Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Πρόβλημα με τις AOΔΕ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Δυστυχώς, θέλει τρελή παπαγαλία, αλλά επειδή είναι μόνο θεωρία έχει το καλό πως αν ξέρεις πας για 100. Καλά αποτελέσματα και καλό διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vana piperaki

Νεοφερμένος

Η vana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
πρεπει να γραψουμε σε αυτο το μαθημα...και εγω θα το καψω το βιβλιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alez

Νεοφερμένος

Η alez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
η αλήθεια είναι πως οι λεπτομέρειες θα ξεχωρίσουν τους καλούς από τους μέτριους γι αυτό το λόγο μάθε τα όσο πιό κάλα μπορείς και σύμφωνα με το βιβλίο..παπαγαλία δηλαδή αλλά να καταλαβαίνεις και τί λένε για τα σωστά-λάθος..αν και συνήθως βάζουν αυτούσιες φράσεις του βιβλίου :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoulakiS

Νεοφερμένος

Ο NikoulakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ναι ρε πεδια οποιος θελει να γραψει 17-20 πρεπει να μαθει αρκετα
πραγματα κατα τη γνωμη μ παπαγαλια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis008

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ρε παιδιά μια ερώτηση...Έχετε βγάλει την ύλη?? Γιατι εγώ ακόμα στην μέση είμαι :D...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoulakiS

Νεοφερμένος

Ο NikoulakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αχαχαχαχα κ εγω το ιδιο...δε προλαβαινω να τα μαθω ολα...

απλα θα μαθω καλα τα σοσ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ούτε και εγώ την έχω βγάλει ακόμα! Τουλάχιστον ο,τι έχω μάθει μέχρι τώρα το ξέρω 100% και θα το ξέρω και αύριο:P

Προβλέπω να ξενυχτώ 100% γιατί δεν με παίρνει κάτω από 18-19:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaaaa

Νεοφερμένος

Η Νινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
η υλη εχει βγει.το πως ειναι το θεμα???!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoulakiS

Νεοφερμένος

Ο NikoulakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ναι ρε γαμωτο ουτε εμενα με περνει....αλλα καθε φορα που λεω
οτι θα ξενιχτησω @@ δεν τα καταφερνω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ε εγώ κοιμήθηκα ήδη 1 ώρα το μεσημέρι και ίσως κοιμηθώ και καμία ώρα αργότερα, όταν είμαι πτώμα πια... Χθες κοιμήθηκα στις 2 γιατί έβλεπα ότι όλα λάθος τα μάθαινα:P

Γνώμη μου αν βλέπεις ότι έχεις κουραστεί και δεν τα μαθαίνεις σωστά πιά, κοιμήσου λίγο και ξεκίνα ξανά ή κοιμήσου και ξύπνα νωρίς

Έλεγα ότι δεν θα το καταστρέψω το βιβλίο αλλά τελικά...αρχίζω να αλλάζω γνώμη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoulakiS

Νεοφερμένος

Ο NikoulakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχα τολμησες να πεις κατι τετοιο..? :lol:
ναι πραγματι αυτο που λες ισχυει...αν δω οτι δεν
μ περνει θα το δοκιμασω :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis008

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
αν και γενικά είμαι κατά της καταστροφής των βιβλίων για το συγκεκριμένο μάθημα έχω αποκτήσει μερικές σαδιστικές τάσεις...Δεν θα ησυχάσω αν δεν το δω στην πυρά να γίνεται μπάρμπεκιου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoulakiS

Νεοφερμένος

Ο NikoulakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
χαχαχαχαχα εγω θα πεταξω κ τα μαθηματικα.κ

φαντασου θεαμααααα......:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
θα το ρίξω στον βόθρο... εκεί που ανήκει δηλαδή.
2 χρόνια το διαβάζω, και ακόμα τέλεια δέν μπορώ να το μάθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoulakiS

Νεοφερμένος

Ο NikoulakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
γαμησετα....2η φορα...?:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
γαμησετα....2η φορα...?:'(

ναι.. πέρσυ το πάλεψα αρκετά, χρησιμοποίησα και δικά μου λόγια, έγραψα και τον έλενχο λάθος, αλλα ευτηχώς πήρα 17. ελπίζω να είμαι το ίδιο τυχερός φέτος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoulakiS

Νεοφερμένος

Ο NikoulakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ουυ μια χαρα εισαι με 17.....

αμα παρω 17 θα παω διακοπες...:xixi:
μλκια ρε εγω θελω να βγαλω 10χιλ κ δεν μπορω..το μεγαλυτερο που εχω γραψει μεχρι τωρα ειναι 11...ΠΑΚΕΤΟ!!!! ενα 17 αοδε κ μετα κομπλε....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
δεν μπορω αλλο με την παπαγαλια:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azzuro

Νεοφερμένος

Η azzuro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ηρθα να κλαφτω και γω λιγο... Δεν ξερω αν θα μπορεσω να θυμηθω την αρχη της παραγραφου απο αυτα που θα ζητησουν με τοση παπαγαλια που θελει η κωλοφυλλαδα.

Παντως η αοδε ειναι το αντεπιχειρημα στο θεμα της εκθεσης.. BURN!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ένα έχω να πώ..οι πιο κωλόφαρδοι θα γράψουν!!

BURN MOTHERF*CKER BURN...όπως λέει και ένα λαϊκό άσμα.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top