Ποιος ήταν ο βαθμός σας; (τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα, τεστ)

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
έχετε πάρει η έστω σας έχουν πει / δείξει τους βαθμούς σας στο Β'Τετράμηνο;

Εμάς μας τους έδειξε ο διευθυντής σήμερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εμεις τους πηραμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
με έριξε κι άλλο ο μαθηματικός μας... 10 στην Άλγεβρα από 12 και 09 στη Γεωμετρία από 11 :P :P :P ! σε όλα τα άλλα 17-20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω και στα δυο τετραμηνα εχω πληρες 20 και ειμαι ο νεος σημαιοφορος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
εγω και στα δυο τετραμηνα εχω πληρες 20 και ειμαι ο νεος σημαιοφορος
Mε κανεις περηφανο:'(
Εγω στο δευτερο εβγαλα 19,5 αλλα ετσι οπως παω στις εξετασεις το βλεπω να γινεται 18,5.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mε κανεις περηφανο:'(
Εγω στο δευτερο εβγαλα 19,5 αλλα ετσι οπως παω στις εξετασεις το βλεπω να γινεται 18,5:P.

Κι εμένα ένα τέτοιο με βλέπω να παθαίνω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
καλα κοροιδευε εσυ βοιδομοσχαρογουρουνο...οταν θα σηκωνω το λαβαρο τοτε θα ειστε περηφανοι ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
μπραβο σας παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
μπραβο συανδελφισσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
εμάς μας τους έδωσαν την τελευταία ημέρα με το πρόγραμμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Κανείς που να συμπορεύεται με τη δική μου μοίρα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Θρησκευτικα : 18
Αρχαια Ελληνικη γλωσσα και Γραμματεια : 20
Νεοελληνικη λογοτεχνια : 17
Νεοελληνικη γλωσσα : 17
Ιστορια : 19
Αλγεβρα : 19
Γεωμετρια : 19
Φυσικη : 19
Χημεια : 19
Βιολογια : 19
Εισαγωγη στο δικαιο και τους πολιτικους θεσμους : 16
Φυσικη αγωγη : 20
Αγγλικα : 20


Μαθηματικα : 19
Φυσικη : 18
Τεχνολογια επικοινωνιων : 19

Στοιχεια Αστρονομιας και Διαστημικης : 20


Μη βαλετε κανενα παραπανω 20αρι βλαμμενοι, εκει στο 19 να με κολλησετε.
18,6 μεσος ορος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Καλά Ράνια, σχεδόν ίδιους βαθμούς έχουμε!κ το μέσο όρο ίδιο!



(μ΄αρέσει που στο Δίκαιο έγραψες όλο το όνομά του!Μεγάλη του η χάρη!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
και εμάς μαζί με το πρόγραμμα μας τους έδωσαν.

Θρησκευτικα, Αλγεβρα, Γεωμετρια, Χημεια Γεν., Βιολογια, Δικαιο, Φυσικη αγωγη, Φυσικη Κατ. : 20
Νεοελληνικη λογοτεχνια, Αρχαια Ελληνικη γλωσσα και Γραμματεια, Νεοελληνικη γλωσσα, Φυσικη Γεν., Αγγλικα, Μαθηματικα Κατ., Χημεια Κατ. : 19
Ιστορια:17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Silent Walker δικαιο δεν εχω γραψει πανω απο 15(με ανοιχτα βιβλια και σκονακια)γιατι εχουμε τερμα γκαου καθηγητη.
Κωλομαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Θρησκευτικα : 17
Αρχαια Ελληνικη γλωσσα και Γραμματεια : 20
Νεοελληνικη λογοτεχνια : 19
Νεοελληνικη γλωσσα : 18
Ιστορια : 18
Αλγεβρα : 10
Γεωμετρια : 09
Φυσικη : 18
Χημεια : 18
Βιολογια : 16
Δίκαιο : 17
Αγγλικα : 20

Αρχαία : 18
Φιλοσοφία : 18
Λατινικά : 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Θρησκευτικά--19
Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-Γραμματεία --16
Λογοτεχνία --19
Γλώσσα--18
Ιστορία --14 (από 18 ο μακάκας! λέει δεν του πήγα την ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΗ εργασία)
Άλγεβρα --16
Γεωμετρία --16
Φυσική --18
Χημεία --18
Βιολογία --17
Δίκαιο --20
Αγγλικά --20

Αρχαία Ελληνικά κείμενα --16
Φιλοσοφία --20
Λατινικά--16

Περιβάλλον --20

Γενικός Μέσος Όρος 17.6

Μια χαρά δηλαδή:D

(οι μόνοι λογικοί βαθμοί εδώ πέρα:who:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minoraki

Νεοφερμένος

Η minoraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Θρησκευτικά 20
Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-Γραμματεία 20
Λογοτεχνία 20
Γλώσσα 20
Ιστορία 20
Άλγεβρα 14
Γεωμετρία 20
Φυσική 13
Χημεία 19
Βιολογία 20
Δίκαιο 20
Αγγλικά 20

Αρχαία Ελληνικά κείμενα 19
Φιλοσοφία 20
Λατινικά 20

Γερμανικά 20

Μ.Ο... Βαριέμαι να τον βγάλω... Η φιλόλογος μου είπε ότι είναι πάνω από 19 οπότε δε με νοιάζει και ακριβώς τί είναι....

johngreek_mad..... Ήρθα συμπαραστάτρια στη μάχη εναντίον της απεχθούς φυσικής, άλγεβρας κ.λπ!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just_rock

Νεοφερμένος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
εγω 17,5 εβγαλα...αλλα τους βαθμους δεν τουσ θυμαμαι...αλλα αυτοσ ο μαθηματικοσ με εδικησε...16 μου εβαλε στα μαθηματικα κατευθυνσης και πηγα και εγω και του εγραψα ενα 19 ετσι για να δει με ποια εχει να κανει ο βλακας...κ ηταν κ ο αγαπημενος μου καθηγητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Θα τους έγραφα να τους δείτε αλλά κάπου έχει χωθεί και δεν ξέρω που είναι..:hmm:
Πάντως ανέβηκα σε όλα.. Στην κατεύθυνση το χαμηλότερο ήταν 17 στη Φυσική..-.-, από τα άλλα δύο. Και στα γενικής ανέβηκα..ειδικά Ιστορία που δεν το περίμενα..:s:giveup: Κατά τα άλλα όλα οκ.. για φέτος τουλάχιστον..Το παλούκι είναι του χρόνου..--
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top