Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ωχ, Θέε μου, και μόνο που είδα τον τίτλο αγχώθηκα...
Θα βάλουν δύσκολα σε μας, να μου το θυμηθείτε...:'(

Γιατί? Γιατί? Γιατί?
Πάντως διάβασμα + φροντιστηρια έχω ξεκινήσει από τις 11/8... Δεν πολυκουράζομαι, αλλά να μου πάει όταν σκέφτομαι τι με περιμένει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
καλο κουραγιο και καλη επιτυχια σε ολους σας παιδια.....μια χρονια ειναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryactr

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλό κουράγιο και δύναμη... Τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Πάντως ταμάμ θα μας έρθει να είναι λίγο τσιμπημένα τα θέματα. Εδώ με αυτά που έβαλαν και οι νομικές έπεσαν πού να βάλουν και δύσκολα. Είμαστε στο μεταίχμιο που όλοι δηλώνουν παιδαγωγικά και πιθανότατα αυτό θα συνεχιστεί και του χρόνου, οπότε ευκαιρία για πολλές σχολές της θεωρητικής (βλέπε νομική που θέλω :D)!
Πάντως ένας φίλος μου που πρόκειται να δώσουμε μαζί του χρόνου είναι περιχαρής γιατί η αστυφυλάκων πήρε την κάτω βόλτα...
Όσο για τις πολυτεχνικές σχολές καλύτερα να μην το ακουμπήσουμε το θέμα. Εξάλλου προσωπικά δε με ενδιαφέρει κιόλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Θα ηθελα να το διαβασετε αυτό. Πρωτα απολα να πω οτι τελικά πέρασα εκεί που εξαρχης ηθελα, αρα τωρα εχω και μια αλλη αποψη. Καταρχας οι Πανελαδικές ειναι ψυχοφθορες, πιο ψυχοφθορο ομως ειναι η αισθηση της αποτυχιας (που ολοι την εχουμε). Η αισθηση οτι δε θα περασεις εχει αρνητικα αποτελεσματα και πολλοι φερονται οτι απετυχαν και υστυχως αποτυγχανουν στο τελος και ζουν καποια μειονεξια από τους γυρω τους και κυριως για τα λεφτα που σπατάλησαν. Καμια φορα αλλοι λενε ρε τι θες να πας πανεπιστημιο αφου ανεργος θα σαι αλλα ξεχνουν οτι αμα εχεις κατι στα χερια κατι μπορεις να κανεις. Εν πασει περιπτωση αυτο δε θα πρεπει να το σκεφτεστε αυτο που πρεπει να λετε ειναι εγω τωρα θα εξεταστω σ'αυτα τα εξι μαθηματα. Τελος. Και θα επιτυχω. Παλι τελος Με θυμό να το λετε:mad: Γιατι οι Πανελλαδικες μια εξεταση ειναι Καθε μερα εξεταζομαστε. Οπως και το στρωσιμο του κρεβατιου μια μικρη εξεταση ειναι αγχωνεστε; Οχι! Και η ανζητηση γκομενας εξεταση ειναι. Αγχωνεστε; Αν αγχωθειτε θα γινεται σουργελο στη γκόμενα. Ετσι δειτε το
Τωρα μην ακουω ή ακουσω στο μελλον (οπως ακουγα στο παρελθον)διαβαζω και 14 ωρες. Εγω δε το νομιζω, ειναι περα για περα μουφα. Ο χρονος ειναι αρκετος πιστεψτε με αλλα οχι και απεριοριστος για να τον σπαταλατε διαβαζοντας εξωσχολικά βιβλία. Ελεος!! Πιστεψτε με και πέντε ώρες να διαβαζετε αντε 6 το πολυ περνατε με καλο βαθμό. Ε και τι να πω αν σας φτανει αφου ξεκουραστειτε διαβαστε κι αλλο. Μην προσποιειστε οτι διαβαζετε πολλες ωρες. Και φυσικα να ειστε μεσα στα πραγματα. Τηλεοραση να μη βλεπετε (εννοώ μεσημεριαναδικα και αλλα ψυχαγωγικά σοου που παρουσιαζουν διαφορες ξεσκιστρες συμπεριλαμβανομενου και ειδησεις) Ομως κινηματογραφικές ταινίες να κοιτατε με μετρο ΄΄ολα!!! Και φυσικα μπορει και μια βδομαδα να τα φορτωσετε και λιγο και εφταημερη εννοειτι θα πατε ολοι και κανονιστε και για εξωτερικ΄΄ο! Πάνω απόλα ηρεμία, οχι καυγαδες, εντασεις με γονεις (που θελουν το καλο σας) η με καθηγητες (που και θελουν το καλο σας αλλα περισσοτερο και την επιτυχια τους) και μεθοδο και ταξη. Και πολυ εγωμανια.
