Διαγραφή από μία σχολή κι εγγραφή σε άλλη

cyanna

Νεοφερμένος

Η cyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
thanks koum,μακαρι να ειναι τοσο απλο!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Εγω θελω να διαγραφω απο το τμημα Πολιτικης Επιστημης στο Πανεπιστημιο Αθηνων. Ξερει κανεις αν ειναι πιο ευκολο να παω η ιδια ή να το κανω μεσω ΚΕΠ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Εγω θελω να διαγραφω απο το τμημα Πολιτικης Επιστημης στο Πανεπιστημιο Αθηνων. Ξερει κανεις αν ειναι πιο ευκολο να παω η ιδια ή να το κανω μεσω ΚΕΠ???

Το καλύτερο θα ήταν να ρωτήσεις τη γραμματεία της σχολής σου κάνοντας ένα τηλεφώνημα. Αλλά, νομίζω πως είναι προτιμότερο να πας αυτοπροσώπως. Δεν θα κάτσεις πάνω από 5 λεπτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εγω θα τν κανω μεσω κεπ γτ μενω πλ μακρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Μετα απο 1 χρονο αναγεννω το θεμα γιατι εχω μια απορια σχετικα με το θεμα!!!
Εγω ειμαι γραμμενος στο Τει χαλκιδας, και φετος περασα στο Τει Αθήνας.

πριν παω να διαγραφώ απο τη Χαλκιδα θα πρέπει να παω να παρω καποιο χαρτί απο το τει αθηνας, ή κατευθειαν στη χαλκιδα για διαγραφη??

σας παρακαλω εαν ξερετε κατι επ'αυτου να απαντησετε γιατι οι καιροι πλησιαζουν κι εχω αρχησει να αγχωνομαι!!

Ευχαριστωωωω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κατευθείαν Χαλκίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Κατευθείαν Χαλκίδα.

Σ'ευχαριστω πλ για τη γρηγορη απαντηση!!:)
Κι εγω αυτο ηξερα, αλλα δεν ξερεις καμια φορα, μερικες σχολες εχουν τις ιδιαιτεροτητες τους!! (μιλαω για το τει αθηνας, ισως ηθελε να περασεις απο κει καμια βολτα πρωτα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Nα τους χαιρετίσεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
χαχχαχαχααχαχα!!! οχι οχι..:P
για κανα χαρτι


P.S. στο πρωτο μου ποστ λιγο πιο πανω ηθελα να γραψω "χαρτί" και εγραψα "χαρτη"
απλως το αναφερω επειδη δεν μπορω πλεον να επεμβω εκει να το διορθωσω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ωραια μου ηρθε το χαρτι διαγραφης!!!παει και αυτο!!!!!!!!!!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ωραια μου ηρθε το χαρτι διαγραφης!!!παει και αυτο!!!!!!!!!!!!:):)

το χαρτι της διαγραφης το παιρνεις εκεινη την στιγμη η σου το στελνουν αργοτερα?επισης,υπαρχει προθεσμια για να διαγραφεις απο καποια σχολη,η μπορεις να πας οποτε θελεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εγω επειδη μενω καλαματα και η σχολη μ ηταν στην κομοτηνη εξουσιοδοτησα μια γνωστη μου να μου κανει τη διαγραφη και μου τα εστειλε μεσω κουριερ.:)επιχειρησα με το κεπ αλλα η γραμματεια δεν τ σηκωνε κ δεν ηθελα να το ρισκαρω να χασω προθεσμιες.(στη δικη μου ειχα προθεσμια μεχρι τις 10/09/10).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.sn0b

