Μηνιάτικο

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
1000 ευρω?Για Κόρινθο?????

Εδω εγω Αθηνα θα ειμαι και θα παιρνω 700 !μην τρελαθουμε κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
καλη φαση με το φοιτικο ιντερνετ,βρηκα ενα πακετο της ελλας ον λάιν με 10 ευρωπουλα 6 μεγαμπάιτ!

ρε παιδια ξερετε ομως στην εγγραφη που κανουμε ζηταει σχολη,εγω περασα κοζανη μηχ-μηχ και θα ερθω στην αθηνα στο εμπ,να γραψω κατευθειαν μηχ-μηχ εμπ???

παντως μια χιλιαρα φευγει,το ξερω απο την αδερφη μου που σπουδαζει αθηνα,αλλα τωρα που θαω και εγω εκει θα βαλω ταξη:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
καλη φαση με το φοιτικο ιντερνετ,βρηκα ενα πακετο της ελλας ον λάιν με 10 ευρωπουλα 6 μεγαμπάιτ!
[nerd]
Μεγαμπίτ, όχι μεγαμπάιτ :P
Και πιο σωστά ακόμα, μεγαμπίτ περ σέκοντ, το μεγαμπίτ μόνο του είναι μονάδα μέτρησης, εχμ, μεγέθους (?) πληροφορίας.
[/nerd]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εγω περασα Αθηνα.400 ευρω το ενοικιο.Αρα κοντα στο χιλιαρικο το κοβω το πραμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
[nerd]
Μεγαμπίτ, όχι μεγαμπάιτ :P
Και πιο σωστά ακόμα, μεγαμπίτ περ σέκοντ, το μεγαμπίτ μόνο του είναι μονάδα μέτρησης, εχμ, μεγέθους (?) πληροφορίας.
[/nerd]


εχεις δικιο μπερδευτικα ,γιατι συνηθως τα γραφω με αγγλικα(εχει ιο το πσ!!! μου κατεστρεψε τα αγγλικα!:'(:'(:'()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
θες να μας ενημερώσεις λιγο για τα ειδικά προγράμματα? ειδικά περι ιντερνετ ...


πατερα σε εταιρια τηλεπ. με 2-3 εταιρικα κινητα και διαθεσιμη συνδεση στο ιντερνετ με εκπτωση (εκανα λαθος δεν ειναι 20ε το νετ αλλα <10ε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Εγω περασα Αθηνα.400 ευρω το ενοικιο.Αρα κοντα στο χιλιαρικο το κοβω το πραμα...
λογικό αλλά αλλο 1000 αθηνα αλλο 1000 κορινθο για αυτο εγω λεω (και ο οποιος το σχολιασε μετα απο εμενα) οτι ειναι καπως ακριβά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
1000 ευρω?Για Κόρινθο?????

Εδω εγω Αθηνα θα ειμαι και θα παιρνω 700 !μην τρελαθουμε κιολας.

Σε οποιαδήποτε πόλη και να πας το θες το 1000:bye:Εκτός αν καλύπτεις εσύ ένα μέρος από αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
ε αν βγαίνεις κάθε μέρα έξω λογικό να το θέλεις το 1000

λίγη οικονομία δε βλάπτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Σε οποιαδήποτε πόλη και να πας το θες το 1000:bye:Εκτός αν καλύπτεις εσύ ένα μέρος από αυτά.
Μην το λες.Αν δεν καπνιζεις, αν δεν κανεις ασκοπα εξοδα,αν δεν βγαινεις πανω απο 2 φορες τη βδομαδα για ποτο,αν δεν πινεις τα κερατα σου οταν βγαινεις, αν δεν πηγαινεις μπουζουκια, τοτε πιστευω ενα 700αρι ακομα και στην αθηνα ειναι αρκετο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
παιδια εγω εχω δικο μου σπιτι στν αθηνα οποτε ενα 500ρικο φτανει?η ειναι πολυ ακριβη η ζωη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
παιδια εγω εχω δικο μου σπιτι στν αθηνα οποτε ενα 500ρικο φτανει?η ειναι πολυ ακριβη η ζωη????
Απο εσένα εξαρτάται, αν κάνεις σωστή χρήση αυτών των χρημάτων φτάνουν και παραφτάνουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
παιδια εγω εχω δικο μου σπιτι στν αθηνα οποτε ενα 500ρικο φτανει?η ειναι πολυ ακριβη η ζωη????

Η ζωη ειναι οσο ακριβη οσο εσυ θελεις να ειναι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Απλά όπως το σκέφτομαι θα πρέπει να βρεις και την αντίστοιχη παρέα.Δεν μπορεί πχ εγώ να θέλω να ξοδεύω 300? και η παρέα μου να θέλει να βγαίνουμε κάθε πσκ στα μπουζούκια.Πως να το κάνουμε δεν γίνετε.Συμφωνώ με τον φίλο που είπε ότι η ζωή είναι όσο ακριβή θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Εγω παντως απορω με αυτα που διαβαζω εδω..... 1000 ευρω ?????? Οι δημοσιοι υπαλληλοι ρε παιδια παιρνουν 1200! Μην τρελαθουμε κιολας!

Εμενα στην αρχη οι γονεις μου μου ειχαν πει να μου δινουν 700! (για ολα)

Τωρα παιρνω 600 και εχω 300 ενοικιο και φτανουν οριακα. Αλλα φτανουν με λιγο κρατι.... Περιστασιακα δουλευω και σε ενα βιβλιοπωλειο και βγαζω ενα 100αρακι επιπλεον!

Στο κατω κατω αν σαν φοιτητης και δεν γευτεις τα σκετα μακαρονια μπλουμ τις τελευταιες μερες του μηνα δεν μπορεις να αυτοκαλεισαι φοιτητης... χεχε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω με 2000 ευρω ισα ισα που τα βγαζω περα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
A ρε blacksheep οικονόμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Στο κατω κατω αν σαν φοιτητης και δεν γευτεις τα σκετα μακαρονια μπλουμ τις τελευταιες μερες του μηνα δεν μπορεις να αυτοκαλεισαι φοιτητης... χεχε!

:P:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εγω παντως απορω με αυτα που διαβαζω εδω..... 1000 ευρω ?????? Οι δημοσιοι υπαλληλοι ρε παιδια παιρνουν 1200! Μην τρελαθουμε κιολας!

Εμενα στην αρχη οι γονεις μου μου ειχαν πει να μου δινουν 700! (για ολα)

Τωρα παιρνω 600 και εχω 300 ενοικιο και φτανουν οριακα. Αλλα φτανουν με λιγο κρατι.... Περιστασιακα δουλευω και σε ενα βιβλιοπωλειο και βγαζω ενα 100αρακι επιπλεον!

Στο κατω κατω αν σαν φοιτητης και δεν γευτεις τα σκετα μακαρονια μπλουμ τις τελευταιες μερες του μηνα δεν μπορεις να αυτοκαλεισαι φοιτητης... χεχε!
Τα σκετα μακαρονια δεν με χαλανε ουτε τωρα που δεν ειμαι φοιτητης ακομα.:P

Που σπουδαζεις αν επιτρεπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top