Έλλειψη εφηβικής "αθωότητας"

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
τι να κανουμε δεν ειμαστε ολοι ομορφοι για να βρισκουμε ευκολα κοπελες.

Ειλικρινά ακόμα και να βρίσκατε εύκολα κοπέλες σαν αυτές θα ήταν πραγματική σχέση αυτή???Ο κόσμος ψάχνει πλέον την ξεπέτα,την μαγιά(για πολλούς) και χάνει την ουσία....να την βράσω την σχέση με τέτοιες κοπέλες που τις "παίρνει" με τη σκέψη όλο το μαγαζί όταν βγαίνουμε έξω επειδή είναι μισόγυμνες....αυτά δεν είναι σχέσεις,του κόλου καταστάσεις είναι και δυστυχώς κοπέλες σαν αυτές(όπως και δικοί μας)έχουν πέσει θύματα ενός τραγικού μοτίβο ζωής που προβάλει ο καταναλωτισμός...club,ποτό και ιστορίες....αλλού είναι η πραγματικές κοπέλες....το να έχεις γκόμενα δεν είναι μαγκιά όπως θέλουν να περάσουν μερικοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Γκουχ γκουχ...."διακορευει" καλυτερα!:redface:

Απο την λεξη ''ξεπαρθενιαζει'' αναβλυζει μια περισσοτερο σεξυ χροια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Απο την λεξη ''ξεπαρθενιαζει'' αναβλυζει μια περισσοτερο σεξυ χροια :redface:
Μια διαστροφη πρεπει να την εχεις....Ασχετο απο το ποια απο τις δυο λεξεις πρεπει να χρησιμοποιει καποιος...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Ειλικρινά ακόμα και να βρίσκατε εύκολα κοπέλες σαν αυτές θα ήταν πραγματική σχέση αυτή???Ο κόσμος ψάχνει πλέον την ξεπέτα,την μαγιά(για πολλούς) και χάνει την ουσία....να την βράσω την σχέση με τέτοιες κοπέλες που τις "παίρνει" με τη σκέψη όλο το μαγαζί όταν βγαίνουμε έξω επειδή είναι μισόγυμνες....αυτά δεν είναι σχέσεις,του κόλου καταστάσεις είναι και δυστυχώς κοπέλες σαν αυτές(όπως και δικοί μας)έχουν πέσει θύματα ενός τραγικού μοτίβο ζωής που προβάλει ο καταναλωτισμός...club,ποτό και ιστορίες....αλλού είναι η πραγματικές κοπέλες....το να έχεις γκόμενα δεν είναι μαγκιά όπως θέλουν να περάσουν μερικοί...

δεν ειναι για μαγκια...στην ηλικια που ειμαι νοιωθω λιγο κενος...δεν ειχα ιδιαιτερα επιτυχιες με κοπελες και τωρα δεν νοιωθω καλα με τον εαυτο μου για αυτον τον λογο.Χαρακτηρες σαν τους δικους μου μενουν στο ραφi συνηθως δυστηχως(εχω φιλους που και αυτοι ειναι μια απο τα ιδια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hatemost

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Έχει χαθεί η αθωότητα.Οι νέοι βιάζονται να μεγαλώσουν σήμερα.Βλέπεις παιδιά δημοτικού αρχές γυμνασίου να καπνίζουν,να βρίζουν να πίνουν και να κάνουν σεξ..Είχε τύχει σ ένα μαγαζί να με πλησιάσει μια κοπέλα,πολύ όμορφη,όταν τη ρώτησα ηλικία και μου είπε ''θα πάω δευτέρα γυμνασίου'' της απάντησα και τι κάνεις εδώ;Η κοπελιά παρεξηγήθηκε και έφυγε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ρε αφηστε να κανουν οτι γουσταρουν.

Φυσικη επιλογη. Ο καθενας με τις επιλογες τους και υπευθηνος των πραξεων του. Τι μου το παιζεται συμβουλοπατερες εσεις?

Εγω προσωπικα χαιρομαι που υπαρχουν ευκολες. Οταν εχω γκαυλες δεν θα δυσκολευτω πολυ να τις διωξω. So simple !!! B)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hatemost

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ρε αφηστε να κανουν οτι γουσταρουν.

