Πώς εκτονώνεστε;

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
παιζω κιθαρα οσο πιο δυνατα γινεται με πιανει το κεφαλι και μετα για να με περασει παω να κοιμηθω οταν ξυπνησω ειμαι περδικι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Συνηθως ξεσπαω σε αλλους(το ξερω κακο ,αλλα...) ή θελω να μιλησω με καποιον να τα πω να τελειωνει και οχι να τα κραταω μεσα μου,ειδικα το αν μιλαω πολυ γρηγορα για καποιο λογο με βοηθαει (ειδικα αν εχω και υπερενταση) ή ακουω δυνατη μουσικη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σαν άνθρωπος νευριάζω πολύ πολύυυυυ δύσκολα. (Βέβαια, άμα γίνει........:p)
Ξεσπώ πάνω μου, θα έλεγα...
Όταν με απασχολεί κάτι, το κακό είναι ότι δε μπορώ να το κρύψω. Πάντα το καταλαβαίνουν...
Τις περισσότερες φορές δεν μιλάω, γιατί αν μιλήσω, ξέρω ότι δε θα μαζεύομαι απ τα δάκρυα! Ή επειδή ξέρω τι θα μου πουν και στεναχωριέμαι κι εγώ που με βλέπουν έτσι.
Τελευταία κάνω βόλτες στην θάλασσα με τη φωτογραφική μηχανή -πάντα!
Επίσης, αποφεύγω να ακούω τραγούδια, γιατί ξέρω ότι θα μελαγχολίσω ακόμα περισσότερο! Γενικά, αποφεύγω τις επαφές με τους άλλους, γιατί...θα με καταλάβουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Απλά σκέφτομαι το πρόβλημα και το λύνω. Ούτε κλάματα, ούτε φωνές, ούτε νεύρα, ούτε τίποτα. Κάτι τρελό που είχα διαβάσει παλιά, εδώ νομίζω: ''Στο παιχνίδι των πανελληνιών είμαι παίκτης όχι πιόνι''.

Πραγματικά respect σε όποιον το είπε -δε θυμάμαι για credits δυστυχώς- αλλά περιγράφει την πραγματικότητα -ή το τι θα 'πρεπε αυτή να είναι τέλος πάντων- με άπειρη απλότητα και ακρίβεια. Το θέμα είναι ότι όλοι, πέρα από εξετάσεις για να το δούμε και λίγο γενικά, πιεζόμαστε και αγχωνόμαστε κάποτε. Σίγουρα, κάποτε, θα τα δούμε μαύρα και θα απελπιστούμε. Η ουσία του θέματος όμως είναι ό,τι κάνουμε μετά. Κι αυτό πάει κυρίως σ' αυτούς που ξεσπάνε σε άλλους. Φίλε, δικό σου το πρόβλημα δική σου και η ευθύνη να το λύσεις, οι άλλοι δε φταίνε πουθενά. Κάνε ό,τι καταλαβαίνεις, σκέψου όπως σκέφτεσαι ή όπως σε έμαθαν να σκέφτεσαι αλλά διαχώρισε τα πράγματα: Άλλο εσύ και άλλο ο κόσμος.

Γενικά εκτιμώ απεριόριστα ανθρώπους που ξεπερνούν μόνοι τους τα προβλήματα και τις φάσεις τους. Δεν ξέρω, αυτούς θεωρώ πραγματικά ώριμους και δυνατούς χαρακτηρολογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Γενικά εκτιμώ απεριόριστα ανθρώπους που ξεπερνούν μόνοι τους τα προβλήματα και τις φάσεις τους. Δεν ξέρω, αυτούς θεωρώ πραγματικά ώριμους και δυνατούς χαρακτηρολογικά.

Δεν έχεις άδικο. Το θέμα είναι ότι κάποιοι δεν είναι δομημένοι έτσι ώστε να ξεπεράσουν μονομιάς το κάθε πρόβλημα, θέλουν τον χρόνο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όταν πιέζομαι:

  • Κάνω ένα διάλειμμα.
  • Πηγαίνω στο δωμάτιό μου ή ένα ήσυχο μέρος.
  • Καθαρίζω το δωμάτιό μου (αν είμαι σπίτι):lol:
  • Κάνω μπάνιο:worry: (αν είμαι σπίτι)
Όταν αγχώνομαι:

  • Αρχίζω και μιλάω για εντελώς άσχετα θέματα.
  • Περπατάω σαν την άδικη κατάρα, πέρα-δώθε:D:D:P
  • Τρώω σοκολάτες, κουφέτα, ζελεδάκια, γενικά ότι έχει σχέση με γλυκά:clapup: (Πώς παραμένω λεπτός, μόνο ο θεός το ξέρει:P)
Όταν νευριάζω (δεν νευριάζω σχεδόν ποτέ:D):

  • Κηρύττω πόλεμο στο μαξιλάρι:P
  • Ρίχνω το φταίξιμο στους άλλους:clapup::clapup:
  • Βρίζω τους άλλους.
  • >>------ >>------ >> από μέσα μου, όταν είμαι έξω:D
  • Διαβάζω:confused::crazy:
Αυτά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Απλά σκέφτομαι το πρόβλημα και το λύνω. Ούτε κλάματα, ούτε φωνές, ούτε νεύρα, ούτε τίποτα. Κάτι τρελό που είχα διαβάσει παλιά, εδώ νομίζω: ''Στο παιχνίδι των πανελληνιών είμαι παίκτης όχι πιόνι''.