Και κατι τελευταιο το ξερω οτι ειναι επιπονες αν και εγω τις λεω αρρωστημενς, γιατι αρρωστα μυαλα τις επινόησαν. Ειναι αρρωστημενο να αποστηθιζεις σελιδες απο φδιαφορα βιβλία, αλλα σκεφτειτε οτι υπαρχουν και χειροτερα. Δειτε γυρω μας λίγο και προετοιμαστειτε και για τη ζωη. Δυστυχως οι πανελλαδικες το μονο που θελουν ειναι να μας αποχαυνωσουν η και να μας τρελανουν. Δε θα πω ψεματα οχι δε θα το ζουσα ξανα, αλλα αν μου ελεγαν οτι η πανελλαδικες θα δωσεις ή θα εισαι αναπηρος ή οποιοδηποτε αλλο προβλημα, ε σιγουρα πανελλαδικες με τα χιλια. Και να θυμαστε οτι ειναι μια φαρσα, μαλλον μια αρρωστημενη φαρσα, απο τις πιο αρρωστημενες που μπορει να σκεφτει ο "εξυπνος" ανθρωπος οι οποιες βρισκονται και σε ενα απο καθε αποψη αναπηρο κρατος-μπουρδελο που το μονο που θελουν ειναι να σε γονατισουν για να γινεις κι εσυ ανπηρος. Ομως η ανωτεροτητα εκει βρισκεται αν καταφερεις και τις γονατισεις εσυ. Γονατισέ τες λοιπόν!@!!!!!!!!!;);)
Εντελως φιλικα απο εναν που μετα απο τοσους καυγαδες και αγχος περασε και ηρεμησε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Θα ηθελα να το διαβασετε αυτό. Πρωτα απολα να πω οτι τελικά πέρασα εκεί που εξαρχης ηθελα, αρα τωρα εχω και μια αλλη αποψη. Καταρχας οι Πανελαδικές ειναι ψυχοφθορες, πιο ψυχοφθορο ομως ειναι η αισθηση της αποτυχιας (που ολοι την εχουμε). Η αισθηση οτι δε θα περασεις εχει αρνητικα αποτελεσματα και πολλοι φερονται οτι απετυχαν και υστυχως αποτυγχανουν στο τελος και ζουν καποια μειονεξια από τους γυρω τους και κυριως για τα λεφτα που σπατάλησαν. Καμια φορα αλλοι λενε ρε τι θες να πας πανεπιστημιο αφου ανεργος θα σαι αλλα ξεχνουν οτι αμα εχεις κατι στα χερια κατι μπορεις να κανεις. Εν πασει περιπτωση αυτο δε θα πρεπει να το σκεφτεστε αυτο που πρεπει να λετε ειναι εγω τωρα θα εξεταστω σ'αυτα τα εξι μαθηματα. Τελος. Και θα επιτυχω. Παλι τελος Με θυμό να το λετε:mad: Γιατι οι Πανελλαδικες μια εξεταση ειναι Καθε μερα εξεταζομαστε. Οπως και το στρωσιμο του κρεβατιου μια μικρη εξεταση ειναι αγχωνεστε; Οχι! Και η ανζητηση γκομενας εξεταση ειναι. Αγχωνεστε; Αν αγχωθειτε θα γινεται σουργελο στη γκόμενα. Ετσι δειτε το
Τωρα μην ακουω ή ακουσω στο μελλον (οπως ακουγα στο παρελθον)διαβαζω και 14 ωρες. Εγω δε το νομιζω, ειναι περα για περα μουφα. Ο χρονος ειναι αρκετος πιστεψτε με αλλα οχι και απεριοριστος για να τον σπαταλατε διαβαζοντας εξωσχολικά βιβλία. Ελεος!! Πιστεψτε με και πέντε ώρες να διαβαζετε αντε 6 το πολυ περνατε με καλο βαθμό. Ε και τι να πω αν σας φτανει αφου ξεκουραστειτε διαβαστε κι αλλο. Μην προσποιειστε οτι διαβαζετε πολλες ωρες. Και φυσικα να ειστε μεσα στα πραγματα. Τηλεοραση να μη βλεπετε (εννοώ μεσημεριαναδικα και αλλα ψυχαγωγικά σοου που παρουσιαζουν διαφορες ξεσκιστρες συμπεριλαμβανομενου και ειδησεις) Ομως κινηματογραφικές ταινίες να κοιτατε με μετρο ΄΄ολα!!! Και φυσικα μπορει και μια βδομαδα να τα φορτωσετε και λιγο και εφταημερη εννοειτι θα πατε ολοι και κανονιστε και για εξωτερικ΄΄ο! Πάνω απόλα ηρεμία, οχι καυγαδες, εντασεις με γονεις (που θελουν το καλο σας) η με καθηγητες (που και θελουν το καλο σας αλλα περισσοτερο και την επιτυχια τους) και μεθοδο και ταξη. Και πολυ εγωμανια.
Και κατι τελευταιο το ξερω οτι ειναι επιπονες αν και εγω τις λεω αρρωστημενς, γιατι αρρωστα μυαλα τις επινόησαν. Ειναι αρρωστημενο να αποστηθιζεις σελιδες απο φδιαφορα βιβλία, αλλα σκεφτειτε οτι υπαρχουν και χειροτερα. Δειτε γυρω μας λίγο και προετοιμαστειτε και για τη ζωη. Δυστυχως οι πανελλαδικες το μονο που θελουν ειναι να μας αποχαυνωσουν η και να μας τρελανουν. Δε θα πω ψεματα οχι δε θα το ζουσα ξανα, αλλα αν μου ελεγαν οτι η πανελλαδικες θα δωσεις ή θα εισαι αναπηρος ή οποιοδηποτε αλλο προβλημα, ε σιγουρα πανελλαδικες με τα χιλια. Και να θυμαστε οτι ειναι μια φαρσα, μαλλον μια αρρωστημενη φαρσα, απο τις πιο αρρωστημενες που μπορει να σκεφτει ο "εξυπνος" ανθρωπος οι οποιες βρισκονται και σε ενα απο καθε αποψη αναπηρο κρατος-μπουρδελο που το μονο που θελουν ειναι να σε γονατισουν για να γινεις κι εσυ ανπηρος. Ομως η ανωτεροτητα εκει βρισκεται αν καταφερεις και τις γονατισεις εσυ. Γονατισέ τες λοιπόν!@!!!!!!!!!;);)
Εντελως φιλικα απο εναν που μετα απο τοσους καυγαδες και αγχος περασε και ηρεμησε......