Φυσικη επιλογη. Ο καθενας με τις επιλογες τους και υπευθηνος των πραξεων του. Τι μου το παιζεται συμβουλοπατερες εσεις?

Εγω προσωπικα χαιρομαι που υπαρχουν ευκολες. Οταν εχω γκαυλες δεν θα δυσκολευτω πολυ να τις διωξω. So simple !!! B)

Θα χεις ενοχές μετά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Τις ζηλευουν μωρε επειδη εχουν βρει γκομενο και τον τρωνε,δεν αραχνιαζει.Γιαυτο και τις βριζουν.Ε πετανε και εναν σεμνοτυφο και ηθικολογικο χαρακτηρισμο και το δενουν.
Not sure if stupid or just trolling . :P
Παίζει να 'ναι και το βασικό νοημα της ζωής .:eek:


ον τοπικ : το θεμα έχει ψοφήσει απο μόνο του.Κατέληξα στο ''Μην κρίνεις για να μην κριθείς'' .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena98

Νεοφερμένος

Η elena98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πω πω! Τι θεμα και αυτο! Διαβασα σχεδον ολα τα μυνηματα και επαθα πλακα. Δεν φανταζομουνα οτι υπαρχουν ακομα ατομα νεοι που να εχουν τις αποψεις της προγιαγιας μου. Κατακρινετε τα κοριτσια πως ντυνονται και πως διασκεδαζουν με εμπαθεια, σεμνοτυφια, πουριτανισμο και ψευτοηθικη του 1800. Θεωρειτε τα σημερινα κοριτσια πουτανες! Που ζουμε? Τα κοριτσια που λετε εχουν το δικαιωμα να ντυνονται και να διασκεδαζουν οπως τους αρεσει. Εσας τι σας νοιαζει? Αν δεν σας αρεσει μην τις κοιτατε. Συμωνω με καποιον που εγραψε οτι προκειται για ζηλεια. Μεγαλυτερα κοριτσια ζηλευουν που στην εφηβια τους ηταν περιορισμενα και κατακρινουν την ελευθερια την σημερινη. Αγορια που αφου κανουν ματι στα κοριτσια τα κατακρινουν για ανηθικες γιατι δεν τους καθονται. Στμφωνω και με καποιον που εγραψε οτι προκειται για κομπλεξ ατομων με περιορισμενες εμπειριες στην εφηβια. Χαλαρωστε βρε παιδια! Καθενας εχει το δικαιωμα να κανει οτι του γουσταρει αρκει να μην περιοριζει την ελευθερια του αλλου. Και τα κοριτσια που ντυνονται οπως λετε προκλητικα και διασκεδαζουν αργα το βραδι δεν σας ενοχλουν. Δικαιωμα τους ειναι να κανουν οτι θελουν και το σωμα τους και την ψυχη τους. Δεν ειναι καμια ελειψη αθωοτητας που λετε. Αυτα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εγώ έχω να σου πω πως αυτό γίνεται τώρα και θα γίνεται και στο μέλλον...αυτά τα κορίτσια που περιγράφεις το κάνουν αυτό επειδή πιστεύυν πως αυτός είναι ο τρόπος να τις κοιτάξουν,να τσιμπήσουν κοπλιμέντα κτλ.Όχι δεν είναι σωστό, αλλά τί μπορείς να κάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εγώ ένα θα πω. Μη βιάζεστε να τα κάνετε όλα σε 1-2 χρόνια. Θα φτάσετε 18-20 χρονών και θα τα έχετε κάνει όλα και θα βαριέστε. Με ρέγουλα και η διασκέδαση και όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Πω πω! Τι θεμα και αυτο! Διαβασα σχεδον ολα τα μυνηματα και επαθα πλακα. Δεν φανταζομουνα οτι υπαρχουν ακομα ατομα νεοι που να εχουν τις αποψεις της προγιαγιας μου. Κατακρινετε τα κοριτσια πως ντυνονται και πως διασκεδαζουν με εμπαθεια, σεμνοτυφια, πουριτανισμο και ψευτοηθικη του 1800. Θεωρειτε τα σημερινα κοριτσια πουτανες! Που ζουμε? Τα κοριτσια που λετε εχουν το δικαιωμα να ντυνονται και να διασκεδαζουν οπως τους αρεσει. Εσας τι σας νοιαζει? Αν δεν σας αρεσει μην τις κοιτατε. Συμωνω με καποιον που εγραψε οτι προκειται για ζηλεια. Μεγαλυτερα κοριτσια ζηλευουν που στην εφηβια τους ηταν περιορισμενα και κατακρινουν την ελευθερια την σημερινη. Αγορια που αφου κανουν ματι στα κοριτσια τα κατακρινουν για ανηθικες γιατι δεν τους καθονται. Στμφωνω και με καποιον που εγραψε οτι προκειται για κομπλεξ ατομων με περιορισμενες εμπειριες στην εφηβια. Χαλαρωστε βρε παιδια! Καθενας εχει το δικαιωμα να κανει οτι του γουσταρει αρκει να μην περιοριζει την ελευθερια του αλλου. Και τα κοριτσια που ντυνονται οπως λετε προκλητικα και διασκεδαζουν αργα το βραδι δεν σας ενοχλουν. Δικαιωμα τους ειναι να κανουν οτι θελουν και το σωμα τους και την ψυχη τους. Δεν ειναι καμια ελειψη αθωοτητας που λετε. Αυτα. :)

