Όνειρα - Στόχοι

Έχετε όνειρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • Ναι,μου αρέσει να εχω όνειρα και πιστεύω ότι θα πραγγματοποιηθούν

    Ψήφοι: 101 72.1%
  • Όχι, τα όνειρα είναι για τους χαζούς

    Ψήφοι: 6 4.3%
  • Ναι, αλλά δεν πιστεύω ότι θα πραγματοποιηθούν

    Ψήφοι: 33 23.6%

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Noμιζω πως ναι αλλα οκ αμα ειναι δικο σου...:P
α δεν αντιγραφω ποτε! η αντιγραφη ειναι fail ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Χαχα 2 ερωτησουλες εχω για σενα...1)Τι σπουδαζεις?
2) Τι δουλεια κανει ο μπαμπας σου καλε...!!

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη και αορατη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Εμπορίας και Διαφήμισης ΤΕΙ Αθήνας . Έχει γράψει 4,760 μηνύματα.

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
α δεν αντιγραφω ποτε! η αντιγραφη ειναι fail ...!
Μην το λες στα Διαγωνισματα ή τεστακια καμια φορα η αντιγραφη σε ΣΩΖΕΙ κυριολεκτικα...!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Μην το λες στα Διαγωνισματα ή τεστακια καμια φορα η αντιγραφη σε ΣΩΖΕΙ κυριολεκτικα...!! :P
χαχαχα εκει ναι...εκει την παραδεχομαι!!! χD
εκει ειναι win : P
(αν κ τωρα αντιγραφω,με τ win και το fail αλλα νταξει χαχα) =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dominator

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dominator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Η ζωή όλων νομίζω θα ήταν καλύτερη σ'αυτό τον τόπο,αν έμπαιναν στης φυλακής τα σίδερα αυτοί που έπρεπε...

Υγεία πάνω απ'όλα,όλα τ'άλλα τα κυνηγάς και (κάποια στιγμή) τα πετυχαίνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Να εχω υγεία και τα αναγκαια (φαι στεγη κτλ) γιατι τιποτα απο αυτα δεν θα εξυπακουεται σε λιγο!!!
(Ξερω θα μου πειτε να μην ειμαι απαισιοδοξος
Αλλα καποια στιγμη πρεπει να δουμε ρεαλιστικα τα πραγματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
18.000+ Μορια για της πανελληνιες

Καταθλιπτικό ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
18.000+ Μορια για της πανελληνιες

Καταθλιπτικό ε?

καθολου,17 χρονων εισαι,τι θα πρεπε να πεις?οτι ονειρευεσαι οικογενεια και μουλικα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
καθολου,17 χρονων εισαι,τι θα πρεπε να πεις?οτι ονειρευεσαι οικογενεια και μουλικα?:P
όλγα 21 χρονώ είσαι τι θα πρεπε να πεις?οτι ονειρευεσαι οικογενεια και μουλικα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
όλγα 21 χρονώ είσαι τι θα πρεπε να πεις?οτι ονειρευεσαι οικογενεια και μουλικα?:hmm:

οχι ενα μεταπτυχιακο ονειρευομαι στην Αγγλετερα,εσυ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
να γινω αυτο που ημουν τοτε που ηθελα να γινω αυτο που ειμαι τωρα...
απαισιοδοξο ε??

χμμμ να παω στην Ανδρομεδα.:redface:
να συνομιλησω με τον Φιντελ Καστρο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Βασικα, η κυρια μου απασχοληση ειναι να ονειρευομαι :1eye:.Ακομα, κι οταν ξερεις οτι αυτα που φανταζεσαι δεν υπαρχει περιπτωση να συμβουν(ή ετσι νομιζεις εσυ) ,εγω τουλαχιστον , νιωθω ομορφα ακομα και στη σκεψη.Κι ακομα κι αν ξερουμε οτι το μελλον δεν μας επιφυλασσει και τα καλυτερα (καλη ωρα) δεν σημαινει πως απαγορευεται να κανουμε ονειρα και σε καμια περιπτωση δεν θα πρεπε να μας εμποδιζει.

