Όταν ένας/μία καθηγητής/τρια φεύγει...

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
καταλαβαίνω όταν λεται πως νιώθεται κάποιο καθγητη τόσο κοντά σας. έχουν περάσει και από μένα ορισμένοι πραγματικά πολύ καλοί καθγητες, εξαιρετικοί στη δουλειάς τους και πόλη καλοί σαν άνθρωποι, και στεναηοριόμουν εντός λογικών πλησίον όταν έπρεπε να τελειώσει η χρόνια και ήξερα πως θα έφευγαν η ακόμη στην τρίτη λυκείου. Όμως μην περιμένεται ότι με τον ίδιο τρόπο σας βλέπουν και οι καθγητες. Για τους καθγητες είσαι απλά ένας καλός κακός μαθητής η ένα καλό η κακό παιδί. Δεν μπορούν να δένονται με τους μαθητές τους τόσο, διότι δεν θα κάνουν αυτή τη δουλιά για μια χρόνια αλλά για παρά πολλά χρόνια φανταστητε οι καθγητες να δενοντασν με τους μαθητές τους κάθε χρόνια τη θα γινόταν. Οι άνθρωποι θα κόντευαν να τρελαθούν. Απλα ορισμένοι προσπαθούν κρατούν μια όχι τόσο αποστασιοποιημένη σχέση όσο κάποιοι άλλοι!

Αυτο ακριβως λεω κι εγω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικά, δε πιστεύω πως το να αντιμετωπίζει ένας καθηγητής τους μαθητές του ως καλούς/κακούς είναι και ό,τι καλύτερο... Αντίθετα, θα ήταν πολύ καλύτερα, αν "αναγνώριζαν" ή τέλος πάντων αν μπορούσαν να εστιάσουν και στην προσωπικότητα του κάθε μαθητή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Προσωπικά, δε πιστεύω πως το να αντιμετωπίζει ένας καθηγητής τους μαθητές του ως καλούς/κακούς είναι και ό,τι καλύτερο... Αντιθέτως, θα ήταν πολύ καλύτερα, αν "αναγνώριζαν" ή τέλος πάντων αν μπορούσαν να εστιάσουν και στην προσωπικότητα του κάθε μαθητή...

Αμέτρητες ώρες να μιλάω με τον φιλολογο (Στην Γ γυμνασίου;p) στα διαλείμματα .. Μπορούσε να με καταλάβει τοσο καλα , που αξιζε να χαλαω ενα διαλλειμα για να αναλυουμε διαφορα θεματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Προσωπικά, δε πιστεύω πως το να αντιμετωπίζει ένας καθηγητής τους μαθητές του ως καλούς/κακούς είναι και ό,τι καλύτερο... Αντίθετα, θα ήταν πολύ καλύτερα, αν "αναγνώριζαν" ή τέλος πάντων αν μπορούσαν να εστιάσουν και στην προσωπικότητα του κάθε μαθητή...

Συμφωνω:) δεν ειναι το περιτύλιγμα που μετραει:) μπορει ο καθε ενας να ''προσποιείται'' το θεμα ειναι οι καθηγητες εκτος απο τις καταλληλες γνωσεις που πρεπει να εχουν για την επιστημη που διδασκουν πρεπει να μαθουν να ''διαβαζουν'' τα παιδια. Λιγοι δυστυχως τα εχουν καταφερει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Προσωπικά, δε πιστεύω πως το να αντιμετωπίζει ένας καθηγητής τους μαθητές του ως καλούς/κακούς είναι και ό,τι καλύτερο... Αντίθετα, θα ήταν πολύ καλύτερα, αν "αναγνώριζαν" ή τέλος πάντων αν μπορούσαν να εστιάσουν και στην προσωπικότητα του κάθε μαθητή...

