Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους καθηγητές/τριες Αγγλικών!

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Παιδιά,νομίζω ότι ο τίτλος είναι αρκετά κατανοητός...!Έτσι λοιπόν,θα ήθελα να κάνω εγώ την αρχή και να πώ ενα μεγάλο ευχαριστώ στην καθηγήτρια των Αγγλικών μου,την κυρία Μπέτυ,η οποία μας στάθηκε μέχρι την τελευταία στιγμή και δεν το έβαλε ποτέ μα ποτέ κατω!!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ενα ευχαριστω για την κυρια μαρια η οποια με βοηθησε να παρω το lower και ενα ευχαριστω στην κυρια τασουλα η οποια με βοηθησε να παρω το zertifikat και τωρα περιμενω τα αποτελεσματα για το Γ1 που ελπιζω να περασα :thanks::thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω στην κυρια Λιολιου Μαρια η οποια με βοηθησε οσο δεν πηγαινε αλλο για να μπορεσω να δωσω Zertifikat Deutsch, που μεχρι και εξτρα μαθηματα μας εκανε. Την παραδεχομαι! Επισης ευχαριστω μεσα απ'την καρδια μου την κα Αναστασιαδου Ιωαννα και τη Χατζηκυριακιδου Ελσα γιατι με βοηθησαν να περασω σε οσα πτυχια εδωσα εξετασεις, και χαρη σ'αυτες, δε γνωρσα τι θα πει FAIL. Ολες οι καθηγητριες ειναι απο το "ΣΥΓΧΡΟΝΟ" Κεντρο Ξενων Γλωσσων και Πληροφορικης στη Βεροια. Χιλια ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω ΔΕΝ θα πω κανενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην Τσεκαρη Μαρία η οποία μου συμπεριφέρθηκε με το χειρότερο τρόπο τόσα χρονια στο φροντιστηρίο της.Και ειδικότερα για την πληρη απαξιωση της και αδιαφορία της που μας είχε δείξει τόσο καιρό.

Θα πω όμως ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω στην κ.Τζώνου Χριστινα απο την Σιατιστα Κοζανης που αν και δεν ημουν μαθητής της με υποδέχτηκε στο φροντιστηριο της και με βοηθησε με τον ΚΑΛΥΤΕΡΟ τροπο!:thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
κι εγω με τη σειρα μου θα ηθελα να ευχαριστησω ολες τις καθηγητριες των αγγλικων και των γαλλικων που με βοηθησαν να πετυχω τους στοχους μου ολα αυτα τα χρονια,οπως και τους καθηγητες και τις καθηγητριες μου που με βοηθησαν να πραγματοποιησω το ονειρο μου στις πανελληνιες εξετασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Εγώ δεν θα πω ευχαριστώ θα πω αη στο διάολο στην Μαρίνα Μ.η οποία με έκανε ρεζίλι μέσα στην τάξη (διευθύντρια του φροντ ήταν επίσης) με έστελνε για τα διπλώματα με ψυχολογία πάτο και επίσης ακόμα ένα άη στο διάολο χαρίζω με πολύυυυ αγάπη στην κ.Σοφία και στην κ.Clairie (ο θεος να τις κάνει κιρίες )που το μόνο που ήξεραν ήταν να με αγχώνουν και ειδικά στα προφ η Clairie με έκανε να κλαίω μέσα στην τάξη και με έκανε ένα με το χώμα.Θα πω μόνο ένα ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην κ.Τόνια που τώρα μας άφησε για να γεννήσει ένα υπέροχο κοριτσάκι και στην κ.Μαρία που με βοήθησε και έμαθα λεξιλόγιο μαζί της αλλά επειδή η κοπέλα άξιζε φρόντισε η Μαρίνα και την απέλυσε.....Μην δούν καλή πράξη και καλό άνθρωπο..αμέσως να του πιάσουν τον κώλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως χωρις ιχνος υπερβολής αυτοι οι ανθρωποι(οι καθηγητες γενικοτερα) ειναι ηρωες,πραγματικα!:)
-----------------------------------------
Εγώ δεν θα πω ευχαριστώ θα πω αη στο διάολο στην Μαρίνα Μ.η οποία με έκανε ρεζίλι μέσα στην τάξη (διευθύντρια του φροντ ήταν επίσης) με έστελνε για τα διπλώματα με ψυχολογία πάτο και επίσης ακόμα ένα άη στο διάολο χαρίζω με πολύυυυ αγάπη στην κ.Σοφία και στην κ.Clairie (ο θεος να τις κάνει κιρίες )που το μόνο που ήξεραν ήταν να με αγχώνουν και ειδικά στα προφ η Clairie με έκανε να κλαίω μέσα στην τάξη και με έκανε ένα με το χώμα.Θα πω μόνο ένα ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην κ.Τόνια που τώρα μας άφησε για να γεννήσει ένα υπέροχο κοριτσάκι και στην κ.Μαρία που με βοήθησε και έμαθα λεξιλόγιο μαζί της αλλά επειδή η κοπέλα άξιζε φρόντισε η Μαρίνα και την απέλυσε.....Μην δούν καλή πράξη και καλό άνθρωπο..αμέσως να του πιάσουν τον κώλο..

+1000!;)
Πολλα στα διαλα στην κυρια Τσεκαρη Μαρια που μονο διακρισεις ξερει να κανει...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Παντως χωρις ιχνος υπερβολής αυτοι οι ανθρωποι(οι καθηγητες γενικοτερα) ειναι ηρωες,πραγματικα!:)
-----------------------------------------


+1000!;)
Πολλα στα διαλα στην κυρια Τσεκαρη Μαρια που μονο διακρισεις ξερει να κανει...:mad:



Στην ίδια μοίρα είμαστε καλέ μου..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ναι, αυτό τo thread αξίζει.

Ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ στην κύρια Δήμητρα η οποία μου στάθηκε μέχρι τελευταίας στιγμής, με βοήθησε, ήταν αρκετά υπομονετική μαζί μου γιατί ποτέ δεν έκανα όλα όσα έβαζε (βαρεμάρα γαρ). Όταν της είπα ότι θέλω να δώσω και το cambridge βρήκε αμέσως ώρα για να μου κάνει ιδιαίτερα, ενώ κάλλιστα θα μπορούσε να πει όχι. Εφτά χρόνια έκανα μάθημα μαζί της και όταν ήρθε η στιγμή να πω αντίο μου ήρθε κάπως.

Τέλοσπάντων, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Καλά ρε παιδιά, πόσες καθηγήτριες σας έκαναν μάθημα; Εγώ μια είχα εδώ και 7 χρόνια :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Μπράβο, παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πραγματικα παιδια μπορει να υπαρχουν και αριστοι καθηγητες και οι περισσοτεροι ειναι πολύ καλοι και πραγματικοι ηρωες αλλα υπαρχουν και εξαιρεσεις και λυπαμαι αλλα βιωσα καποιες απο αυτές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ευχαριστω τον Κ. Γιωργο, την Κ. Νακη και την Κ. Αθηνα:P
Σαν πρωτακι ακουγομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
ευχαριστω εμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύύύύύύύύύύ την κυρία Μαρία κ την κυρία Victoria!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top