Άσχετα γκομενικα

Eeeee

Νεοφερμένος

Η Eeeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Κυρίως θέλω να το βγάλω κάπου έξω,αλλά δέχομαι και την οποία καλή συμβουλή. Λίγο πρώτο κοσμικό πρόβλημα σε σύγκριση με τις άλλες δυσκολίες που έχω (να βρω σπίτι που να μην έχει ανοίξει στον Θεό για εμένα και τον αδερφό μου και να βρω μια δουλειά όπου δεν θα μου την φέρουν) αλλά είναι και κάτι που με βάζει σε σκέψεις. Λοιπόν,20 χρόνων εδώ και κάτι μήνες και δεν θυμάμαι να έχω ένα αγόρι της προκοπής να μου δείχνει ενδιαφέρον. Θα πεις οκ και τι με αυτό; Αυτό είναι π λέω και στον εαυτό μου,αλλά βλέποντας τις φίλες μου που έχουν ζήτηση γενικά και βγαίνουν και ραντεβού και κάνουν και πράγματα και ιστορίες τέτοιες,λίγο ζηλεύω ρε φίλε. Γιατί εκτός από μια σχέση που μου στοίχησε περισσότερο από την ψυχική μου υγεία και το άτομο συνεχίζει ακόμα να μου προκαλεί θέμα επειδή δεν πήγα μαζί του(όχι π δεν με χρησιμοποιούσες για αντικαταστάτρια της φίλης σου που της έκανες ερωτική εξομολόγηση ενώ ήταν φρεσκοχωρισμενη μια εβδομάδα πριν τα φτιάξεις μαζί μου βλάκα),και πήγε να με σαμποτάρει σε ολόκληρο το εξάμηνο,δεν έχω κάτι άλλο να δείξω,από σεχ και τέτοια πράγματα ούτε μου το έχουν δει ούτε τπτ άλλο. Δυστυχώς,και η αλήθεια να λέγεται,η αυτοπεποίθηση μου πάει λίγο κατά διαόλου,και ενώ από την μια μεριά νιώθω ανακούφιση επειδή δεν έχω τα δράματα που έχουν οι φίλες μου (α δεν μου έστειλε παλι ο βλάκας,γιατί μου φέρθηκε έτσι κλπ-ειμαι και overthinker οπότε σε εμένα θα ήταν 100 φορές χειρότερα),θα ήθελα και εγώ να έχω κάποιον ο οποίος με γουστάρει και τον γουστάρω. Λένε ότι ο κατάλληλος θα έρθει εκεί π δεν το περιμένεις ,αμ δε μου δεν έρχεται,είναι σαν την Δευτέρα παρουσία για εμένα αυτό το πράγμα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Αυτά τα πράγματα είναι τυχερά. Επίσης γενικά μιλώντας μην περιμένεις να είναι όλες σου οι σχέσεις "πετυχημένες" ή και "ιδανικές" μπορεί και να είναι αλλά μάλλον όχι και φυσικά δεν φταίει (πάντα) αποκλειστικά ο άλλος.
 

Eeeee

Νεοφερμένος

Η Eeeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Αυτά τα πράγματα είναι τυχερά. Επίσης γενικά μιλώντας μην περιμένεις να είναι όλες σου οι σχέσεις "πετυχημένες" ή και "ιδανικές" μπορεί και να είναι αλλά μάλλον όχι και φυσικά δεν φταίει (πάντα) αποκλειστικά ο άλλος.
Σωστά,βασικά μετά από αυτή τη σχέση πέρασα αρκετο χρόνο συλλογίζοντας τι είχα κάνει εγώ λάθος για να γίνουν έτσι τα πράγματα,καθώς είχε φτάσει σε σημείο να μην μιλάει σε κανέναν,εμένα με απέφευγε που ήταν λογικό,και ας έκανα προσπάθειες να του κάνω παρέα κυρίως από ενοχές πάλι με απωθούσε και μου μιλούσε φριχτά,ενώ το ίδιο έκανε και στον φίλο του. Μετά από αυτό σκέφτηκα ότι το καλύτερο που μπορούσα να κάνω είναι να συνεχίσω με τη ζωή μου(και να τότε ήρθε και μου κόλλησε σαν βδελλα μετά,παρά του ότι κατάλαβα ότι το έκανε αυτό επειδή δεν είχε κανέναν άλλο)
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Πάνε εστεκι, εχει καλά παιδιά και ελεύθερα
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
θα ήθελα και εγώ να έχω κάποιον ο οποίος με γουστάρει και τον γουστάρω. Λένε ότι ο κατάλληλος θα έρθει εκεί π δεν το περιμένεις ,αμ δε μου δεν έρχεται,είναι σαν την Δευτέρα παρουσία για εμένα αυτό το πράγμα.

