Άποψη για την σχολή σας

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Δεν αμφιβάλλω ότι στην σημερινή κατάσταση σαφώς και θα καταφύγουμε στη παραπαιδεία, αλλά
το να βλέπεις ότι υπάρχουν άτομα τα οποία τελειώνουν σχολές με ΣΚΟΠΟ να "τροφοδοτήσουν" το σύστημα
παραπαιδείας μου φαίνεται απλά αηδιαστικό!
αφου το κρατος δεν μας βαζει μεσα στα σχολεια να το κανουμε αυτο τα απογευματα στα παιδια μεσω της ενισχυτικης διδασκαλιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Artech

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Artech αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Αποδεδειγμένα όμως οι Φιλολογικές είναι οι χειρότερες επιλογές όχι μόνο Πανελλαδικά αλλά και Πανευρωπαϊκά.
Προφανώς είναι απο τους τυχερούς ο μετσπάνος, των Φιλολόγων, γιατί με βάσει πολλές έρευνες:
To 10% μόνο των Φιλολόγων απασχολούνται στην Ιδιωτική Εκπαίδευση.
Το 45% και το μεγαλύτερο απο κάθε άλλο επάγγελμα είναι άνεργοι.
Και το υπόλοιπο 45% ετεροαπασχολούνται.
Άρα καλά κάνει και χαίρεται που δουλεύει σε ένα τόσο τραγικό επαγγελματικό κλάδο.
Τώρα το ότι πιθανόν παίρνει 3,5 την ώρα και δουλεύει 9 ώρες μονάχα την βδομάδα είναι άλλο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Αποδεδειγμένα όμως οι Φιλολογικές είναι οι χειρότερες επιλογές όχι μόνο Πανελλαδικά αλλά και Πανευρωπαϊκά.
Προφανώς είναι απο τους τυχερούς ο μετσπάνος, των Φιλολόγων, γιατί με βάσει πολλές έρευνες:
To 10% μόνο των Φιλολόγων απασχολούνται στην Ιδιωτική Εκπαίδευση.
Το 45% και το μεγαλύτερο απο κάθε άλλο επάγγελμα είναι άνεργοι.
Και το υπόλοιπο 45% ετεροαπασχολούνται.
Άρα καλά κάνει και χαίρεται που δουλεύει σε ένα τόσο τραγικό επαγγελματικό κλάδο.
Τώρα το ότι πιθανόν παίρνει 3,5 την ώρα και δουλεύει 9 ώρες μονάχα την βδομάδα είναι άλλο θέμα.
εσυ ετοιμασου απο τωρα για εξωτερικο, γιατι εδω μυγες θα βαρας με την κριση που εχει πεσει στην οικοδομικη δραστηριοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
3,5 x 9 = 31,5 x 4 = 126 ευρώ?
Λυπάμαι πραγματικά αυτούς που δουλεύουν εν έτη 2013 σε φροντιστήρια. Τα φροντιστήρια υπάρχουν μόνο στην Ελλάδα ώς παρασιτική δραστηριότητα του προβληματικού εκπαιδευτικού συστήματος. Διαγωνισμός ΑΣΕΠ θυμάται κανείς πόσα χρόνια έχει να γίνει για Φιλολόγους? Και όταν γίνεται συμμετέχουν 70-80.000 για 300 θέσεις. Κάθε χρόνο μάλιστα αποφοιτούν γύρω στους 3.500 Φιλόλογους. Αλλά πιστεύω παρόλα αυτά ότι οι Φιλόλογοι είναι με ΠΟΛΛΕΣ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΡΤΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
3,5 x 9 = 31,5 x 4 = 126 ευρώ?
Λυπάμαι πραγματικά αυτούς που δουλεύουν εν έτη 2013 σε φροντιστήρια. Τα φροντιστήρια υπάρχουν μόνο στην Ελλάδα ώς παρασιτική δραστηριότητα του προβληματικού εκπαιδευτικού συστήματος. Διαγωνισμός ΑΣΕΠ θυμάται κανείς πόσα χρόνια έχει να γίνει για Φιλολόγους? Και όταν γίνεται συμμετέχουν 70-80.000 για 300 θέσεις. Κάθε χρόνο μάλιστα αποφοιτούν γύρω στους 3.500 Φιλόλογους. Αλλά πιστεύω παρόλα αυτά ότι οι Φιλόλογοι είναι με ΠΟΛΛΕΣ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΡΤΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ... :P
λυπησου τον εαυτο σου που σε λιγα χρονια θα ειναι στο μητρωο ανεργων γραμμενος του ΟΑΕΔ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,868 μηνύματα.