Νεοφερμένος

Η. sn0b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Γεια σας.Λοιπόν,πέρισι είχα περάσει σε κάποια σχολή την οποία αποφάσισα να μην παρακολουθήσω και έκανα απλά την εγγραφή μου.Φέτος έδωσα ξανά πανελλήνιες και πέρασα στη σχολή που επιθυμούσα.Η ερώτησή μου είναι : Για να κάνω την εγγραφή στο νέα μου σχολή είναι απαραίτητο να πάω στη γραμματεία της προηγούμενης σχολής και να διαγραφώ? Ή μήπως γίνεται η διαγραφή αυτόματα?(πράγμα που δε νομίζω).Τέλος,θα μπορούσα να εξουσιοδοτήσω κάποιο άλλο άτομο για να κάνει τη διαγραφή?Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεια σας.Λοιπόν,πέρισι είχα περάσει σε κάποια σχολή την οποία αποφάσισα να μην παρακολουθήσω και έκανα απλά την εγγραφή μου.Φέτος έδωσα ξανά πανελλήνιες και πέρασα στη σχολή που επιθυμούσα.Η ερώτησή μου είναι : Για να κάνω την εγγραφή στο νέα μου σχολή είναι απαραίτητο να πάω στη γραμματεία της προηγούμενης σχολής και να διαγραφώ? Ή μήπως γίνεται η διαγραφή αυτόματα?(πράγμα που δε νομίζω).Τέλος,θα μπορούσα να εξουσιοδοτήσω κάποιο άλλο άτομο για να κάνει τη διαγραφή?Ευχαριστώ
Με μια αίτηση στη γραμματεία της σχολής σου ή σε ΚΕΠ. Να έχεις την αστυνομική σου ταυτότητα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εγω επειδη μενω καλαματα και η σχολη μ ηταν στην κομοτηνη εξουσιοδοτησα μια γνωστη μου να μου κανει τη διαγραφη και μου τα εστειλε μεσω κουριερ.:)επιχειρησα με το κεπ αλλα η γραμματεια δεν τ σηκωνε κ δεν ηθελα να το ρισκαρω να χασω προθεσμιες.(στη δικη μου ειχα προθεσμια μεχρι τις 10/09/10).

μην μου λες τετοια...αφου ειχες προθεσμια αρα εχουν και οι αλλες σχολες..εγς ειχα σκοπο να το κανω την ιδια ημερα που θα εκανα και την εγγραφη..λες να μην μπορω πλεον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
δεν ξερω βρε συ σοφακι και εγω ειχα πανικοβληθει...να φανταστεις την εκανα δυο μερες πριν τη ληξη της προθεσμιας και απο πανω ειχαν χαλασει και οι υπολογιστες για 4 μερες...ειχα φρικαρει κανονικα αλλα ευτυχως ολα πηγαν κατ ευχην,
Ελπιζω να μην αντιμετωπισεις και εσυ κανενα προβλημα!καλη σταδιοδρομια σ ευχομαι!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
δεν ξερω βρε συ σοφακι και εγω ειχα πανικοβληθει...να φανταστεις την εκανα δυο μερες πριν τη ληξη της προθεσμιας και απο πανω ειχαν χαλασει και οι υπολογιστες για 4 μερες...ειχα φρικαρει κανονικα αλλα ευτυχως ολα πηγαν κατ ευχην,
Ελπιζω να μην αντιμετωπισεις και εσυ κανενα προβλημα!καλη σταδιοδρομια σ ευχομαι!!!:)
ενταξει πηρα σημερα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι μπορω να παω οποτε θελω για την διαγραφη!ευτυχως!Σ'ευχαριστω πολυ για την βοηθεια...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

necti

Νεοφερμένος

Η necti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Είχα περάσει στη Καλαμάτα (έκανα κανονική εγγραφή στα 2 πρώτα 6μηνα) και έκανα τη βλακεία κ ξαναυπέβαλα μηχανογραφικό με το 10% έχοντας βάλει πρώτη επιλογή τη Λαμία. Τώρα έχω πολύ μεγάλη πιθανότητα να περάσω εκεί. Όμως άλλαξα γνώμη κ θέλω τελικά να πάω Καλαμάτα.... Αν όντως περάσω Λαμία θα διαγραφώ αυτόματα από την Καλαμάτα??????????? Ή έχω τη δυνατότητα να πάω Καλαμάτα ανεξαρτήτως του πού πέρασα κ του αν πέρασα....????????? Σος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Είχα περάσει στη Καλαμάτα (έκανα κανονική εγγραφή στα 2 πρώτα 6μηνα) και έκανα τη βλακεία κ ξαναυπέβαλα μηχανογραφικό με το 10% έχοντας βάλει πρώτη επιλογή τη Λαμία. Τώρα έχω πολύ μεγάλη πιθανότητα να περάσω εκεί. Όμως άλλαξα γνώμη κ θέλω τελικά να πάω Καλαμάτα.... Αν όντως περάσω Λαμία θα διαγραφώ αυτόματα από την Καλαμάτα??????????? Ή έχω τη δυνατότητα να πάω Καλαμάτα ανεξαρτήτως του πού πέρασα κ του αν πέρασα....????????? σος

Μην ανησυχείς,για να διαγραφείς πρέπει να το ζητήσεις εσύ η ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

necti

Νεοφερμένος

Η necti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Άρα δλδ είτε περάσω Λαμία είτε όχι μπορώ να πάω κανονικά στη Καλαμάτα.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top