Όνειρα - Στόχοι

Έχετε όνειρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • Ναι,μου αρέσει να εχω όνειρα και πιστεύω ότι θα πραγγματοποιηθούν

    Ψήφοι: 101 72.1%
  • Όχι, τα όνειρα είναι για τους χαζούς

    Ψήφοι: 6 4.3%
  • Ναι, αλλά δεν πιστεύω ότι θα πραγματοποιηθούν

    Ψήφοι: 33 23.6%

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φιλολογία... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Περισσότερο ναι :) ...αλλά και σε άλλη πόλη να είναι δε με πειράζει... Φιλολογία να 'ναι..κι όπου να 'ναι..!
Καλή επιτυχία εύχομαι να είμαστε συνάδελφοι από του χρόνου;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Να φύγωωωω..... και θα φύγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Στοχος μου ειναι να προσφερω...
Να προσφερω στην οικογενεια , στον μελλοντικο συντροφο μου , στο γειτονα , σε παιδια που εχουν αναγκη...
Να προσφερω οχι μονο υλικα αγαθα αλλα κυριως βοηθεια, αγαπη,χαμογελα, αγκαλιες...
Δε θελω στη ζωη μου να ειμαι ενα αβουλο πλασμα .Θελω να σπουδασω και μεσω του επαγγελματος μου αλλα και οικειοθελως να βοηθισω οσους με εχουν αναγκη και οχι μονο.
Οσον αφορα τα ονειρα...αυτα προτιμω να τα κραταω για εμενα...Ειναι εξαλλου τοσα πολλα που θα βαρεθειτε να τα διαβαζετε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
να ζησω οπως μου αξιζει,
να ανταμηφθω για τις μισες απο τις ωρες που εχω δαπανησει να δουλευω-διαβαζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
να ζησω οπως μου αξιζει,
να ανταμηφθω για τις μισες απο τις ωρες που εχω δαπανησει να δουλευω-διαβαζω...
Το σύνδρομο του Πολυτεχνίτη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το ξερω ακουγεται πολυ παραμυθενιο αλλα εγω αυτο θελω.
Θελω να γινει ενα μπουμ και να αλλαξουν.Να αλλαξουν ολα : οι κανονες,οι ανθρωποι, τα παντα.
Και επιτελους να αποκτησουν αυτοι που τοσο το αξιζουν οτι δεν εχουν και στερουνται για να γινουν καλυτεροι και για να τους εχουμε παραδειγματα προς μιμηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Να φύγω! Όσο πιο μακρυά γίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Η ζωή αν δεν έχει φιλοδοξίες, όνειρα και στόχους είναι σαν ένα άδειο πιστόλι!

Το γεμίζουμε... (όνειρα)
Στοχεύουμε... (στόχοι)
και ΜΠΟΥΜ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμ,φυσικά και έχω όνειρα και στόχους.
Πιστεύω πως όλοι έχουμε,μικρά ή μεγάλα.
Εγώ για παράδειγμα ο πιο σοβαρός απο τους στόχους μου είναι το να μπω στη ΔΕΕ (Διεύθυνση Εγκληματολογικών Ερευνών),έχει πολύ ωραίους κλάδους και ενδιαφέροντες,και πιστεύω πως θα μπορούσα άνετα να κάνω αυτή τη δουλειά όταν μεγαλώσω,επειδή έχω τρελό ενδιαφέρον για οτιδήποτε σχετίζεται με το έγκλημα.Για παράδειγμα,πέρσι ήθελα να γίνω ιατροδικαστής,ενώ φέτος δήλωσα στη μάνα μου οτι θέλω να μπω στη ΔΕΕ και δε με νοιάζει τι να κάνω,αρκεί να είμαι εκει μέσα.Έστω και ως καθαρίστρια :P
Γι'αυτό προσπαθώ να στρωθώ στο διάβασμα απο τώρα και να πετύχω τον στόχο και να μη καταντήσω..σκουπιδιάρης όπως έλεγε και η μάνα μου.
Αν βέβαια δεν πετύχω αυτό που θέλω,κεντρίζομαι απο άλλα επαγγέλματα όπως πχ το να γίνω συγγραφέας (μερικοί μου λένε οτι γράφω πολύ ωραίες ιστορίες και το πιστεύω και εγώ αυτό) ή να περάσω σε κάποια δραματική σχολή,επειδή κάποτε είχα τρομερό πάθος με το θέατρο και την υποκριτική.Όχι πως τώρα δεν έχω,αλλά κακά τα ψέματα,με κέντρισε το έγκλημα.
Άλλος στόχος που έχω στη ζωή μου είναι το να κάνω ταξίδια μετά τα 18 μου,που θα έχω 'ελεύθερη',ας πούμε ζωή.
Ας ελπίσουμε πως κάποια μέρα θα τα πετύχω όλα αυτά και δε θα τα φαντάζομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Να περάσω στη σχολή που επιθυμώ.

Πανελλήνιες 2013, θα είμαι και εγώ εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Nαι εχω ονειρα που πιστευω πως θα πραγματοποιηθουν οπως το να γινω χημικος... 1ος σημαντικος στοχος στην ζωη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Nαι εχω ονειρα που πιστευω πως θα πραγματοποιηθουν οπως το να γινω χημικος... 1ος σημαντικος στοχος στην ζωη μου

Και εγω θελω να γινω χημικος. Μολις τελειωσω αυτο που σπουδαζω τωρα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Όλοι έχουμε όνειρα....αν και πιστεύουμε ότι είναι τρελά και δεν πρόκειται να πραγματοποιηθούν!!! Εγώ έχω κάνει πολλά όνειρα για το μέλλον μου και όλα βασίζονται σε έναν πρωταρχικό στόχο ''ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΙΑΤΡΙΚΗ'' !!! Και να ξέρετε ένα μόνο πράγμα <<ΟΤΑΝ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΣΥΝΟΜΩΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ;)>>(Αλχημιστές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
την υγεια μας να εχουμε και ευτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas95

Νεοφερμένος

Ο kostas95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
προς το παρον, να περασω στην σχολη ικαρων - ιπταμενος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Και να ξέρετε ένα μόνο πράγμα <<ΟΤΑΝ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΣΥΝΟΜΩΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ;)>>(Αλχημιστές)

...και μετά ξερνάς τα σπλάχνα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Ο στόχος μου είναι να μάθω σημάδι για να πετύχω τους στόχους μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αυτο το πιρνσιν που σκεφτομαι εδω και μηνες να παρω την αποφαση να το κανω.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Να τα γυρισω ολα μπουμερανγκ και να δουν οτι μεχρι και τετοια ονειρα πραγματοποιουνται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Και βέβαια πραγματοποιούνται, αρκεί να το πιστέψεις και να τα δώσεις όλα για όλα για να τα πετύχεις! Προσωπικά, είναι δύσκολο να αποφασίσω κάτι, αλλά όταν το κάνω, και ο κόσμος να γυρίσει ανάποδα, θα το πετύχω.

Η Ιατρική είναι το πάθος μου, το όνειρό μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top