Συγνώμη γιατι τόσο απόλυτη? σκέφτηκες οτι μπορεί να είναι κάπου εδω γύρω να σου γράφει
ενώ εσύ λές "μπαα δεν γίνεται τίποτα, δεν έρχεται κάτι καλό.." :whistle:

για να μιλήσω λίγο πιο σοβαρά και straight to the point ήμαστε σε μια εποχή που η λέξη
ισότητα και φεμινισμός ακούγεται κάθε 5 λεπτά..

εφόσον επιδιώκουμε την ισότητα αυτή πρέπει να υπάρχει παντού και οχι όπου μας συμφέρει
που σημαίνει οτι αν δεν σου έρχονται καλές περιπτώσεις τότε θα πρέπει να κινηθείς
δυναμικά και να ψάξεις εσύ.. να βρείς τις καλές περιπτώσεις.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Κυρίως θέλω να το βγάλω κάπου έξω,αλλά δέχομαι και την οποία καλή συμβουλή. Λίγο πρώτο κοσμικό πρόβλημα σε σύγκριση με τις άλλες δυσκολίες που έχω (να βρω σπίτι που να μην έχει ανοίξει στον Θεό για εμένα και τον αδερφό μου και να βρω μια δουλειά όπου δεν θα μου την φέρουν) αλλά είναι και κάτι που με βάζει σε σκέψεις. Λοιπόν,20 χρόνων εδώ και κάτι μήνες και δεν θυμάμαι να έχω ένα αγόρι της προκοπής να μου δείχνει ενδιαφέρον. Θα πεις οκ και τι με αυτό; Αυτό είναι π λέω και στον εαυτό μου,αλλά βλέποντας τις φίλες μου που έχουν ζήτηση γενικά και βγαίνουν και ραντεβού και κάνουν και πράγματα και ιστορίες τέτοιες,λίγο ζηλεύω ρε φίλε.

To αγόρι είναι είδος πολυτελείας, να το "επιδεικνύουμε" σε φίλες για να το δαγκώνουν από τη ζήλεια τους; :wacko: Κάτι δεν πάει καλά με πολλές Ελληνίδες.
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
To αγόρι είναι είδος πολυτελείας, να το "επιδεικνύουμε" σε φίλες για να το δαγκώνουν από τη ζήλεια τους; :wacko: Κάτι δεν πάει καλά με πολλές Ελληνίδες.
Γιατί μόνο ελληνικό χαρακτηριστικο είναι αυτό;🙃
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
Λένε ότι ο κατάλληλος θα έρθει εκεί π δεν το περιμένεις ,αμ δε μου δεν έρχεται,είναι σαν την Δευτέρα παρουσία για εμένα αυτό το πράγμα.
Πέρα από το ότι κατάλαβα μόνο τα μισά...
Εμ πως περιμένεις να σου έρθει ρε κοπελιά εκεί που δεν το περιμένεις εφόσον εσύ το περιμένεις ;

Το ρητό εννοεί ότι πρέπει να ζεις την ζωή σου χωρίς να πιέζεις καταστάσεις και να αφήσεις να κυλήσουν τα πράγματα ήρεμα.

Το οποίο είναι μια εντελώς λογική πρόταση. Στην ζωή υπάρχουν δύο όψεις. Τι κάνεις εσύ και τι κάνουν οι άλλοι. Άμα γνωρίσεις κάποιον, μιλήσετε και σε ενδιαφέρει, θα το νιώσεις, και θα το νιώσει και εκείνος. Άμα πας με σκοπό όμως εξαρχής να βρεις κάποιον απλά για να έχεις και εσύ έναν να περάσετε το δράμα,την αγωνία, το άγχος κτλπ. άσχημα μεν αλλά ωραία δε...εε τότε την πάτησες.

