Πολυήμερες σχολικές εκδρομές

Πού θα πάτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)
  • Μιλάνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Ρώμη

    Ψήφοι: 8 11.1%
  • Πράγα

    Ψήφοι: 7 9.7%
  • Βαρκελώνη

    Ψήφοι: 5 6.9%
  • Βιέννη

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Λονδίνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Παρίσι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βερολίνο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μένουμε Ελλάδα

    Ψήφοι: 36 50.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 11 15.3%
  • Πουθενά

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 1.4%

Δημητρης4

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπέρα παιδια και καλως σας βρήκα!εμεις φετος φεύγουμε σε μια βδομάδα για Βαρκελώνη!11/4-17/4
όποιο σχολειο θα τυχει να παει τις ιδιες μέρες ας μου πει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eμείς δεν έχουμε κατάληψη και ούτε πρόκειται να γίνει.:P
Γίνονται συζητήσεις για τα προτεινόμενα μέρη της 5ήμερης. :P
Μιλάνο-Ρώμη-Πράγα-Βαρκελώνη.


Σημείωση συντονιστή: Το θέμα προήλθε από συζήτηση στο thread Πανελλήνιες 2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Eμείς δεν έχουμε κατάληψη και ούτε πρόκειται να γίνει.:P
Γίνονται συζητήσεις για τα προτεινόμενα μέρη της 5ήμερης. :P
Μιλάνο-Ρώμη-Πράγα-Βαρκελώνη.
μπας και πάμε στο ίδιο σχολείο;... και εμείς αυτούς τους προορισμούς προτείναμε
+Βιέννη...

Καταλήξαμε κλασικά σε Βαρκελώνη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Eμείς δεν έχουμε κατάληψη και ούτε πρόκειται να γίνει.:P
Γίνονται συζητήσεις για τα προτεινόμενα μέρη της 5ήμερης. :P
Μιλάνο-Ρώμη-Πράγα-Βαρκελώνη.

Βιέννη να πάτε! Είχαμε πάει κι εμείς με το σχολείο εκεί πενταήμερη, είχε πέσει και ακριβώς πριν τα Χριστούγεννα, και ήταν απλά τέλεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
ρε γαμωτο, εμενα στο σχολειο ολοι θελουν Θεσσαλονικη για το ξενυχτη και τετοια... εγω τους λεω εξωτερικο να δουμε και καποιο καινουργιο μερος, αλλα ξενερωνουν... αν δεν πανε εξωτερικο δεν παω πενθημερη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Oι ψευτογκλαμουριές μου θέλουνε Μιλάνο.:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
ρε γαμωτο, εμενα στο σχολειο ολοι θελουν Θεσσαλονικη για το ξενυχτη και τετοια... εγω τους λεω εξωτερικο να δουμε και καποιο καινουργιο μερος, αλλα ξενερωνουν... αν δεν πανε εξωτερικο δεν παω πενθημερη :)

Εμεις παλι καλα βγαλαμε προεδρο ατομο που θελει εξωτερικο οποτε θα παμε εξωτερικο, τοσο απλά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εμεις παλι καλα βγαλαμε προεδρο ατομο που θελει εξωτερικο οποτε θα παμε εξωτερικο, τοσο απλά:P
ο προεδρος αποφασιζει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eμείς δεν έχουμε πρόεδρο. Δεν έχουμε κάνει εκλογές βασικά για νέο. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Eμείς δεν έχουμε πρόεδρο. Δεν έχουμε κάνει εκλογές βασικά για νέο. :hmm:

Ε οσο να ναι εμεις ειμαστε πιο προχωρημενοι, η αληθεια να λεγεται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Ε οσο να ναι εμεις ειμαστε πιο προχωρημενοι, η αληθεια να λεγεται:P


εγω δεν πηγα πενταημερη καθησα να διαβασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ρε γαμωτο, εμενα στο σχολειο ολοι θελουν Θεσσαλονικη για το ξενυχτη και τετοια... εγω τους λεω εξωτερικο να δουμε και καποιο καινουργιο μερος, αλλα ξενερωνουν... αν δεν πανε εξωτερικο δεν παω πενθημερη :)

ΛοΛ. Και σε εμας, στη Μπουγατσουπολη θελανε να πανε ,για να γουσταρουν ολημερις στα κλαμπακια.Λες και πρεπει να πας 5ημερη για να πας σε κλαμπ. Βεβαια στο τελος δεν πηγαμε πουθενα ...Οτι ναναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Massa@ Έχω ακούσει κ άλλους με αυτή την άποψη. ^
Δε ξέρω.:hmm: Το θεωρώ ως κάτι μοναδικό. Κάτι που θα θυμάμαι ευχάριστα! Ελπίζω. :P
Δύσκολο να το εξηγήσω... Είναι σαν μια τελευταία συνάντηση ρε παιδί μου με όλους τους συμμαθητές. Και τους αχώνευτους και τους μη. Είναι αναμνήσεις!
Το βλέπω και ως μια εκτόνωση απ' την άλλη. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
εγω δεν πηγα πενταημερη καθησα να διαβασω.

