Έχω πολλά κενά, που δεν έχω καλύψει ακόμα, και έχω αγχωθεί για το αν θα πάω καλά στις Πανελλαδικές

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Δίνω πανελληνιες και δινω περισσότερο βάση στα ειδικότητας και όχι τόσο στα Αλλά πχ γλώσσα δν Ξρ δν έχω κάνει σχεδόν τπτ μόνο κάτι λίγα στο σχολείο και πιστεύω ότι δεν θα γράψω τίποτα γλώσσα και μαθηματικά κάτι λίγα λέτε να με σώσουν τα ειδικότητας που είναι καλύτερα αρκετά
Ανάλογα ποιος είναι ο στόχος σου
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,943 μηνύματα.
Δίνω πανελληνιες και δινω περισσότερο βάση στα ειδικότητας και όχι τόσο στα Αλλά πχ γλώσσα δν Ξρ δν έχω κάνει σχεδόν τπτ μόνο κάτι λίγα στο σχολείο και πιστεύω ότι δεν θα γράψω τίποτα γλώσσα και μαθηματικά κάτι λίγα λέτε να με σώσουν τα ειδικότητας που είναι καλύτερα αρκετά
Ada το εχω πει παλι, αν γραψεις καλα στα 2 ειδικοτητας ( 15+ ) τοτε εχεις πολυ καλες ελπιδες για επαρχια.
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.

Γιώργος.

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,943 μηνύματα.
Και για Αθήνα έχεις ανάλογα με το στόχο και τον τομέα
Δυσκολο πραμα η αθηνα , οι οικονομικες το τερματισαν, εχουν συντελεστη 1,2.
Επ ευκαιρια χαιρετιζω τους νηπιαγωγους παντου, τους πολιτικους μηχ ΑΠΘ , το χημικο ΑΠΘ που ''επεστρεψαν'' την εβε στην υπουργο να την ''μαγειρέψει''.
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Δυσκολο πραμα η αθηνα , οι οικονομικες το τερματισαν, εχουν συντελεστη 1,2.
Δεν μπορούμε να ξέρουμε ποιες θα είναι οι επιδόσεις των παιδιών όμως.
Με βάση τις περσινές, όταν μια σχολή είχε 7.000 με 9.000 βαση, είναι πιθανό να κάποιος γράψει γύρω στο 12 να τις πιάσει φέτος
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μπορούμε να ξέρουμε ποιες θα είναι οι επιδόσεις των παιδιών όμως.
Με βάση τις περσινές, όταν μια σχολή είχε 7.000 με 9.000 βαση, είναι πιθανό να κάποιος γράψει γύρω στο 12 να τις πιάσει φέτος
Παιδιά εγώ δίνω δεύτερη φορά φέτος... Και με δυσκολεύει το άγνωστο στα αρχαία... Ό,τι θυμάμαι από πέρυσι... Και φανταστείτε ότι το άγνωστο πιάνει 2.000 μόρια σχεδόν
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Τίποτα δεν τελειώσε ακόμα! Προσπάθησε να διαβάσεις λίγο θεωρία λύσε καμία άσκηση μην αγχώνεσαι. Το αγχός μόνο κακό κάνει.
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Παιδιά εγώ δίνω δεύτερη φορά φέτος... Και με δυσκολεύει το άγνωστο στα αρχαία... Ό,τι θυμάμαι από πέρυσι... Και φανταστείτε ότι το άγνωστο πιάνει 2.000 μόρια σχεδόν
και εγω δευτερη φορα δινω και εχω το ιδιο προβλημα αλλα θα κανω λιγο την γραμματικη τα βασικα και λιγο συντακτικο και θα βασιστω στο γνωστο και στα αλλα μαθηματα, αυτο θα σου προτινα και εσενα :)
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και εγω δευτερη φορα δινω και εχω το ιδιο προβλημα αλλα θα κανω λιγο την γραμματικη τα βασικα και λιγο συντακτικο και θα βασιστω στο γνωστο και στα αλλα μαθηματα, αυτο θα σου προτινα και εσενα :)
Αχ αυτό το άγνωστο να μην υπήρχε.... Τουλάχιστον θα πιάσουμε τις δύο μονάδες από το νόημα του άγνωστου κειμένου...
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Τί σας προβληματίζει στο άγνωστο;
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Εννοώ ότι δεν μπορώ να βρω είδη μετοχών και τέτοια... Μου είναι δύσκολο
Η εύρεση των κατηγορηματικών και των ενάρθων είναι καθαρά προιόν διαβάσματος. Αλλά και οι επιρρηματικές έχουν αρκετά θεωρητικά κριτήρια(αόριστος συνήθως για τις χρονικές, ύπαρξη ρήματος κίνησης ή σκόπιμης ενέργειας και μέλλοντας για τις τελικές, ενεστώτας για τις τροπικές). Εγώ πιστεύω πως μόνο πάνω σε ένα κείμενο μπορούμε να σε βοηθήσουμε να τις μάθεις "βιωματικά".
 