Η δεκατετραετής κορασίς, πλήρης εμπειριών και έχοντας φυσικά ψηθεί στη ζωή και τις δυσκολίες της, δίνει συμβουλές που πιάνουν τόπο. Εύγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena98

Νεοφερμένος

Η elena98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Η δεκατετραετής κορασίς, πλήρης εμπειριών και έχοντας φυσικά ψηθεί στη ζωή και τις δυσκολίες της, δίνει συμβουλές που πιάνουν τόπο. Εύγε.
Και ο εικοσαετης φανερα στερημενος νεανισκος ειρωνευεται. Ευγε του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Πω πω! Τι θεμα και αυτο! Διαβασα σχεδον ολα τα μυνηματα και επαθα πλακα. Δεν φανταζομουνα οτι υπαρχουν ακομα ατομα νεοι που να εχουν τις αποψεις της προγιαγιας μου. Κατακρινετε τα κοριτσια πως ντυνονται και πως διασκεδαζουν με εμπαθεια, σεμνοτυφια, πουριτανισμο και ψευτοηθικη του 1800. Θεωρειτε τα σημερινα κοριτσια πουτανες! Που ζουμε? Τα κοριτσια που λετε εχουν το δικαιωμα να ντυνονται και να διασκεδαζουν οπως τους αρεσει. Εσας τι σας νοιαζει? Αν δεν σας αρεσει μην τις κοιτατε. Συμωνω με καποιον που εγραψε οτι προκειται για ζηλεια. Μεγαλυτερα κοριτσια ζηλευουν που στην εφηβια τους ηταν περιορισμενα και κατακρινουν την ελευθερια την σημερινη. Αγορια που αφου κανουν ματι στα κοριτσια τα κατακρινουν για ανηθικες γιατι δεν τους καθονται. Στμφωνω και με καποιον που εγραψε οτι προκειται για κομπλεξ ατομων με περιορισμενες εμπειριες στην εφηβια. Χαλαρωστε βρε παιδια! Καθενας εχει το δικαιωμα να κανει οτι του γουσταρει αρκει να μην περιοριζει την ελευθερια του αλλου. Και τα κοριτσια που ντυνονται οπως λετε προκλητικα και διασκεδαζουν αργα το βραδι δεν σας ενοχλουν. Δικαιωμα τους ειναι να κανουν οτι θελουν και το σωμα τους και την ψυχη τους. Δεν ειναι καμια ελειψη αθωοτητας που λετε. Αυτα. :)


Η άποψή μου εδώ. Για να μην λέω τα ίδια και τα ίδια.

Που λες Ελενά μου, το θέμα είναι ότι η συμπεριφορά του" λυκείου" πλέον ξεκινά από το δημοτικό. Δε θυμάμαι ποτέ στη ζωή μου να βγήκα στην έκτη δημοτικού το βράδυ και να γυρίσω στις 2 και στις 3 το χάραμα και φαντάσου δεν προέρχομαι από συντηρητική οικογένεια.

