλα για ναμαι δίκαιος!
αποφασισα λοιπον να μετραει το διαγωνισμα κατα το ενα τριτο και η συμμετοχη στο μαθημα και τα τεστ κατα το υπολοιπο δυο τριτα!
μετα εμαθα πως επι μεταρρύθμισης αρσενη κατι τετοιο ειχε επιβληθει δια νομου (λεμε τωρα!) αλλα ατονησε στη συνεχεια!
χμμ τελικώς καλα εκανα! ετσι όποιος θελει να μαθει πως βγιανει ο βαθμός του του κανω τον υπολογισμο και ολα καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ενας τρελο-φυσικος που εχουμε, που πριν ερθει ελλαδα διδασκε στην αυστραλια, εχει κατασκευασει ολοκληρο αλγοριθμο για να βαθμολογει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george11

Νεοφερμένος

Ο george11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πρέπει να πάρεισ βάρος.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μαλλον εννοει οτι η προσληψη βαρους θα σου επετρεπε να σηκωνεις μεγαλυτερα φορτια και να μην καταπονειτε η σπονδ. σου στηλη, αλλα δεν ξερω κατα ποσο ευσταθει αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Θα καταπονείται απο το επιπλεον βαρος μετα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Οχι, η μαζα του σωματος πεφτει στα ποδια, οχι στη σπονδυλικη στηλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Α yeh, σωστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Mπαααα... είμαι 47 κιλά και έναν συμμαθητή μου που είναι 53, τον έχω για την πλάκα...


Άρα μάλλον δεν συμβαδίζουν δύναμη-βάρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Mπαααα... είμαι 47 κιλά και έναν συμμαθητή μου που είναι 53, τον έχω για την πλάκα...


Άρα μάλλον δεν συμβαδίζουν δύναμη-βάρος...


Το βαρος ειναι δυναμη!!!! Μετριεται σε newton!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Σε ράμματα μετριέται... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ από τώρα διαβάχω περισσοτερο τα θετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Προσεχε μαθηματικα-φυσικη παρα πολυ φετος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mafiozos_16

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Είμαι Α' Λυκείου και συμμερίζομαι τους φόβους σας και τις ανησυχίες σας...
Ελάτε να τους μοιραστούμε,να πάρουμε απαντήσεις σε θέματα που μας απασχολούν...
Π.χ για το άμεσο μέλλον,για την πορεία μας στην αγορά εργασίας,κτλπ...
Για την φοιτητική μας ζωή καθώς και την εφηβεία μας...
Ξεκινάω πρώτος,είμαι ακόμα Α' Λυκείου και πραγματικά θέλω όσο τίποτα άλλο να γίνω φοιτητής στην αγαπημένη μου πόλη την Θεσσαλονίκη...
Να έχω αρκετά ελεύθερο χρόνο,να κανονίζω εγώ το πρόγραμμα μου,να μην έχω τους γονείς μου να με ελέγχουν κάθε λίγο και λιγάκι,να είμαι ανεξάρτητος και να κάνω ότι γουστάρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Το μόνο που φοβάμαι ελίανι μήπως δεν φάω πίτσα το πρώτο διάλειμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isnogood

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο isnogood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
πόσο ακομά πιο κάτω μπορεί να πάει η παιδεία και πόσο πιο κάτω αντέχουμε να φτάσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mafiozos_16

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Το μόνο που φοβάμαι ελίανι μήπως δεν φάω πίτσα το πρώτο διάλειμμα.


Φίλε είσαι σοβαρός???Μα τι λέω...
Το Topic αναφέρεται σε μαθητές Λυκείου και μόνο...
Εσύ ακόμα είσαι μικρός και έχεις άλλες ανησυχίες,όπως είπες το αν θα φας πίτσα στο 1ο διάλειμμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kavazis

Νεοφερμένος

Ο kavazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Είναι θετικό να προβληματίζεσαι για θέματα που αφορούν το μέλλον σου, τη σταδιοδρομία σου κτλ ως συνειδητοποιημένο άτομο.Όμως εντάξει, δε χρειάζεται να νιώθεις και φόβο...Είναι μια περίοδος που πολλοί την περνούν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top