Έρωτας και διάβασμα

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εγω νομιζω οτι ο ερωτας σε ανεβαζει και μαθαινεις ευκολοτερα....
αυτο συμβαινει οταν ειστε μελι-γαλα..μολις μαλωσεις ομως δεν εχεις ορεξη για διαβασμα..τουλαχιστον σε εμενα αυτο γινοταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Πολλές φορές ο έρωτας προωθεί τη γνώση, ανατομία πχ..Γι' αυτό Shadowfax, όρμα. :p

Κατι ξερει ο παιδονομος,εμ..ο Τζιμμακος ηθελα να πω :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
αυτο συμβαινει οταν ειστε μελι-γαλα..μολις μαλωσεις ομως δεν εχεις ορεξη για διαβασμα..τουλαχιστον σε εμενα αυτο γινοταν..

Οι χωρισμοί και τα μαλώματα βλάπτουν σοβαρά τα ιπτάμενα μέσα στο δωμάτιο βιβλία :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Οι χωρισμοί και τα μαλώματα βλάπτουν σοβαρά τα ιπτάμενα μέσα στο δωμάτιο βιβλία :P:P
και οχι μονο...
προσωπικα δεν εχω ορεη να φαω,να μιλησω, ποσο μαλλον να διαβασω:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
και οχι μονο...
προσωπικα δεν εχω ορεη να φαω,να μιλησω, ποσο μαλλον να διαβασω:P:P
α και εγω το ειχα παθει αυτο,ειχα πιασει και δουλεια τοτε σε ενα βιβλιοπωλειο,δεν ειχα ορεξη να φαω και ειμαι που ειμαι πολυ αδυνατη φαντασου και απο τη στεναχωρια και το κλαμα πως ημουν!το αποτελεσμα ηταν να με απολυσουν απο τη δουλεια γιατι δεν την παλευα μια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
και οχι μονο...
προσωπικα δεν εχω ορεη να φαω,να μιλησω, ποσο μαλλον να διαβασω:P:P

Να κοιμηθείς, να βγεις από το σπίτι, να μιλήσεις σε κάποιον, να να να... Ώσπου να έρθει η αγιασμένη εκείνη ώρα που θα σου περάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Aυτόν τον καιρό κάνω δίαιτα:p
Ευτυχώς δεν έχω διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Αχ... έρωτας και διάβασμα επικίνδυνος συνδυασμός, ειδικά άμα είναι η περίοδος των διαγωνισμάτων είναι μια ηλίθια δικαιολογία να μην διαβάσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
αυτο συμβαινει οταν ειστε μελι-γαλα..μολις μαλωσεις ομως δεν εχεις ορεξη για διαβασμα..τουλαχιστον σε εμενα αυτο γινοταν..




κοιτα, εχεις ενα δικιο αλλα ισα, ισα αφοσιωνεσαι περισσοτερο αν χωρισεις (δεν εχεις τιποτα στο κεφαλι σου!!!). η στεναχωρια (:'() την χαλαει τη δουλεια αλλα αμα ξερεις τα κολπα.....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι πιο δυσκολα διαβαζεις οταν μαζι με τον ερωτα υπαρχει και η απογοητευση....οταν ο ερωτας εχει ανταποκριση ολα σου φαινονται ροδινα, δυνατα, υπεροχα....οταν ομως δεν εχεις ανταποκριση στον ερωτα τοτε ολα ειναι πιο δυσκολα.....δεν τρως δεν μιλας ....σιγα μην κατσεις να διαβασεις.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Εγω πάντως είτε είμαι σε μια σχέση και είναι ολα μια χαρά είτε ειμαι σε μια χαλια κατάσταση,το ίδιο αποδίδω!!Ειδικα όταν είμαι στεναχωρημένη δεν τρώω,δεν μιλάω,το μόνο που μου μένει για εκτώνωση είναι το διαβασμα... Αλλά και χαρούμενη να είμαι,τα βλέπω ολα πιο απλά,πιο όμορφα,έχω όρεξη!!!Τώρα για τις πανελλήνιες και τον έρωτα πιστεύω πως εξαρτάται από το άτομα(το πόσο μπορεί να στρωθεί έχει δεν έχει σύντροφο,είανι δεν είναι πληγωμένος/η) και το πόσο πολύ θέλει να επιτύχει ενα στόχο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αχ... έρωτας και διάβασμα επικίνδυνος συνδυασμός, ειδικά άμα είναι η περίοδος των διαγωνισμάτων είναι μια ηλίθια δικαιολογία να μην διαβάσεις :)