Βασικα εγω πιστευω πως οι καθηγητες δεν πρεπει να θεωρουν οτι κανουν μαθημα σε μια ''ενιαια ταξη'', αλλα σε 25 διαφορετικα παιδια, καθενα με τις ιδιαιτεροτητες, τα χαρισματα και τα ελλατωματα του, 25 διαφορετικοι κοσμοι, που μπορει να πρεπει να εξηγησει το ιδιο πραγμα με 25 διαφορετικους τροπους ωστε να το καταλαβουν ολοι. Αυτο το λαθος κανουν οι καθηγητες. λενε ''πολύ ζωηρό τμήμα'', "πολύ ήσυχο τμημα'', "αυτο το τμημα δεν με συμπαθει" κλπ. :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Η τελευταία μερα που θα δω την φυσικο μου πλησιαζει... :bye::bye::bye:

:cry_x::cry_x::cry_x:

Και οτι στοιχημα θελετε απο του χρονου θα μισω την φυσικη, definately... :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η τελευταία μερα που θα δω την φυσικο μου πλησιαζει... :bye::bye::bye:

:cry_x::cry_x::cry_x:

Και οτι στοιχημα θελετε απο του χρονου θα μισω την φυσικη, definately... :down:

:(:/: εχω περασει ακριβως την ιδια φαση οπως ξερεις... Και μπορω να σου πω οτι η τελευταια μερα θα σε σημαδεψει :) αυτη θα θυμασαι παντα οταν την σκεφτεσαι ή οταν την φερνεις σε συζητησεις σου αργοτερα :( εγω τουλαχιστον αυτο παθαινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
:(:/: εχω περασει ακριβως την ιδια φαση οπως ξερεις... Και μπορω να σου πω οτι η τελευταια μερα θα σε σημαδεψει :) αυτη θα θυμασαι παντα οταν την σκεφτεσαι ή οταν την φερνεις σε συζητησεις σου αργοτερα :( εγω τουλαχιστον αυτο παθαινω.

Την τελευταια μερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Την τελευταια μερα?

ναι οποτε την φερνω στο μυαλο μου σκεφτομαι την τελευταια μερα που την ειδα ως καθηγητρια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Ερωτησουλα... Γιατι βρισκεις οτι αστειο πει κανεις για καποιον καθηγητη/καθηγητρια; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Γιατι βρισκεις οτι αστειο πει κανεις για καποιον καθηγητη/καθηγητρια; :confused:

Προσπερνάω το γεγονός οτι μπέρδεψες τη σειρά των λέξεων, (οτι αστείο πει) :confused: αλλά κατάλαβα τι ήθελες να πεις


ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ. Κάθεστε και χαλιέστε για κάποιον/α που αυτός/η σε 3 χρόνια θα σας έχει ξεχάσει και δε θα θυμάται ούτε τα ονόματά σας (και ας σας λέει τώρα διάφορα). Το ίδιο θα συμβεί και σε εσάς. Είστε γυμνάσιο και έχετε πχ κόλλημα με μια καθηγήτρια. Θα πάτε λύκειο, θα ξεχάσετε την παλιά καθηγήτρια και θα σας αρέσει κάποια άλλη. Θα φύγετε απ' το λύκειο και μετά άντε γεια.

Την αντιμετώπιση που έχεις τώρα απο μια καθηγήτρια νομίζεις θα την έχεις και σε 5 χρόνια αργότερα αν πας και την ξαναδείς; Ούτε το όνομά σου θα θυμάται ή στην χειρότερη δεν παίζει να θυμάται αν σε είχε μαθήτρια κάποτε :)
Kι εσύ μη νομίζεις. Σε 7 χρόνια απο τώρα το όνομα τους θα θυμάσαι απλά.

Ρώτα μεγαλύτερα παιδιά απο 'μενα που είναι στο φόρουμ και έχουν τελειώσει ήδη μια σχολή (fockos και άλλοι μεγάλοι). Θυμούνται τόσο πολυ τις καθηγήτριές τους και ακόμα στεναχωριούνται που δεν τις ξαναείδαν; :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
ναι οποτε την φερνω στο μυαλο μου σκεφτομαι την τελευταια μερα που την ειδα ως καθηγητρια :)

(προσοχη, ακολουθει παραλυρημα για την φυσικο, οποιος εχει προθεση να κραξει PLEASE ας το προσπερασει..)