Συγχαρητήρια ρε Σωκράτη, σου εύχομαι καλή σταδιοδρομία και καλή επιτυχία σε αυτό που επέλεξες...(αρχαιολόγος?)

Έχεις απόλυτο δίκιο σε όσα λες και σ'ευχαριστώ γιατί με "ξεάγχωσες" λίγο... Ναι, πράγματι μας βάζουν πολλά στο μυαλό, μας αγχώνουν με τα φροντιστήρια και όλα τα άλλα, και το ζήτημα είναι η επίτευξη αυτής της ανωτερότητας...
Οπότε το κεφάλι ψηλά,και ξεκινάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Πολυ σωστα οσα ειπες Σωκρατη!!Και ευχαριστουμε για τις συμβουλες!
Μια ερωτηση,οσο αναφορα τον υπολογιστη?Στην ακρη ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Συγχαρητήρια ρε Σωκράτη, σου εύχομαι καλή σταδιοδρομία και καλή επιτυχία σε αυτό που επέλεξες...(αρχαιολόγος?)

Έχεις απόλυτο δίκιο σε όσα λες και σ'ευχαριστώ γιατί με "ξεάγχωσες" λίγο... Ναι, πράγματι μας βάζουν πολλά στο μυαλό, μας αγχώνουν με τα φροντιστήρια και όλα τα άλλα, και το ζήτημα είναι η επίτευξη αυτής της ανωτερότητας...
Οπότε το κεφάλι ψηλά,και ξεκινάμε.