Πραγματικά respect σε όποιον το είπε -δε θυμάμαι για credits δυστυχώς- αλλά περιγράφει την πραγματικότητα -ή το τι θα 'πρεπε αυτή να είναι τέλος πάντων- με άπειρη απλότητα και ακρίβεια. Το θέμα είναι ότι όλοι, πέρα από εξετάσεις για να το δούμε και λίγο γενικά, πιεζόμαστε και αγχωνόμαστε κάποτε. Σίγουρα, κάποτε, θα τα δούμε μαύρα και θα απελπιστούμε. Η ουσία του θέματος όμως είναι ό,τι κάνουμε μετά. Κι αυτό πάει κυρίως σ' αυτούς που ξεσπάνε σε άλλους. Φίλε, δικό σου το πρόβλημα δική σου και η ευθύνη να το λύσεις, οι άλλοι δε φταίνε πουθενά. Κάνε ό,τι καταλαβαίνεις, σκέψου όπως σκέφτεσαι ή όπως σε έμαθαν να σκέφτεσαι αλλά διαχώρισε τα πράγματα: Άλλο εσύ και άλλο ο κόσμος.

Γενικά εκτιμώ απεριόριστα ανθρώπους που ξεπερνούν μόνοι τους τα προβλήματα και τις φάσεις τους. Δεν ξέρω, αυτούς θεωρώ πραγματικά ώριμους και δυνατούς χαρακτηρολογικά.

Ο Στέλιος το είχε πει. (mostel)

=]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Στις απλες περιπτωσεις βαραω το κεφαλι μου...
Σε γραφειο, σε θρανιο, σε τοιχο, οπουδηποτε, αρκει να βαρεσω το κεφαλι μου... :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,792 μηνύματα.
Στις απλες περιπτωσεις βαραω το κεφαλι μου...
Σε γραφειο, σε θρανιο, σε τοιχο, οπουδηποτε, αρκει να βαρεσω το κεφαλι μου...
:wall:

...είπες να αντιγράψεις τον Πόπωτα (Ρώμα), τον δήμαρχο του Κολοκοτρονιτσίου; :D :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν έχεις άδικο. Το θέμα είναι ότι κάποιοι δεν είναι δομημένοι έτσι ώστε να ξεπεράσουν μονομιάς το κάθε πρόβλημα, θέλουν τον χρόνο τους.

Μα κι εγώ θέλω χρόνο, ποιος είπε ότι δε θέλω; Ανάλογα με το πρόβλημα και τον άνθρωπο ο χρόνος κυμαίνεται σίγουρα. Δε μίλησα για το πόσο καιρό χρειάζεται ο καθένας όμως έτσι κι αλλιώς. Είπα ότι βρίσκω ηλίθιο τον εγωισμό πολλών, αυτών που νομίζουν πως όλοι πρέπει να κινούνται γύρω τους όταν τα βρουν σκούρα.

Να ξεσπάμε στους άλλους τη στιγμή που δε μας φταίνε, εντάξει, όλοι μπορούμε να το κάνουμε. Cool. Μπορείς μόνος σου όμως; Εκεί να δω.

Ο Στέλιος το είχε πει. (mostel)

=]

Ah, good old users δηλαδή; Τότε ήταν καλά ρε. :P

Ευχαριστώ Ίδιο με το ψεύτικο, cheers to mostel.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philimonas

Νεοφερμένος

Ο philimonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Πιστεύω ότι το ...μοναχικό sex είναι ιδανικό για εκτόνωση και χαλάρωση...:whatever: :redface: :)

Για να μείνεις εκτός νόσου, μοναχός σου εκτονώσου! (Γ. Ζουγανέλης :P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Τρέχω πάνω κάτω μέσα στο σπίτι με κίνδυνο τη φυσική ακεραιότητα των επίπλων και διαφόρων ευαίσθητων αντικειμένων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Για να μείνεις εκτός νόσου, μοναχός σου εκτονώσου! (Γ. Ζουγανέλης :P:P)
αχ0α0χ0α0χ0αχ0α το πες και το βαλες τελικά το τραγούδι (τέρας) :P...ΈΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
...είπες να αντιγράψεις τον Πόπωτα (Ρώμα), τον δήμαρχο του Κολοκοτρονιτσίου; :D :lol:

Χαχα, απαπα πού τον θυμηθηκες αυτον ρε; :P
Κι αυτος να βαρας στο κεφαλι σου στον τοιχο ηταν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Κυρίως το πρωί όταν δεν ξυπνάω καλά, στους φίλους μου! Και ας μην το παραδέχομαι ποτέ μπροστά τους.....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris96

Νεοφερμένος

Ο dimitris96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
1. Βαράω το PC.
2. Βαράω τους τοίχους.
3. Πάω για τρέξιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ακουω μουσικη(κυριως ροκ)!
Σπαω πραγματα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

busted

Νεοφερμένος

Ο busted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μουσικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ακουω μουσικη(κυριως ροκ)!
Σπαω πραγματα...:P
Δεν συμφέρει οικονομικά πάντως.

Άντε πιάτα/ποτήρια,πάει κι έρχεται.

Όταν από τα νεύρα σου,σπάσεις και κάνα κινητό όμως. :whistle:

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Δεν συμφέρει οικονομικά πάντως.
α μη το λες , στη λέσχη του απθ είναι τσάμπα...αν έχεις νεύρα και θες να τα σπάσεις , πας παίρνεις έναν δίσκο, τον πετάς κάτω σπάνε όλα και ευχαριστιέσαι ,άσε που θα σε χειροκροτήσουν και όλοι, υποκλίνεσαι και φεύγεις μετά κύριος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top