Εν τω μεταξυ τωρα διαβαζα και τα παλιά μηνυματα του τοπικ, και ειδα και το ''Ματια που δεν βλέπονται γρηγορα λησμονιούνται.''. Όντως ειναι ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΑ ΑΛΗΘΙΝΗ, (οπως εγινε και με τους περσινους καθηγητες που εφυγαν και εκλαιγα και τωρα τους γραφω), αλλα ειναι και μερικες εξαιρεσεις ρε παιδια...
Εγω πιο πολύ δεν στεναχωριεμαι για την ιδια την καθηγητρια (ενταξει, φυσικα και κοβω φλεβα και για αυτην), αλλα πιο πολύ στεναχωριεμαι για το ΙΔΙΟ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ... Οπως ειπα και πριν ειμαι πολύ ευαίσθητη στο θεμα καθηγητης και μπορει την μια χρονια να λατρευω ενα μαθημα και την αλλη να το μισω επειδη αλλαξαμε καθηγητη. Θα πεθαινα αν γινοταν κατι τετοιο (και θα σκοτωνα επιτοπου οποιον καθηγητη το προκαλουσε). Αλλα οπως και να το κανουμε, την εχω συνδεσει με την φυσικη... Κυριως γιατι χαρη σ'αυτην λατρεψα και το μαθημα. Πρωτα λατρεψα αυτην και μετα το μαθημα. :inlove::inlove: Μεχρι και με τα μαθηματικα με εκανε να ασχοληθω!! :eek::eek::eek:Αλλα ειναι και που με υποστηριξε, με βοηθησε πολύ απο την αρχη (ακομα και αθελα της), και αν δεν ηταν αυτη μπορει να ηταν τα παντα ΤΟΣΟ διαφορετικα...
Και ενταξει δεν ειναι οτι εχουμε και καμια σουπερ-φιλικη σχεση, ουτε καν μιλαμε για θεματα εκτος μαθηματος, αλλα εχει αυτο το κατι που την ερωτευτηκα απο την αρχη... Ανυπομονω συνεχεια για το μαθημα της, την βλεπω στον διαδρομο και χαιρομαι, για μενα δεν ειναι απλα μια καθηγητρια, ειναι το ατομο που με ΕΜΠΝΕΕΙ συνεχεια!
Και μου την σπαει πολύ που δεν το βλεπει ρε γαμωτο... Με εχει πριξει οτι ειμαι πολύ καλη στην φυσικη μπλαμπλαμπλα. Απο που νομιζεις οτι ηρθε αυτο ρε εξυπνη, μαγικο φιλτρο ηπια?? ΕΣΕΝΑ λατρεψα το μπελα μου, και επρεπε ΕΣΥ να ησουν η μοναδικη ωρομισθια?????????????? :kill: :mpinelik: :wall: :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Προσπερνάω το γεγονός οτι μπέρδεψες τη σειρά των λέξεων, (οτι αστείο πει) :confused: αλλά κατάλαβα τι ήθελες να πεις


ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ. Κάθεστε και χαλιέστε για κάποιον/α που αυτός σε 3 χρόνια θα σας έχει ξεχάσει και δε θα θυμάται ούτε τα ονόματά σας (και ας σας λέει τώρα διάφορα). Το ίδιο θα συμβεί και σε εσάς. Είστε γυμνάσιο και έχετε πχ κόλλημα με μια καθηγήτρια. Θα πάτε λύκειο, θα ξεχάσετε την παλιά καθηγήτρια και θα σας αρέσει κάποια άλλη. Θα φύγετε απ' το λύκειο και μετά άντε γεια.

Την αντιμετώπιση που έχεις τώρα απο μια καθηγήτρια νομίζεις θα την έχεις και σε 5 χρόνια αργότερα αν πας και την ξαναδείς; Ούτε το όνομά σου θα θυμάται ή στην χειρότερη δεν παίζει να θυμάται αν σε είχε μαθήτρια κάποτε :)
Kι εσύ μη νομίζεις. Σε 7 χρόνια απο τώρα το όνομα τους θα θυμάσαι απλά.

:redface::redface: σορρυ για το μπερδεμα
ον: ναι δεν λεω μπορει αλλα αν εχεις αριστες σχεσεις και συνεχιζεις να την επισκεπτεσαι ή να σε επισκεπτετε; να εχετε επαφη μεσο skype, e mail, facebook, twitter , μεσω τηλεφωνου; μερικες σχεσεις δεν χαλανε ΑΝ ειναι αληθινες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
(προσοχη, ακολουθει παραλυρημα για την φυσικο, οποιος εχει προθεση να κραξει PLEASE ας το προσπερασει..)

