Έρευνα σχετικά με το extraversion και τη χρήση των social media στην εικόνα του σώματος

sophia

Νεοφερμένος

Η sophia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα, είμαι προπτυχιακή φοιτήτρια και χρειάζομαι άτομα από 18-30 ετών για την ερευνητική μου εργασία. Το ερευνητικό μου ερώτημα είναι αν η εξωστρέφεια, ως χαρακτηριστικό της προσωπικότητας, και η χρήση social media επηρεάζουν την εικόνα που έχει το άτομο για το σώμα του. Βασικές προυποθέσεις είναι να είστε στο ηλικιακό group καθώς και η γνώση αγγλικών καθώς όλες οι ερωτήσεις είναι στα Αγγλικά. Φυσικά οι απαντήσεις είναι ανώνυμες, και δίνονται τα e-mail τόσο της supervisor μου όσο και το δικό μου για οποιαδήποτε διευκρίνιση. Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.

 

sophia

Νεοφερμένος

Η sophia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλή χρονιά σε όλους με υγεία, αγάπη και επιτυχίες να έχετε! Παρακαλώ πολύ για τη συνδρομή σας στην πτυχιακή μου μπας και καταφέρω μέσα στο '22 να ολοκληρώσω :P . Ιδανικά θα προτιμούσα άνδρες των ηλικιών 18-30 να συμπληρώσουν το ερωτηματολόγιο.
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Το συμπλήρωσα! Καλή επιτυχία στην πτυχιακή σου και καλή χρονιά! :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top