Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

takis777

Νεοφερμένος

Ο takis777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
οταν ημουν μικρος (τωρα ειμαι ενα χουφταλο:)) ηθελα να γινω αστροφυλακας!!!
ναι! σωστα διαβασατε αστροφυλακας...οχι αστυφυλακας
για ολα, βεβαια, εφταιγε το 0-6
οταν ωριμασα πλεον, αποφασισα να γινω ποδοσφαιριστης (πρωτοτυπο:P)
ετσι, μετα απο ενα εξαμηνο σκληρων προπονησεων στην ομαδα του δημου, βαρεθηκα να πηγαινω και προτιμησα να βγαινω στο δρομο να παιζω μπαλα...

ωραιες εποχες...

1. Παπας (οχι σχολια ημουν 3)

...ευλογησον
(δεν μπορουσα να κρατηθω, ηταν μεγαλος ο πειρασμος!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
εγω παντως οταν ειμουνα μικρος ηθελα να γινω νταλικερης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εμένα από μικρό μου είχαν "βγάλει" πολλά επαγγέλματα, αλλά και εγώ ο ίδιος έλεγα. Ενδεικτικά αναφέρω:

Ηθοποιός, σκηνοθέτης, προγραμματιστής, πληροφορικάριος --- (έφτιαχνα κάτι φιλμάκια, γι' αυτό)
Μαθηματικός, φυσικός, μηχανικός, καθηγητής πανεπιστημίου
Φαρμακοποιός, βιολόγος, οδοντίατρος
Βουλευτής (μη με πετάτε γιαούρτια!), δικηγόρος (επειδή μιλούσα πολύ), δημοσιογράφος, συγγραφέας


Και τελικά τα τελευταία 2 χρόνια έβαλα στόχο Ιατρική και πέρασα :clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ηθελα να γινω αστροναυτης:clapup:
οτι να ναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Zωγράφος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
αστροναύτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Μικρη ηθελα να γινει ζωγραφος.Δεν ξερω πως μου ειχε κολλησει...Θυμαμαι εβλεπα στο Αlter καποιες διαφημισεις για κατι βιβλια που ελεγαν <<θελω να γινω κτηνιατρος, ζωγραφος,αστροναυτης κλπ κλπ >>Εβλεπα θυμαμαι την διαφημιση του βιβλιου και σε μια στιγμη πεταει ενα <<Θελω να γινω ζωγραφος>>.Ειχα κολλησει ασχημα..........Ολη την ημερα ζηταγα αυτο , Ο-Λ-Η την ημερα..(Απο τοτε ο πατερας μου συμπαθησε και τον Ηρωδη..)

Οταν μου το πηραν το ειχα κυριολεκτικα σαν Ευαγγελιο.Μεγαλο κολλημα αυτο (πρεπει να ηταν απο τα 4 μου μεχρι τ 6...:P)
Μετα ηθελα να γινω κτηνιατρος.Αλλο κολλημα αυτο...μεγαλη πορωση(ισως ακομα να την εχω)
Καποτε ηθελα να γινω Αγια γιατι σκεφτομουν οτι θα ερχονται πουλμαν και πουλμαν και θα φιλανε την εικονα μου..Θα με παρακαλανε κιολας...Αμα δακρυζα και λιγο θα στηνονταν και πανηγυρια...χαχα Οσο το θυμαμαι....Τοτε πηγαινα και κατηχητικο.Ειχα γινει θεουσα,χρηστιανοπουλο σωστο...(τεταρτη δημοτικου ημουν νομιζω)Εκανε συλλογη απο εικονες της Παναγιας κιολας για να την καλοπιασω...:P

Καποτε τσακωθηκα με ενα παιδι και του ειπα κατι οτι ο Θεος θα τον τιμωρησει κλπ ....
Με πιανει λοιπον απο τον ωμο χαλαρα με σκουνταει και μου λεει..<<Μην εισαι μαλακας,Θεος δεν υπαρχει...Αν υπαρχει γτ δεν δινει και κανα φραγκο σε εμας που δεν τα εχουμε ή γτ δεν βοηθα τους ναρκωμανεις να ανεξαρτοποιηθουν...???>>και αλλα πολλα...
Εμεινα μαλακας και εκατσα και το σκεφτηκα...Παρατησα την εκκλησια..τα κατηχητικα..και τις προσευχες...πουλησα και τις εικονες και τα οικονομησα...Τοτε σκεφτηκα να γινει επιχειρηματιας..:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
...Σούπερ Ήρωας!!! :D :D :D :D χαχαχχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mouk

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...
... μεγάλος.


Τώρα τελευταία σαν να μου πέρασε. Νομίζω. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
σκουπιδιάρης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Κοσμολόγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Πέρασα από φάσεις που ήθελα να γίνω παιδίατρος, εκπαιδευτικός, πιλότος και αστροναύτης.
Αλλά πια θέλω να περάσω νομική!

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
τραγουδιαρα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόρη Καραβοκύρη

Νεοφερμένος

Η Χιόνι Ericson ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγώ ήθελα να παρω την θεσή της συνεργάτιδας του Buzz Light-Year ! Της κοκκινολάμας ;) ( δν θυμάμαι το ονομα της πλέον)....αργότερα ελεγα διάφορα όπως μαστόρισα ( παλι στο πλευρο ου Bob Ο Μαστοόρας :P :P ) ...τώρα στο Λύκειο.....ακομα ψάχνομαι :P
Η ειρωνεία ειναι πως όταν είσαι στο δημοτικό εχεις έναααα σωρρό ιδεές για το τι θες να γίνεις....αργότερα, ξεμένεις ....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
αρχικα επειδη ημουν πορομενος με αστρονοια αστροφυσικη κτλ ηθελα να γινω αστρονομος('η αστροφυσικός) μετά άλλαξα τη γνώμη μου σε προγραμματιστης υπολογιστών και τώρα(που σπουδάζω μαθηματικα) θέλω πάλι κάτι με φυσική όπως μαθηματική φυσική,υπολογιστικη φυσική ή άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteroskoni

Νεοφερμένος

Η asteroskoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Λοιπόν:

Νηπιαγωγειο- Δημοτικό: Καθηγήτρια Αστρονομίας, Αστροναύτης, Αρχαιολόγος,Γεωλόγος Μετεωρολόγος, Χορεύτρια, Κολυμβήτρια

Γυμνάσιο: Ζωγραφος, Φυσικός (Πυρηνική Φυσική), Γεωλόγος (Αστρο-γεωλογία)

Λύκειο: Αστρονόμος, Μαθηματικός, Φυσικός (Αστροφυσική)

Τέλη Λυκείου: Στρατός, Αστροναύτης ( <-----δεν εκατσε οποτε περασα Φυσικό)

Πανεπιστήμιο: Θεωρητικός Φυσικός (Κοσμολογία )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Πολύ μικρός ήθελα να γίνω μηχανικός αυτοκινήτων. Είχα έναν θείο που είχε δικό του συνεργείο και τρελαινόμουν να παιζω με το στουπί.
Αργότερα ήθελα να γίνω περιπτεράς. Έβλεπα την περιπτερου της γειτονιάς να κάθεται όλη μέρα στο περίπτερο και να παίρνει λεφτά. Τέλειο.
Ο παππούς μου όμως μου έλεγε να πάω να γίνω παπάς. Εκεί έλεγε ήταν όλη η μάσα... Σωστός ο παππους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ηθελα να γεινω και νηπιαγωγος καποτε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top