Ιστορία - Έμεινα μετεξεταστέος. Πώς θα περάσω το μάθημα;

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Αυτό εννοώ! :) Αμέσως να με κακοπάρετε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το ότι έχουμε διαφορετικές απόψεις δε σημαίνει ότι σε κακοπαίρνουμε. :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Γεια σας,
Περυσι ημουν 2η λυκειου.
Στα ΑΡΧΑΙΑ ειχα 12 στο 1ο,11 στο δευτερο και εγραψα 5.6...
Γενικα ειχα Μ.Ο στο μαθημα αυτο 8.6<9.5 αρα και μαθηματικα εχω μεινει στο μαθημα.Ακομα δεν μπορω να το καταλαβω γιατι με αφησε ενω ειμαι ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ και ειμαι πολυ καλος στα μαθηματα κατευθυνσης που με ενδιαφερουν πραγματικα...Δηλαδη για 0.9 δεν με περασε?Ελεος δηλαδη.
Ομως ο Γ.Μ.Ο μετα τις εξετασεις μου ειναι μεγαλυτερος απο 9.5.(>9.5)
Να τονισω πως στο χαρτι ελεγε ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:¨ΠΡΟΑΓΕΤΑΙ¨
Στο κατω κατω νομιζω πως αν εδινα παλι αρχαια και δεν πηγαινα θα επαιρναν ενα τηλεφωνο στο σπιτι,πραγμα που δεν εγινε.
Περασα την ταξη ή οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Tι σχέση έχει ότι είσαι τεχνολογική;
Στο μάθημα ήσουν οκ; Αυτό μετράει.

Στους μεταξεταστέους ήσουν; Και για να έχεις Μ.Ο.>9,5 λογικά πέρασες. Ίσως υπάρχει συμψηφισμός.

Edit: 12+11+5,6=28,6
28,6/3= 9,533333333

Καλή επανάληψη στις πράξεις. :P
Πλάκα κάνω, ε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Tι σχέση έχει ότι είσαι τεχνολογική;
Στο μάθημα ήσουν οκ; Αυτό μετράει.

Στους μεταξεταστέους ήσουν; Και για να έχεις Μ.Ο.>9,5 λογικά πέρασες. Ίσως υπάρχει συμψηφισμός.
Εχει λιγο σχεση οτι μαλλον θα επρεπε να ειναι λιγο πιο νορμαλ για εμας...
Να τονισω οτι ουτε τονους δεν ξερω να βαζω στα αρχαια απο 1η γυμνασιου.
Σε ατομα ομως που γραψαν σαν εμενα τους περασε με 9.6 και 9.9 και 10.
Δεν ημουν οκ στο μαθημα και το γνωριζω....απλα δεν μπορω να κανω και κατι καλυτερο...
Βασικα πρεπει να περασα γιατι δεν πηρανε τηλεφωνο ουτε στειλανε χαρτι στο σπιτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Γεια σας,
Περυσι ημουν 2η λυκειου....Δηλαδη για 0.9 δεν με περασε?.....
Ομως ο Γ.Μ.Ο μετα τις εξετασεις μου ειναι μεγαλυτερος απο 9.5.(>9.5)
Να τονισω πως στο χαρτι ελεγε ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:¨ΠΡΟΑΓΕΤΑΙ¨
Στο κατω κατω νομιζω πως αν εδινα παλι αρχαια και δεν πηγαινα θα επαιρναν ενα τηλεφωνο στο σπιτι,πραγμα που δεν εγινε.Περασα την ταξη ή οχι?
Μπερδεμένα τα λες. Αφού είχες Γ.Μ.Ο.>9,5 και το χαρτί έγραφε ΠΡΟΑΓΕΤΑΙ πώς να μείνεις? Πώς και γιατί να ξαναδώσεις αρχαία? Σου είπε κανένας τέτοιο πράγμα? Και γιατί και ποιος να πάρει τηλέφωνο σπίτι σου?
....θα επρεπε να ειναι λιγο πιο νορμαλ για εμας......Σε ατομα ομως που γραψαν σαν εμενα τους περασε με 9.6 και 9.9 και 10. Δεν ημουν οκ στο μαθημα και το γνωριζω....απλα δεν μπορω να κανω και κατι καλυτερο...
Δηλαδή το πρόβλημα σου είναι γιατί ενώ έγραψες χάλια δεν σου έβαλε μεγαλύτερο βαθμό? Αφού δεν έμεινες τι την ψάχνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Μπερδεμένα τα λες. Αφού είχες Γ.Μ.Ο.>9,5 και το χαρτί έγραφε ΠΡΟΑΓΕΤΑΙ πώς να μείνεις? Πώς και γιατί να ξαναδώσεις αρχαία? Σου είπε κανένας τέτοιο πράγμα? Και γιατί και ποιος να πάρει τηλέφωνο σπίτι σου?

