Φοιτητική ζωή στην Κοζάνη

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Καλησπέρα συνάδελφε. Όπως έγραψα και στο θέμα "Σε ποια σχολή περάσετε" αν έχεις οποιαδήποτε απορία ρώτησε με. Μπαίνω 2ο έτος στο τμήμα μηχανικών πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας-Χρηστος

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας-Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καλησπερα!!!Σαν σχολη ειναι καλη?Εχω ακουσει καλα λογια...Σημερα παω να ψαξω για σπιτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ναι φίλε πολύ καλή. Κανένα παράπονο απο εμένα, τουλάχιστον για το πρώτο έτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας-Χρηστος

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας-Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Να ρωτησω και κατι αλλο τα μαθηματα ποτε αρχιζουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Πέρυσι άρχησαν 6/10. Για φέτος δεν έχει βγει ακόμη το πρόγραμμα. Πάντως η εξεταστική του Σεπτεμβρίου τελειώνει 24/9.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semis

Νεοφερμένος

Ο semis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Και εγώ κοζάνη πέρασα διοίκησης επιχειρήσεων.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

htolnash

Νεοφερμένος

Ο htolnash αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παίδες πέρασα φέτος στη Κοζάνη μηχανικών υπολογιστών και ψάχνω να βάλω internet...πια σύνδεση είναι η καλύτερη και πιο συμφέρουσα;
------------------------------------------------------------------
ΜΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΝΕΙΜΕΡΩΘΕΙΤΕ....ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΣΠΟΥΔΑΖΕΤΕ ΣΤΟ Π.Δ.Μ.

https://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/12/blog-post_5094.html

https://www.zougla.gr/page.ashx?pid=80&aid=214359&cid=122
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γεια σας παιδια επειδη εχω περασει και γω κοζανη θα ηθελα να ρωτησω που κοντα στο κεντρο εχει γυμναστηριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dominus

Νεοφερμένος

Ο Dominus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Επειδη και εγω εχω περασει κοζανη θελω να ρωτισω που ειναι καλα να βγαινω εξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Η Κοζάνη είναι μια χάρα πόλη ,δεν έχει να ζηλέψει τίποτα απο τις αλλες πόλεις.'Εχει νυχτερινή ζωή και γένικα κάθε βράδυ γίνετε χαμος.Το μόνο μειονέκτημα είναι η βιομηχανική ρύπανση που προέρχετε απο τα εργοστάσια της ΔΕΗ
Φιλικά,Χάρης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos175

Νεοφερμένος

Ο Mitsos175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια.
Εχω βαλει στοχο να περασω στο ΤΕΙ Ηλεκτρολογιας.

Δεν με νοιαζει πως θα ειναι η πολη και τα συναφι.
Απο δουλειες τι παιζει εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Ψαχνω να βαλω ιντερνετ ποια συνδεσει λειτουργει καλα .Σκευτομαι της wind η forthnet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Ψαχνω να βαλω ιντερνετ ποια συνδεσει λειτουργει καλα .Σκευτομαι της wind η forthnet.

κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos175

Νεοφερμένος

Ο Mitsos175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Πανε στον ΟΤΕ και ρωτα ποσο πιανει στην οδο σου.

Εγω θα σου προτινω Cyta.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Πανε στον ΟΤΕ και ρωτα ποσο πιανει στην οδο σου.

Εγω θα σου προτινω Cyta.

εβαλα wind
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Ψαχνω για γυμναστηριο στη κοζανη στο κεντρο εχει καποιος να προτηνει καποιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demy.ch

Νεοφερμένος

Η Demy.ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
θα ηθελα να ρωτησω για την πτολεμαιδα ,,ποσο μακρυα ειναι απο τ κεντρο αν αξιζει να νοικιασω σπιτι εκει καθως επισης και για το ποσο μακρυα ειναι η μαιευτικη απο το κεντρο !!!??αν ξερει καποιος ας μου απαντησει !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
θα ηθελα να ρωτησω για την πτολεμαιδα ,,ποσο μακρυα ειναι απο τ κεντρο αν αξιζει να νοικιασω σπιτι εκει καθως επισης και για το ποσο μακρυα ειναι η μαιευτικη απο το κεντρο !!!??αν ξερει καποιος ας μου απαντησει !!!

Ποιο κεντρο της κοζανης;Αν ναι ειναι αρκετα μακρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demy.ch

Νεοφερμένος

Η Demy.ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
βασικα το τμημα μαιευτικης ειναι κοζανη η πτολεμαιδα ? μπορει να λεω και βλακειες γτ δν ξερω καθολου τα μερη απο εκει μπορεις να με πληροφορησεις λιγο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
βασικα το τμημα μαιευτικης ειναι κοζανη η πτολεμαιδα ? μπορει να λεω και βλακειες γτ δν ξερω καθολου τα μερη απο εκει μπορεις να με πληροφορησεις λιγο???

ειναι στη πτολεμαιδα το ΤΕΙ μαιευτικης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top