Έχετε αυστηρές επιτηρήσεις;

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Σε μας φέτος το σχολείο μας έγινε Αλκατράζ. Πάντα έχουμε 2 επιτηρητές που κάθε φορά είναι άλλοι και μάλιστα συνήθως δεν είναι καθηγητές που τους έχουμε. Οι εισηγητές περνάνε συνέχεις. Στους διαδρόμους έχουμε άλλους. Ο διευθυντής και οι υποδιευθυντές γυρίζουν συνεχώς στις τάξεις. Τα κινητά τα βάζουμε κλειστά πάνω στην έδρα μαζί με τσάντες κλπ. Οι κασετίνες περνάνε από έλεγχο. Γενικά δεν μας αφήνουν να κουνηθούμε. Πρέπει να είναι γραμμή του διευθυντή. Ως τώρα είχαμε 5-6 κρούσματα που τους πήραν την κόλλα και τους μηδένισαν σε όλες τις τάξεις (2-3) στη Γ. Άλλος είχε σκονάκι, άλλος δεν παρέδωσε κινητό και χτύπησε, άλλος διάβαζε από το κινητό, μια είχε γραμμένα στοχέρι της, άλλος είχε κάτω από το θρανίο το βιβλίο (!!!!). Σε σας ποια είναι η κατάσταση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Στο δικό μας σχολείο τα πράγματα είναι πολύ προσεγμένα. Οι καθηγητές που επιτηρούν σε κάθε μάθημα πραγματικά είναι αρκετά αυστηροί ενώ σε αντίστοιχα διαγωνίσματα στην τάξη ήταν απλά αδιάφοροι. Ένα παιδί από τη Γ κοίταξε την ώρα από το κινητό του και του μηδένισαν τον γραπτό.!! Κατά τη διάρκεια που γράφουμε οι καθηγητές μας στοιχίζουν και έρχονται εκείνοι και μας μαζεύουν τα γραπτά λέγοντάς μας να τα κρύβουμε. Σήμερα που γράφαμε Γεωμετρία δεν μας άφησαν να δανείσουμε γεωμετρικά όργανα σε συμμαθητές μας που δεν κρατούσαν!! Όσο για κασετίνες και τσάντες τις αφήνουμε σ' ένα πάγκο έξω από την αίθουσα.. Εντάξει θεωρώ πως είναι καλό να υπάρχει μία σωστή επιτήρηση στις εξετάσεις. Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό στα περισσότερα Λύκεια αλλά στο δικό μας σχολείο οι βαθμοί χαρίζονται σαν καραμέλες!! Άρα νομίζω πως στις εξετάσεις η αξιόλογήση μας είναι πιο αντικειμενική... καλώς ή κακώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Σε μας ΧΑΛΑΡΑ τις περισσότερες φορές είναι μόνο ένας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
το ιδιο και σε μας.Χαλαρα πραγματα,πανε ερχονται που και που βγαινουν εξω και κανα τσιγαρο!
Η κατασταση ειναι οτι να'ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καθόλου αυστηροί θα' λεγα. Ακόμα και τα κινητά στις τσέπες μας τα έχουμε στο αθόρυβο, πάνω στο θρανίο οι τσάντες. Δε μας λένε τίποτα.
Στα πρώτα 10 λεπτά έρχεται και η κυρία από το κυλικείο για να πάρει παραγγελίες από τους καθηγητές. Τρώνε, πίνουν, μιλάνε μεταξύ τους, γελάνε, ΜΠΟΥΡΟΥ ΜΠΟΥΡΟΥ όλη την ώρα είναι και δε μπορούμε να γράψουμε.

Γενικά χαλαρά όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Στα πρώτα 10 λεπτά έρχεται και η κυρία από το κυλικείο για να πάρει παραγγελίες από τους καθηγητές. Τρώνε, πίνουν, μιλάνε μεταξύ τους, γελάνε, ΜΠΟΥΡΟΥ ΜΠΟΥΡΟΥ όλη την ώρα είναι και δε μπορούμε να γράψουμε.


