Άποψη για την σχολή σας

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Διαφορετικα θα κανω πχ τους μιγαδικους εγω διαφορετικα θα τους διδαχθει αυτος ? :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Διαφορετικα θα κανω πχ τους μιγαδικους εγω διαφορετικα θα τους διδαχθει αυτος ? :S
Προφανώς. Αν κάποιος ήταν σε θέση να διεισδύσει σε ένα αντικείμενο σε μεγάλο βαθμό/σε ίδιο βαθμό με κάποιον άλλο, δε θα έγραφε 05, αλλά 17-18-19.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Οκ αυτο ηταν ακυρο....Το προφανως γιατι ; Το ποσο εγραψε καποιος πχ αστο.... Κι εγω σου λεω για εναν φιλο μου που δεν ειχε λεφτα να παει σε αλλη πολη,κοζανιτης και εμεινε εκει στο τμημα και εγραψε και 17 .....και ; Για τις γνωσεις λεμε... Διαφορετικα θα κανω πχ τους μιγαδικους εγω διαφορετικα θα τους διδαχθει αυτος ?


Kαι ασε τις γνωσεις που καποιοι δεν θα παρουν επειδη στις πανελληνιες δεν γραψανε καλα.....Μιλαμε για τις γνωσεις που προσφερονται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Οκ αυτο ηταν ακυρο....Το προφανως γιατι ; Το ποσο εγραψε καποιος πχ αστο.... Κι εγω σου λεω για εναν φιλο μου που δεν ειχε λεφτα να παει σε αλλη πολη,κοζανιτης και εμεινε εκει στο τμημα και εγραψε και 17 .....και ; Για τις γνωσεις λεμε... Διαφορετικα θα κανω πχ τους μιγαδικους εγω διαφορετικα θα τους διδαχθει αυτος ?


Kαι ασε τις γνωσεις που καποιοι δεν θα παρουν επειδη στις πανελληνιες δεν γραψανε καλα.....Μιλαμε για τις γνωσεις που προσφερονται....
Tα πράγματα είναι πολύ απλά. Διαφορετικά θα αντεπεξέλθει κάποιος με μεγαλύτερη απόδοση σε ένα αντικείμενο που προαπαιτεί γνώσεις, και διαφορετικά κάποιος άλλος που δεν έχει γνώσεις, ή οι γνώσεις του είναι ελλιπέστατες. Εξ ου και η διαβάθμιση - δεδομένου ότι δεν ασχολείται με απλά πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis19

Νεοφερμένος

Ο giannis19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ελεος πια με τους ΗΜΜΥ!:mad:μηπως ξερουν καλυτερα μαθηματικα και απο μαθηματικο?καλυτερη φυσικη απο φυσικο?Ε?:DΜηπως ειναι θεοι?κανενα επαγγελμα δεν ειναι καλυτερο απο τ αλλο,το καθενα εχει το προσανατολισμο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ελεος πια με τους ΗΜΜΥ!:mad:μηπως ξερουν καλυτερα μαθηματικα και απο μαθηματικο?καλυτερη φυσικη απο φυσικο?Ε?:DΜηπως ειναι θεοι?κανενα επαγγελμα δεν ειναι καλυτερο απο τ αλλο,το καθενα εχει το προσανατολισμο του.
Καθείς μας με την αποψάρα του!:)
Τους ΗΜΜΥ ο συμφορουμίτης Rafas τους ανέφερε, κι αφορμώμενος από αυτό τούς ανέφερα κι εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
αρχικώς προτού μπω νομικη πίστευα ότι είναι πολυ ξεπεσμενο και νεκρό αραχνιασμενο αντικείμενο αλλα ανακάλυψα ότι εχει βάθος και εξέλιξη στο χρόνο. Και στα νομικά όσα και να διαβάζεις ποτέ δεν θα γίνεις τέλειος είναι ένα αεναο ταξίδι γνώσης(όπως και στις άλλες επιστήμες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
εχω αποφοιτησει και εχω μπει στην αγορα εργασιας. Εσυ ακομα εισαι σε ενα παραμυθενιο κοσμο. Μαθε λοιπον οτι
1) ολοι οι μισθοι στον ιδιωτικο τομεα κυμαινονται κατα μεσο ορο στα 500-600 ευρω. Τοσα θα παιρνεις κι εσυ, οταν θα δουλευεις σαν οικονομολογος σε καμια τραπεζα ιδιωτικη αν μπεις ή σε καμια επιχειρηση απο οσες εχουν μεινει.
2) οι μισθοι στο δημοσιο ξεκινουν απο 600ο ευρω και φτανουν μεχρι τα 1200 1300 ευρω οσον αφορα τους καθηγητες.
3) αναλογα με τα ιδιαιτερα που κανεις βγαζεις και τα αναλογα χρηματα.

