Συλλογή ασκήσεων και τεστ στη Φυσική Προσανατολισμού

lostG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Εχω κανει αναζητηση....Δεν βρηκα να υπαρχει κατι τετοιο!
Τωρα μπορει να ειναι μπροστα μου και να μην το βλεπω!
Τ χρειαζομαι...Ειναι αναγκη...
Μπορεις να μου δωσεις το λινκ αν εχεις την καλοσυνη?
Μα στο έχω δώσει το link!(μπλε γράμματα.Μάλλον ειναι αργά και νυστάζεις:))
Πάτα το. Και στο πρώτο μήνυμα που θα σε βγάλει είναι το download.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Κύριε Γιώργο μην την αποπαίρνετε την κοπέλα!:)

Ζητάει θέματα και απαντήσεις επαναληπτικών για φυσική και όχι για μαθηματικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Ωχ συγγνώμη.Θέματα απο δω θέματα απο κει εχουμε μπλέξει να μην πω.Τώρα γιά τιμωρία πρέπει να κάτσω να τα λύσω τα θέματα της Φυσικής μιάς και είναι η δουλειά μου και να τα στείλω!
Μάλλον εγώ νύχταζα χθες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Ωχ συγγνώμη.Θέματα απο δω θέματα απο κει εχουμε μπλέξει να μην πω.Τώρα γιά τιμωρία πρέπει να κάτσω να τα λύσω τα θέματα της Φυσικής μιάς και είναι η δουλειά μου και να τα στείλω!
Μάλλον εγώ νύχταζα χθες.



ναι ναι!!!θα σας ημουν υποχρεη αν το κανατε αυτο!εχει καλα θεματα στις επαναληπτικες!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
ναι ναι!!!θα σας ημουν υποχρεη αν το κανατε αυτο!εχει καλα θεματα στις επαναληπτικες!!!!!!
Βρήκα τα θέματα στις επαναληπτικές αλλά λύσεις έτοιμες μονο γιά του 2008.
Κάντε πως τα λύνετε και αμα δυσκολευτείτε το συζητάμε.Είναι πολύ ταλαιπωρία να τα λύσω όλα και να τα ανεβάσω.Δεν μπορεί, τέτοια εποχή λίγα σημεία θα σας είναι άγνωστα.Εδώ είμαστε να βοηθήσουμε.
Παράκληση προς όλους τους Φυσικούς του φόρουμ:)
Από λίγο ο καθενας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • FYS EPANAL.rar
    1.5 MB · Εμφανίσεις: 852

vimaproto

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο vimaproto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 889 μηνύματα.
Πάρε από τον παλιατζή αυτά που θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ΦυσικήΘετικηςΓ2003.doc
    39.5 KB · Εμφανίσεις: 498
  • ΦυσικήΓενικήςΓ2003.doc
    119.5 KB · Εμφανίσεις: 166
  • xhmeia_thet_c_03.doc
    177 KB · Εμφανίσεις: 225
  • xhmeia_texn_C_03.doc
    49.5 KB · Εμφανίσεις: 168
  • ΛΥΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ 2003 Γ ΛΥΚ.pdf
    119.4 KB · Εμφανίσεις: 498

vimaproto

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο vimaproto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 889 μηνύματα.

Συνημμένα

  • ΛΥΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΤ 2003 Γ ΛΥΚ .pdf
    136.5 KB · Εμφανίσεις: 414
  • ΛΥΣΕΙΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΤ 2003 Γ ΛΥΚ.pdf
    137.8 KB · Εμφανίσεις: 143
  • ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘ Γ.pdf
    60 KB · Εμφανίσεις: 357
  • ΛΥΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘ Γ.pdf
    291 KB · Εμφανίσεις: 440
  • ΦΥΣΙΚΗ ΓΕΝ Γ.pdf
    78 KB · Εμφανίσεις: 204

vimaproto

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο vimaproto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 889 μηνύματα.
Τι να πρωτοβάλω. Ζητείστε από εδώ (vimaproto@yahoo.gr) συγκεκριμένα τι θέλετε και ο μπαχτσές έχει (σχεδόν) απ' όλα. vimaproto@yahoo.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Φυσ ΚατευθΓΛυκ2005.pdf
    51.6 KB · Εμφανίσεις: 237
  • Απαντήσεις ΦυσΚατευθΓΛυκ2005.pdf
    122.3 KB · Εμφανίσεις: 272
  • ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘ 2006.pdf
    111.4 KB · Εμφανίσεις: 325
  • ΛΥΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ 2006.pdf
    267.3 KB · Εμφανίσεις: 508

