Έχετε πάει ποτέ μόνοι σας στο κινηματογράφο;

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Εγω για πρωτη φορα στη ζωή μου, σήμερα θα πάω (μόνος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Και καλα ειναι τοσο τρομερο και φοβερο αυτο το γεγονος ωστε να ανοιξεις θεμα;
Οταν λες μονος, εννοεις χωρις παρεα ή χωρις κηδεμονα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μόνος, 1 άτομο, είναι σαφές νομίζω :P
Όχι δεν έχει τύχει απο όσο θυμάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Α ναι; Εγω στην αρχη καταλαβα χωρις κηδεμονα. Αφου κοιταξα την ηλικια του mdgr ειπα να ρωτησω:P
Ε οχι, δεν εχω παει ποτε μονη. Οσο να 'ναι με την παρεα περνας καλυτερα. Σχολιαζεις την ταινια κτλ. Αρκει βεβαια κατα την διαρκεια του εργου να μην μιλανε οι φιλοι!
Αυτο μου εχει τυχει. Ειχα παει με την ξαδερφουλα μου να δουμε ταινια. Μου ειχε σπασει τοσο τα νευρα που σηκωθηκα και πηγα να κατσω αλλου. Σχολιαζε τα ΠΑΝΤΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Μόνη μόνη όχι.
Ειδικά αν είναι και βλακεία η ταινία, δεν λέει καθόλου να μην έχεις κάποιον να την σχολιάζεις .. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
όχι δεν έτυχε... αλλά μπορεί στο μέλλον, δεν ξέρω... θα ήθελα να το κάνω μόνο για να δω πώς θα ναι...
mdgr πες μας τις εμπειρίες σου αύριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Σιγά, βρε, Νίκο. Τι μπορεί να του συμβεί δηλαδή;:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Το έχω κάνει 1 φορά. Ούτε εισιτήριο πλήρωσα... ωραία πιστολιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Σιγά, βρε, Νίκο. Τι μπορεί να του συμβεί δηλαδή;:P:P
πού ξέρεις...;)
κι αν έχει πάει και κάποια άλλη μόνη της?:P
-----------------------------------------
Το έχω κάνει 1 φορά. Ούτε εισιτήριο πλήρωσα... ωραία πιστολιά!
τι? όποιος είναι all alone δλδ δεν πληρώνει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Θα ψάχνει- στα σκοτάδια- τη μοναχική...
Εγώ, πάντως, πηγαίνω για να δω την ταινία. Μόνο.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
ούτε εγώ έχω πάει ποτέ μόνη μου στον κινηματογράφο!πάντα πάω με παρεά για χαβαλέ!:):D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Ναι,έχω πάει μια φορά...Καλά ήταν.Δεν ήθελα να δω την ταινία αυτή με κανέναν άλλον.
Βέβαια,γενικά,προτιμώ να πηγαίνω με παρέα.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Προτιμώ την Παρέα. Έχω πάει μια φορά. Βασικά χωρίς παρέα ταινία σε κινηματογράφο δεν λέει να δεις. Βαριέσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δεν ειμαι fan του κινηματογραφου, και οοοποτε πηγαινω ειναι επειδη πηγαινει και η παρεα μου. Οποτε δεν εχει τυχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Άλλο είναι να πας με παρέα, μπορείς να συζητησεις για την ταινια, και υπάρχει ένα αίσθημα ασφάλειας. Αλλά αν δε θέλει κανείς να δει την ταινία, τότε δε βλέπω άλλη λύση. Γιατί να τη χαραμίσεις βλέποντας την σε dvd άλλωστε?


Εγώ πάντως δεν έχω πάει. Δεν έτυχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Έχω πάει και μάλιστα ήμουν μόνη μου σ όλη την αίθουσα!:'( Και στα βίλατζ κιόλας! Βασικά μου πέρασε απ το μυαλό ότι άμα έμπαινε κανείς και με σφαζε θα με βρίσκαν όταν θ άρχιζε η επόμενη ταινία :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliz

Νεοφερμένος

Η Eliz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ποτε!!αν και μπορει να ειναι και καλητερα μονος!γιατι οταν εχεις παρεα ολο και κατι θα σχολιασεις ενω παιζει ηδη η ταινια και ετσι χανεται η συγκεντωση σου...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Έχω πάει και μάλιστα ήμουν μόνη μου σ όλη την αίθουσα!:'( Και στα βίλατζ κιόλας! Βασικά μου πέρασε απ το μυαλό ότι άμα έμπαινε κανείς και με σφαζε θα με βρίσκαν όταν θ άρχιζε η επόμενη ταινία :P:P:P
Εχω παθει κατι παρομοιο. Ειχα παει με αλλα 3 ατομα σε ταινια πριν 4-5 χρονια, και ημασταν οι μονοι στην αιθουσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Εχω παθει κατι παρομοιο. Ειχα παει με αλλα 3 ατομα σε ταινια πριν 4-5 χρονια, και ημασταν οι μονοι στην αιθουσα. :P

Ουφ,γλιτώσατε κι εσείς τον σχιζοφρενή δολοφόνο με το ποπ κορν που σφάζει μοναχικούς θεατές μέσα σε κινηματογραφικές αίθουσες??? :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
πού ξέρεις...;)
κι αν έχει πάει και κάποια άλλη μόνη της?:P
-----------------------------------------

τι? όποιος είναι all alone δλδ δεν πληρώνει?:P

Όχι απλά πήγα για το χαβαλέ. :P Και λέω, θα βαρεθώ που θα βαρεθώ, τουλάχιστον ας μην πληρώσω κιόλας. Εκεί που έμπαιναν με τα τσουβάλια, ξεγλυστράω και γω. Ούτε με πρόσεξαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top