Νομάρχης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νομάρχης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά λοιπόν θέλω να σας πω πως διάβασα και τι διάβασα είμαι επαλ και δινω μαθηματικά γλώσσα και 2 ειδικότητας σου αοδε Εγώ έχω πολλά κενά στα μαθηματικά αν Καιβκανω ιδιαίτερα Αλλά ζοριστικά πολυ και με λιγα λόγια δν έχω καλύψει τα κενά μ Όποτε πισυεωβδν θα τα παω καλά... στην γλώσσα δεν έκανα φροντιστήριο.. και δν Ξρ σχεδόν τπτ κάτι λίγα από το σχολείο Αλλά λέω κάτι θα γράψω μωρέ.. γλώσσα είναι Αλλά στα 2 ειδικότητας έχω διαβάσει τα ξέρω απέξω είναι και θεωρητικά που είναι τι δύνατο μου σημείο όποτε στόχευω σε αυτά πιστεύετε ότι με αυτή την τακτική θα μπορέσω να περάσω ειμαι φουλ αγχωμένη και νιώθο τύψεις...
Και εμεις πώς ακριβώς μπορούμε να βοηθήσουμε σε αυτό; 🙃
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=4055909064529185&set=gm.528935715125480

Πέρα από την πλάκα, παιδάκια μου ό,τι κάνατε, κάνατε. Δεν έχει, πλέον, σημασία να ψάχνετε τι δεν ξέρετε για να πάτε να το μάθετε γιατί ΔΕΝ θα το μάθετε. Αφήστε που θα σας γεννηθούν πολλές απορίες κατά την διάρκεια του διαβάσματος σε αυτά που δεν ξέρετε και θα πανικοβληθείτε. Τώρα, αυτό που μπορείτε να κάνετε είναι απλά γρήγορες επαναλήψεις.

Σε 4 μέρες δίνετε. Καλή επιτυχία!!!
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Στον τομεα υγειας του επαλ πρεπει να βγαλεις πανω απο 15000 μορια οποτε αν δε γραψεις καλα στα μαθηματικα και στα ειδικοτητας δεν εχεις ελπιδες.Σε αλλους τομεις ειναι πιο χαμηλα οι βασεις οποτε ολο και καπου θα περασεις.Βεβαια αν δε περασεις,θα ειναι ενα μαθημα ζωης οτι ολα θελουν προσπαθεια και θα ξερεις για την επομενη φορα οτι πρεπει να αφιερωσεις χρονο και να κανεις την προσπαθεια σου.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στον τομεα υγειας του επαλ πρεπει να βγαλεις πανω απο 15000 μορια οποτε αν δε γραψεις καλα στα μαθηματικα και στα ειδικοτητας δεν εχεις ελπιδες.Σε αλλους τομεις ειναι πιο χαμηλα οι βασεις οποτε ολο και καπου θα περασεις.Βεβαια αν δε περασεις,θα ειναι ενα μαθημα ζωης οτι ολα θελουν προσπαθεια και θα ξερεις για την επομενη φορα οτι πρεπει να αφιερωσεις χρονο και να κανεις την προσπαθεια σου.
Παιδιά εγώ αισθάνομαι ότι δεν θυμάμαι τίποτα.... Εσείς τις μέρες πριν από κάθε μάθημα θα κάνετε επαναλήψεις?
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,895 μηνύματα.
Τις μέρες πριν από κάθε μάθημα απλά σιγουρευτείτε για τις λεπτομέρειες.Εγώ μια μέρα πριν δώσω φυσική συνειδητοποίησα οτι θυμόμουν έναν τύπο από το φαινόμενο doppler λάθος.Ευτυχώς το πήρα πρέφα γιατί είχε πέσει και στο β και στο γ θέμα!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top