Εν τω μεταξυ τωρα διαβαζα και τα παλιά μηνυματα του τοπικ, και ειδα και το ''Ματια που δεν βλέπονται γρηγορα λησμονιούνται.''. Όντως ειναι ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΑ ΑΛΗΘΙΝΗ, (οπως εγινε και με τους περσινους καθηγητες που εφυγαν και εκλαιγα και τωρα τους γραφω), αλλα ειναι και μερικες εξαιρεσεις ρε παιδια...
Εγω πιο πολύ δεν στεναχωριεμαι για την ιδια την καθηγητρια (ενταξει, φυσικα και κοβω φλεβα και για αυτην), αλλα πιο πολύ στεναχωριεμαι για το ΙΔΙΟ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ... Οπως ειπα και πριν ειμαι πολύ ευαίσθητη στο θεμα καθηγητης και μπορει την μια χρονια να λατρευω ενα μαθημα και την αλλη να το μισω επειδη αλλαξαμε καθηγητη. Θα πεθαινα αν γινοταν κατι τετοιο (και θα σκοτωνα επιτοπου οποιον καθηγητη το προκαλουσε). Αλλα οπως και να το κανουμε, την εχω συνδεσει με την φυσικη... Κυριως γιατι χαρη σ'αυτην λατρεψα και το μαθημα. Πρωτα λατρεψα αυτην και μετα το μαθημα. :inlove::inlove: Μεχρι και με τα μαθηματικα με εκανε να ασχοληθω!! :eek::eek::eek:Αλλα ειναι και που με υποστηριξε, με βοηθησε πολύ απο την αρχη (ακομα και αθελα της), και αν δεν ηταν αυτη μπορει να ηταν τα παντα ΤΟΣΟ διαφορετικα...
Και ενταξει δεν ειναι οτι εχουμε και καμια σουπερ-φιλικη σχεση, ουτε καν μιλαμε για θεματα εκτος μαθηματος, αλλα εχει αυτο το κατι που την ερωτευτηκα απο την αρχη... Ανυπομονω συνεχεια για το μαθημα της, την βλεπω στον διαδρομο και χαιρομαι, για μενα δεν ειναι απλα μια καθηγητρια, ειναι το ατομο που με ΕΜΠΝΕΕΙ συνεχεια!
Και μου την σπαει πολύ που δεν το βλεπει ρε γαμωτο... Με εχει πριξει οτι ειμαι πολύ καλη στην φυσικη μπλαμπλαμπλα. Απο που νομιζεις οτι ηρθε αυτο ρε εξυπνη, μαγικο φιλτρο ηπια?? ΕΣΕΝΑ λατρεψα το μπελα μου, και επρεπε ΕΣΥ να ησουν η μοναδικη ωρομισθια?????????????? :kill: :mpinelik: :wall: :cry_x:

πωπω αυτο το τελευταιο.... σε νοιωθω ρε σε νοιωθω αν και εμενα εφυγε για αλλους λογους:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Προσπερνάω το γεγονός οτι μπέρδεψες τη σειρά των λέξεων, (οτι αστείο πει) :confused: αλλά κατάλαβα τι ήθελες να πεις


ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ. Κάθεστε και χαλιέστε για κάποιον/α που αυτός/η σε 3 χρόνια θα σας έχει ξεχάσει και δε θα θυμάται ούτε τα ονόματά σας (και ας σας λέει τώρα διάφορα). Το ίδιο θα συμβεί και σε εσάς. Είστε γυμνάσιο και έχετε πχ κόλλημα με μια καθηγήτρια. Θα πάτε λύκειο, θα ξεχάσετε την παλιά καθηγήτρια και θα σας αρέσει κάποια άλλη. Θα φύγετε απ' το λύκειο και μετά άντε γεια.