Το περιστατικό που πραγματικά μου προκάλεσε αποτροπιασμό ήταν την πρωτοχρονιά. Βγήκα για ένα ποτό στο τοπικό club και τι αντίκρισα;
Κορίτσια 13 χρονών με 12ποντες γόβες, στραπλες στενά φορεματάκια να χορεύουν προκλητικά πάνω στη μπάρα κρατώντας την ούρσους, ώστε τα αγοράκια της ηλικίας ή μεγαλύτερα να κοιτάνε κάτω από το φουστάνι τους και αυτές με δήθεν περισσή αιδώ να λένε άντε μωρέεε τι κάνετεεε δεν ντρέπεστε ; Μια τους μάλιστα με πάτησε κιόλας (τακούνι vs μπαλαρίνα 1-0) και έχω και πληγή στο πόδι :P

Και εμείς μικρές θέλαμε να μεγαλώσουμε γρηγορότερα, αλλά δεν κάναμε έτσι, άντε να φορούσαμε τα τακούνια της μαμάς και να κάναμε βόλτες στο σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Πω πω! Τι θεμα και αυτο! Διαβασα σχεδον ολα τα μυνηματα και επαθα πλακα. Δεν φανταζομουνα οτι υπαρχουν ακομα ατομα νεοι που να εχουν τις αποψεις της προγιαγιας μου. Κατακρινετε τα κοριτσια πως ντυνονται και πως διασκεδαζουν με εμπαθεια, σεμνοτυφια, πουριτανισμο και ψευτοηθικη του 1800. Θεωρειτε τα σημερινα κοριτσια πουτανες! Που ζουμε? Τα κοριτσια που λετε εχουν το δικαιωμα να ντυνονται και να διασκεδαζουν οπως τους αρεσει. Εσας τι σας νοιαζει? Αν δεν σας αρεσει μην τις κοιτατε. Συμωνω με καποιον που εγραψε οτι προκειται για ζηλεια. Μεγαλυτερα κοριτσια ζηλευουν που στην εφηβια τους ηταν περιορισμενα και κατακρινουν την ελευθερια την σημερινη. Αγορια που αφου κανουν ματι στα κοριτσια τα κατακρινουν για ανηθικες γιατι δεν τους καθονται. Στμφωνω και με καποιον που εγραψε οτι προκειται για κομπλεξ ατομων με περιορισμενες εμπειριες στην εφηβια. Χαλαρωστε βρε παιδια! Καθενας εχει το δικαιωμα να κανει οτι του γουσταρει αρκει να μην περιοριζει την ελευθερια του αλλου. Και τα κοριτσια που ντυνονται οπως λετε προκλητικα και διασκεδαζουν αργα το βραδι δεν σας ενοχλουν. Δικαιωμα τους ειναι να κανουν οτι θελουν και το σωμα τους και την ψυχη τους. Δεν ειναι καμια ελειψη αθωοτητας που λετε. Αυτα. :)