Διότι θα μπερδέψεις την ανάγκη να έχεις κάποιον γενικά με την ανάγκη να έχεις κάποιον συγκεκριμένο που πράγματι σου αρέσει και τον θες. Να μην στα πολυλογω ακόμα και να βρεις λοιπόν κάποιον, εάν το πιέσεις πιθανότατα θα καταλήξει σε δραμα. Και ναι είναι και αυτό μέρος της ζωής αλλά καλό είναι να αποφεύγεται όσο είναι εφικτό.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.

Eeeee

Νεοφερμένος

Η Eeeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδιά γειά σας,συμβουλή για κοπέλα 20 χρόνων που δεν την πλησιάζουν αγόρια γενικά αλλά ψάχνεται; Γενικά βγαίνω με τους/τις φίλους/Ες μου με στόχο να περνάω καλά και τουλάχιστον αυτό το πετυχαίνω. Αλλά ακούω για τα δικές τους ιστορίες και θεωρώ τον εαυτό μου λίγο εκτός,γιατί έχω να βγω με αγόρι από τον Ιανουάριο με τον πρώην μου. Δεν μπορώ να πω ότι είμαι άσχημη,γενικά βλέπω που κοιτούν αλλά δεν πλησιάζουν(μάλλον επειδή είμαι περίεργη;) Βλέπω τα κορίτσια που γενικά έχουν ζήτηση και νιώθω λίγο μειονεκτικά,δλδ τι έχω εγώ ρε φίλε κατούρησα στο πηγάδι;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Να πλησιάσεις εσύ κάποιον που σου αρέσει δεν το έχεις σκεφτεί;
 

Eeeee

Νεοφερμένος

Η Eeeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Να πλησιάσεις εσύ κάποιον που σου αρέσει δεν το έχεις σκεφτεί;
Έχω πλησιάσει γενικά αγόρια που μου προξενούσαν το ενδιαφέρον,υπήρχε το ενδιαφέρον αλλά παρατηρούσα ότι δεν έκαναν το ίδιο effort πίσω(ο ένας μάλιστα σκεφτόταν να με παίξει διπλό ταμπλό με μια 16 Χρόνη αδερφή μιας φίλης μου),είχα πλησιάσει και τον πρώην μου πρώτη και γενικά έκανα όλα τα πρώτα βήματα(εκτός στο να το προχωρήσουμε στο επόμενο επίπεδο) αλλά πάλι τα ίδια. Ειρωνικά αρκετά,τώρα θέλω να δοκιμάσω τα νερά μου και να δω αν κάποιος θα έκανε αυτή τη προσπάθεια,αντί σαν κανονικός άνθρωπος να βρω έναν της προκοπής και να τον πλησιάσω εγώ πρώτη.