Δεν χρειάζεσαι δικαιολογία για να μην διαβάσεις εσύ μάτια μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι πιο δυσκολα διαβαζεις οταν μαζι με τον ερωτα υπαρχει και η απογοητευση....οταν ο ερωτας εχει ανταποκριση ολα σου φαινονται ροδινα, δυνατα, υπεροχα....οταν ομως δεν εχεις ανταποκριση στον ερωτα τοτε ολα ειναι πιο δυσκολα.....δεν τρως δεν μιλας ....σιγα μην κατσεις να διαβασεις.....

Αξίζει λοιπόν το ''ρίσκο''; Θέλω να πω, εντάξει, δεν το ελέγχεις θα μου πεις. Συμφωνώ. Μπορείς όμως να μπεις στην όλη διαδικασία έτσι απλά δίχως να σκεφτείς κάπως τι γίνεται και με τα άλλα πράγματα στη ζωή σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Αξίζει λοιπόν το ''ρίσκο''; Θέλω να πω, εντάξει, δεν το ελέγχεις θα μου πεις. Συμφωνώ. Μπορείς όμως να μπεις στην όλη διαδικασία έτσι απλά δίχως να σκεφτείς κάπως τι γίνεται και με τα άλλα πράγματα στη ζωή σου;
και τι θα γινει ρε φιλε?? μια ζωη την εχουμε μονο για διαβασμα?? και ο ερωτας μεσα στη ζωη ειναι...κριμα να μην τον ζησεις....θα μετανιωνεις μετα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Καλώς ή κακώς, τώρα αυτό έχεις (έχουμε). Σε ρώτησα λοιπόν αν πιστεύεις πως αξίζει η συγκεκριμένη διαδικασία με ποσοστά αποτυχίας, όπως άλλωστε συμβαίνει και με τις υπόλοιπες διαδικασίες της ζωής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Καλώς ή κακώς, τώρα αυτό έχεις (έχουμε). Σε ρώτησα λοιπόν αν πιστεύεις πως αξίζει η συγκεκριμένη διαδικασία με ποσοστά αποτυχίας, όπως άλλωστε συμβαίνει και με τις υπόλοιπες διαδικασίες της ζωής.
ρε συ γινετε και αλλιως?? καποιες φορες θα εχεις και αποτυχιες...και αυτα τα πραγματα παλι σου διδασκουν κατι...εγω πχ δεν σταυρωσα μια σωστη σχεση ως τωρα...και χυλοπιτες εφαγα και χυπολιτες εριξα...ετσι ειναι ομως...αν δεν δοκιμασεις δε θα μαθεις τιποτα παραπανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τέλος πάντων, μαζί μιλάμε και χώρια καταλαβαινόμαστε. Δεν αμφισβητώ την αξία της εμπειρίας, το χρόνο δοκιμής προσπαθώ να οριοθετήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Τέλος πάντων, μαζί μιλάμε και χώρια καταλαβαινόμαστε. Δεν αμφισβητώ την αξία της εμπειρίας, το χρόνο δοκιμής προσπαθώ να οριοθετήσω.
τι παει να πει χρονος δοκιμης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εννοώ, υπάρχει περιθώριο για τη δοκιμή και την απόκτηση της εμπειρίας που περιγράφεις τώρα, στα μαθητικά χρόνια; Αυτή ήταν η αρχική μου σκέψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top