1) Παίρνω αισθητά παραπάνω.
2) Ο καθηγητής που βγαίνει "εχθές", "σήμερα" ή "αύριο (03.02.2013)" στην σύνταξη μπορεί και να παίρνει 1100 με το ζόρι. Έχω κάνει τουλάχιστον 50 δηλώσεις Ε1 για μισθωτούς καθηγητές για την χρήση 2011 και φέτος που θα κάνω και για την χρήση 2012 θα σου πώ πόσα παίρνουν ετήσια. πάνω από τα 14.500 χιλιάρικα ετήσια δεν παίρνουν.
3) Καλά υπάρχουν ακόμα άτομα που κάνουν ιδιαίτερα ως καθηγητές? Πόσοι ακόμα?


Σε εσενα δηλαδη θα ανοιξουν πιο πολλες πορτες, οταν αποφοιτησεις; Κουνια που σε κουναγε. Ξερεις ποσοι οικονομολογοι βγαινουν απο την Ελλαδα και ποσοι ερχονται απο εξω. Που θα μπειτε ολοι αυτοι;

Έχω ήδη αποφοιτήσει είμαι 23 ετών και μόλις 4 μήνες μετά το πτυχίο μου είμαι εργαζόμενος σε εταιρία του αντικειμένου μου.
"Δόξα τω Θεώ" οι οικογένειά μου είχε 2 παιδιά ο αδερφός μου αποφοίτησε μετά το Οικονομικό του Α.Π.Θ. απο την Ε.Σ.Δ.Δ. και τώρα καταλαμβάνει προσωποπαγή θέση σε Δημόσιο τομέα και εγώ απασχολούμε εξαργυρώνοντας και αποσβένοντας τα χρήματα τόσο των σπουδών μου όσο και τον χρόνο των κόπων μου. Τώρα το τι λες εσύ για αρπαχτές με ιδιαίτερα και πασαλείμματα, δεν με αφορά καν.
Όσο για τους Οικονομολόγους που σπούδασαν έξω και γύρισαν στην Ελλάδα πραγματικά τους λυπάμαι, αν άξιζαν θα έμεναν και έξω, προσωπικά μόνο κάτι αποφοίτους από Βουλγαρίες και Ρουμανίες βλέπω να γυρνάνε πίσω. Όπως επίσης το πού θα μπουν όλοι αυτοί όπως επίσης και του πού θα μπουν οι πολυπληθέστεροι όλων των ειδικοτήτων Φιλόλογοι δεν με ενδιαφέρει καθόλου, Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Αρκετα ενδιαφερουσα σχολη(παιδαγωγικο)ειμαι βεβαια πρωτο ετος αλλα εχω πολυ θετικα σχολια...θα ελεγα πως θα πρεπει να εχεις πολυ υπομονη..εχεις να κανεις με μικρα παιδια και θα πρεπει να εισαι ιδιαιτερα προσεκτικος γιατι αν συμβει τιποτα εσυ θα εχεις την ευθυνη αλλα επισης να δημιουργησεις μια καλη σχεση μαζι τους κ αυτο δεν ειναι καθολου ευκολο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,103 μηνύματα.
Ελεος πια με τους ΗΜΜΥ!:mad:μηπως ξερουν καλυτερα μαθηματικα και απο μαθηματικο?καλυτερη φυσικη απο φυσικο?Ε?:DΜηπως ειναι θεοι?κανενα επαγγελμα δεν ειναι καλυτερο απο τ αλλο,το καθενα εχει το προσανατολισμο του.
οι ημμυ ξέρουν θεωρητικά καλύτερη ηλεκτρολογία από τον φυσικό όμως χειρότερα μαθηματικά και φυσικη απο τους μαθηματικούς και τους φυσικούς αν και οι μαθηματικοί, φυσικοι που έκαναν καριέρα στο εξωτερικό είναι συνήθως ημμυ εμπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
:warn:Σημείωση!!!:warn:
Το θέμα άνοιξε! Παρακαλείστε να παραμείνετε εντός θέματος και
οι όποιες προσωπικές αντιπαραθέσεις δεν έχουν θέση στο φόρουμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sans-culotte

