Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία: Γενικό Θέμα

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όταν είναι εύκολα τα θέματα, τότε πρέπει να γράψεις ακόμα καλύτερα για να περάσεις. Όπως είπα και πριν, δεν έχει τόση σημασία ο απόλυτος βαθμός που έγραψες, αλλά πως τα πήγες σε σχέση με τους άλλους. :/:

[εδώ υπήρχε κείμενο που αφορούσε τις γυναίκες και τη γεωμετρία]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Archie δυστυχώς όπως τα λέει η Michelle είναι. Γενικά περνάει ποσοστό επί των εξεταζόμενων μαθητών οπότε έχει σημασία πως πήγε ο υπόλοιπος κόσμος. Μπορεί τη μια χρονιά να περάσεις και να έχεις γράψει 5 και την επόμενη να γράψεις 12 και να μείνεις απέξω... :/:

Μη στενοχωριέσαι, να είσαι σίγουρος ότι κακό δεν σου έκανε το διάβασμα που έκανες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φωτεινούλα χανιά

Νεοφερμένος

Η φωτεινούλα χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Η Έλληνική μαθηματική εταιρία διοργανάνει διαγωνισμούς μαθηματικων. Η 2η φάση είναι ο Ευκλείδης. Έδωσε κανείς;;; Αν ναι πως τα πήγατε;;; Στη μαθηματική κατασκήνωση θα πάτε;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Υπάρχει παρόμοιο θέμα, αλλά όχι για τη Γ γυμνασίου...

Εγώ έδωσα αλλά είμαι Α λυκείου, πιάνομαι;:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα?! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Τρίτη με Τετάρτη:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Αλήθεια, Τζιμ?? Χόλι σίτ, δηλαδή μεθαύριο! :wow:

Κι εγώ έδωσα αλλά είμαι Β' Γυμνασίου, ελπίζω κι εγώ να πιάνομαι. (Και δεν θέλω να πάω μαθηματική κατασκήνωση, μαθηματική ολυμπιάδα θέλω αλλά δεν το βλέπω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BXskitsa

Νεοφερμένος

Ο BXskitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Και εγώ έδωσα. Ήταν πολύ δύσκολα... Πώς μπορώ να μάθω για τη μαθηματική κατασκήνωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Εγω εδωσα και περασαααααα!!! :yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φωτεινούλα χανιά

Νεοφερμένος

Η φωτεινούλα χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Anyway, έδωσα αλλά δν πέρασα:( Δν πειράζει και του χρόνου!!!!!!! Για την μαθηματική κατασκήνωση όποιος ενδιαφέρεται είναι στην Νάουσα από 3-8 Αυγούστου. Για άλλες πληροφορίες στείλτε μου μήνημα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Που βλέπουμε τα αποτελέσματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φωτεινούλα χανιά

Νεοφερμένος

Η φωτεινούλα χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Στο site της Μαθηματικής Εταιρίας. Γιατί, έδωσες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Anyway, έδωσα αλλά δν πέρασα:( Δν πειράζει και του χρόνου!!!!!!! Για την μαθηματική κατασκήνωση όποιος ενδιαφέρεται είναι στην Νάουσα από 3-8 Αυγούστου. Για άλλες πληροφορίες στείλτε μου μήνημα!!!!!!
Κι εγώ το ίδιο! Μην απογοητευόμαστε, μια επιτυχία ήταν που περάσαμε και την 1η φάση!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φωτεινούλα χανιά

Νεοφερμένος

Η φωτεινούλα χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Που καλέ να απογοητευτούμε;;;;; Το τελευταίο θέμα στην τάξη μου ήτανε άπιαστο!!!!! Ο πατέρας μου που είναι μαθηματικός σε λύκειο το έλεισε με θεώρημα της Α Λυκείου. Γιατί δεν βάζουν λίγο πιο εύκολα θέματα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
για να περναν οι αριστοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φωτεινούλα χανιά

Νεοφερμένος

Η φωτεινούλα χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ΟΙ άριστοι άλλων τάξεων. Ναί καλά ασ έβαζαν τουλάχιστον της τάξης μου και όχι καμίας επόμενης. Καλά δν πειράζει όπως είπα και του χρόνου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Σε εμάς αντιθέτως το τελευταίο θέμα ήταν λίγο από Α' γυμνασίου...συμμετρία και οι ιδιότητες της. Δεν ήταν δύσκολο, αλλά αν δεν τα θυμόσουν δε θα την έλυνες με τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinymouse!

Νεοφερμένος

Η tinymouse! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Μου πρότειναν κι εμένα να πάω στη μαθηματική κατασκήνωση, αλλά δεν το βλέπω...
Πρέπει να έχω πάει και στο διαγωνισμό, ή δεν είναι υποχρεωτικό;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
όποιος έχει πληροφορίες για την κατασκήνωση να με κάνε ΠΜ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ο διαγωνισμός του Ευκλείδη ήταν ίδια μέρα κ ίδια ώρα με το Advance (ALCE)... :mad:
πέρασα τν πρώτη φάση με 4/4 κ δν είχα τν ευκαιρία να δώσω κ τν δεύτερη... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top