kvgreco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 256 μηνύματα.
Ο blinky2 ζήτησε τα επαναληπτικά θέματα Ιουλίου.
Αρχικά δεν το πρόσεξε ούτε ο κ. lostG και έδωσε link γιά τα μαθηματικά.Στη συνέχεια το είδε και ανέβασε τα σωστά θέματα αλλά χωρίς λύσεις.
Όποιος έχει την καλωσύνη ας λύσει τίποτα να το ανεβάσει.Τα θέματα του Ιουνίου σχεδόν όλοι κάπου θα τα βρούν και μάλιστα λυμένα.Με τα επαναληπτικά τι γίνεται?
Πώς θα τσεκάρω εγώ τις λύσεις μου αφού πουθενά δεν τα βρίσκουμε λυμένα.Καταλαβαίνω ότι είναι κουραστικό να λύσετε τόσα πολλά θέματα και να τα ανεβάσετε αλλά ο blinky2 ζήτησε συγκεκριμένα.
blinky2 μ' ακούς?Βρήκες τίποτα?
Πώς μού τη δίνουν τα άτομα πού κάνουν εγγραφή στο φόρουμ, μόνο και μόνο γιά να ζητήσουν κάτι(ποτέ να βοηθήσουν άλλους μόνο τη πάρτη τους) και μετά να εξαφανιστούν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimosgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δήμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Παράκληση προς όλους τους Φυσικούς του φόρουμ:)
Από λίγο ο καθενας.
Έχεις δίκιο LOSTG!
Θα αρχίσω να ανεβάζω από σήμερα όσες λύσεις έχω απο επαναληπτικά. Δυστυχώς -προς στιγμήν- αφορούν μόνο 3α και 4α θέματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimosgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δήμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Προς στιγμήν αυτά έχω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • epanalhptika.rar
    808.7 KB · Εμφανίσεις: 700

lostG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Δεν έχω έτοιμες λύσεις και πρέπει να κάτσω να δουλέψω.Έπιασα να κάνω το θέμα 4 τού 2005(το δίνει παραπάνω ο dimosgr), το οποίο μού αρέσει, αλλά δυστυχώς λόγω μιάς βαρβάτης ίωσης με έντονο βήχα και γενικής κακουχίας, σταμάτησα στη μέση γιά να ξαπλώσω λίγο.Θα προσπαθήσω να βοηθήσω κι εγώ όταν θια μπορέσω και αν βέβαια μείνει κάτι αναπάντητο.
Θέλω όμως να δώσει ..σημεία ζωής ο blinky2.Μήπως θύμωσες γιά το μπέρδεμα που έγινε με τα θέματα?Ήταν αργά και μάλλον φταίω εγώ.
Sorry.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos66

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 379 μηνύματα.
  • Παρ' όλο που δεν είναι ο τομέας μου, μπορώ να σας δώσω αυτά.
Επαναληπτικές 2008
https://www.kelafas.gr/Panellinies08/epanaliptikes/fys_kat_epan_08_a.pdf

Όποτε μπορέσω και του 2007
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.

vimaproto

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο vimaproto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 889 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kvgreco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 256 μηνύματα.
Νομίζω ότι πρέπει να το ξεκαθαρίσουμε.
Άλλο επαναληπτικά θέματα (γιά επανάληψη δηλαδή προετοιμασία) όπως τα ονομάζει τα θέματά του η ΟΕΦΕ και άλλο επαναληπτικά θέματα (γιά όσους δεν έδωσαν την κανονικη περίοδο του Μαΐου πανελλήνιες λόγω κάποιου προβλήματος).Δυστυχώς την ίδια έκφραση χρησιμοποιούν όλα τα sites τα σχετικά με θέματα εξετάσεων.Μπλέξαμε τις λέξεις.
Ο blinky2 που ξεκίνησε το θέμα προφανώς αναφέρεται στη περίπτωση των πανελληνίων του Ιουλίου.
Θεωρώ άστοχο το χαρακτηρισμό της ΟΕΦΕ και πρέπει να αφαιρέσει τη λέξη επαναληπτικά.Ας βάλει μιά λέξη π.χ "προετοιμασίας".Ή "επανάληψης της ύλης"
Προσέξτε τη διαφορά.
-Εξετάσεις επανάληψης.
-Επαναληπτικές εξετάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
καλα αυτοί κρατάνε και τα θεματα λες και ειναι απορρητα χαρτια του fbi....τι να πει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TANGO

Νεοφερμένος

Ο TANGO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μήπως υπάρχουν οι λύσεις των επαναληπτικών στη φυσική του 2004;
Επείγον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexinho

Νεοφερμένος

Ο ΑΛΕΞΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
κι εγώ τα έψαχνα ευχαριστώ
καλή μας επιτυχία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxvasilakosxx

Νεοφερμένος

Ο xxvasilakosxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ψαχνω λυση για τα θεματα επαναληπτικων των μαθηματικων γενικης του 2006, συγκεκριμενα το 4ο θεμα..
οποιος μπορει ασ με βοηθησεις
Ευχαριστω εκ των προτερων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top