Έρωτας και διάβασμα

Asoula

Νεοφερμένος

Η Asoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Νομίζω πως είναι δύσκολο μέχρι αδύνατον να συνυπάρξουν αυτά τα δύο.. Όπως και να το κάνουμε έτσι είναι το φυσιολογικό.
Αν κάποιος θέλει πραγματικά να αριστεύσει κάπου διαβάζοντας πρέπει να επικεντρωθεί εκεί. Για τον έρωτα θα υπάρξει αργότερα πολύς χρόνος. Όλα στη ζωή έχουν μια φυσιολογική σειρά. Αυτή είναι η γνώμη μου.
Για παράδειγμα εγώ είμαι β' λυκείου κι έχω σχέση εδώ και 1,5 χρόνο με ένα παιδί ίδιας ηλικίας. Το ξέρω ότι από το καλοκαίρι και μετά τα πράγματα θα δυσκολέψουν και το έχω δεχτεί. Όμως έχω πάρει κάποιες σημαντικές αποφάσεις και μία απ 'αυτές είναι να μην αφήσω τίποτα να μου στερήσει το μέλλον μου. Ακούγεται λίγο εγωιστικό το ξέρω όμως έτσι είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaroulitaaaaa

Νεοφερμένος

Η Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
δεν μου εχει τυχει, αλλα πιστευω πως μπορει να υπαρξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Πιστεύω πως ξεκάθαρα μπορούν να συνυπάρξουν αυτά τα δυο.Βέβαια το μυαλό δεν πρέπει να είναι μόνο στον έρωτα αλλά ο έρωτας με ανταπόκριση πάντα σε κάνει να ξεχνιέσαι και να περνάς καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top