Όταν η διαφήμιση γίνεται τέχνη

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
ναι με λινκ το βγαζει.

ωραια-χαριτωμενη διαφημιση για τα γουστα μου ,εχουν μαλιστα βαλει την ιδια και στο ραδιοφωνο για να παει αμεσως ο νους στην εικονα!

:no1:

Χμμμ ναι χαριτωμένη είναι,
αλλά
1. έκαψαν το τραγουδάκι που σε όλες τις χώρες κυκλοφορεί με τα ίδια λόγια σχεδόν και σε μας με τον Υφαντή.
2. θα κάνω τα πάντα για λίγο παριζάκι. Λίγο τραγικό δεν είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Χμμμ ναι χαριτωμένη είναι,
αλλά
1. έκαψαν το τραγουδάκι που σε όλες τις χώρες κυκλοφορεί με τα ίδια λόγια σχεδόν και σε μας με τον Υφαντή.
2. θα κάνω τα πάντα για λίγο παριζάκι. Λίγο τραγικό δεν είναι


ειναι,αν και μπορουμε να ζησουμε και χωρις αυτο,τι ηθελες να σου πει?:P

σου λεει και καλα σου 'ειμαι απαραιτητο' στην καθημερινοτητα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Μπορουσε να πει ποσο υγιεινό είναι το παριζακι και ποσο λιγα λιπαρα εχει και ότι ειναι βολικο να το παιρνουν τα παιδια στο σχολειο η να το τρωνε σπιτι σαν σνακ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μπορουσε να πει ποσο υγιεινό είναι το παριζακι και ποσο λιγα λιπαρα εχει και ότι ειναι βολικο να το παιρνουν τα παιδια στο σχολειο η να το τρωνε σπιτι σαν σνακ...
μπορει να βασιστηκαν μονο στο να κανουν ομοιοκαταληξια:Pπαντως ειναι πολυ επικοινωνιακη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Ναι σίγουρα είναι. Χάρη στο κομμάτι κατά τη γνώμη μου, παρά στο κυρίως περιεχόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
https://kvanto.gr/blog/archives/55

η ξενη απο οτι βλεπω ειναι και ασεμνη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
χαχαχα ναι ντροπή τους. Αλλά το original δεν είναι παιδικό σποτάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αληθεια?

μπορεις να το ανεβασεις?

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=mYZA8ne-Eow[/ame]

και η αγαπημενη μου,βραβευτηκε το 2008.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Να το ανεβάσω? Για το δεύτερο βίντεο που έχει στο Link που έδωσες μιλάω. Και αυτό όπως και το αντίστοιχο γερμανικό που είναι το αυθεντικό δεν είναι παιδικά σποτ, πιο πολύ εικονογραφημένο μπιτάκι θα το χαρακτήριζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Λεει ασχημα λογια?

δηλαδη δεν απευθυνεται σε μικρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Όχι καθόλου άσχημα, αλλά δεν είναι και παιδικό. είναι απλά ένα χαριτωμένο βίντεο για ένα τραγούδι...

Της Aegean μακράν από τις καλύτερες ever...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.






Paints with ISO 14001 environmental certification
cannes lions 2009
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=IIt5lGhFyE0&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
ειναι,αν και μπορουμε να ζησουμε και χωρις αυτο,τι ηθελες να σου πει?:P

σου λεει και καλα σου 'ειμαι απαραιτητο' στην καθημερινοτητα σου.


Προσωπικά, αυτο ακριβώς είναι που με ξενίζει. Η διαφήμιση αυτη είναι ο ορισμός του καταναλωτισμού και του τρόπου με τον οποίο επιδρά γενικά η διαφήμιση στον ψυχισμό σου. Δηλαδή αυτά που μαθαίνω στην έκθεση, επαληθεύονται πλήρως εδώ. Δε με ελκύει καθόλου. Και μόνο που υπάρχει εμμονή με το τραγούδι γενικά, και μόνο που υπάρχει περίπτωση να μου εντυπωθεί, να μου κολλήσει, να αρχίσω να το σιγοτραγουδάω ανόητα, την απορίπτω αμέσως. Νομίζω ότι στην προκειμένη περίπτωση, ο τίτλος του θέματος συσχετιζόμενος με τη συγκεκριμένη διαφήμιση, είναι ατυχής. Γενικά, εμπορικοποιήσεις του στυλ, βγαίνει μια διαφήμιση, τη μαθαίνουν όλοι, όσο lame και αν είναι, όσο φθηνή και γελοία, μόνο και μόνο για να κάνει εντύπωση, που το επιτυγχάνει, έξαιτίας ενός πιασάρικου μουσικού σκοπού, ενώ το αντικείμενο που διαφημίζει, δεν κάνει καλό, ούτε είναι απαραίτητο στη ζωή μας, ούτε έχει κάποια ουσία, δεν θα έπρεπε να μας προσελκύουν. Αλλά το καταφέρνουν στο μέγιστο, και δε μπορώ να εξηγήσω το λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Boom de ah dah, boom de ah dah...

The world is just awesome, isn't it? :P
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=a0jZzBEKIMc&feature=fvhl[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
άντε πάλι. Μου είχε κολλήσει αυτό το Boom de ah dah μια περίοδο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Α τέλεια αυτη η διαφήμηση... μερικές φορες εβλεπα discovery μόνο και μόνο για να την πετύχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εγώ δυστυχώς δεν έχω συνδρομητική τηλεόραση :'(. Και υπάρχουν τόσο ωραία κανάλια, όπως το National Geographic, το Discovery, το History Channel κλπ. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Εγώ δυστυχώς δεν έχω συνδρομητική τηλεόραση :'(. Και υπάρχουν τόσο ωραία κανάλια, όπως το National Geographic, το Discovery, το History Channel κλπ. :(
Τωρα θα πεταγα κακια, αλλα οοοχι δεν θα το κανω. :xixi:
Ωραια διαφημιση Σαντοου, πολυ καλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Εγώ δυστυχώς δεν έχω συνδρομητική τηλεόραση :'(. Και υπάρχουν τόσο ωραία κανάλια, όπως το National Geographic, το Discovery, το History Channel κλπ. :(
Yπαρχουν και κατι αλλα ωραια ..:P
Aλλα να μην σε ενδιαφερουν καθολου ? , α ρε καιμενε shadowfax :(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top