Δηλαδή το πρόβλημα σου είναι γιατί ενώ έγραψες χάλια δεν σου έβαλε μεγαλύτερο βαθμό? Αφού δεν έμεινες τι την ψάχνεις?
Σε περιπτωση που αν εμενα και δεν πηγαινα δωσω μπορει να με επαιρναν ενα τηλεφωνο...
Οκ τωρα ειμαι ηρεμος που δεν εμεινα.
Επρεπε να γραψω 1 ετσι για σπασιμο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Edit: 12+11+5,6=28,6
28,6/3= 9,533333333

Καλή επανάληψη στις πράξεις. :P
Πλάκα κάνω, ε!

Μα αφου αυτο γραφει στον ελενχο...Δεν εκανα τις πραξεις εγω.
Δεν πιστευω να κανουν λαθος αυτοι...
Οπως τα λεει ο Zeus=Dias:P ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
A ναι; Ποτέ δε μου χρειάστηκε. :spasiklas:

Το νόημα είναι ότι πέρασες. Το ό,τι είσαι τεχνολογική και Β' δεν το σχολιάζω. Το ότι έπρεπε να γράψεις 1, επίσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
A ναι; Ποτέ δε μου χρειάστηκε. :spasiklas:

Το νόημα είναι ότι πέρασες. Το ό,τι είσαι τεχνολογική και Β' δεν το σχολιάζω. Το ότι έπρεπε να γράψεις 1, επίσης.
Εχεις δικιο βασικα αλλα εχουν γινει πολλα με αυτον εκει μεσα στην ταξη τα οποια δεν με αρεσαν καθολου και πολλες φορες με φωναζε και εγω δεν πηγαινα πισω ενω ειχα δικιο.
Στο κατω κατω δεν με αρεσε το μαθημα του και πολυ(επισης με ειχε και εκθεση και εκει εγραφα πολυ καλα(πανω απο 16))
Αλλα τα αρχαια ειναι που δεν με αρεσουν,τα αφηνω εγω,με αφηνουν και αυτα.
Ετσι ειναι,πιστευω πως απο μικρος αν τα εβλεπα με αλλο ματι θα ηταν πιο ωραια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Tέλος καλό, όλα καλά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Tέλος καλό, όλα καλά! ;)
Ναι ολα καλα...thanks...για να δουμε φετος τι θα κανουμε....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Tελικά ο Αλέξης πέρασε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex_diamond

Νεοφερμένος

Ο alex_diamond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
μετα απο καιρο :P

περασα περασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marily

Νεοφερμένος

Η marily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ειμαι σιγουρη πωσ ιστορια δε θα περασω.δεν εχω ανοικση το βιβλιο απο αρχη χρονιασ και τωρα σε μια εβδομαδα γραφουμε!!!!!!1τι θα κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω??????????????????????????????????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliostrikala

Νεοφερμένος

Ο steliostrikala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ειμαι σιγουρη πωσ ιστορια δε θα περασω.δεν εχω ανοικση το βιβλιο απο αρχη χρονιασ και τωρα σε μια εβδομαδα γραφουμε!!!!!!1τι θα κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω??????????????????????????????????????????????????????????????????

κλεισε τον υπολογιστη και ξεκινα διαβασμα με την κλαψα δεν γινεται τιποτα διαβασε και θα τα καταφερεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
ειμαι σιγουρη πωσ ιστορια δε θα περασω.δεν εχω ανοικση το βιβλιο απο αρχη χρονιασ και τωρα σε μια εβδομαδα γραφουμε!!!!!!1τι θα κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω??????????????????????????????????????????????????????????????????

το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να αρχίσεις να διαβάσεις απο τώρα !! διαβασε και θα τα καταφερεις!!! Ο πως λεει και ο απο πανω κλεισε τον υπολογιστη και ριξ'το στο διαβασμα!!!;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marily

Νεοφερμένος

Η marily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
οκ ευχαριστωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top