Γενικό - Ποιο μάθημα της Β' Γυμνασίου θεωρείτε πιο δύσκολο;

Μαγδασέντη

Νεοφερμένος

Η Μαγδασεντη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ιστορια και Βιολογια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Για εμενα το χειροτερο ειναι μαλλον τα αρχαια και τα νεα τα φιλολογικα γενικοτερα (τα μονα δεκαεννιαρια μου)

Οχι πως ειναι ιδιαιτερα δυσκολα αλλα μια βλακεια να κανεις στο διαγωνισμα...
Στα νεα εχουμε ενα καθηγητη που δεν μας τα εξηγει καθολου καλα. Βαζει ενα σωρο λεπτομερεις κλπ. Αλλα ενταξει εγω τον ψιλοκαταλαβαινω, οι αλλοι???????

Επισης θεωρω τελειως ασκοπη την τεχνολογια.( α ναι και τεχνολογια 19 πηρα αλλα με εσωσε η πληροφορικη)

Ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημά σου με τα 19?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwrgosnafplio

Νεοφερμένος

Ο giwrgosnafplio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τα αρχαία. Μου χαλάει και το μέσο όρο :'(
το κερατό τους 14 μου έβαλε !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ma8hmatikos21

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ιστορία
άσε που είναι και άχρηστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini!

Νεοφερμένος

Η ισμηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
την ιστορία ουσιαστικά, γιατί για έμενα είναι η πιο βαρετή(και η πιο μπερδεμένη)αυτή με το Βυζάντιο που κάνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
άσε που είναι και άχρηστη


Καθόλου άχρηστη, βλέπω κάποιους φανατισμούς υπέρ και κατά μαθημάτων εδώ πού μόνο λογική δεν έχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.

Dimitra S.

Νεοφερμένος

Η Dimitra S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Η ιστορία , τα μαθηματικά και η φυσική !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
δεν έχω κάποια ιδιέτερη δυσκολία με κάποιο μάθημα εκτός από την οικιακή.με δυσκολία τη μαθαίνω ....
και το βιβλίο δεν είναι και το καλύτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwstac

Νεοφερμένος

Ο Kwstac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
:clapup::whistle:Για μενα το πιο δυσκολο ειναι τα αρχαια.. Και εκτος απο αυτο τα συχαινομαι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αρχαια και παλι αρχαια δεν τα αντεχω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αρχαια και παλι αρχαια δεν τα αντεχω!!!


Θα συμφωνήσω μαζί σου!!! Να φανταστείς κάθε φορά που έχουμε Αρχαία στο διάλειμμα πίνω Depon:mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω μαζί σου!!! Να φανταστείς κάθε φορά που έχουμε Αρχαία στο διάλειμμα πίνω Depon:mad::mad::mad::mad::mad:

Οταν αποκτησεις σοβαρό πρόβλημα,και δεις πως το φάρμακο δεν κανει τίποτα ούτε ως αναλγητικό,ούτε ως αντιπυρετικό,μην απορήσεις.Τα φάρμακα δεν είναι πανάκεια,πρεπει να ξέρουμε που,πότε ,και γιατι τα χρησιμοποιούμε.Διαφορετικά ο οργανισμός μας μαθαίνει να εξαρτάται από αυτά,και guess what,αχριστευονται οι δικες σου αμυνες γιατι ο τελευταιος συνηθίζει να περιμένει αυτά.Οσο για τα μικρόβια,απλά αναπτύσουν ανθεκτικότητα.Οσο για την τακτική με 37,5 να κατεβάζουμε τρια κιλά Depon,η φυση δεν ειναι ανόητη,ανεβάζει τη θερμοκρασια σου επειδή έτσι αδρανοποιούνται τα ενζυμα,χωρις τα οποια ο ιος που ειναι μεσα σου ειναι ανικανος να αναπαραχθει.Με το να κατεβαζει καποιος τη θερμοκρασια κατευθειαν μεγαλη χαρη του κανει,ο ιος παρτυ κανει,αν μπορουσε να μιλησει θα σου ελεγε ευχαριστω.Ο πυρετος ειναι σύμμαχος,κι οχι προβλημα.Τα φαρμακα υπαρχουν για καταστασεις που τα πραγματα ξεφευγουν,και χρειαζεται καποια ρυθμιση.Σταματείστε να τα χρησιμοποιειται με το παραμικρο,αχρηστευετε τους οργανισμους σας,και ενισχυετε τα μικροβια κι αυτο επηρεαζει τους παντες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ρε συ Γιάννη μεταφορικά θα το είπε, με την υπερβολή ήθελε να δείξει την απέχθειά του, δε νομίζω πως σοβαρολογούσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Σαφώς και δε σοβαρολογούσα! Δεν είμαι δα και τόσο βλάκας να παίρνω το ένα χάπι μετά το αλλό.. Πάντως πολύ χρήσιμη η απάντησή σου! Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirela

Νεοφερμένος

Η spirela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
:wacko:Τα μαθηματικα lol:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Για εμένα, το πιο δύσκολο μάθημα, είναι η ιστορία. Ποτέ δε μου άρεσε:/: Αν και τώρα κάνω προσπάθειες για να βελτιώσω την απόδοσή μου σε αυτό το μάθημα, συνεπώς και το βαθμό μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
λοιπον φυσικη χημεια μαθηματικα τα βρισκω μια χαρα, τα λατρευω.. :D
τα αρχαια τα οποια γενικως μου την σπανε φετος εχω αρχισει να τα βλεπω με αλλα ματι, οχι οτι μου αρεσουν κιολας αλλα οσο τα βρισκω πιο οκ
εε τα αλλα φιλολογικα σιγα τα αυγα παιχνιδακι ειναι ολα...
γεωγραφια, δεν μπορω πραγματικα να καταλαβω γιατι την θεωρουν ολοι βαρετη... εμενα μου αρεσει παντως... :P
καλα τωρα τα υπολοιπα δεν λενε τπτ σιγα...

αυτα!
βεβαια θα δειξει! αρχη ειναι ακομη!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια Σταμπουλη

Νεοφερμένος

Η Μαρια Σταμπουλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
κατα τη γνωμη μου ειναι η φυσικη!!!!!!!γενικα ολα τα θετικα μαθιματα δεν μου αρεσουν μονο τα θεωριτικα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christmas Soul

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χμμμμμμ..Η Ιλιάδα έχει δυσκολέψει αρκετά σε σχέση με την Οδύσσεια!Το πιο δύσκολο πιστεύω είναι η Ιλιάδα,λίγο Αρχαία και τα Μαθηματικά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top