Οποτε,θα ελεγα πως περα απο αυτα που ονειρευομαι και θελω παρα πολυ να κανω/πετυχω κ.λπ πιο πολυ ακομα θα ηθελα να κανω ο,τι περνα απο το χερι μου για να τα πραγματοποιησω και να μην μεινω με τα χερια σταυρωμενα σκεφτομενη οτι σιγα μην τα καταφερω σε τετοιες εποχες και τετοια.Γιατι καλα και τα ονειρα αλλα δεν αρκει μονο το οραμα.Αλλιως,δεν θα 'χε νοημα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Να ειμαι μία εγω και μία η Ισιμπαγιεβα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Βασικα, η κυρια μου απασχοληση ειναι να ονειρευομαι :1eye:.Ακομα, κι οταν ξερεις οτι αυτα που φανταζεσαι δεν υπαρχει περιπτωση να συμβουν(ή ετσι νομιζεις εσυ) ,εγω τουλαχιστον , νιωθω ομορφα ακομα και στη σκεψη.Κι ακομα κι αν ξερουμε οτι το μελλον δεν μας επιφυλασσει και τα καλυτερα (καλη ωρα) δεν σημαινει πως απαγορευεται να κανουμε ονειρα και σε καμια περιπτωση δεν θα πρεπε να μας εμποδιζει.

Οποτε,θα ελεγα πως περα απο αυτα που ονειρευομαι και θελω παρα πολυ να κανω/πετυχω κ.λπ πιο πολυ ακομα θα ηθελα να κανω ο,τι περνα απο το χερι μου για να τα πραγματοποιησω και να μην μεινω με τα χερια σταυρωμενα σκεφτομενη οτι σιγα μην τα καταφερω σε τετοιες εποχες και τετοια.Γιατι καλα και τα ονειρα αλλα δεν αρκει μονο το οραμα.Αλλιως,δεν θα 'χε νοημα.:)

Ετσι ειναι χαρουλινι... = D

Καπου διαβασα ,κ την καταλληλη στιγμη μπορω να πω,πως δεν πρεπει να χεις ονειρα αλλα στοχους...κ διαφερει πολυ εκεινος π κανει ονειρα απο εκεινον που θετει στοχους.
Ο πρωτος πεταει κ λιγο στα συννεφακια ενω ο αλλος παντα παταει γερα στην γη .Ο πρωτος ποτε πραγματοποιει τα ονειρα ,ποτε οχι.Ο τελευταιος τα πετυχαινει παντα...
Εγω σε καποια πραγματα τελικα ειχα ονειρα...
Κακο του κεφαλιου μου! χαχα =)

18.000+ Μορια για της πανελληνιες

Καταθλιπτικό ε?
Καθολου.Ολα ειναι στο χερι σου.Παλεψε οσο μπορεις κ τοτε σου λεω πως η επιτυχια θα ναι εκει μπροστα σου κ θα σε φλερταρει αγρια! Απλα ΔΙΑΒΑΣΕ οσο μπορεις...κ ολα τα αλλα θα ρθουν μονα τους...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Να εχω υγεία και τα αναγκαια (φαι στεγη κτλ) γιατι τιποτα απο αυτα δεν θα εξυπακουεται σε λιγο!!!
(Ξερω θα μου πειτε να μην ειμαι απαισιοδοξος
Αλλα καποια στιγμη πρεπει να δουμε ρεαλιστικα τα πραγματα)
Τα πραγματα δεν ειναι και τοσο χαλια ... παντα να χχεις μια ελπιδα κρυμενη!!! ;)

18.000+ Μορια για της πανελληνιες

Καταθλιπτικό ε?
Βρε σιγα ολοι με τις πανελληνιες δεν θα σκασουμε κιολας οτι γινει γινει εσυ δωσε το 100% σου για να χεις τη συνηδηση σου καθαρη και απο κει και περα αραξε....Η ζωη δεν ειναι μονο τα θρανια...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

αμφισβητίας

Νεοφερμένος

Η αδρανές μέλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Να μη γίνω ανθρωπάκος και να γεμίσω με εμπειρίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina54

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Δεν πιστεύω τίποτα.Δεν περιμένω τίποτα. Μπορεί να ονειρεύομαι πολλά, μα τα κρατάω μόνο για μένα.Έχω μόνο την περιέργεια να δω άν θα γίνει κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
να ξεκαθαρισουν τα πραγματα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
να λυσω την εικασια του γκολντμπαχ..ονειρο ειπαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Να πάρω την κατάσταση στα χέρια μου επιτέλους, και να μην αποφασίζει η καρδιά! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top