Ε δεν πάμε καθόλου καλά. Ένα ακόμη παράδειγμα του ότι δεν έχουμε καμία ελπίδα να πάμε μπροστά. Οι καθηγητές προφανώς δεν σας σέβονται καθόλου την ώρα που γράφετε και συνεχίζουν το φαγητό και το κέφι τους . Δεν σας αντιμετωπίζουν σαν μαθητευόμενους, υποτιμούν τη θέση σας και νομίζουν πως ''είναι μάγκες και το κέφι τους θα κάνουν''.
Δεν έχω λόγια ειλικρινά !


Άλλο ένα δείγμα της λανθασμένης αντίληψης που ΄έχουν οι εκπαιδευτικοί για το ρόλο τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τελικά το σχολείο μου στις εξετάσεις μοιάζει με αυτό της Άννας και όχι με των υπόλοιπων που απαντήσατε. Αν θέλετε τη γνώμη μου: το προτιμώ έτσι παρά μπάααχαλλλλο. Και στα τετράμηνα νομίζω αυστηρά ήταν, ανάλογα πάντα με τον καθηγητή. Κάποιοι έβαζαν και 7ρια ακομα, άλλοι άρχιζαν από 10. Στη Γ όμως ξέρω μόνο ότι είναι πολύ επιεικείς στα προφορικά. Τώρα στα γραπτά με όσα γίνονται οι πιο πολλοί ούτε κάνουν πια σκονάκια. Όσο για τους επιτηρητές είναι πάντα 2 και δεν πάνε ούτε για κατούρημα αν δεν έρθει αντικαταστάτης από το διάδρομο. Πολλοί λένε ότι είμασυε στο Αλκατράζ, αλλά εγω το προτιμώ. Τουλάχιστον έτσι (νομίζω) ο κόπος αξίζει. (Πες τε με φύτακλα, δεν με πειράζει το έχω συνηθίσει :teasing: ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε δεν πάμε καθόλου καλά. Ένα ακόμη παράδειγμα του ότι δεν έχουμε καμία ελπίδα να πάμε μπροστά. Οι καθηγητές προφανώς δεν σας σέβονται καθόλου την ώρα που γράφετε και συνεχίζουν το φαγητό και το κέφι τους . Δεν σας αντιμετωπίζουν σαν μαθητευόμενους, υποτιμούν τη θέση σας και νομίζουν πως ''είναι μάγκες και το κέφι τους θα κάνουν''.
Δεν έχω λόγια ειλικρινά !


Άλλο ένα δείγμα της λανθασμένης αντίληψης που ΄έχουν οι εκπαιδευτικοί για το ρόλο τους!

Πφφφ ναι... πολλές φορές μου έχουν σπάσει τα νεύρα σε σημείο να τους πω ΣΚΑΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, αλλά πού -.-
Εντωμεταξύ το κάνουν συνήθως παλιοί καθηγητές. Φέτος που έχουμε 2-3 νέους (25+) οι καημένοι δε βγάζουν άχνα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Πφφφ ναι... πολλές φορές μου έχουν σπάσει τα νεύρα σε σημείο να τους πω ΣΚΑΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, αλλά πού -.-
Εντωμεταξύ το κάνουν συνήθως παλιοί καθηγητές. Φέτος που έχουμε 2-3 νέους (25+) οι καημένοι δε βγάζουν άχνα.:worry:

Αν συνεχίσουν και αύριο, μην δειλιάσεις να τους κάνεις παρατήρηση !! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,804 μηνύματα.
μιλάνε μεταξύ τους, γελάνε, ΜΠΟΥΡΟΥ ΜΠΟΥΡΟΥ όλη την ώρα είναι και δε μπορούμε να γράψουμε.

Για να καταλάβεις πόσο ενοχλητικό είναι το μπούρου μπούρου των μαθητών από κάτω, όταν ο καθηγητής προσπαθεί να σκεφτεί στον πίνακα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αν συνεχίσουν και αύριο, μην δειλιάσεις να τους κάνεις παρατήρηση !! ;)
Το διευθυντή και τους υποδιευθυντές που όλο γυρίζουν τους λέμε "επιτηρητές των επιτηρητών".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ΜΠΟΥΡΟΥ ΜΠΟΥΡΟΥ όλη την ώρα είναι και δε μπορούμε να γράψουμε.
ναι! αντε και σε εμας! αλλα συνεβησε και πιο χοντρο και καρακατακουφο περιστατικο με τους καθηγητες που μιλουσαν αλλα τι να πω?...αφηστε το καλυτερα γιατι...