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
οι ημμυ ξέρουν θεωρητικά καλύτερη ηλεκτρολογία από τον φυσικό όμως χειρότερα μαθηματικά και φυσικη απο τους μαθηματικούς και τους φυσικούς αν και οι μαθηματικοί, φυσικοι που έκαναν καριέρα στο εξωτερικό είναι συνήθως ημμυ εμπ

Ανέφερέ μας τους ΗΜΜΥ που κάνουν καριέρα στο εξωτερικό ως φυσικοί! Γιατί λές πράγματα που τα βγάζεις απο το μυαλό σ;
Αν εγώ σ έλεγα πως ξέρω νοσοκόμους ΤΕΙ Πάτρας που κάνουν καριέρα στο εξωτερικό ως γενετιστές εσύ θα με πίστευες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ανέφερέ μας τους ΗΜΜΥ που κάνουν καριέρα στο εξωτερικό ως φυσικοί! Γιατί λές πράγματα που τα βγάζεις απο το μυαλό σ;
Αν εγώ σ έλεγα πως ξέρω νοσοκόμους ΤΕΙ Πάτρας που κάνουν καριέρα στο εξωτερικό ως γενετιστές εσύ θα με πίστευες;
*Aνάφερε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

Μετα απο αυτο το μηνυμα το θεμα εχει κατρακυλησει. :kill:

Καντε κανα σπλιτ στη τελικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,519 μηνύματα.
Ωραία τα παραμυθάκια για ευχαρίστηση ψυχής από την ιδανική εργασία, αλλά αν δεν έχει απολαβές συγνώμη δεν θα πάρω.
Άρα όλοι εμείς οι μηχανολόγοι μηχανικοί π.χ. να πάμε στα καράβια να φάμε τα νιάτα μας,όλοι οι δικηγόροι να πάνε να γίνουν τσιράκια των εκάστοτε πολιτικών προσώπων και όλοι οι γιατροί να απαιτούν φακελάκια ακόμη και για μια απλή εξέταση!
Και γαμώ τις λογικές!:thumbup:
Σίγουρα θα έβγαζε περισσότερα χρήματα αν πήγαινε πολιτικός μηχανικός, αλλά αμα αυτό του αρέσει;
Τα τρία του Καράμπελα θα έπαιρνε!Σοφή επιλογή...μ'αρέσει που κάποιοι έχουν την εικόνα του φυσικού ως του τυροχλεμπέ που κάνει μάθημα στο φροντιστήριο της γειτονιάς!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Άρα όλοι εμείς οι μηχανολόγοι μηχανικοί π.χ.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί? Χωρίς πτυχίο και μάλιστα από Τ.Ε.Ι.? Πότσ γκενέν ατό?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,103 μηνύματα.
O ενεργός φοιτητής έχει μια μη αντικειμενική άποψη για την σχολή του η οποία είναι συνήθως ψευδώς θετική
fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,519 μηνύματα.
Μηχανολόγοι Μηχανικοί? Χωρίς πτυχίο και μάλιστα από Τ.Ε.Ι.? Πότσ γκενέν ατό?:hmm:
Ναι φίλε μου,δυστυχώς για σένα!:)
Πάντως με διασκεδάζει πολύ η προσπάθειά σου να πείσεις φιλόλογους,δικηγόρους,γιατρούς και πάσης φύσεως επιστήμονες ότι είναι καταδικασμένοι στην ανεργία και σε χαμηλές απολαβές και πως ο δικός σου κλάδος έχει προοπτικές,είστε όλοι σε θέσεις υψηλού κύρους και απολαβών και όλοι οι συνάδελφοι σου "στεριώνουν" σε super wow θέσεις σε εταιριάρες του Εξωτερικού!:lol:
Το ύφος σου αυτό δεν περιορίζεται τελικά μόνο σε θέματα του τύπου "Πανεπιστήμια & ΤΕΙ" κ.α. συναφή και είναι φανερό πια πως όλο αυτό το σύμπλεγμα έχει να κάνει με τον προσωπικό σου αγώνα προσωπικής ανακούφισης μέσω της ταπείνωσης (με κάθε τρόπο) όποιου βρεθεί στο ηλεκτρονικό "διάβα" σου!;)
Anyway,tip για το Σαββατοκύριακο: το πόσα δίνει η (κάθε) Epsilon στον κάθε junior προγραμματιστή λίγο πολύ όλοι το ξέρουμε,όπως επίσης έχουμε μια κάποια αίσθηση της πραγματικότητας...οπότε δε καταφέρνεις τίποτα με το να σκορπάς ψεύδη δεξιά κι αριστερά παρά μόνο να βλάπτεις τον εαυτό σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Τα λές που τα λες πές τα σωστά. Δικηγόρους και γιατρούς ποτέ δεν ανέφερα εδώ μέσα. Χώρια που όλα αυτά ήταν μερικούς μήνες πριν. Σε παρατηρώ να αναφέρεις συνέχεια για την εργασία μου χωρίς ποτέ να είπα ότι παίρνω λίγα ή πολλά, χωρίς ποτέ να ανέφερα στοιχεία μισθοδοσίας. Τόσο πολύ σε καίει δηλαδή? Για μηχανικούς ναι μίλησα και ανέφερα το τί πιστεύω. Όπως επίσης ποτέ δεν είπα ότι όλοι οι απόφοιτοι της σχολής μου είναι μεγαλοστελέχη, με 30% ανεργία στην Ελλάδα σήμερα, θα ήταν όνειρο κάτι τέτοιο.
Επειδή κιόλας το έθιξες το θέμα, μια εργασία ή απασχόληση όπως θές πές το, εκτός απο το οικονομικό άμεσο χρήμα που εκφράζεται με την μηνιαία πάγια αμοιβή, για κάποιον μπορεί να έχει και πολλά άλλα παράπλευρα οφέλη.

