Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Πράκτορας της CIA....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Η Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Τραγουδίστρια γιατί μου λέγαν οτι έχω καλή φωνή και τραγουδούσα σε γιορτές! Αλλά δεν το κυνήγησα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.Quantum

Δραστήριο μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Ταχυδακτυλουργός,αστροναύτης,ηλεκτρολόγος και παπάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Oταν ημουν μικρος ηθελα να γινω ποδοσφαιριστης ,αν θυμαμαι καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

elenakiskoo

Νεοφερμένος

Η elenakiskoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Όταν ήμουνα μικρή ήθελα να γίνω... γιατρός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ζωγράφος και πυρηνικός ιατρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Ζωγραφος αρχικά, μετά σχεδιάστρια μόδας, μετά αρχιτέκτονας και ακόμα θέλω με κάποιον τροπο να ασχοληθώ και με τα τρία. Προς το παρόν, θέλω να περάσω στην αρχιτεκτονική :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Σεξολόγος.. :P Ακόμη αποτελεί πόθος.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τρελός επιστήμονας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ιωαννα d.

Νεοφερμένος

Η ιωαννα d. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Δημοτικό: κτηνίατρος, ζωγράφος
Γυμνάσιο: βιολόγος, ζαχαροπλάστης
1 μήνας πριν τις πανελλήνιες: κτηνίατρος, ζωγράφος, βιολόγος, ζαχαροπλάστης και φυσικός

Επίσης φοβάμαι ότι θα περάσω 4 χρόνια στην κτηνιατρική και μετά θα μου ρθει κάνα άκυρο τύπου συγγραφεας ή αρχιτέκτονας και αντε φτου κι απ την αρχή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Τα παντα μου εχουν περάσει από το μυαλό.. Θυμάμαι ένα διάστημα έλεγα οτι θα γινόμουν και ενδυματολόγος, ένας Θεός ξέρει γιατι.. :redface:

Τωρα θέλω να γίνω φιλόλογος, και σε 3 χρόνια θα μπαίνω σε αυτό το θέμα και θα γράφω "πριν απο 3 χρόνια ήθελα να γίνω φιλόλογος!!" και θα λιώνω με την βλακεία που με διακατείχε.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
αρχαιολογος τυπου ιντιανα τζοουνς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Ναιιιι και εγώ ήθελα να γίνω Ιντι με μαστίγιο,να σώνω γκόμενάκια και να ανακαλύπτω κρυμμένους θησαυρούς και μυστικά τελετουργικά.
Σε μια φάση ήθελα να γίνω ταχυδρόμος για κάποιο ανεξήγητο λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Αστυνομικός τώρα οικονομολόγος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπον ...εγω εχω περασει απο διαφορες φασεις. Αρχικα , οταν ημουν 4 περιπου ηθελα να γινω πλυνιστρια:P (να πλενω χαλια ρουχα κλπ) :P Η γιαγια μου ομως μου ειπε οτι δεν ειναι δουλεια με prestige :P οποτε αλλαξα γνωμη και αποφασισα να γινω αεροσυνοδος(ειχαν ερθει τοτε και κατι συγγενεις απο Αυστραλια γι'αυτο μαλλον ) . Αργοτερα (μαντεψτε) ξαναλλαξα γνωμη... ειχα βλεπετε κανει κατι ταξιδια με το τρενο και μου αρεσε πολυ . Ηθελα να γινω οδηγος τρενου , για πολυ μικρο χρονικο διαστημα. Τελος , γυρω στα 10 , θεωρησα ιδανικο το επαγγελμα της δασκαλας , κατι που εξακολουθω μεχρι σημερα να πιστευω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αστρονόμος :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Δασκάλα σε δημοτικό,καθηγήτρια ισπανικών,τραγουδίστρια(μεγάλο ψώνιο σας λέω:P)και μετά δημοσιογράφος!!:redface:
Το να γίνω δημοσιογράφος το ήθελα για 6 χρόνια αλλά πλέον έχω αλλάζει γνώμη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,845 μηνύματα.
Δασκάλα σε δημοτικό,καθηγήτρια ισπανικών,τραγουδίστρια(μεγάλο ψώνιο σας λέω:P)και μετά δημοσιογράφος!!:redface:
Το να γίνω δημοσιογράφος το ήθελα για 6 χρόνια αλλά πλέον έχω αλλάζει γνώμη:P

Τραγουδίστρια Σκυλάδικου; :P Δημοσιογράφος τύπου Όλγα Τρέμη; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Τραγουδίστρια Σκυλάδικου; :P Δημοσιογράφος τύπου Όλγα Τρέμη; :D

όχι όχι σκυλάδικου με τίποτα!!ούτε Τρέμη,σε ραδιόφωνο ήθελα να δουλέψω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άρχοντας του κόσμου... ακόμα θέλω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top