Πάλι καλά που μου το είπες ρε φίλε δεν σκέφτηκα ότι έπρεπε να πλησιάσω κάποιον για να δείξω το ενδιαφέρον μου. Να σου απαντήσω μη ειρωνικά τώρα,ναι δεν έχω θέμα να πλησιάσω,αλλά όταν δεν βλέπεις το ίδιο ενδιαφέρον και συμβαίνει σε περισσότερες από μία φορές,πρέπει να αναρωτιέται κανείς αν υπάρχει κάτι περισσότερο εκτός από το να πλησιάζεις απλά. Εσύ άμα σου αρέσει κάποιος/α,δεν θα θέλεις να δείξεις το ενδιαφέρον σου; Ε λοιπόν εγώ θέλω να μάθω τι να κάνω για να προκαλέσω τούτο το ενδιαφέρον. Εκτιμώ που απάντησες,αλλά έχω κουραστεί να ακούω την ίδια καραμέλα λες και ξέρεις ότι εγώ κάθομαι σε καρέκλα σε μια γωνιά ρωτώντας "γκόμενος πότε;"
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JasonPap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JasonPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Απλα νιωθω οτι αμα εγω πρωτος παω και κανω μπασιμο σε καποια, η "αγοραστικη" μου αξια θα βρεθει στον πατο. Καπως ετσι αισθανομαι και δε μ αρεσει καθολου. Απορω τους υπολοιπους ανδρες που δεν τους ενοχλει καθολου αυτο. Καλως ή κακως θςωρεισαι "δεδομενος" κανοντας το πρωτο βημα και στον ανδρα στα ματια μ φαινεται χαλια αυτο, γιατι θεωρουμαστε και το "μη ωραιο φυλο".
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Απλα νιωθω οτι αμα εγω πρωτος παω και κανω μπασιμο σε καποια, η "αγοραστικη" μου αξια θα βρεθει στον πατο.
Μήπως πιστεύεις οτι η σχέσεις ανάμεσα σε έναν νέο και μία κοπέλα, περούν απο κάποιο κρεοπωλείο;
Μόνο εκεί το σάπιο κρέας είναι δίχως αξία και πάει για πέταμα.
Καπως ετσι αισθανομαι και δε μ αρεσει καθολου.
Αυτό που αισθάνεσαι, αγγίζει την νοσηρότητα. Είτε μπορείς, είτε δεν μπορείς να το ακούσεις - διαβάσεις.
Απορω τους υπολοιπους ανδρες που δεν τους ενοχλει καθολου αυτο. Καλως ή κακως θςωρεισαι "δεδομενος" κανοντας το πρωτο βημα και στον ανδρα στα ματια μ φαινεται χαλια αυτο, γιατι θεωρουμαστε και το "μη ωραιο φυλο".
Να ξέρεις οτι ασχέτως με αυτό που νομίζεις εσύ, δεν κάνεις το πρώτο βήμα.
Πάντα πριν γίνεις αποδεκτός απο μία κοπέλα, έχεις σκαναριστεί και απορρίπτεσαι ή γίνεσαι αποδεκτός.
Και αν δεν κάνεις κάποιο βήμα, απλά δεν πρόκειται να το μάθεις ποτέ.
 

JasonPap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JasonPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Μήπως πιστεύεις οτι η σχέσεις ανάμεσα σε έναν νέο και μία κοπέλα, περούν απο κάποιο κρεοπωλείο;
Μόνο εκεί το σάπιο κρέας είναι δίχως αξία και πάει για πέταμα.

Αυτό που αισθάνεσαι, αγγίζει την νοσηρότητα. Είτε μπορείς, είτε δεν μπορείς να το ακούσεις - διαβάσεις.

Να ξέρεις οτι ασχέτως με αυτό που νομίζεις εσύ, δεν κάνεις το πρώτο βήμα.
Πάντα πριν γίνεις αποδεκτός απο μία κοπέλα, έχεις σκαναριστεί και απορρίπτεσαι ή γίνεσαι αποδεκτός.
Και αν δεν κάνεις κάποιο βήμα, απλά δεν πρόκειται να το μάθεις ποτέ.
Το θεμα ειναι οτι μπορει μεν να σαι αποδεχτος μεχρι να κανεις το μπασιμο και αμα το μπασιμο σου ειναι χαλια ή και τελος παντων οχι απλα καλο να απορριφθεις στο τελος...οποτε ναι υπαρχει κ αυτος ο κινδυνος για εναν ανδρα.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Το θέμα είναι οτι μπορεί μεν να σαι αποδεχτός μέχρι να κάνεις το μπάσιμο και άμα το μπάσιμο σου είναι χάλια ή και τέλος πάντων όχι άπλα κάλο να απορριφθείς στο τέλος...όποτε ναι υπάρχει κ αυτός ο κίνδυνος για έναν άνδρα.
Ξέρεις σε τι διαφέρεις εσύ που σήμερα είσαι στην ηλικία ενός άνδρα απο τότε που μπουσουλούσες;
Οτι τότε, όσες φορές και αν έπεφτες, προσπαθούσες να σηκωθείς δίχως να σε προβληματίζει που οι άλλοι σε έβλεπαν να μη μπορείς να σταθείς στα πόδια σου και να περπατήσεις ή και να τρέξεις.
Σήμερα εσύ, θέλεις να ανδρωθείς κατα παραγγελία.
Αυτό να ξέρεις είναι αδύνατο.
Πώς θα καταφέρεις να φιλτράρεις - σκανάρεις την κοπέλα και να αποφασίσεις αν σε καλύπτει για σύντροφος σου;
Πώς θα αποφασίσεις αν την θέλεις να πάτε διακοπές κάποιο καλοκαίρι ή και χειμώνα και να περάσετε όμορφα;

