Έρωτας και διάβασμα

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ε φυσικα υπαρχει περιθωριο!! μεχρι την γ λυκειου τουλαχιστον γιατι τοτε δυστυχως ο χρονος για κατι τετοια μειωνεται πολυ εντονα...
μα σου ειπα και πρωτυτερα οτι δεν ειναι δυνατον μια ζωη να διαβαζουμε συνεχως..υπαρχουν και αλλα πραματα στη ζωη. για δοκιμες φυσικα...η εμπειρια αποκτιεται μεσα απο τις πολλες δοκιμες....αυτην την αποκτας και αργοτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
αυτο συμβαινει οταν ειστε μελι-γαλα..μολις μαλωσεις ομως δεν εχεις ορεξη για διαβασμα..τουλαχιστον σε εμενα αυτο γινοταν..

ποσα μορια εβγαλες?
-----------------------------------------
Εγω τρωω τσακομενος και μη..Σιγα μην μου κοψει την ορεξη ενας καβγας:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
δηλαδη αν ειστε απο ερωτικη απογοητευση ή χωρισμο και σας φερουνε ενα γυρο, πητα δεν θα του πετουσατε τα ματια εξω????!!!! εε δεν παμε καλα!!!! οχι και να μην τρωμε για χαρη ενος ανδρα/γυναικας!!!!! ισα, ισα μετα απο χωρισμο το ριχνεις στο φαι μπας και ντερλικωσεις να ξεχαστεις!!!!!! αν δεν σε θελει πια εκεινος/η σε θελει σιγουρα μια λαχταριστη μπριζολα!!!!! (και δεν θα σε παρατησει ποτε!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εσύ μπορεί να το κάνεις αυτό. Άλλοι δεν το κάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
δηλαδη αν ειστε απο ερωτικη απογοητευση ή χωρισμο και σας φερουνε ενα γυρο, πητα δεν θα του πετουσατε τα ματια εξω????!!!! εε δεν παμε καλα!!!! οχι και να μην τρωμε για χαρη ενος ανδρα/γυναικας!!!!! ισα, ισα μετα απο χωρισμο το ριχνεις στο φαι μπας και ντερλικωσεις να ξεχαστεις!!!!!! αν δεν σε θελει πια εκεινος/η σε θελει σιγουρα μια λαχταριστη μπριζολα!!!!! (και δεν θα σε παρατησει ποτε!!!)


Του γύρου του "πετάω τα μάτια εξω" έτσι κι αλλιώς, την απογοήτευση περίμενα? Τι διάολο, μια στις τόσες τρώω, δε θα του αλλάξω τα φώτα?:P

Και, βασικά, συμφωνώ με τη Vampi, γιατί αυτό που λες δε συμβαίνει σε όλες τις περιπτώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
δηλαδη αν ειστε απο ερωτικη απογοητευση ή χωρισμο και σας φερουνε ενα γυρο, πητα δεν θα του πετουσατε τα ματια εξω????!!!! εε δεν παμε καλα!!!! οχι και να μην τρωμε για χαρη ενος ανδρα/γυναικας!!!!! ισα, ισα μετα απο χωρισμο το ριχνεις στο φαι μπας και ντερλικωσεις να ξεχαστεις!!!!!! αν δεν σε θελει πια εκεινος/η σε θελει σιγουρα μια λαχταριστη μπριζολα!!!!! (και δεν θα σε παρατησει ποτε!!!)

Να φανταστώ στο φαΐ το ρίχνουν όση δεν μπορούν/δεν θέλουν να το ρίξουν στο ποτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Να φανταστώ στο φαΐ το ρίχνουν όση δεν μπορούν/δεν θέλουν να το ρίξουν στο ποτό?

Δεν χρειαζεται να το ριξεις καπου.Ο χρονος ειναι η λυση.Οσο περναει τοσο ξεχνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
patran_r21 εισαι σωστος!!!!!!!!;):no1:

εγω παιδια τρωω παντα ανεξαρτητος συναισθηματων.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
εγω απλα δεν εχω μεγαλη ορεξη...δεν ειπα οτι δεν τρωω και καθολου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Δεν χρειαζεται να το ριξεις καπου.Ο χρονος ειναι η λυση.Οσο περναει τοσο ξεχνας

Δεν είπα ότι χρειάζεται να το ρίξεις κάπου. Βασικά δεν χρειάζεται να κάνει τίποτα, ίσα ίσα να χαίρεσαι που αποκτάς εμπειρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω οταν περναω ερωτικη απογοητευση τρωω ακομα πιο πολυ.
Ειμαι η εξαιρεση του κανονα των υπερμοντελων στο αησκουλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
αν διαβαζεις ποιηση μια χαρα συνδυαζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ερωτας κ διαβασμα?για μενα δεν πανε μαζι.την τελευταια φορα το πληρωσα ακριβα.κ τουλαχιστον αν πω οτι αξιζε?δεν αξιζε τελικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αυτό δεν υπάρχει.
Όταν είσαι ερωτευμένος έχεις το μυαλό σου στο κινητό/msn/fb κτλ κτλ μήπως + δείξει ένα σημάδι ζωής.Γενικά, το μυαλό σου το έχεις αλλού, δεν συγκεντρώνεσαι. :redface:
Αλλά, μετά από μία ερωτική απογοήτευση (εγώ τουλάχιστον) πέφτεις με τα μούτρα στο διάβασμα, μήπως + περάσει η ώρα πιο γρήγορα, + πας να κοιμηθείς, όπου + θα τα ξεχάσεις όλα! Έτσι έχεις πολύ καλά αποτελέσματα από άποψη βαθμών! :D ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Μπορώ να πω πως είμαι αρκετά τυχερή σε αυτό το θέμα, επειδή δεν με επηρεάζει καθόλου ο έρωτας (ή ο χωρισμός) στο διάβασμα. Μπορεί να είμαι πολύ αναστατωμένη κι όμως να μην έχω πρόβλημα να διαβάσω. Δεν ξέρω πως το καταφέρνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Όποιος μπορεί να βάζει σωστά τις προτεραιότητες του και ξέρει να προγραμματίζει τη ζωή του, τα πηγαίνει πολύ καλά και στα δύο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
(να πω*) ...βασικα μαλλον η περιπτωση μου δεν πιανεται γιατι τελικα δεν τον ελεγες και ερωτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El Capitano

Νεοφερμένος

Ο El Capitano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Τώρα πλέον έχω ζήσει και τις δυο περιπτώσεις... Από προσωπική εμπειρία λοιπόν κατέληξα στο συμπέρασμα πως ο έρωτας χωρίς ανταπόκριση όχι μόνο σε επηρεάζει στην απόδοση στο σχολείο, αλλά σου ρίχνει και το κέφι και βρίσκεσαι σε αδιέξοδο, περνώντας από μια κρίση αυτογνωσίας. Αντίθετα ο έρωτας με ανταπόκριση είναι απ' τα καλύτερα συναισθήματα της ζωής... Όχι μόνο δε σου ρίχνει την απόδοση, αλλά στην ανεβάζει στα ύψη... Αλλά όταν βρισκόμαστε σε μια τέτοια κατάσταση δεν καταλαβαίνουμε πόσο τυχεροί είμαστε... Και μετά όταν το χάσουμε πολύ δύσκολα να το ξαναβρούμε... Αλλά τι να κάνεις... Τροχός είναι και γυρίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
πρεπει να ξερεις που θα θεσεις τα ορια μεταξυ διαβασματος και ονειροπολησης :P
αλλιως χανεται το παιχνιδι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mike_Oh

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top