Γενικό -  Πού είστε στην ύλη;

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
ΑΟΔΕ που είστε;
Εμείς τελειώσαμε το πρώτο κεφάλαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Κι εμεις, για αυριο εχουμε την πρωτη σελιδα του δευτερου :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Φ1= έχουμε κανει Ταλαντωσεις,και εχουμε μπει εδω και 3 εβδομαδες κυματα
Φ2= εχουμε κανει τις Κρούσεις και ειμαστε Στροφορμη στο Στερεό

Μκ1: bolzano
ΜΚ2: θεωρηματα
ΜΚ3: Ορισμένο Ολοκ.

Αοδε: marketing

Αεππ: Τελειώσαμε Δ.Επαναληψης

Εκθεση δεν ασχολουμε με το αθλημα..:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kάνεις σε 3 διαφορετικά τμήματα μαθηματικά;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mπορεί να έχει διαφορετικούς καθηγητές που έχουν αρχίσει από 3 διαφορετικά σημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
ναι ολα διαφορετικα αλλες μερες...δεν υπαρχει κατευθυνση για μενα γενικη κτλπ απλως μαθαινω μαθηματικα..μου αρεσει προσωπικα παρα πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nansymet

Νεοφερμένος

Η nansymet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: κανονες παραγωγισης, παραγωγος βασικων συναρτησεων παραγωγος συνθετων συναρτησεων. τωρα παμε στον ρυθμο μεταβολης.
Μαθηματικά Γενικής: παρουσιαση στατιστικων δεδομενων
Φυσική Κατεύθυνσης: μαθηματικη μελετη κυματων
ΑΕΠΠ: επαναληψεις σε κεφαλαια 1-8 και προγραμματα
ΑΟΔΕ: μαρκετινγκ (εισαγωγη, εννοια και περιεχομενο, το μιγμα, με λιγα λογια ολο το μαρκετινγκ)
Έκθεση: η πειθω στην διαφήμιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimmy007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
ναι ολα διαφορετικα αλλες μερες...δεν υπαρχει κατευθυνση για μενα γενικη κτλπ απλως μαθαινω μαθηματικα..μου αρεσει προσωπικα παρα πολυ..


Το θέμα είναι μην μπερδευτείς με το να δέχεσαι πάρα πολλές διαφορετικές πληροφορίες ταυτόχρονα. Το ανθρώπιονο μυαλό έχει ένα όριο στο βαθμό αφομοίωσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
o καθενας εχει διαφορετικη αντιληψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimmy007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 173 μηνύματα.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
οκ.απλα,για να ειναι νοεμβριος και να το χει επιλεξει εδω και 2-3 μηνες σημαινει οτι τον βολευει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
οκ.απλα,για να ειναι νοεμβριος και να το χει επιλεξει εδω και 2-3 μηνες σημαινει οτι τον βολευει.:)

ισα ισα μου φαινεται πολυ πιο βολικο απο οτι κανουνε οι φιλοι μου σε αλλα φροντ. γιατι μενουμε καιρο σε ενα κομματι το κατανοουμε και επειτα παμε παρακατω και δεν εχουμε το αγχος να βγαλουμε την υλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
οκ.εγω σε υπερασπιστηκα:no1:.σε καταλαβαινω γτ και μενα μου λενε οι φιλοι πως κατορθωσα και εβγαλα ολη την υλη των μαθηματικων.(και τωρα κανω ολα τα βοηθηματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
οκ.εγω σε υπερασπιστηκα:no1:.σε καταλαβαινω γτ και μενα μου λενε οι φιλοι πως κατορθωσα και εβγαλα ολη την υλη των μαθηματικων.(και τωρα κανω ολα τα βοηθηματα)

ποτε ξεκινησες & την εβγαλες τωρα..? και φυσικη εχεις φινισιτο..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
περυσι τον μαρτιο.φυσικη ειμαι στις ενεργειες στο στερεο αλλα μου μενει και η στροφορμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εγω ξεκινησα μαθ κατ τον οκτωβριο της β λυκειου και τελειωσα τα χριστουγεννα της γ,με τρια ωριαια ιδιαιτερα μαθηματα καθε εβδομαδα,τι να πω πολυ νωρις την τελειωσες...αλλα νομιζω οτι δεν μπορω να κρινω αν τα εχεις κατανοησει οοα σε βαθος,αυτο μπορεις να το κρινεις μονο εσυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna.lala

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εγώ μα8ηματικά κατ είμαι στν εφαπτομένη παραγώγου..
φυσική τελειώνω τα κύματα.. χημεία έχω τελειώσει το 1ο, το 3ο και έχω κάνει και τον υβριδισμό απ το 5ο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimmy007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
εγώ μα8ηματικά κατ είμαι στν εφαπτομένη παραγώγου..

Δεν νομίζω να υπάρχει τέτοια παράγραφος. Μήπως εννοείς την 2.2 ??

Εγώ πάλι:
Μαθ. Κατ.:Τοπικά Ακρότατα Συνάρτησης
Φυσική Κατ. : Έχω τελειώσει τα κεφάλαια 1,2,5 ολόκληρα και μπαίνω Στερεό Σώμα.
Χημεία Κατ. : Έχω κάνει 1,3 και στο 5ο μέχρι τις αντιδράσεις προσθήκης.
Βιολογία Κατ. :Moυ έχει μείνει το 6.
Μαθ. Γενικής: Μπαίνω Πιθανότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top