Για ποιο λόγο τους λυπάσαι ρε Παμάκε; :confused: Σου ζήτησαν να τους λυπάσαι; Οι άνθρωποι τίμια κάνουν κάποια δουλειά. Γιατί κρίνεις αρνητικά τις δουλειές εκ της δικής σου υποκειμενικής άποψης; Το γεγονός ότι ο ΑΣΕΠ έχει να γίνει από το 2008, δεν λέει κάτι. Πολλοί κλάδοι..στέγνωσαν! Ειδικά όσοι ασχολήθηκαν με την φούσκα της "οικονομίας" και το τερατούργημα της "πληροφορικής" τα οποία κατέστησαν ανεδαφικά στην δημόσια διοίκηση. Αλλά παρ' όλα αυτά, η τρέλα συνεχίζεται με στόχο το δημόσιο, ασχέτως αν πρώτη επιλογή όλοι έχουν την Apple. :crazy: Τόσο πλεόνασμα που ούτε ο ιδιωτικός τομέας δεν απορροφά. Αλήθεια τι να απορροφήσει; Πτυχιούχους για να κάθονται σε μια καρέκλα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Γιατί να παίρνεις 340 ευρώ σε φροντιστήριο ή 577 συγκεκριμένα σε Δημόσιο σχολείο ως Φιλόλογος είναι για μένα η απόλυτη κοροϊδία. Δέν σου παρουσιάζει ενδιαφέρον όμως η πεποίθηση του συνομιλητή μας πώς υπάρχουν ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΡΤΕΣ για την ειδικότητά του? Προφανώς δέν έχει αποφοιτήσει ακόμα ο φιλαράκος μας και δεν ξέρει τι θα βρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,868 μηνύματα.
Δεν κρίνω την ομορφιά της δουλειάς, από το μέγεθος του μισθού. Σημασία έχει να σε εκφράζει αυτό που κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
Γιατί να παίρνεις 340 ευρώ σε φροντιστήριο ή 577 συγκεκριμένα σε Δημόσιο σχολείο ως Φιλόλογος είναι για μένα η απόλυτη κοροϊδία.
Ξεκολλάτε λίγο με τα χρήματα, γίνεστε γελοίοι.
Ναι, οκ συμφωνώ ο φιλόλογος δε θα βγάλει αρκετά λεφτά. Με το ζόρι 700ευρώ να βγάλει και αν. Το θέμα είναι αν το γουστάρει αυτό που κάνει ή όχι. Κι εγώ φιλόλογος θέλω να γίνω. Ξέρω ήδη οτι δε θα βγάλω πολλά λεφτά, αλλά θα το παλέψω και θα κάνω οτι μπορώ για να ζήσω. Αν επέλεγα επάγγελμα βάσει χρημάτων, δε θα επέλεγα να γίνω φιλόλογος. Θα έφευγα στο εξωτερικό για νομική που αν ήθελα θα μπορούσα να πάω. Αλλά δε με γεμίζει αυτό. Μπορεί πχ ως δικηγόρος να βγάλω περισσότερα χρήματα, αλλά αν δε το γουστάρω θα καταλήξω ενας δυστυχισμένος και σίγουρα αποτυχημένος στη δουλειά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Ε όταν θα σου πέσουν τα δόντια από την πείνα, τότε ίσως αναθεωρήσεις. Καλά πλάκα μας κάνεις? Εγώ για να πάω στην δουλειά θέλω 70E βενζίνη μόνο για την δουλειά, το φαγητό που τρώω μέχρι να πάω σπίτι και τους καφέδες άλλα 70 μηνιαία, αν έπαιρνα 340 ευρώ πώς θα επιβίωνα? Ωραία τα παραμυθάκια για ευχαρίστηση ψυχής από την ιδανική εργασία, αλλά αν δεν έχει απολαβές συγνώμη δεν θα πάρω. Όσο για τα φροντιστήρια εμένα μήν μου τα λές γιατί δέν πήγα ποτέ φροντιστήριο, άρα συγνώμη δέν είμαι μέρος και αυτού του Ελληνικού παραλογισμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,868 μηνύματα.
Eντάξει, ΑΣΟΕΕ θα ήθελες βαθιά μέσα σου, όχι ΠΑΜΑΚ..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ε όταν θα σου πέσουν τα δόντια από την πείνα, τότε ίσως αναθεωρήσεις. Καλά πλάκα μας κάνεις? Εγώ για να πάω στην δουλειά θέλω 70E βενζίνη μόνο για την δουλειά, το φαγητό που τρώω μέχρι να πάω σπίτι και τους καφέδες άλλα 70 μηνιαία, αν έπαιρνα 340 ευρώ πώς θα επιβίωνα? Ωραία τα παραμυθάκια για ευχαρίστηση ψυχής από την ιδανική εργασία, αλλά αν δεν έχει απολαβές συγνώμη δεν θα πάρω. Όσο για τα φροντιστήρια εμένα μήν μου τα λές γιατί δέν πήγα ποτέ φροντιστήριο, άρα συγνώμη δέν είμαι μέρος και αυτού του Ελληνικού παραλογισμού.

