ΗΜΜΥ ΔΠΘ (Ξάνθη)

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ναι μπορείς να κανεις. Είναι νομίζω 9-13 αλλά μπορείς να πάρεις και τηλέφωνο να ρώτησε λεπτομέρειες :)
οκ man thanx:clapup::clapup:

παιδια γινεται να κανουμε εγγραφη αν εχουν καταληψη?

ο φιλος koaxis7 (Γιάννης) λεει ναι(κοιτα το απο πανω QUOTE;)

ρε παιδια επειδη τωρα ετοιμαζω το laptop να του βαλω και το mathlabs ή δεν θα χρειαστεί;;;το λεω απο τωρα ωστε να το κατεβασω απο το σπιτι που εχω internet διοτι στην Ξανθη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χωρις να ειμαι σιγουρος ειναι matlab οχι mathlab. Και νομιζω σε πολυτεχνικες σχολες ειναι ψιλοαπαραιτητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
χωρις να ειμαι σιγουρος ειναι matlab οχι mathlab. Και νομιζω σε πολυτεχνικες σχολες ειναι ψιλοαπαραιτητο.
ναι οκ ας μην κολλησουμε στην ονομασια,συνεννοουμαστε;),οκ φιλε θα το κατεβασω να το εχω στο laptop για καλο και για κακο:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι οκ ας μην κολλησουμε στην ονομασια,συνεννοουμαστε;),οκ φιλε θα το κατεβασω να το εχω στο laptop για καλο και για κακο:):):)
Κατεβαστο κακο δεν νομιζω να προκαλεσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
ρε παιδια επειδη τωρα ετοιμαζω το laptop να του βαλω και το mathlabs ή δεν θα χρειαστεί;;;το λεω απο τωρα ωστε να το κατεβασω απο το σπιτι που εχω internet διοτι στην Ξανθη...
Γιατι, δε θα βαλεις intenret;:hmm:
Πως θα τα βγαζεις περα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Γιατι, δε θα βαλεις intenret;:hmm:
Πως θα τα βγαζεις περα;:P
θελω να βαλω και εχουν πειστει και οι γονεις μου οτι θα το χρειαστω και για την σχολη(δεν ειμαι και τοσο σιγουρος για αυτο αλλα τεσπα) ομως,θα παρει λιγο χρονο μεχρι να παμε πανω,να ρωτησουμε πιο ειναι το φτηνοτερο και πιο εχει την καλυτερη καλυψη κτλπ...Σκεφτομαι για κανα 8αρι,τεσπα,οσο φτηνοτερο τοσο καλυτερα.Εσυ θα βαλεις;;;και αν ναι ποια εταιρια;;;Τωρα για το πως θα τα βγαζω περα,ε οκ δεν θα λιωνουμε στο pc καθε μερα,εχω κατεβασει 2serial και εχω στο δισκο και γενικα για ταινιες κτλπ θα τις κατεβαζω οταν γυρναω για γιορτες στην ΑΘΗΝΑ....

Κατεβαστο κακο δεν νομιζω να προκαλεσεις.
οκ θα το κατεβασω απλα ρωτησα επειδη ειναι κριμα να κατεβασω ολοκληρο iso 4.39gb αδικως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
.Εσυ θα βαλεις;;;και αν ναι ποια εταιρια;;;
Ναι θα βαλω σιγουρα. Τωρα για εταιρια δεν ξερω ακομα. Μπορει να παρω και κανα πακετο ομιλιας και ιντερνετ για να μιλαω και με τους δικους μου (εκτος αν μιλαω με skype:P). Παντως ειχα ακουσει οτι η forthnet δεν ειναι τοσο διαδεδομενη εκει, ενω ειναι η cyta. Παντα υπαρχει και ο οτε βεβαια, αλλα πληρωνεις και το παγιο εκει...:hmm:
Θα δειξει...;)

ΥΓ: Το matlab που πιστευεις θα χρειαστει; Αν ειναι να το κατεβασω κι εγω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Μην αγχώνεστε από τώρα για αυτά θα σας πουν στη σχολή ό,τι χρειάζεστε για οδηγίες κλπ.
Matlab λογικά θα χρειαστείτε σε κάποιο μάθημα με υπολογιστικά μαθηματικά ή κάτι παρόμοιο. Αν είναι κατεβάστε το γιατί να το αγοράσετε δε σας παίρνει :P (κάνει 2-3 μισθούς νομίζω). Αλλά υπάρχουν και άλλες open source εναλλακτικές scilab, octave etc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ναι θα βαλω σιγουρα. Τωρα για εταιρια δεν ξερω ακομα. Μπορει να παρω και κανα πακετο ομιλιας και ιντερνετ για να μιλαω και με τους δικους μου (εκτος αν μιλαω με skype:P). Παντως ειχα ακουσει οτι η forthnet δεν ειναι τοσο διαδεδομενη εκει, ενω ειναι η cyta. Παντα υπαρχει και ο οτε βεβαια, αλλα πληρωνεις και το παγιο εκει...:hmm:
Θα δειξει...;)
πακετο ομιλιας μαλλον οχι μωρε εχω what's up και μιλαω χαλαρα με τους περισσοτερους αρα θα συμφωνησω με το skype(α ρε μανα μεγαλια να σε δω να ανοιγεις μονη σου το skype και τι στο κοσμο:P).Αυτο με την cyta που ειπες ειναι πολυ ενδιαφερον,αν το ψαξεις και γενικα εχεις τπτ καινουριες πληροφοριες πες μου με ενδιαφερει.Θα το ψαξω και εγω κυριως για αυτη την κυπριακη cyta που μονο ονομαστικά την ξερω....Τωρα οκ στην χειροτερη οπως ειπες βαζουμε ενα connχ και εχουμε το κεφαλι μας ήσυχο

