Έχετε πάει ποτέ μόνοι σας στο κινηματογράφο;

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ποτε δεν παω μονη μου,αν και θα ηθελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εδω δεν εχουμε καν εναν κινηματογραφο της προκοπης τι θελετε δλδ να παω και να με φαει η καρεκλα?:P περα απο την πλακα αν ειχαμε κανα οντεον εδω περα θα πηγαινα χαλαρα μονος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εδώ δεν πάω με παρέα, θα πάω και μόνος? :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Εγω για πρωτη φορα στη ζωή μου, σήμερα θα πάω (μόνος).



εγώ ποτε... δεν αντέχω μόνη μου ρε!!!!!!!!!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
χαχαχα...Το έχω κάνει μια φορά και μάλιστα θυμάμαι και ποιά ταινία είδα.
Matrix II :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Όχι, ποτέ. Πάντα με παρέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ksiros

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ζεφύρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Με την παρεα μου ειπαμε να δουμε το Avatar αλλα τελικα δεν ηθελαν γιατι ηταν πιο ακριβο το εισητηριο...Αλλα εγω ειχα παει τοτε στο escape μονο και μονο για να δω το avatar...Και πηρα εισητηριο να μπω στην αιθουσα ενω οι αλλοι εφυγαν...Ειναι πολυ βλακεια δεν εχεις καποιον να σχολιασεις την ταινια οπως το 2012 "Its Russian" χαχαχα οσοι καταλαβαν καταλαβαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Με την παρεα μου ειπαμε να δουμε το Avatar αλλα τελικα δεν ηθελαν γιατι ηταν πιο ακριβο το εισητηριο...Αλλα εγω ειχα παει τοτε στο escape μονο και μονο για να δω το avatar...Και πηρα εισητηριο να μπω στην αιθουσα ενω οι αλλοι εφυγαν...Ειναι πολυ βλακεια δεν εχεις καποιον να σχολιασεις την ταινια οπως το 2012 "Its Russian" χαχαχα οσοι καταλαβαν καταλαβαν

Αγαπάμε Tupolev.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Μονος σου δεν λει,τι να πας να δεις,αν ειναι ετσι καθεσαι σπιτι και βλεπεις κανα dvd...
cinema παντα με παρεα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
στην Ροδο πηγαινα παντα με τον κολητο μου ... Και 1-2 φορες με καποιους αλλους...

Εδω Αθηνα δυστυχως εχω παει μονο μια φορα περυσι αλλα ειμασταν μην σου πω και 10 ατομα...
Ασε κοντεψαν να μας διωξον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πηγα μονο μια φορα κατα τυχη:P...
Καλα ητανε, αλλα η ταινια ηταν ψιλοαθλια!!
Το Be Cool ειχα δει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Zoitsa^

Νεοφερμένος

Η ^Zoitsa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μια φορά μόνο....στο The tale of Desperaux! Είμαι η μόνη στην παρέα μου που μ'αρεσει το animation και σκέφτηκα ¨τι έχω να χάσω?" Και πέρασα τέλεια(κι ας ήμουν εγώ και τα 12χρονα :p) ! Θέλω να ξαναπάω μόνη μου!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ποτέ μέχρι στιγμής
πρέπει να είναι διαφορετική εμπειρία πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ryuky

Νεοφερμένος

Ο ryuky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ, από τις 3-4 ταινίες που βλέπω κάθε μήνα οι 2-3 θα είμαι μόνο εγώ και {...} ο φανταστικός μου φίλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Όχι, δεν νομίζω πως έχω πάει ποτέ μόνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Όχι, ούτε εγώ...Δεν ξέρω αν θα αισθανόμουν άνετα βασικά. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
αααααααα μα και φυσικα! χαχα...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Απειρες φορες εχω παει μονη μου.. Και ισως εδω να μας φαινεται περιεργο καποιος να πηγαινει μονος του κινηματογραφο αλλα στο εξωτερικο συνηθιζεται αρκετα οταν δεν εχεις τι αλλο να κανεις.
Εχω παει σε πολλα παιδικα,που οι φιλοι μου βαριουνται να δουν και συνηθως παω καθημερινες και βραδινη παρασταση ωστε να μην εχει καθολου παιδακια.Σε αυτες τις προβολες μαλιστα βλεπω συνεχεια διαφορους σινεφιλ μεγαλυτερης ηλικιας.
Επισης σε καποια ψυχοανωμαλα θριλερ εχω παει και ειναι φοβερη αισθηση να βλεπεις θριλερ σε τεραστια οθονη,μονος σου και κυριως σε αδειο κινηματογραφο..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Έχω πάει μια φορά μόνο μέχρι ώρας στα 15-16 μου και αισθανόμουν λίγο άβολα(στην ταινία Two lovers-δεν με είχε ενθουσιάσει)... πλέον νομίζω το ζητάω(δεν μου αρέσει να σχολιάζω με την παρέα μου και το παραμικρο-όπως γινεται συνηθως- κυριως στις σοβαρες ταινιες) αλλά δεν έχει τύχει... Από φετος όμως μάλλον θα πάω μόνη μου αρκετες φορες μιας και το άτομο που πήγαιναμε σχεδον πάντα μαζί σινεμα φευγει για σπουδες εκτος της πόλης μου... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top