cha0s, nPb,

Εξηγήστε μας πού ακριβώς διαφωνείτε με το παρατεθέν κείμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
αν έπαιρνα 340 ευρώ πώς θα επιβίωνα?
εσύ πόσα νομίζεις θα παίρνεις ρε φίλε; 5000 χιλιάρικα τον μήνα; Για προσγειώσου λίγο.

Ωραία τα παραμυθάκια για ευχαρίστηση ψυχής από την ιδανική εργασία, αλλά αν δεν έχει απολαβές συγνώμη δεν θα πάρω
Το έχω συζητήσει το θέμα με μεγαλύτερους σου, που έχουν τα διπλάσια χρόνια σου. Ολοι κατέληξαν σε ενα συμπέρασμα. Ωραία η δουλειά που έχει χρήμα, αλλά αν δε σε γεμίζει δε θα αντέξεις. Δε θα μπορείς να πηγαίνεις κάθε μέρα σε μια δουλειά επι 30+ χρόνια, να κάνεις κάτι που δε σε γεμίζει μόνο και μόνο επειδή έχει χρήματα. Θα κουραστείς. Γιατί θα το κάνεις μηχανικά, δε θα πηγαίνεις στη δουλειά με όρεξη.
Βλέπω την καθηγήτρια μου. Πέρασε απ' τις πρώτες στο Ιστορικό-αρχαιολογικό και είχε τα μόρια και για νομικές και για ψυχολογίες και για ότι άλλο θες. Η γυναίκα έχει τόση όρεξη για μάθημα, όσο δεν έχει κανένας άλλος εργαζόμενος. Το γουστάρει αυτό που κάνει. Παίρνει λίγα χρήματα, αλλά τα παίρνει κάνοντας κάτι που της αρέσει.