ΥΓ: Το matlab που πιστευεις θα χρειαστει; Αν ειναι να το κατεβασω κι εγω:)
σου απαντησε ο αλλος απο κατω...Παντως σιγουρα θα χρειαστει δεν το συζητώ το ακουω ολη την ωρα;)

Μην αγχώνεστε από τώρα για αυτά θα σας πουν στη σχολή ό,τι χρειάζεστε για οδηγίες κλπ.
Matlab λογικά θα χρειαστείτε σε κάποιο μάθημα με υπολογιστικά μαθηματικά ή κάτι παρόμοιο. Αν είναι κατεβάστε το γιατί να το αγοράσετε δε σας παίρνει :P (κάνει 2-3 μισθούς νομίζω). Αλλά υπάρχουν και άλλες open source εναλλακτικές scilab, octave etc.
bold λογικο....Παντως εννοειται οτι δεν προκειται να το πληρωσουμε,οποιος εχει τετοιο προβλημα να μου στειλει ενα pm:whistle::whistle:Τωρα για τα εναλλακτικα open source δεν ξερω,ειναι καλα;;;τα εχει δοκιμασει κανεις;;;

ρε παιδια δινουμε πρωτο 6μηνο 11μαθηματα!!!???!!!! επισης επειδη φτιαχνω τα βιβλια που θα παρω πανω μαζι μου,σε οτι αφορα το μαθημα ''ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ'' θα χρειαστω χημεια;;;εγω δεν ξερω τπτ απο Χημεια θα μας τα μαθουν ολα εκει;;;;(εννοω προτείνει μονο ενα σύγγραμα ποσα να λεει ποια...)

να ανεβασω δλδ τα παντα(θετικοτεχνολογικα) απο 1η λυκειου;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Οχι και 11 ρε ηρεμησε :)
Δες στον οδηγο σπουδων (https://www.ee.duth.gr/files/u1/2010-2011/hmmy2010-11.pdf) σελιδα 24 ειναι 6 υποχρεωτικα και 1 υποχρεωτικο επιλογης.
Οσο για τη Θερμοδυναμικη δε νομιζω να χρειαστεις Χημεια. Ειναι λογικα σαν αυτα που καναμε στη β λυκειου (ελπιζω):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
ρε παιδια δινουμε πρωτο 6μηνο 11μαθηματα!!!???!!!! επισης επειδη φτιαχνω τα βιβλια που θα παρω πανω μαζι μου,σε οτι αφορα το μαθημα ''ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ'' θα χρειαστω χημεια;;;εγω δεν ξερω τπτ απο Χημεια θα μας τα μαθουν ολα εκει;;;;(εννοω προτείνει μονο ενα σύγγραμα ποσα να λεει ποια...)

να ανεβασω δλδ τα παντα(θετικοτεχνολογικα) απο 1η λυκειου;;;