Ε δεν πάμε καθόλου καλά. Ένα ακόμη παράδειγμα του ότι δεν έχουμε καμία ελπίδα να πάμε μπροστά. Οι καθηγητές προφανώς δεν σας σέβονται καθόλου την ώρα που γράφετε και συνεχίζουν το φαγητό και το κέφι τους . Δεν σας αντιμετωπίζουν σαν μαθητευόμενους, υποτιμούν τη θέση σας και νομίζουν πως ''είναι μάγκες και το κέφι τους θα κάνουν''.
Δεν έχω λόγια ειλικρινά !
ψυχραιμια...που να ακουγες και αυτο που δεν λεω...

Πφφφ ναι... πολλές φορές μου έχουν σπάσει τα νεύρα σε σημείο να τους πω ΣΚΑΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, αλλά πού -.-
μια απο τα ιδια...αλλα με τις βλακειες που λενε δεν μπορω! αμα μιλησω θα λυθω στα γελια και μονο σκαστε δεν θα πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Τελικά το σχολείο μου στις εξετάσεις μοιάζει με αυτό της Άννας και όχι με των υπόλοιπων που απαντήσατε. Αν θέλετε τη γνώμη μου: το προτιμώ έτσι παρά μπάααχαλλλλο. Και στα τετράμηνα νομίζω αυστηρά ήταν, ανάλογα πάντα με τον καθηγητή. Κάποιοι έβαζαν και 7ρια ακομα, άλλοι άρχιζαν από 10. Στη Γ όμως ξέρω μόνο ότι είναι πολύ επιεικείς στα προφορικά. Τώρα στα γραπτά με όσα γίνονται οι πιο πολλοί ούτε κάνουν πια σκονάκια. Όσο για τους επιτηρητές είναι πάντα 2 και δεν πάνε ούτε για κατούρημα αν δεν έρθει αντικαταστάτης από το διάδρομο. Πολλοί λένε ότι είμασυε στο Αλκατράζ, αλλά εγω το προτιμώ. Τουλάχιστον έτσι (νομίζω) ο κόπος αξίζει. (Πες τε με φύτακλα, δεν με πειράζει το έχω συνηθίσει :teasing: ).

Δεν είναι θέμα φύτουκλα καλέ:P Εγώ συμφωνώ μαζί σου.. Αλλά όπως και να το κάνουμε για όσους έχουν κουραστεί κ έχουν διαβάσει και πάνε προετοιμασμένοι να γράψουν είναι άδικο να μπορεί ο καθένας να κάνει ό,τι του καπνίσει και ν' αντιγράφει ανενόχλητος.. Εντάξει δεν λέω να πάμε στο άλλο άκρο και αν μας ζητήσει κάποιος βοήθεια και μπορούμε να τη δώσουμε να το παίξουμε αυθεντίες και να μην τους πούμε αλλά προσωπικά πιστεύω πως δεν πρέπει να βασιζόμαστε στις δυνάμεις των άλλων.. Και ξαναλέω για να μην παρεξηγηθώ δεν εννοώ να ψυθυρίσουμε μια απαντησούλα...:D Εκεί δεν τρέχει τίποτα..:P

Σ' ένα άλλο σχολείο στα Χανιά γράφανε Iστορία και η καθηγήτρια είχε γενέθλια και κερνούσε τους καθηγητές. Ε και αυτοί στη μέση της επιτήρησης πήγαν στο γραφείο να φάνε.. Και ήρ8ε η καθαρίστρια για κανα 20λεπτο και επιτήρουσε τα παιδιά.. Ε εκεί ήταν η χαρά του αδιάβαστου:P:clapup: Και πόσο μάλλον στην Ιστορία..

