Διαγραφή από μία σχολή κι εγγραφή σε άλλη

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Πρεπει να πας στη σχολη,δεν γινετε τηλεφωνικα???? Τι να πω,ευχαριστω πολυ παντως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Οχι, πρέπει να πας αυτοπροσώπως και με τη ταυτότητά σου για να κάνεις τη διαγραφή.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
διαγραφη μεσω κεπ δν ισχυει τελικα??:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
διαγραφη μεσω κεπ δν ισχυει τελικα??:(
Δε ξέρω, δε το έχω ψάξει! Μπορεί.....αλλά δε νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
γινεται διαγραφη μεσω κ.ε.π!! σημερα πηρα τηλεφωνο στ σχολη μου και ρωτησα! απλα θελουν τα χαρτια να τους τα στειλεις η μεσω courier η μεσω ταχυδρομειου και οχι με fax ( θελουν τα πρωτοτυπα):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
γινεται διαγραφη μεσω κ.ε.π!! σημερα πηρα τηλεφωνο στ σχολη μου και ρωτησα! απλα θελουν τα χαρτια να τους τα στειλεις η μεσω courier η μεσω ταχυδρομειου και οχι με fax ( θελουν τα πρωτοτυπα):)

ναι αλλά αν πάω αυτοπροσώπως το πιστοποιητικό διαγραφής το παίρνω αμέσως? μήπως γνωρίζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ναι αλλά αν πάω αυτοπροσώπως το πιστοποιητικό διαγραφής το παίρνω αμέσως? μήπως γνωρίζεις?

δν γνωριζω.:(..γτ σε πειραζει αν καθυστερησει λιγο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
δν γνωριζω.:(..γτ σε πειραζει αν καθυστερησει λιγο?

οχι απλα επειδή θα παω ρέθυμνο, όπου είναι και η σχολή μου, σκεφτόμουν να το πάρω τότε. Αν έχω κάνει αίτηση διαγραφής αλλά δεν έχω παραλάβει ακόμη το πιστοποιητικό μπορώ να γραφτώ στη νέα σχολή που πέρασα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
οχι απλα επειδή θα παω ρέθυμνο, όπου είναι και η σχολή μου, σκεφτόμουν να το πάρω τότε. Αν έχω κάνει αίτηση διαγραφής αλλά δεν έχω παραλάβει ακόμη το πιστοποιητικό μπορώ να γραφτώ στη νέα σχολή που πέρασα?

γτ δεν παιρνεις ενα τηλ στην γραμματεια να ρωτησεις να εισαι και σιγουρος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
γτ δεν παιρνεις ενα τηλ στην γραμματεια να ρωτησεις να εισαι και σιγουρος:)

γιατί μαλλον είναι κλειστή ακόμη.. κάθε μέρα τηλεφωνώ αλλα τίποτα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
διαγραφη απο την προηγουμενη σχολη
τι διαδικασια χρειαζεται για να διαγρφαφω απο τη προηγουμενη σχολη ωστε να γραφω στην επομενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
νομιζω μια αιτηση πρεπει να κανεις στη γραμματεια.

καλυτερα να τους παρεις και να ρωτησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
δεν θα βγαλω ακρη μεσο τηλεφωνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
κανε μια προσπαθεια, αν και οντως ειναι οτι ναναι η γραμματεια σε αρκετες σχολες...στην αναγκη περνα μια βολτα απο κει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
οχι απλα επειδή θα παω ρέθυμνο, όπου είναι και η σχολή μου, σκεφτόμουν να το πάρω τότε. Αν έχω κάνει αίτηση διαγραφής αλλά δεν έχω παραλάβει ακόμη το πιστοποιητικό μπορώ να γραφτώ στη νέα σχολή που πέρασα?
:bye: γεια σου...
Μαζι με τα χαρτια που κανουμε για την εγγραφη μας σε μια σχολη συμπληρωνουμε και μια σελιδα που πρεπει να γραφει "δεν ειμαι γραμενος σε καποια αλλη σχολη της τροτοβαθμιας εκπαιδευσης "
Αυτο εγω περυση πριν παω να κανω την εγγραφη το εγραψα (αν θυμαμαι καλα) σε ενα απλο χαρτι και πολυ απλα στο κεπ μου το επικυρωσαν...
Αυτο το χαρτι το ειχα παρει απο το κεπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleniT

Νεοφερμένος

Η eleniT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πρεπει να διαγραφουμε και απο την παλια σχολη? Εγω νομιζα απλα οτι δν ανανεωνεις την εγγραφη σου...:!::wow::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Πρεπει να διαγραφουμε και απο την παλια σχολη? Εγω νομιζα απλα οτι δν ανανεωνεις την εγγραφη σου...:!::wow::hmm:


ανανεωνεις την εγγραφη?? τι ειναι αυτο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ανανεωνεις την εγγραφη?? τι ειναι αυτο?:hmm:
Ναι, μετά το πέρας κάθε εξαμήνου πρέπει να ανανεώσεις την εγγραφή σου και να δηλώσεις τα μαθήματα που θέλεις να παρακολουθήσεις, δλδ στην ουσία επαναλαμβάνεις τη διαδικασία της εγγραφής για κάθε εξάμηνο. Αν δεν ανανεώσεις για 2 συνεχόμενα εξάμηνα ή για 3 μη συνεχόμενα τότε διαγράφεσαι αυτομάτως από τη σχολή!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Αυτο με την αυτοματη διαγραφη απο τη σχολη ειναι δλδ το ιδιο με το αν πηγαινες αυτοπροσωπος στη σχολη και ζηταγες να διαγραφτεις απο αυτην?Ρωταω γτ ειχα περασει πατρα περσυ αλλα δ μ ρεσε η σχολη και φετος θα ξαναδωσω και εχω να παω στη σχολη καμποσο καιρο..του χρονου αν πχ περασω σε καποια σχολη θα εχω διαγραφτει απο την προηγουμενη αφου θα εχει προηγηθει ενας ολοκληρος χρονος αρα θα με εχουν διαγραψει αυτονματα?και θα μπορω να γραφτω στη καινουργια σχολη χωρις κανενα προβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
η ξαδερφη μου που εδωσε 2η φορα και περασε αλλου,θα τις στειλουν αιτηση διαγραφης χωρις να παρευρεθει στη σχολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top