Αγαπητή έλενα,
δεν λέω,ένα χρόνο σε περνάω κι ούτε υποννοώ ότι είμαι πιο έξυπνη κλπ,αλλά ας το παραδεχτούμε αυτά τα περί πουριτανισμού και ψευτοηθικής είναι στάχτη στα μάτια..Συμφωνώ δεν γίνεται να είσαι συνέχεια με τη φούστα μέχρι τον αστράγαλο,το ζιβάγκο και το κεφάλι σκυμμένο από ντροπή..Αλλά πες μου σε εκλιπαρώ,άμα ένα κορίτσι αρχίσει απο τα δώδεκα το τσιγάρο,από τα δεκατρία τα μίνι,από τα δεκατέσσερα τα καβαλητά τι την περιμένει στα 20-25;το πρώτο εγκεφαλικό;Και μην αρχίσετε τα περί συναισθηματικής ωριμότητας και τέτοια γιατί θα τα πάρω!:mad:
Συναισθηματική ωριμότητα δεν είναι το να επιλέγεις συνειδητά αν θα φορέσεις 12ποντο(η 10ποντο για κορίτσια με αναστολές).
Έπειτα καμία κοπέλα δε νομίζω να ζηλεύει κάτι τέτοιο.Το βαλες το 12ποντο,αλλά πως θα χορέψεις;Παστώθηκες με μολύβια ρουζ και ένα σωρό και μετά σε κοιτάν σαν άλιεν.Φοράς το μίνι και δεν κοιτάνε τα ματάκια σου....
Μήπως κοιτάς πλέον με λύπηση όσες είναι όπως περιέγραψα;το σημαντικότερο:μήπως είσαι και εσύ καπως έτσι;
λίγο οφ αλλά δεν πειράζει,μόνο εκείνη η φράση μ άρεσε απο αυτή τη ταινία (α!και το περαστε αν γουστάρετε!)
ΔΗΜΗΤΡΗΣ: Με συγχωρείς αγάπη μου. Τι είναι αυτό;
ΝΙΝΑ: Φουστάνι.
ΔΗΜΗΤΡΗΣ: Καλά, μόνο μπλούζα έχει;
ΝΙΝΑ: Ολόκληρο είναι. Ολόκληρο.
ΔΗΜΗΤΡΗΣ: Και η φούστα; Τι έγινε η φούστα;
ΝΙΝΑ: Νάτη.
ΑΣΗΜΙΝΑ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΥ): Είναι στη μόδα κύριε. Τα μίνια, που λένε. (χιχιχι)
ΔΗΜΗΤΡΗΣ: Βρε, άει παράτα μας και εσύ.
χιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ έχω να σου πω πως αυτό γίνεται τώρα και θα γίνεται και στο μέλλον...αυτά τα κορίτσια που περιγράφεις το κάνουν αυτό επειδή πιστεύυν πως αυτός είναι ο τρόπος να τις κοιτάξουν,να τσιμπήσουν κοπλιμέντα κτλ.Όχι δεν είναι σωστό, αλλά τί μπορείς να κάνεις;
Να τις βάλει κάποιος στη θέση τους; Ή μήπως να τους εξηγήσουν ότι Calm Down κοπέλες μου. Δεν γίνεται από την πρώτη γυμνασίου να΄χεις μια γλωσσάρα τεράστια να σε ξέρουν όλοι οι καθηγητές επειδή τους βγάζους την πίστη εν ώρα μαθήματος και εκτός σχολικού περιβάλλοντος να΄χουν τη φήμη της διάσημης και δε συνεχίζω την περιγραφή. Στην τελική αν θέλουν να΄χουν γλωσσάρα και να τις παίρνουν στα σοβαρά ας πάνε να ανοίξουν κανά βιβλίο να βγάλουν έναν βαθμό και να μιλάνε. Επειδή τυχαίνει να μιλάω επειδή στην πόλη μου έχουμε ζήσει περιστατικό αυτές που θεωρούν ότι από τα 14 ή 16 μπορείς να γυρνάς το ξημέρωμα στο σπίτι σου και να τρυγυρνάς ας θυμηθούμε το περιστατικό με την 16χρονη κοπέλα από την Κρήτη πού οδήγησε το υπερβολικό ξεσάλωμα...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Δεν γίνεται από την πρώτη γυμνασίου να΄χεις μια γλωσσάρα τεράστια να σε ξέρουν όλοι οι καθηγητές επειδή τους βγάζους την πίστη εν ώρα μαθήματος και εκτός σχολικού περιβάλλοντος να΄χουν τη φήμη της διάσημης και δε συνεχίζω την περιγραφή. Στην τελική αν θέλουν να΄χουν γλωσσάρα και να τις παίρνουν στα σοβαρά ας πάνε να ανοίξουν κανά βιβλίο να βγάλουν έναν βαθμό και να μιλάνε



sorry for saying this but...you lost it.Οι κακοι βαθμοι,η φασαρια στο μαθημα και η <<διασημοτητα>> οπως λες δεν εχουν καμια σχεση με το τοπικ...επισης σα να μου φαινεται οτι εφτιαξες το πορτρέτο καποιας που δε πολυσυμπαθεις :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
sorry for saying this but...you lost it.Οι κακοι βαθμοι,η φασαρια στο μαθημα και η <<διασημοτητα>> οπως λες δεν εχουν καμια σχεση με το τοπικ...επισης σα να μου φαινεται οτι εφτιαξες το πορτρέτο καποιας που δε πολυσυμπαθεις :whistle:

Συμφωνώ δεν είναι τόσο σχετικά με το topic.
Ο σεβασμός έχει χαθεί ήδη εδώ και χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top