Y.Γ: Δία είναι υπέροχο που σε κάθε ποστ έχεις αντίστοιχη φωτό!:P Είναι πολύ εμπνευσμένο:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Δεν είναι αυστηροί γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σε μας οι πιο πολλοι ειναι cool μπορώ να πώ;)Βεβαια δεν ελειψε η περιπτωση στα Αρχαια οπου είχαμε για πεταχτουλα καθηγητρια και τον καθηγητη μας στα Αρχαια επιτηρητές όπου και έπεσε Η αντιγραφη.Βασικα αυτη ηπιε τον καφε της και μας παρατησε.Μας αφησε δηλαδη με τον καθηγητη μας που ειναι να το πω καπως κουκουρουκου και αφασια.Αυτος χαζευε τους τοιχους και που και που πετούσε και καμια απάντηση στο ξεκαρφωτο.Οι 6 τελευταιοι που μείναμε γραψαμε ολοι 100αρια.:PΒεβαια ειχε βαλει και γελοια θέματα αλλα εντάξει αυτο δεν ητανε επιτηρηση.

Σε αντιθεση,χτες που διναμε Γεωμετρια ο επιτηρητης μας αδραξε τις κολλες χωρις καν να μας πει πως εχουμε ακομα 5 με 10 λεπτα να τελειωσουμε.
Ετσι δεν προλαβαμε να ολοκληρωσουμε το 4ο θεμα.Τετοια tight time limits ουτε στις πανελλήνιες.

Τωρα αν σας ενοχλουν τα γελια,τα κουτσουμπολια και τα χαχανα των καθηγητων να το αναφερετε κατευθειαν.Δεν ειναι θρασσος!Εγω την προηγουμενη βδομαδα στην Αλγεβρα εκανα παράπονα και σαν καλα σταματησαν.Δεν επιτηρουν για να μαθουν τα κουτσουμπολια του καθενος.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
εμάς εξαρτάται τον καθηγητή. πωπω σήμερα όταν θα έδινα το γραπτό μου μου λέει ο επιτηρητής σου έπεσε το σκονάκι! και όντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σήμερα πάλι τα ίδια κάνανε. Ευτυχώς έγραφα Άλγεβρα οπότε δε με ενοχλούσε που μίλαγαν. Αφήστε και το άλλο...:worry:
Μάλωναν για το ποιος θα κεράσει ποιον..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
εμας ειναι μια χαρα..... οταν παμε να μιλησουμε πετανε ενα ησυχια.....γενικα δεν ειχαμε κανενα προβλημα να βρεθουν δηλαδη σκονακια....τα κινητα και τις τσαντες μας εχουν πει να τα αφηνουμε στο κατω οροφο οποτε ουτε απ αυτα εχουμε ........ εμ μιλανε καμια φορα σημερα μαλιστα ειχα μεινει τελευταια και ειχε πιασει κουβεντα με μια μαθητρια που με περιμενε για να φυγουμε και τους ειπα να σταματησουν να γραψω γιατι ειχαν μεινει μονο 4 λεπτα και δεν προλαβαινα..... λαουρα χαχαχαχα ευτυχως μαλλον εμας το κερασμα το κανονιζουν απο πριν οποτε οταν φερνουν τους καφεδες δεν μαλώνουν!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εμείς πάντα έχουμε αρκετά αυστηρές επιτηρήσεις... όχι βέβαια σε σημείο κατάσχεσης κόλλας για κάτι ασήμαντο. Ειδικά σήμερα είχαμε μία ηλίθια που καθόταν σαν το Χάρο πάνω από το κεφάλι μου! Και να πω ότι έκανα τίποτα!! Σαν πεταλουδίτσα καθόμουν ήσυχη και έγραφα....
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka8armataki

Νεοφερμένος

Η ka8armataki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εμάς τα πράγματα δεν είναι ούτε αυστήρα, ούτε χαλαρά... Φυσιολογικά θα τα χαρακτήριζα! Όσα χρόνια δίνω εξετάσεις δεν έχει τύχει κανένα περιστατικό μηδενισμού! Ακόμα και αν οι καθηγητές δουν κάποιον να κάνει σκονάκι ή τον υποψιαστούν είτε κάνουν τα στραβά μάτια είτε του λένε με ευγένεια να επικεντρωθεί στο γραπτό του και να βάλει αυτό που κρατάει στη τσέπη του! Ανάλογα, τον καθηγητή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top