Αντε και σου έκανε κάποια την χάρη να σου την "πέσει", όπως επιθυμείς.
Εσύ, θα είσαι ατάραχος σαν παγοκολόνα.:cold::cold::cold:
Τί να σε κάνει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Υ.Γ. και σαν καλός; Φιλόλογος που είσαι, βάλε και κανένα σημείο στίξης όταν γράφεις.:morning1:
 

JasonPap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JasonPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Ξέρεις σε τι διαφέρεις εσύ που σήμερα είσαι στην ηλικία ενός άνδρα απο τότε που μπουσουλούσες;
Οτι τότε, όσες φορές και αν έπεφτες, προσπαθούσες να σηκωθείς δίχως να σε προβληματίζει που οι άλλοι σε έβλεπαν να μη μπορείς να σταθείς στα πόδια σου και να περπατήσεις ή και να τρέξεις.
Σήμερα εσύ, θέλεις να ανδρωθείς κατα παραγγελία.
Αυτό να ξέρεις είναι αδύνατο.
Πώς θα καταφέρεις να φιλτράρεις - σκανάρεις την κοπέλα και να αποφασίσεις αν σε καλύπτει για σύντροφος σου;
Πώς θα αποφασίσεις αν την θέλεις να πάτε διακοπές κάποιο καλοκαίρι ή και χειμώνα και να περάσετε όμορφα;

Αντε και σου έκανε κάποια την χάρη να σου την "πέσει", όπως επιθυμείς.
Εσύ, θα είσαι ατάραχος σαν παγοκολόνα.:cold::cold::cold:
Τί να σε κάνει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Υ.Γ. και σαν καλός; Φιλόλογος που είσαι, βάλε και κανένα σημείο στίξης όταν γράφεις.:morning1:
Δεν ειμαι φιλολογος...
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Παιδιά γειά σας,συμβουλή για κοπέλα 20 χρόνων που δεν την πλησιάζουν αγόρια γενικά αλλά ψάχνεται; Γενικά βγαίνω με τους/τις φίλους/Ες μου με στόχο να περνάω καλά και τουλάχιστον αυτό το πετυχαίνω. Αλλά ακούω για τα δικές τους ιστορίες και θεωρώ τον εαυτό μου λίγο εκτός,γιατί έχω να βγω με αγόρι από τον Ιανουάριο με τον πρώην μου. Δεν μπορώ να πω ότι είμαι άσχημη,γενικά βλέπω που κοιτούν αλλά δεν πλησιάζουν(μάλλον επειδή είμαι περίεργη;) Βλέπω τα κορίτσια που γενικά έχουν ζήτηση και νιώθω λίγο μειονεκτικά,δλδ τι έχω εγώ ρε φίλε κατούρησα στο πηγάδι;
Και εγω αυριο κλεινω τα 20 και δεν εχω κανω ποτε σχεση(μονο 2 φορες εχω ολοκληρωσει με fuck friend,που ομως δεν ειναι κανονικη σχεση).Μικρη εισαι και ειμαι ακομα θα ερθουν και οι σχεσεις.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Εγώ εχω καταλάβει ότι επειδή νιώθεις εκτός, θέλεις απλά να βρεις καποιον για να έχεις να λες και εσύ ιστορίες στην παρέα σου και να νιώθεις πιο ‘in’.

Ναι, βιάζεσαι. Το έχεις ακούσει λογικά πολλές φορές και πλέον έχεις βαρεθεί να το ακούς αλλά είναι αληθεια.

«Ψάχνομαι αλλά δεν με πλησιάζουν» λες. Τι είσαι; Μια ξεχασμένη ντομάτα στον πάγκο της λαϊκής που περιμένει να την διαλέξουν για να μπει σε σακούλα και μετά στο ψυγείο; Κάνε εσύ κίνηση αν δεις καποιον που σου τραβάει την προσοχή και άμα ντρέπεσαι να το κανεις, καντο τουλάχιστον έμμεσα. Δεν είναι η κάθε προσπάθεια πετυχημένη ΑΛΛΑ, όπως σου είπαν και οι πάνω, πολλές φορές γνωρίζεις το κατάλληλο άτομο χωρίς καν να το περιμένεις. Στο λεω και από προσωπική εμπειρία, για άλλον πήγα σε εκείνο το μπαράκι και τελικά άλλον βρηκα 🥲
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top