Πολλά λες alehunter. Κόψε κάτι. Όχι και 11 αλλά όπως και να έχει καλώς ήρθες στον κόσμο του Πολυτεχνείου. Όχι ρε συ, τι χημεία η θερμοδυναμική. Η χημεία χρειάζεται για την χημική θεμροδυναμική, αντικείμενο που δεν θα το διδαχθείς στην εφαρμοσμένη θερμοδυναμική. Πάρε βιβλία με το καλό και ξεκίνα διάβασμα σιγά σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Πολλά λες alehunter. Κόψε κάτι. Όχι και 11 αλλά όπως και να έχει καλώς ήρθες στον κόσμο του Πολυτεχνείου. Όχι ρε συ, τι χημεία η θερμοδυναμική. Η χημεία χρειάζεται για την χημική θεμροδυναμική, αντικείμενο που δεν θα το διδαχθείς στην εφαρμοσμένη θερμοδυναμική. Πάρε βιβλία με το καλό και ξεκίνα διάβασμα σιγά σιγά.
αααααχχχχχ ρε civilara μπραβο με ανακουφισες,ειπα και εγω τι εγινε παλι;;;:clapup::clapup::clapup:
Οχι και 11 ρε ηρεμησε :)
Δες στον οδηγο σπουδων (https://www.ee.duth.gr/files/u1/2010-2011/hmmy2010-11.pdf) σελιδα 24 ειναι 6 υποχρεωτικα και 1 υποχρεωτικο επιλογης.
Οσο για τη Θερμοδυναμικη δε νομιζω να χρειαστεις Χημεια. Ειναι λογικα σαν αυτα που καναμε στη β λυκειου (ελπιζω):P
ναι ναι οκ problem solved γιατι ρε φιλε εβλεπα μια αναλυτικη περιγραφη και ειδα μεσα λεξεις οπως ενθαλπια και αναστατωθηκα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα , Δεν το εχω διαβασει ολο το τοπικ , δλδ και τις 10 σελιδες. Οποτε αν κατι απο αυτα που λεω εχει ξανα υποθει απλα συγμωμη.! Λοιπον Θα θελατε να κανονισουμε οσα παιδια υπαρχουν εδω μεσα και εχουμε περασει φετος ημμυ ΔΠΘ , να κανονισουμε μια συναντηση ωστε να δυκτιωθουμε ευκολοτερα? Το εχουμε δοκιμασει παλεοτερα και ηταν αρκετα καλο (Ερχομαι με 10% φετος Ξανθη ημμυ) . Θα ηθελα να δω τις αποψεις σας και ιδεες πανω σε αυτο και αν θελετε και μαζευτει κοσμος μπορουμε να δωσουμε ενα εμαιλ να στειλουν ολοι ονοματα και τηλεφωνα. και να γινει προωθηση μετα σε ολους. Οποτε θα κανονισουμε μια συναντηση για την πρωτη μερα τον μαθηματων για να γνωριστουμε ευκολα απο κοντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 276 μηνύματα.
https://www.studentsinxanthi.gr/
τσεκάρετε, αφορά τη φοιτητική ζωή στην Ξάνθη, αν και απ' ότι βλέπω δεν ενημερώνεται τακτικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekwar?

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Αγιά (Λάρισα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα , Δεν το εχω διαβασει ολο το τοπικ , δλδ και τις 10 σελιδες. Οποτε αν κατι απο αυτα που λεω εχει ξανα υποθει απλα συγμωμη.! Λοιπον Θα θελατε να κανονισουμε οσα παιδια υπαρχουν εδω μεσα και εχουμε περασει φετος ημμυ ΔΠΘ , να κανονισουμε μια συναντηση ωστε να δυκτιωθουμε ευκολοτερα? Το εχουμε δοκιμασει παλεοτερα και ηταν αρκετα καλο (Ερχομαι με 10% φετος Ξανθη ημμυ) . Θα ηθελα να δω τις αποψεις σας και ιδεες πανω σε αυτο και αν θελετε και μαζευτει κοσμος μπορουμε να δωσουμε ενα εμαιλ να στειλουν ολοι ονοματα και τηλεφωνα. και να γινει προωθηση μετα σε ολους. Οποτε θα κανονισουμε μια συναντηση για την πρωτη μερα τον μαθηματων για να γνωριστουμε ευκολα απο κοντα..
ναι να πουμε κ τους αλλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 276 μηνύματα.
μεσα εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα , Δεν το εχω διαβασει ολο το τοπικ , δλδ και τις 10 σελιδες. Οποτε αν κατι απο αυτα που λεω εχει ξανα υποθει απλα συγμωμη.! Λοιπον Θα θελατε να κανονισουμε οσα παιδια υπαρχουν εδω μεσα και εχουμε περασει φετος ημμυ ΔΠΘ , να κανονισουμε μια συναντηση ωστε να δυκτιωθουμε ευκολοτερα? Το εχουμε δοκιμασει παλεοτερα και ηταν αρκετα καλο (Ερχομαι με 10% φετος Ξανθη ημμυ) . Θα ηθελα να δω τις αποψεις σας και ιδεες πανω σε αυτο και αν θελετε και μαζευτει κοσμος μπορουμε να δωσουμε ενα εμαιλ να στειλουν ολοι ονοματα και τηλεφωνα. και να γινει προωθηση μετα σε ολους. Οποτε θα κανονισουμε μια συναντηση για την πρωτη μερα τον μαθηματων για να γνωριστουμε ευκολα απο κοντα..
καλη ιδεα τι να σου πω nice φαινεται;)

https://www.studentsinxanthi.gr/
τσεκάρετε, αφορά τη φοιτητική ζωή στην Ξάνθη, αν και απ' ότι βλέπω δεν ενημερώνεται τακτικά!
μμμμμμμμ καλο φαινεται,ενδιαφερον;)
ναι να πουμε κ τους αλλους...
και εγω μαλλον μεσα ειμαι αν και ακομα δεν εχω ανεβει Ξανθη αλλα why not???θα δουμε i guess:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Κι εγω μεσα παιδια:D
Ποτε λετε ας πουμε την προηγουμενη πριν αρχισουν τα μαθηματα;:hmm:
Οργανωσε το ioannk8;)




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekwar?

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Αγιά (Λάρισα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ξερουμε ποτε αρχιζουν τα μαθηματα ?
Για να κανονισουμε καποιες μερες πριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εγώ ή ηλεκτρονικό τομέα ή Λογισμικού και Ανάπτυξης Εφαρμογών . Αν και με τα μυαλά που κουβαλάω τώρα , κλείνω προς το δεύτερο . Θα δούμε Β-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top