Την αντιμετώπιση που έχεις τώρα απο μια καθηγήτρια νομίζεις θα την έχεις και σε 5 χρόνια αργότερα αν πας και την ξαναδείς; Ούτε το όνομά σου θα θυμάται ή στην χειρότερη δεν παίζει να θυμάται αν σε είχε μαθήτρια κάποτε :)
Kι εσύ μη νομίζεις. Σε 7 χρόνια απο τώρα το όνομα τους θα θυμάσαι απλά.

Ρώτα μεγαλύτερα παιδιά απο 'μενα που είναι στο φόρουμ και έχουν τελειώσει ήδη μια σχολή (fockos και άλλοι μεγάλοι). Θυμούνται τόσο πολυ τις καθηγήτριές τους και ακόμα στεναχωριούνται που δεν τις ξαναείδαν; :whatever:

Αυτο ακριβως ελεγα μερικα ποστς πριν, αλλα ΔΕΝ ΜΕ ΝΙΑΖΕΙ. Δεν με νιαζει αν δινει δεκαρα για μενα, δεν με νιαζει αν θα με θυμαται μετα απο 2 χρονια (σιγουρα οχι), δεν με νιαζει αν με μισει η οχι. Αυτη η καθηγητρια απλα με επηρρεασε ΠΟΛΥ, και εμενα ΑΥΤΟ με νιαζει.

πωπω αυτο το τελευταιο.... σε νοιωθω ρε σε νοιωθω αν και εμενα εφυγε για αλλους λογους:(

:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Γιατί ώρες ώρες αισθάνομαι (όπως λέει ο Σάκις) ότι η italian dream είναι η deutsch lover και το ανάποδο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
ενταξει φυσικα και κοβω φλεβα και για αυτην
Θα πεθαινα αν γινοταν κατι τετοιο και θα σκοτωνα επιτοπου οποιον καθηγητη το προκαλουσε
Πρωτα λατρεψα αυτην και μετα το μαθημα.
την ερωτευτηκα απο την αρχη... Ανυπομονω συνεχεια για το μαθημα της, την βλεπω στον διαδρομο και χαιρομαι, για μενα δεν ειναι απλα μια καθηγητρια, ειναι το ατομο που με ΕΜΠΝΕΕΙ συνεχεια!
Και μου την σπαει πολύ που δεν το βλεπει ρε γαμωτο...
ΕΣΕΝΑ λατρεψα το μπελα μου


Μήπως σ' αρέσει και σε κάποιον άλλο τομέα; :redface: Την φαντασιώνεσαι και γυμνή μήπως; :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γιατί ώρες ώρες αισθάνομαι (όπως λέει ο Σάκις) ότι η italian dream είναι η deutsch lover και το ανάποδο; :P

εγω δεν ειμαι ιταλιαν ντριμ:P πραγματικα τωρα... την Βιβουλα την ξερουν ατομα προσωπικα απο εδω μεσα και μπορουν να σου το επιβεβαιωσουν.. εγω φετος δεν νοιωθω σχεδον τιποτα για κανεναν καθηγητη. Να πανε να ψοφησουν >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
:redface::redface: σορρυ για το μπερδεμα
ον: ναι δεν λεω μπορει αλλα αν εχεις αριστες σχεσεις και συνεχιζεις να την επισκεπτεσαι ή να σε επισκεπτετε; να εχετε επαφη μεσο skype, e mail, facebook, twitter , μεσω τηλεφωνου; μερικες σχεσεις δεν χαλανε ΑΝ ειναι αληθινες

Κοιτα ομως, εδω διαφωνω μαζι σου. Προσπαθω να σου εξηγησω σε 4 σελιδες οτι τα αισθηματα μεταξυ καθηγητη-μαθητή δεν είναι ποτέ αμοιβαία. Πολύ σπανια. Για σενα ειναι ενας καθηγητης αναμεσα στους 3. Για αυτον ομως εισαι ενα παιδι αναμεσα στα 200. Και αυτος -σε αντιθεση με εσενα-, ειναι υποχρεωμενος να διατηρει τις ιδιες σχεσεις με ολα τα παιδια, και σπανια εχει την ευκαιρια να γνωρισει καποιο παιδι καλυτερα. Ενω για σενα ειναι διαφορετικο. Γιαυτο μην μιλας για αληθινες σχεσεις... Δεν υπαρχουν. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top