Φοιτητική ζωή στην Κοζάνη

alfyich

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα!!!
Εχει περάσει κανείς στο τμήμα Μαιευτικής των ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Celice

Νεοφερμένος

Η Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
γεια!εγω περασα κομοτηνη!!αλλα ειμαι απο Κοζανη και μενω Κοζανη,οποτε αν χρειαστεις πληροφοριες μην διστασεις να μου στειλεις pm για να σε κατατοπισω...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukas1990

Νεοφερμένος

Ο Loukas1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά μήπως είναι κανένας φοιτητής στην Κοζάνη;

Ας μου στείλει ένα μήνυμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Σχετικα με τη φοιτητικη ζωη στην κοζανη?
για πεστε αυτοι που σπουδαζεται εκει η' εχεται σπουδασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

futureshock

Νεοφερμένος

Ο futureshock αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
θα θελα να μαθω και γω μιας και περασα εκει στο ΤΕΙ... :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Σπουδάζει ξαδερφάκι μου Κοζάνη και μου έχει πει οτι δεν έχει τίποτα.
Ξενερώστε ελεύθερα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
futureshock@ τι περασες λογιστικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά και συγχαρητήρια για την εισαγωγή σας. Θα διαφωνίσω με τον KostasTheGreek. Έχει διάφορες επιλογές η πόλη της Κοζάνης. Σίγουρα δεν είναι Θεσσαλονική αλλά πιστεύω πως θα περάσετε καλά όπως και εγώ στο πρώτο μου έτος. Για οποιαδηπότε πληροφορία ρώτηστε με.
Στα ΤΕΙ περάσετε ή στα πολυτεχνικά τμήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
τει μηχανολογιας
α και κατι αλλο
επειδη θελω να κανω προπονησεις....το αθλητικο κεντρο ειναι μακρια απο την πολη?>
η συγκοινωνια ειναι καλη?
α και τι προτινεται?να νοικιασω μεσα στην πολη η΄ κοντα στα τει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Η κοζανη ειναι μικρη πολη και το τει δεν ειναι και μακρια απο το κεντρο, νομιζω οι περισοτεροι κοντα στο κεντρο μενουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
τει μηχανολογιας
α και κατι αλλο
επειδη θελω να κανω προπονησεις....το αθλητικο κεντρο ειναι μακρια απο την πολη?>
η συγκοινωνια ειναι καλη?
α και τι προτινεται?να νοικιασω μεσα στην πολη η΄ κοντα στα τει?

Φαντάζομαι όταν λες αθλητικό κέντρο εννοείς το γήπεδο; Αν ναι είναι περίπου 10 λεπτά από το κέντρο της Κοζάνης. Την συγκοινωνία δεν την έχω χρησιμοποιήσει πολύ (σχεδόν καθόλου) για να εκφράσω μια σφαιρική γνώμη. Πάντως τα περισσότερα λεωφορεία καταλήγουν στο ΤΕΙ. Όσο για το που να νοικιάσεις θα πρότεινα κέντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ναι για γηπεδο εννοω
ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου
α ....τι τμηματα αει εχει η κοζανη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
περασαν 6 φιλοι μου απο την παρεα μου,οι οποιοι δεν το περιμεναν οτι θα περασουν καπου...
Τεσπα,ενας κολλητος μου ειναι απο κοζανη και ερχοταν χριστουγεννα πασχα καλοκαιρι γτ ειχε τους παππουδες του εδω,
και μου ελεγε οτι ειναι τελεια κοζανη(οταν ηταν μαθητης παντα) και οτι εβγαινε συνεχεια και για τα αρκετα κοριτσια που ειχε παει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λεωνίδας_Δ

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας_Δ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Η Κοζάνη είναι τέλεια...Εχει τα πάντα κ είναι όλα κοντά...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
ναι για γηπεδο εννοω
ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου
α ....τι τμηματα αει εχει η κοζανη?

Το τμήμα μηχανολόγων μηχανικών και το τμήμα μηχανικών πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών στο οποίο σπουδάζω. Θα συμφωνίσω επίσης με τους ΜΟΝΤΑ και Λεωνίδας_Δ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

futureshock

Νεοφερμένος

Ο futureshock αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
futureshock@ τι περασες λογιστικη?

χρηματοοικονομικων εφαρμογων... :P
απο ~10.000 μορια επεσε στα ~2000 και ειχα κανει βλακεια γιατι την εβαλα ποιο πανω σε επιλογη... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λεωνίδας_Δ

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας_Δ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Τα τμήματα λογιστικής είναι απ τα πιο παλιά στην Ελλάδα και το χρημ. εφαρμ. νομίζω είναι το μοναδικό τει που δίνει δικαιώματα φοροτεχνικού....Τι λέμε τώρα...Καταρχήν είναι μια πόλη που έχει βιομηχανία(πέρα απ την ΔΕΗ) και επιχειρήσεις και δεν στηρίζεται μόνο στο τρίπτυχο δημσίων υπαλλήλων (εκπαιδευτικοι-αστυνομικοί(στρατιωτικοί)-λοιποι δημ.υπ.).Οπότε θα δείτε πολλά ωραία πράγματα όπως το Big Ben της Κοζάνης στην κεντρική πλατεία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλά και γω Κοζάνη μένω και δεν μπορώ να πω δεν έχει ζωή.Προς Θεού δηλαδή.ΟΚ δεν ειναι και οτι και η Θεσσαλονίκη πήχτρα αλλα σε λογικα πλαισια ειναι μια εξαιρετικη πολη για να περάσεις τη φοιτητική σου ζωή.Και την καφετέρια την έχει και το κλαμπάκι της το χει και το κινηματογράφο της το χει και αθλητικες δραστηριοτητες εχει και που και που το φημισμενο ΔΗΠΕΘΕ Κοζανης ανεβάζει εξαιρετικές παραστάσεις.Αποκρία στη Κοζανη είναι ότι καλύτερο όπως και τα Χριστούγεννα.Γενικα καλύπτει όλους τους τύπους χαρακτήρων!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις πως ειναι οι εγκαταστασεις στις εστιες των τει?
ειναι χαλια?
εχω ακουσει οτι σε μερικες εστιες μενεις μονος σου χωρις συγκατοικο
στην κοζανη πως ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας-Χρηστος

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας-Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εγω περασα μηχανικος πληροφορικης & τηλεπικοινωνιων κανεις που να περασε το ιδιο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top