Άντε και καλή χρονιά !

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Αντε μαγκες με το καλο και ολα να πανε οπως τα θελουμε :)
Επειδή σε κόβω για δικό μου..!!
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=bYQ0VDCBEvo&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Καλή χρονιά παίδες και κοπελιές να έχουμε, με αποτελεσματικό διάβασμα και ο επόμενος Σεπτέμβριος να μας βρει στη σχολή που θέλουμε!
ΑΙΝΤΕ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ!;)
Μπα,ο επόμενος Σεπτέμβριος θα σας βρει να κοιμάστε την ώρα του αγιασμού.Ο Οκτώβριος θα σας βρει στη σχολή.
Καλή χρονιά και καλή τύχη κι από εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Μπα,ο επόμενος Σεπτέμβριος θα σας βρει να κοιμάστε την ώρα του αγιασμού.Ο Οκτώβριος θα σας βρει στη σχολή.
Καλή χρονιά και καλή τύχη κι από εμένα!


Α εγώ πάντως πήγα και φέτος στον αγιασμό αν και τελείωσα!ε είμαι πρωινός τύπος και μια και σηκώθηκα είπα να πάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σας παιδιά:)
Υπομονή χρειάζεται...
Άντε κ του χρόνου θα εύχεστε εσείς στους επόμενους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sally

Νεοφερμένος

Η Sally αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Η επισημη "αρχη του τελους" για τα σχολικα μας χρονια σημερα....!:P
καλη χρονια και καλο κουραγιο σε ολους!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Καλη χρονια, καλο κουραγιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλη χρονια, χαρουμενη χρυση πρωτοχρονια:P:P:P...
Περα απο την πλακα παιδια, ευχομαι ολοψυχα καλη δυναμη σε ολους σας, μεθοδικο και συστηματικο διαβασμα και πανω απ'ολα καθε επιτυχια!!

Υ.Γ: Α, και μην ξαναδω κανεναν να γραψει καλη επιτυχια, γιατι βουρλιζομαι!! Ειναι πλεονασμος... Αχ αυτη η θεωρητικη, με εχει καταστρεψει!! Και απο τη μυγα ξυγκι βγαζω:no1::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
βρε συ απο τωρα τις μετρας???κακως!
παντως εμενα λιγες μου φαινονται....αν τις μετρουσα και γω ετσι υωρα θα ειχα αγχωθει ποοολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Καλη χρονια και καλη αρχη σε ολους!Μην αγχωνεσται,λιγοι μηνες ειναι θα περασουν!Υπομονη και δεν θα αργησει να τελειωσει η χρονια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Άρχισε το σχολείο και ξαναβρήκα το χαμένο μου εαυτό.
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!
:yeah::yeah::yeah::yeah::yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Άρχισε το σχολείο και ξαναβρήκα το χαμένο μου εαυτό.
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!
:yeah::yeah::yeah::yeah::yeah:
K εγώ κατά ένα περίεργο τρόπο:P,χαίρομαι πολύ που άρχισε το σχολείο!!βαρέθηκα να κάθομαι!!επιτέλους θέλω να μπω πάλι σε ένα πρόγραμμα!:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Καλη χρονια, χαρουμενη χρυση πρωτοχρονια:P:P:P...
Περα απο την πλακα παιδια, ευχομαι ολοψυχα καλη δυναμη σε ολους σας, μεθοδικο και συστηματικο διαβασμα και πανω απ'ολα καθε επιτυχια!!

Υ.Γ: Α, και μην ξαναδω κανεναν να γραψει καλη επιτυχια, γιατι βουρλιζομαι!! Ειναι πλεονασμος... Αχ αυτη η θεωρητικη, με εχει καταστρεψει!! Και απο τη μυγα ξυγκι βγαζω:no1::P
Kαι το καλό κουράγιο πλεονασμός είναι.Το κουράγιο είναι πάντα καλό.Βέβαια,δε ξέρω αν ισχύει το ίδιο για το "δύναμη" που έγραψες,ίσως να υπάρχουν κι αρνητικές δυνάμεις(στη φυσική σίγουρα).Θα το ψάξω και θα σου πω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Για όσους θα δώσουν πανελλήνιες εύχομαι κουράγιο,δύναμη και αυτοσυγκέντρωση:)
Η χρονιά αυτή περνάει πολύ γρήγορα,χωρίας να το καταλάβετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
H σεζον του καλοκαιριου παει.ολα τα ανφαν-γκατε στο σχολειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasia1997

Νεοφερμένος

Η vasia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αυτο ειναι στις δυνατοτητες μας :)
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ!!!!ΕΧΩ ΑΝΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΛΑ Η ΤΥΧΗ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ!!!:inlove::bye::bye:
-----------------------------------------
ΟΛΟΙ ΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!
-----------------------------------------
αντε και καλη μας χρονια!!!!να ρωτησω κατι ρε παιδια???πως λεγετε το θεμα με σχεση τη πρωτη γυμνασιου που θα παρει λαπτοπ??σας παρακαλω πειτε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Kαι το καλό κουράγιο πλεονασμός είναι.Το κουράγιο είναι πάντα καλό.Βέβαια,δε ξέρω αν ισχύει το ίδιο για το "δύναμη" που έγραψες,ίσως να υπάρχουν κι αρνητικές δυνάμεις(στη φυσική σίγουρα).Θα το ψάξω και θα σου πω:P
Α, ευχαριστω για την επισημανση Ιωαννα μου:D!! Αλλα δε βλεπω να εγραψα πουθενα καλο κουραγιο (τουλαχισοτν σε αυτο το θεμα:P)... Οσο για την εκφραση "καλη δυναμη", χωρις να ειμαι 100% σιγουρος, νομιζω οτι ειναι δοκιμη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Α, ευχαριστω για την επισημανση Ιωαννα μου:D!! Αλλα δε βλεπω να εγραψα πουθενα καλο κουραγιο (τουλαχισοτν σε αυτο το θεμα:P)... Οσο για την εκφραση "καλη δυναμη", χωρις να ειμαι 100% σιγουρος, νομιζω οτι ειναι δοκιμη!!

λογοτεχνικό ταλέντο ο Κων/νος:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top