Ετσι ειναι πιστεύω. Σευχαριστώ ναι Ιστορια & αρχαιολογια. Μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα!!!!
-----------------------------------------
Πολυ σωστα οσα ειπες Σωκρατη!!Και ευχαριστουμε για τις συμβουλες!
Μια ερωτηση,οσο αναφορα τον υπολογιστη?Στην ακρη ε?

Κοιταξε εγω θυμαμαι οτι Σεπτεμβριο και Οκτωβριο δεν εμπαινα καλα ημουν ειδικα τοτε πολυ αγχωμενος. Αλλα μετα εμπαινα που και που. Καλο ειναι να μπαινεις αλλα με μετρο εκει που καθεσαι τρεις ωρες τωρα καθημερινη το πολυ μιση ωρα αλλα σαββατοκυριακο κανα δυορο ανετα. Κανει καλο και λιγη ενημερωση απο διδικτυο και να ξεχνιεσαι. Και φυσικα να βγαινετε και λιγο εξω και θα συμβουλευα και λιγο περπατημα βοηθα. Τωρα τηλεοραση ειπα μη την αγγιζετε εκτος απο καμια ταινια και φυσικα μην πλακωθειτε στις σοκολατες. Οτι ταχα σκεφτεστε καλυτερα μυθος ειναι πιστευω. Μια φορα τη βδομαδα και καλη ειναι. Πανω απολα υγιεινη διατροφη λαχανικα οσπρια ζιμαρικα και θα δειτε πως θα αναζοωγονηθειτε;);)

Υ.γ. Δε ρωτω κανενα για που στοχευει. πολυ χαζη ερωτηση. οπου γουσταρω να λετε αφου δειτε το βαθμο που γραψετε να πειτε. Να το εχετε και σα γρουσουζια αυτο οτι αμα το πω μπορει και να μην περασει. Εγώ ουτε στους γονεις μου το ειπα που ηθελα να περασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Αν είναι να 'σκαγες καλά έκανες και τ' άνοιξες. Δηλώνω πρώτος συμμετοχή για τις πανελλήνιες του χρόνου (να 'ναι καλά η μαθητική άδεια:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
παιδια υπαρχει κανα μαθημα που να φοβαστε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν τα φοβόμαστε τα μαθήματα ωρέ
Είμαστε παλικάρια ωρέ.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Αν είναι να 'σκαγες καλά έκανες και τ' άνοιξες. Δηλώνω πρώτος συμμετοχή για τις πανελλήνιες του χρόνου (να 'ναι καλά η μαθητική άδεια:P).
με εχεις μπερδεψει!εχεις παρει πτυχιο εδωσες με 10% και ξαναδινεις και του χρονου?γιατι ολα αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
με εχεις μπερδεψει!εχεις παρει πτυχιο εδωσες με 10% και ξαναδινεις και του χρονου?γιατι ολα αυτα?

Κοίταξε kouli, είμαι πολύπλευρη προσωπικότητα και όσοι ψυχολόγοι προσπάθησαν να με ψυχαναλύσουν έφαγαν (κυριολεκτικά) τα πτυχία τους:P. Think ρε Kouli για ποιο λόγο τα κάνω αυτά. Βάλτα κάτω και λύσε την εξίσωση.

Γιατί όχι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ε πες!βαριεμαι να σκεφτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Θα σου πω με pm αν και το γράφω πιο πάνω σε παρένθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
για να αποφυγεις στρατο!οκ καταλαβα !αλλα καποτε θα πας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Δεν τα φοβόμαστε τα μαθήματα ωρέ
Είμαστε παλικάρια ωρέ.

:D
Τι κατευθυνση εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
για να αποφυγεις στρατο!οκ καταλαβα !αλλα καποτε θα πας

Πάνω που το είχες ρε kouli μου τα σ******ς στη 2η πρόταση. Τεσπα, διάβασε το pm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θετική.

Τζα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Μπαίνω κι εγώ στο κλαμπ!
Μετά απο 2 χρόνια φοιτητικής ζωής επιστρέφω στις πολυσιχαμένες Πανελλήνιες!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
Θετική και εδώ!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top