Όνειρα - Στόχοι

Έχετε όνειρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • Ναι,μου αρέσει να εχω όνειρα και πιστεύω ότι θα πραγγματοποιηθούν

    Ψήφοι: 101 72.1%
  • Όχι, τα όνειρα είναι για τους χαζούς

    Ψήφοι: 6 4.3%
  • Ναι, αλλά δεν πιστεύω ότι θα πραγματοποιηθούν

    Ψήφοι: 33 23.6%

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Το όνειρο μου ε;; Το κυριότερο ονειρο μου ειναι να γίνω καθηγήτρια αγγλικών....:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: Πραγματικα αυτο που εχω με αυτην τη γλώσσα ειναι απλά τρέλα!! Οταν βρω ακομα χρόνο θα γράψω μια λίστα και με τα αλλα μελλοντικά σχεδια μου (ονειρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diminix

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Το μέλλον ανήκει σ' αυτούς που πιστεύουν στα όνειρά τους.
Eleanor Roosevelt
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1. Να γίνω καθηγήτρια ( μάλλον κάτι σε χημικός ή μαθηματικός)
2. Να μάθω άπιαστα Ισπανικά και αν είναι δυνατόν τούρκικα! ( λατρεύω τα ισπανικά αγαπώ τα τούρκικα!)
3. Να μήν χάσω επαφή με κάποια που λατρευω!!!!
ΑΥΤΑ! Αυτά σκέφτομαι αρχικά... Με τον καιρό βλέπουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
ενα ειναι το ονειρο μουυυ!!!!αν πραγματοποιηθει αυτο δεν θελω κατι αλλο(ετσι οπως το βλεπω τωραα!)!!!να κανω μια μεγαλη οικογενειααα!θελω πολλα πολλα παιδακιααα!ειμαι μικρη ακομα αλλα θελω μετα τα 25 να κανω παιδακιι!βλεπω νεες μανουλες με τα παιδια τους και σκεφτομαι ποσο ωραιο αισθημα θα ειναι το να εισαι μαμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ενα ειναι το ονειρο μουυυ!!!!αν πραγματοποιηθει αυτο δεν θελω κατι αλλο(ετσι οπως το βλεπω τωραα!)!!!να κανω μια μεγαλη οικογενειααα!θελω πολλα πολλα παιδακιααα!ειμαι μικρη ακομα αλλα θελω μετα τα 25 να κανω παιδακιι!βλεπω νεες μανουλες με τα παιδια τους και σκεφτομαι ποσο ωραιο αισθημα θα ειναι το να εισαι μαμα!
Η ηλικια ναι ειναι λογικη! Δεν λεω τιποτα αλλο γιατι εγω δεν θελω παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αμα ξεκινησω σημερα δεν ξερω ποτε θα τελειωσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Έχω. Εαν πραγματοποιηθούν θα σας το πω. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
ναι, αλλά δεν πιστεύω ότι θα πραγματοποιηθούν ΟΛΑ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
ναι, αλλά δεν πιστεύω ότι θα πραγματοποιηθούν ΟΛΑ...!

Δεν θα πραγματοποιηθούν ως δια μαγείας. Το κάνεις να συμβεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Τα ονειρα καθενος μπορουν να πραγματοποιηθουν οποια και αν ειναι αυτα,αλλα ειμαστε πολυ λιγοψυχοι στο να τα κυνηγησουμε και για αυτα περιοριζομαστε σε αυτη την αθλια ζωη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ο στόχος μου είναι να μάθω σημάδι για να πετύχω τους στόχους μου.

Καλά, ειδικά στο θέμα μακροπρόθεσμων, είμαι στην ακριβώς αντίθετη φάση: ΔΕ θέλω να 'χω καλό σημάδι. Βαράς κι όπου βγει.

Μακροπρόθεσμα όμως.

Ε, για τα κοντινά, μάτια έχεις, δε θες καλό σημάδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Όλα τα ονειρα μπορουν να πραγματοποιηθουν, αρκει να τα κυνηγησουμε. Αλλα κυνηγάω όνειρα δεν σημαίνει καθομαι στον υπολογιστη και τα γραφω στο iSchool περιμενοντας να πραγματοποιηθούν. Τα κυνηγαω, σημαινει προσπαθω καθημερινά να τα επιτυχω, κάνω θυσίες, γινομαι καθε μέρα και καλύτερος. Εγω προτιμώ αντί να λέω ''έχω όνειρα'', να λέω''έχω ΣΤΟΧΟΥΣ''. Ακουγεται πολύ λιγοτερο ουτοπικό. Εχεις λοιον στόχους, τους οποιους όμως δεν τους ξεχνάς ποτέ, τους σκέφτεσαι καθε μέρα και δεν αφήνεις δευτερόλεπτο να πάει χαμένο. Αυτο σημαίνει κυνηγάω τα όνειρα μου.

Αλλιως δικαίως κάθονται όλοι και κλαψουρίζουν ότι δεν προκειται να πραγματοποιηθούν, αφού δεν τα κυνηγάνε είναι λίγο απίθανο. Τιποτα δεν γινται από μονο του (εκτός αν περιμένετε να συνωμοτήσει το σύμπαν για να σας τα πραγματοποιήσει, τοτε δεν ξερω...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όλα τα ονειρα μπορουν να πραγματοποιηθουν, αρκει να τα κυνηγησουμε. Αλλα κυνηγάω όνειρα δεν σημαίνει καθομαι στον υπολογιστη και τα γραφω στο iSchool περιμενοντας να πραγματοποιηθούν. [...]

Κάτσε λίγο, κι αν το όνειρό μου είναι να γράφω στο iSchool!!??

What then, smartypants??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Κάτσε λίγο, κι αν το όνειρό μου είναι να γράφω στο iSchool!!??

What then, smartypants??

Αν εσυ εχεις τοσο απλα ονειρα, πραγματοποιησε τα! Μιλαμε για κανονικους στοχους εδω περα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
ΔΥΟ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΟΧΤΑΚΟΣΙΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΙ ΣΤΟΧΟΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
ΔΥΟ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΟΧΤΑΚΟΣΙΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΙ ΣΤΟΧΟΙ.
Καλά μαν.
Ηρέμησε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ε, μα πώς να ηρεμήσω μ' αυτά που διαβάζω...

Εσύ τουλάχιστον με καταλαβαίνεις. Το ξέρω, το βλέπω, φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ε, μα πώς να ηρεμήσω μ' αυτά που διαβάζω...
Εσύ τουλάχιστον με καταλαβαίνεις. Το ξέρω, το βλέπω, φαίνεται.
Ρε,μας τρολλάρεις σαββατιάτικο;:P
καλά,οκ.
Δεν τρολλάρεις.
Λες τον πόνο σου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top