Εκπαιδευτικά, Κατάρτισης, Εξέλιξης, συνεργασίας, γνωριμιών και πολλά άλλα που προσωπικά τα παίρνω όλα. Όταν έχεις 3ψήφιο αριθμό πελατών σε οποιαδήποτε εργασία είτε είσαι γιατρός είτε είσαι μηχανικός και το φέρει η μοίρα να εργαστείς σε μια άς πούμε κατασκευαστική-βιομηχανική-προμηθευτική κ.τ.λ. εταιρία, η οποία δυνητικά θα μπορούσε να προωθήσει μέσω εσένα τα προϊόντα της στους πελάτες σου και ταυτόχρονα μπορέσεις να χρησιμοποίησεις και ο ίδιος στην επιχείρησή σου τα προϊόντα του εργοδότη-προμηθευτή σου, περιορίζοντας το ετήσιο δικό σου κόστος, τότε πιστεύω έχεις κάνει ένα καλό Deal. Τώρα το τι μου λέει ένα φοιτητής Τ.Ε.Ι. Μηχανολογίας για αμοιβές 300 ευρώ και και και είναι ασχολίαστα. Πιθανόν επειδή οι συναναστροφές σου στο εμπόριο οικοδομικών υλικών έχουν να κάνουν με εταιρίες-εμπόρους χαμηλού κοινωνικού+μορφωτικού επιπέδου(λαμόγια) με πληρωμές υπαλλήλων ξεφτίλας, τότε καλά κάνεις και έχεις αυτήν την άποψη.
Απλά μάθε πώς υπάρχουν συνειδητοποιημένες εταιρίες ακόμα εκεί έξω, που βασίζονται σε ξένα πρότυπα διαχείρισης ανθρωπίνου δυναμικού, που προσπαθούν το καλύτερο για τους εργαζομένους τους. Θα σε συμβούλευα να ασχοληθείς με την σχολή σου μπάς και τελειώσεις το ριμαδοπτυχίο και να μήν σχολιάζεις την ζωή των άλλων.
Δυστυχώς για μένα γιατί ρε παιδάκι? Θα μου φάς την δουλειά ή θα μου κλείσεις το μαγαζί? Η χαζομάρα σου υπερέχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope585

Νεοφερμένος

Η penelope585 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ποια ειναι η αποψη σας για τις σχολες που ειστε και πιστευεται οτι δεν θα εχουν καποιο μελλον?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top