Αν θυμάμαι καλά, και ο Dias απ' το φόρουμ είχε βγάλει 19 χιλιάδες μόρια και έπιανε όποιο πολυτεχνείο ήθελε. Πήγε όμως στο φυσικό γιατί το γουστάρει. Σίγουρα θα έβγαζε περισσότερα χρήματα αν πήγαινε πολιτικός μηχανικός, αλλά αμα αυτό του αρέσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Το ενδεχόμενο να κάνω αυτό που μ'αρέσει και να παίρνω και αξιοπρεπή μισθό δεν υπάρχει?
Σε πληροφορώ είμαι ερωτευμένος με την δουλειά μου.
Τώρα αυτά που λες τί σχέση έχουν με την πεποίθηση του μικρού ότι έχει πολλές πόρτες, δεν την καταλαβαίνω.
Μπορεί να πει ναι μ'αρέσει το φροντιστήριο και μ'αρέσει που παίρνω 340 ευρώ τον μήνα, γιατί μ'ευχαριστεί αυτό, όχι να λέει όμως για πόρτες αλουμινίου και μπουκαπόρτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά και αξιοπρεπή μισθό πάντως να μου έδιναν με λογιστικά δεν μπορούσα να ασχοληθώ.Μόνο που το αναφέρω πλήττω ταμάλα.Θα προτιμούσα κάτι που να μου αρέσει και άς έχει λιγότερα χρήματα(δεν αναφέρομαι σε φροντιστήρια).Τώρα άν έχει και καλό μισθό ακόμα καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά και αξιοπρεπή μισθό πάντως να μου έδιναν με λογιστικά δεν μπορούσα να ασχοληθώ.Μόνο που το αναφέρω πλήττω ταμάλα.Θα προτιμούσα κάτι που να μου αρέσει και άς έχει λιγότερα χρήματα(δεν αναφέρομαι σε φροντιστήρια).Τώρα άν έχει και καλό μισθό ακόμα καλύτερα

E γι αυτό ο ένας σπουδάζει αυτό και ο άλλος το δίπλα. Άν όλοι σπουδάζαμε τα ίδια θα ήταν το περίεργο. Άν εσύ δεν ασχοληθείς με το συνεργείο σου και ο άλλος με την τεχνική του εταιρία πώς θα υπάρξουν και οι συγκεκριμένοι κλάδοι εργασίας. Άλλο όμως είναι να λες για ένα απ τα χειρότερα επαγγέλματα Πανελλαδικά πώς είναι καλή επαγγελματική προοπτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Ούτε εγώ το θεωρώ ιδανική επιλογή αλλά μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν και εκπαιδευτικοί που βγάζουν αρκετά χρήματα με τα ιδιαίτερα.Εκτός αυτού είναι μια σχετικά εύκολη επιλογή να δουλέψεις σε ένα φροντιστήριο η να κάνεις ιδιαίτερα σε αντίθεση με πολλά υποσχόμενες δουλειές που οι απόφοιτοι τους ψωμολυσάνε.Αλλωστε όλοι στην τωρινή Ελλάδα με 500 και 600 ευρώ ξεκινάνε ώς πρώτο μισθό

Η σχολή μου κατα τα άλλα το τει οχημάτων είναι υπέροχη.Μαθαίνουμε πολλά χρήσιμα πράγματα.Μπορούμε να γίνουμε και μηχανικοί της φόρμουλα 1-2-3,ράλι ντακάρ κτλ.Το μάθημα μπουζοκαλώδια και μπουζί Ι είναι το πιο δύσκολο.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
Η σχολή μου κατα τα άλλα το τει οχημάτων είναι υπέροχη.Μαθαίνουμε πολλά χρήσιμα πράγματα.Μπορούμε να γίνουμε και μηχανικοί της φόρμουλα 1-2-3,ράλι ντακάρ κτλ.Το μάθημα μπουζοκαλώδια και μπουζί Ι είναι το πιο δύσκολο.:devil:

Και σε ποιο έτος κάνετε για την ιστορια των οχηματων? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Και σε ποιο έτος κάνετε για την ιστορια των οχηματων? :P
Στο τελευταίο έτος.Κάνουμε και γλωσσολογοχηματολογία,φιλοσοφία της φλάντζας κτλ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μωρέ η σχολή γαμάτη είναι, εμείς είμαστε σάπιοι και την έχουμε ψιλογράψει εντελώς σχεδόν. :P

Αλλά νταξ, καλά να 'μαστε κι ενδιαφέρον να υπάρχει για το αντικείμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top