Ήντα λέεις? :eek:

Και κάτι συμμαθητές μου το σκέφτονται αυτό αλλά ρε παιδιά για όνομα! Τόσους μήνες θα διαβάζουμε, 1 βδομάδα θα μας σώσει? Εμείς αμφιβάλλω αν θα πάμε, δεν έχουμε λεφτά, τι εξωτερικά λέτε εσείς?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:) συμβουλή μου?
αν έχετε την οικονομική δυνατότητα μην σκεφτείτε το διάβασμα αλλά να πάτε στην 5ημερη,εκτός του ότι είναι κάτι ξεχωριστό (πολλοί εδώ που τα λέμε την περιμένουν πως και πως από μικροί) η μια βδομάδα δεν θα σας πάει πίσω στο διάβασμα! Πίσω στο διάβασμα θα πάει μονάχα κάποιον που δεν διαβάζει όλο το χρόνο και περιμένει να τα μάθει στο τέλος. Ε ρε φίλε εσύ όμως είσαι ήδη πίσω...
Άρα καταλήγουμε στο ότι το μόνο πράγμα που θα σας κρατήσει πίσω είναι το οικονομικό...
αλλιώς φύγετε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:) συμβουλή μου?
αν έχετε την οικονομική δυνατότητα μην σκεφτείτε το διάβασμα αλλά να πάτε στην 5ημερη,εκτός του ότι είναι κάτι ξεχωριστό (πολλοί εδώ που τα λέμε την περιμένουν πως και πως από μικροί) η μια βδομάδα δεν θα σας πάει πίσω στο διάβασμα! Πίσω στο διάβασμα θα πάει μονάχα κάποιον που δεν διαβάζει όλο το χρόνο και περιμένει να τα μάθει στο τέλος. Ε ρε φίλε εσύ όμως είσαι ήδη πίσω...
Άρα καταλήγουμε στο ότι το μόνο πράγμα που θα σας κρατήσει πίσω είναι το οικονομικό...
αλλιώς φύγετε :D
εννοειται πως η μοναδικη παραμετρος ειναι το οικονομικο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Σε κάτι χώρες όπως η Ιταλία τα ξενοδοχεία γνωρίζουν πλέον τις μαθητικές τουριστικές περιόδους και κάνουν πολύ καλές τιμές , όπως και τα ταξιδιωτικά πρακτορεία άλλωστε. Ψάξτε το παιδιά είναι ωραία εμπειρία το εξωτερικό για επταήμερη. Αν και να σας πω την αλήθεια , όπου υπάρχει καλή παρέα ,πάντα περνάς Τζαμάικα:bot:Deal with IT!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
εννοειται πως η μοναδικη παραμετρος ειναι το οικονομικο;)
απ'οτι βλέπεις δεν εννοείται ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Βιέννη να πάτε! Είχαμε πάει κι εμείς με το σχολείο εκεί πενταήμερη, είχε πέσει και ακριβώς πριν τα Χριστούγεννα, και ήταν απλά τέλεια!!
Εμείς θα πάμε τέλη Μαρτίου αρχές Απρίλη... δεν προλαβαίνουμε να μαζέψουμε χρήματα για πριν τα Χριστούγεννα...

ρε γαμωτο, εμενα στο σχολειο ολοι θελουν Θεσσαλονικη για το ξενυχτη και τετοια... εγω τους λεω εξωτερικο να δουμε και καποιο καινουργιο μερος, αλλα ξενερωνουν... αν δεν πανε εξωτερικο δεν παω πενθημερη :)
Εμάς οι καθηγητές μας έχουν βάλει απαγόρευση... ή πάτε εξωτερικό ή δεν πάτε καθόλου... εμείς εσωτερικό δεν συνοδεύουμε...
Μια χαρά :P

Λένε εξωτερικό για να δούμε και άλλα πράγματα +οτι πολλές φορές κάποια παιδιά ίσως να μην έχουν ευκαιρία
να ξαναταξιδέψουν στο εξωτερικό...






Ήντα λέεις? :eek:

Και κάτι συμμαθητές μου το σκέφτονται αυτό αλλά ρε παιδιά για όνομα! Τόσους μήνες θα διαβάζουμε, 1 βδομάδα θα μας σώσει? Εμείς αμφιβάλλω αν θα πάμε, δεν έχουμε λεφτά, τι εξωτερικά λέτε εσείς?:P
5 μέρες δεν θα σε σώσουν... οτι είναι να διαβάσεις το'χεις διαβάσει...
εγώ θέλω να πάω... όμως η οικονομική κρίση... :/: πληρώνουμε και τόσα φροντιστήρια...
δεν ξερω... μεχρι τον Μαρτιο βλεπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top