Γενικό - Ποιο μάθημα της Β' Γυμνασίου θεωρείτε πιο δύσκολο;

!@%^&*(

Νεοφερμένος

Η !@%^&*( αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ποιο θεωρειτε το δυσκολοτερο μαθημα της β΄γυμνασιου;Εγω θεωρω την Ιστορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristea5

Νεοφερμένος

Η aristea5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
για εμενα το πιο δυσολο ειναι η ιστοορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bo0r3kaki_

Νεοφερμένος

Η Marina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Για ' μενα το πιο δύσκολο είναι η φυσική ...
Έχουμε έναν καθηγητή που δεν μας τα εξηγεί καθόλου
καλά και κατηγορεί εμάς οτι και καλά δεν παρακολουθούμε
γι ' αυτό δηλαδή δεν έχει καταλάβει κανένα
τμήμα που τον έχει στην φυσική και γεωγραφία
τίποτα; Κανένας δεν παρακολουθεί; μην τρελαθούμε τώρα!

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary angel

Νεοφερμένος

Η mary angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
φετοσ εγω πετυχα μια πολυ καλη κυρια ιστοριασ στο σχολειο. μασ κανει σχεδιαγραμματα και ετσι δν πρεπει να διαβαζουμε πολυ!κατα την γνωμη μου δυσκολο τ μαθημα τ κανε ο κθηγητης αν δν εχει μεταδοτικοτητα και αν εμεισ δν προσεχουμε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!@%^&*(

Νεοφερμένος

Η !@%^&*( αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εμας η καθηγητρια της ιστοριας εινα μια 70αρα και δεν τα εξηγει καθολου καλα μαλλον γι'αυτο εχω σχηματισει κακη εντυπωση για αυτο το μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εμας η καθηγητρια της ιστοριας εινα μια 70αρα και δεν τα εξηγει καθολου καλα μαλλον γι'αυτο εχω σχηματισει κακη εντυπωση για αυτο το μαθημα

Καλα, και το βιβλιο δεν ειναι και οτι καλυτερο βεβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Θα δείξει μέχρι το τέλος του τριμήνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkyftw

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Η φυσική βέβαια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
νεα!:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άντι

Νεοφερμένος

Η Αντιγόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Άχ...Βαριέμαι απίστευτα τη γεωγραφία και σιχαίνομαι τα καλλιτεχνικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
H Φυσική είναι δύσκολη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis.charmed

Νεοφερμένος

Ο giannis.charmed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Η Οικιακή Οικονομία το μόνο 18 που έχω και μου χαλάει τον μέσο όροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Δεν έχω κάποια ιδιαίτερη δυσκολία σε κάποιο....μόνο στην Ιστορία
-----------------------------------------
Η Οικιακή Οικονομία το μόνο 18 που έχω και μου χαλάει τον μέσο όροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
Και να μην είσαι τόσο καλός κανονικά για να μην χαλάει την εικόνα έπρεπε να σου βάλει ένα 19 να μην ξεφύγει ο βαθμός....πόσο έγραψες στο διαγώνισμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Η Οικιακή Οικονομία το μόνο 18 που έχω και μου χαλάει τον μέσο όροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο


Τι λέτε μερικές φορές, απορώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ε και? Και η Οικιακή Οικονομία μάθημα είναι και στο κάτω-κάτω το 18 πρέπει να το χαίρεσαι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ναι ρε 'συ αλλά μερικές φορές χαλάει όλο το βαθμό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
''ας ανοιγες και εσυ το βιβλιο δηλαδη ολοι οσοι διαβαζουν αυτο το μαθημα ειναι ηλιθιοι; υποχρεωση σου ηταν ρε φιλε! βεβαια εξαρτατε τι κανετε γιατι εμας η κυρια μας θα μας κανει διατροφη και οικολογια ολο το χρονο σημαντικα και ενδιαφεροντα πραγματα και προπαντως χρησιμα!!!τα αλλα δεν θα τα κανουμε γτ ειναι βλακειες
και σκοπος της καθηγητριας μας ειναι να μαθουμε πραγματα σημαντικα και να τα θυμομαστε και αυτο σε εμενα τουλαχιστον το εχει επιτευξει''


τερμα το off topic


βασικα δεν θεωρω κατι δυσκολο απλως μαθημα συστηματικου διαβασματος ενα απο
αυτα ειναι η φυσικη και τα μαθηματικα που λατρευω !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Τα Μαθηματικα ειναι πολυ δυσκολα...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Εμενα με δυσκολευουν η φυσική και λίγο τα μαθηματικά:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top