Έχουν γίνει τα μηχανογραφικά 5%;

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Ήθελα να νοικιάσω σπίτι κοντά από τη σχολή Πάντειο αλλά ο πατέρας μου έχει ένα σπίτι στη Καισαριανή οπότε θα θέλω και εγώ περίπου 40-50 λεπτά ανάλογα τη κίνηση. Το καλό είναι ότι το τραμ θα πηγαίνει προς Σύνταγμα οπότε θα παίρνω μόνο λεωφορείο και Τραμ αντί λεωφορείο και 2 γραμμές μετρό + 10 λεπτά πόδια
Κοίταξε,κ εγώ ξέρω να μαγειρεύω αλλά το τσάμπα είναι άλλο πράμα 😂😂😂
 

Joy

Νεοφερμένος

Η Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Σ' αυτό νομίζω ότι συμφωνούμε όλοι 😂😂😂
Κοίταξα στην ανακοίνωση και λέει ότι οι πρωτοετείς κάνουν την αίτηση όταν πάρουν τους κωδικούς από την γραμματεία. Αν και πιστεύω θα δώσουν παράταση και για τους μεταγραφαδες 😂.
Το σίγουρο είναι ότι αύριο ή μεθαύριο παίρνουμε κωδικούς.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Κοίταξα στην ανακοίνωση και λέει ότι οι πρωτοετείς κάνουν την αίτηση όταν πάρουν τους κωδικούς από την γραμματεία. Αν και πιστεύω θα δώσουν παράταση και για τους μεταγραφαδες 😂.
Το σίγουρο είναι ότι αύριο ή μεθαύριο παίρνουμε κωδικούς.
Και πολύ αργήσανε να δώσουν τους κωδικούς. Άντε με το καλό μετά να κάνεις και αίτηση για ακαδημαική ταυτότητα δηλαδή φοιτητικό πάσο.:bye2:
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,806 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω εγώ μένω Ζωγράφου ενώ η σχολή είναι στο Αιγάλεω..
Παιδιά πάντως αυτό το 40-50 λεπτά να το συνηθίσετε είναι πολύ νορμάλ. Και εγώ για να πάω ΕΚΠΑ με τα μέσα από Αμπελόκηπους (κοντά στην Κατεχάκη) κάνω 40-45 λεπτα, μιας και με βολεύει το 250 από ευαγγελισμό.
Joy αν σε είσαι κοντά στην Παπάγου πάρε 608/230 να σε πάει μέγαρο μουσικής / Αμπελόκηπους και μετά το 866/876 από Αγία Μαρίνα. Είναι ο πιο σύντομος δρόμος, απ'όσο ξέρω έχουν και συχνά δρομολόγια. Κουράγιο. Είναι όντως βαβούρα τα μέσα.
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Παιδιά πάντως αυτό το 40-50 λεπτά να το συνηθίσετε είναι πολύ νορμάλ. Και εγώ για να πάω ΕΚΠΑ με τα μέσα από Αμπελόκηπους (κοντά στην Κατεχάκη) κάνω 40-45 λεπτα, μιας και με βολεύει το 250 από ευαγγελισμό.
Joy αν σε είσαι κοντά στην Παπάγου πάρε 608/230 να σε πάει μέγαρο μουσικής / Αμπελόκηπους και μετά το 866/876 από Αγία Μαρίνα. Είναι ο πιο σύντομος δρόμος, απ'όσο ξέρω έχουν και συχνά δρομολόγια. Κουράγιο. Είναι όντως βαβούρα τα μέσα.
Και πάντα μάσκα και προσοχή!
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,806 μηνύματα.
Και πάντα μάσκα και προσοχή!
Πάντα! Ειδικά τώρα που εκτοξεύτηκαν τα κρουσματα. Να πάρετε καλές μασκες fpp2 να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο. Και αν μπορείτε να αποφύγετε ώρες αιχμής θα ήταν το ιδανικό
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Πήρα username και βάζω τα στοιχεία να μου δώσουν κρίκο και μου βγάζει ότι δεν υπάρχουν τα στοιχεία.......
Τώρα δε ξέρω τι να κάνω. Πήρα τη γραμματεία και με έγραψε,έστειλα μέιλ στην τέχνικηυποστήριξη στο upnet και μου είπαν πως δεν υπάρχει τεχνικό πρόβλημα. Τώρα δε ξέρω τι να κάνω.....
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,806 μηνύματα.
Πήρα username και βάζω τα στοιχεία να μου δώσουν κρίκο και μου βγάζει ότι δεν υπάρχουν τα στοιχεία.......
Τώρα δε ξέρω τι να κάνω. Πήρα τη γραμματεία και με έγραψε,έστειλα μέιλ στην τέχνικηυποστήριξη στο upnet και μου είπαν πως δεν υπάρχει τεχνικό πρόβλημα. Τώρα δε ξέρω τι να κάνω.....
Κάτσε κάτσε Σκοτ. Για να κάνεις εγγραφή στο ικλας, μπαίνεις σε ΑΛΛΗ σελίδα ΟΧΙ στο ικλας, ώστε να βάλεις κωδικό.
Σε ποιο πανεπιστήμιο είναι η σχολή σου;

Αν είσαι στο πανεπιστήμιο Πατρών:


Αν έχεις πάρει username:

 
Τελευταία επεξεργασία:

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Κάτσε κάτσε Σκοτ. Για να κάνεις εγγραφή στο ικλας, μπαίνεις σε ΑΛΛΗ σελίδα ΟΧΙ στο ικλας, ώστε να βάλεις κωδικό.
Σε ποιο πανεπιστήμιο είναι η σχολή σου;

Αν είσαι στο πανεπιστήμιο Πατρών:


Αν έχεις πάρει username:

Ναι σε άλλη σελίδα μπήκα για τους κωδικούς,που είχε ένα λινκ στο μέιλ. Βρέθηκε το πρόβλημα,η γραμματεία είχε γράψει τον αριθμό τηλ μου λάθος. Τώρα τους πήρα τηλ να το αλλάξουν και δε ξέρω πόσο καιρό θα πάρει. Μου είπε ή απόγευμα μπες ή αύριο.
Είναι όλα μια δοκιμασία για να με κάνουν να αγχώνομαι 😂😂😂
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,806 μηνύματα.
Ναι σε άλλη σελίδα μπήκα για τους κωδικούς,που είχε ένα λινκ στο μέιλ. Βρέθηκε το πρόβλημα,η γραμματεία είχε γράψει τον αριθμό τηλ μου λάθος. Τώρα τους πήρα τηλ να το αλλάξουν και δε ξέρω πόσο καιρό θα πάρει. Μου είπε ή απόγευμα μπες ή αύριο.
Είναι όλα μια δοκιμασία για να με κάνουν να αγχώνομαι 😂😂😂
Πάντως μην αγχώνεσαι τόσο. Λάθη γίνονται. Εδώ σε εμένα μου είχαν γράψει λάθος ιθαγένεια στο απολυτήριο λυκείου (την μπέρδεψαν με του παιδιου πάνω από μένα στην κατάσταση) και το παρατήρησα επιτόπου, οπότε μου έβγαλαν καινούργιο μέσα σε 3 μέρες.
Ανήκουστα πράγματα 😂
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Πάντως μην αγχώνεσαι τόσο. Λάθη γίνονται. Εδώ σε εμένα μου είχαν γράψει λάθος ιθαγένεια στο απολυτήριο λυκείου (την μπέρδεψαν με του παιδιου πάνω από μένα στην κατάσταση) και το παρατήρησα επιτόπου, οπότε μου έβγαλαν καινούργιο μέσα σε 3 μέρες.
Ανήκουστα πράγματα 😂
Ενός άλλου παιδιού στο τμήμα μου του λένε ότι δεν έχει κάνει εγγραφή....
Τώρα βέβαια δεν ξέρω και ποτέ πρέπει να ξαναμπώ,αλλά θα προσπαθήσω κατά τις 6 ή αύριο. Και αν μέχρι Δευτέρα δεν έχει γίνει κάτι θα τους παίρνω κάθε λίγο και λιγάκι να μου φτιάξουν τα χαρτιά (με το έτσι θέλω) 😂😂😂.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,806 μηνύματα.
Ενός άλλου παιδιού στο τμήμα μου του λένε ότι δεν έχει κάνει εγγραφή....
Τώρα βέβαια δεν ξέρω και ποτέ πρέπει να ξαναμπώ,αλλά θα προσπαθήσω κατά τις 6 ή αύριο. Και αν μέχρι Δευτέρα δεν έχει γίνει κάτι θα τους παίρνω κάθε λίγο και λιγάκι να μου φτιάξουν τα χαρτιά (με το έτσι θέλω) 😂😂😂.
Λίγο πίεση χρειάζεται όντως. Στη σχολή μου δεν είχαμε θέματα οι 5% όλα έγιναν πολύ γρήγορα. Να δω πότε θα σας τακτοποιήσουν επιτέλους 😂
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Λίγο πίεση χρειάζεται όντως. Στη σχολή μου δεν είχαμε θέματα οι 5% όλα έγιναν πολύ γρήγορα. Να δω πότε θα σας τακτοποιήσουν επιτέλους 😂
Μπα,τους άλλους τους τακτοποίησαν,μόνο εγώ είμαι ο γκαντέμης 😂

Όλα κομπλέ ειμαι και επίσημα στο τμήμα 😂😂
 

Joy

Νεοφερμένος

Η Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,806 μηνύματα.
Όλα κομπλέ ειμαι και επίσημα στο τμήμα 😂😂
Επισήμως και τώρα καλές σπουδές Σκοτ! Σαν χθες μου φαίνεται που σε έπιασε η μιζέρια και σου φωνάζαμε με την Λενω να πας στο γραφείο κούριερ να σου τυπώσουν την ετικέτα 😂.
Ευτυχώς που όλα είχαν αίσιο τέλος😁
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Τέλεια!! Άρα και επίσημα καλή φοιτητική ζωή!!
Εγώ ακόμα στην αναμονή αλλά κάποια στιγμή θα τους πάρω και εγώ που θα πάει 😅
Θα τα βγάλουν όπου να'ναι γτ θα πρέπει να δηλώσεις και μαθήματα. 😁

Τέλεια!! Άρα και επίσημα καλή φοιτητική ζωή!!
Εγώ ακόμα στην αναμονή αλλά κάποια στιγμή θα τους πάρω και εγώ που θα πάει 😅
Κοίταξε και στα spam/ανεπίθυμιτα γιατί εγώ εκεί το είχα βρει το μέιλ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top